Бял крем Рачев

  • 292 964
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 132
Извинявам се че нахлувам така в темата.За тези от Варна искам да споделя,че крема го има тук.На ул.Любен Каравелов 63.Онази вечер исках да си го поръчам,но ме изненада приятно господина.От около година,а аз от толкова не съм си поръчвала,се продавал в магазина.Хубав ден на всички   bouquet

# 241
  • Мнения: 11
Здравейте!Използвали сме крем Рачев много успешно за декубитални рани получени след инсулт и парализа на половината от тялото.Крема е наистина много добър.Ето линк за онези ,които са в София.  http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=16&t=15338.Вече го правят и тук.     bouquet

# 242
  • Мнения: 1 099
В София като се бадиш за поръчка, по пощата ли го пращат или се взема от някъде?

# 243
  • Мнения: 6
  Момичета ,   как да си го поръчам този  бял крем  на  Рачев ?  Дайте ми  адрес или сайт .

# 244
  • Мнения: 13
Здравейте всички,

Извинявам се за кусната намеса, но искам да ви уведомя, че за съжаление в София не го предлагаме. Налага се всички поръчки да минават през Габрово. Телефонът е 066/ 800230.
Извинявам се още веднъж на всички, просто така се стекоха обстоятелствата.

# 245
  • Мнения: 4 199
Здравейте, по съвет на една мама от сайта го намерих лесно в Продавалник за 7 лв.

# 246
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Здравейте, по съвет на една мама от сайта го намерих лесно в Продавалник за 7 лв.
Дано е в срок!

# 247
  • Мнения: 5
днес го купих от билкария в бургас,похвали ми го позната,аз го взех специално за краката против миризми,по цял ден съм със затворени обувки.вечерта се намазват ходилата,слагаш си чорапки и спиш така,на сутринта си миеш краката и готово.

# 248
  • Мнения: 0
Здравейте!Използвал ли е някой кремчето за следоперативна рана,която нагноява?

# 249
  • Мнения: 6
traq - не  мисля че е  редно да го използваш за такава рана .  По добре  използвай  смрадлика ( промивай оперативната  рана с отвара от смрадлика) и  задължително  превръзката да е стерилна  (  може превръзката   да  я  изгладиш с  гореща  ютия )

# 250
  • София
  • Мнения: 379
Здравейте Hug Изчетох темата и ми стана ясно, че се използва и за лице, за акне говоря, но честно казано ме е страх да се намажа с рема, защото като гледам основно се ползва за други кожни проблеми. Другото, което е моята кожа е ужасно чувствителна и веднага реагира ма кремове и такива неща и съм се напатила доста..... Кожата ми е мазна, както казах много чувствителна, излизат ми пъпки от време на време, но не е някакво тежко акне и разбира се имам пролем с черните точки, та въпроса ми е следния, да рискувам ли с този крем? Thinking Rolling Eyes

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
днес го купих от билкария в бургас,...

Би ли ми казала къде точно се продава тук, в Бургас?
И благодаря!

# 252
  • Мнения: 2
днес го купих от билкария в бургас,...

Би ли ми казала къде точно се продава тук, в Бургас?
И благодаря!

и мен това ме интересува Simple Smile

# 253
  • Мнения: X
Момичета, белият крем е почти 1:1 с английския много популярен в цял свят Судо крем. Има същото действие, прави се под строг контрол, не в апартамент и големите опаковки са по 8лв. Има го вече в почти всички аптеки.

# 254
  • Мнения: 1
Znae li niakoi tozi krem dali stava za gabi4ki v slabinite?

Общи условия

Активация на акаунт