Бял крем Рачев

  • 293 030
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13 532
Здравейте,

Миналата седмица купих крема от тази дрогерия:  ПАРАМЕД - ул. "Братя Миладинови" № 29 (Трамвайна спирка Стефан Стамболов – между ул. Екзарх Йосиф и ул. Пиротска). Имат и страница във www.facebook.com/paramed.bg/info?tab=overview. Чакам да заредят отново, че искам да взема и за себе си. Крема го купих за майка ми, за да маже белега от операцията си, след като зарастне. Пробвала го е и преди - на оперирана гърда и белега намаля. Не е незабележим, но не е и фрапиращ (изглежда като зачервена линия).

Казаха ли кога ще има ново зареждане?

# 271
  • Мнения: 21
Вчера си купих крема от дрогерия Парамед. Имат още бройки. Обикновено ако са свършили ти казват кога ще имат отново, но доколкото разбрах го зареждат всяка седмица. Жената, която отговаря за кремовете, може да ви даде съвет и за друг продукт, според проблема, който имате. Веднъж попаднах на собственика на дрогерията и той ми каза, че тя е фармацевт.

# 272
  • Karlovo
  • Мнения: 13
Купих си крема преди три дни. Имах някакво по-сериозно раздразнение по срамните устни. Взех си направление, но ми дойде и нямаше как да отида на лекар. Майка ми ми препоръча крема. Каза, че и е помогнал много за раната след операцията и ми го хвалеше, че става за какво ли не. Оказа се права. За три дни сърбежа намаля. Раничките засъхнаха . Сега са останали две съвсем малки ранички. Продължавам с мазането, сутрин и вечер. Понеделник съм на лекар. До тогава може и да ми е минало. В пловдив се продава в здравословния магазин между колелото и входа на ВМИ. Майка ми го използва след операцията. За отрицателно време раната и хвана коричка, а сега белега и не е толкова видим. Нашето семейство е доволно от белия крем. Макар и аз първоначално да потърсих съдържанието и като не го намерих, доста се зачудих да го взимам ли. Въпреки това се радвам че го взех.

# 273
  • Мнения: 1
Искам да питам, някой ползвал ли е този крем (Бял крем Рачев) за белези от Варицела?

# 274
  • Мнения: 4
Здравейте, маклата се разболя от варицела и реших да мажа пъпките с този крем. Някой пилзвал ли го е за това? На мен за хершес действа безотказно.

# 275
  • Мнения: 6
Здравейте!
Аз съм от Габрово и работя в офис на Еконт. Господин Рачев всеки ден използва нашите услуги и мога да ви кажа, че всеки ден изпраща по поне 50бг. от този чудотворен крем навсякъде в България и най - вече до аптеки, които го продават. Цената на кремчето към момента е 5лв. Запозната съм, защото го ползвам и аз. Мазала съм и дъщеря ми и винаги е помагал.

# 276
  • Мнения: 14
Здравейте нова съм в сайта, но реших да пиша. Имам крема вкъщи и го ползвам против пъпки. Брат ми също го ползва и краката му вече не миришат. Аз обаче имам един въпрос и той е дали крема помага за премахване на стрии. Отслабнах много и въпреки, че харесвам новото си стройно тяло имам стрии отстрани корема и са доста забележими. Ако някой има информация относно това моля да сподели с мен ! Simple Smile Simple Smile

# 277
  • Мнения: 25 571
Само аз ли не съм доволна от този "вълшебен" крем? Най-обикновена цинкова паста, е, може би с някакви допълнителни добавки.
Кремовете "Здраве" и "Медико идеал" вършат същата, да не кажа и по-добра работа, само дето са по-евтини...
За пъпки и подсичане сигурно става, но за оперативни рани – категорично не съм съгласна. Има много по-добри продукти на пазара, даже домашният крем от мас и невен е много по-ефикасен.
Но пък не мога да не отбележа, че имат страхотна рекламна кампания в интернет, от уж доволни потребители. Респект!  Laughing

# 278
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм от Габрово и работя в офис на Еконт. Господин Рачев всеки ден използва нашите услуги и мога да ви кажа, че всеки ден изпраща по поне 50бг. от този чудотворен крем навсякъде в България и най - вече до аптеки, които го продават. Цената на кремчето към момента е 5лв. Запозната съм, защото го ползвам и аз. Мазала съм и дъщеря ми и винаги е помагал.

Здравейте.

Мога ли да попитам за актуален телефон за поръчка, тъй като имам един но вече цяла седмица никой не вдига. Много ще съм благодарна ако ми предоставите актуален такъв.

# 279
  • Мнения: 6

Здравейте.

Мога ли да попитам за актуален телефон за поръчка, тъй като имам един но вече цяла седмица никой не вдига. Много ще съм благодарна ако ми предоставите актуален такъв.
[/quote]

Здравейте! Телефона е 066800230

# 280
  • Мнения: 2
Доволни сме от белия крем на Рачев и е евтин. За пръв път си купихме преди около година и половина от тук: https://www.pharmalife.bg/byal-krem-na-rachev и от тогава сме купували още веднъж за роднини. (Втория път се усетих да поръчам няколко кутии за да хвана безплатната доставка, така горе-долу едната кутия излиза без пари

# 281
  • Мнения: 359
Може ли да се използва този крем за напукани устни?

# 282
  • Мнения: 5 659
Може ли да се използва този крем за напукани устни?
Мисля, че НЕ!

# 283
  • Мнения: 359
Благодаря.

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Здравейте!
Синът ми на 11г. е има някакво белене по вътрешната част на дланите...понякога му се потят ръцете и може да е от това или нещо кожно...Та се чудех да пробвам да маже ръцете с крема.Колежка обаче ми каза,че самият крем Не попивал  newsm78 та незнам как ще стане мазането...
Актуално инфо от къде се поръчва имате ли?

Общи условия

Активация на акаунт