Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-288 от 288 отговора

Варна

Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 15 част [/glow]

Водата

Потребностите на човешкия организъм от вода са   
равностойни на потребностите му от хранителни                       
вещества и енергия.                                                                           
Водата представлява 65-70% от телесната маса на
възрастния човек. Значението и за организма е огромно               
и твърде многообразно, тъй като всички жизнени процеси       
са свързани с нея. Във водата се разтварят хранителните             
вещества. С водата се извеждат от организма и отпадните         
вещества. Без нея по същество не е възможно протичането           
на обмяната на веществата в организма.
Известна част от телесната вода се образува при
окисляването на мазнините, въглехидратите и белтъците.
Натрупването на водата в организма се осъществява главно
в мускулите и кожата.
Основната и част, която се изразходва за водния                         
баланс на организма, се отделя с урината.

Килограмите

Нормално е след известен период от време докато сме на диета
да спре процеса на отслабване понеже на организма му е
необходимо време, за да свикне с този начин на хранене
и се получава задържане на килограмите. Това не е причина
да се отказвате след няколко дена процеса на слабеене ще се възстанови.

Отслабване

Ако Вашата цел е отслабване, тогава най-важните
 фактори са редовността на тренировките и тяхната продължителност.
Ако е възможно, набележете определени часове за тренировките, за да
не се налага всеки ден да решавате кога да тренирате и дали да тренирате
изобщо. Това няма да Ви позволи да намерите причина да пропуснете
тренировка. Подкрепата от страната на приятелите и семейството може да се
 окаже много полезна за постигане на Вашите цели.
Колкото повече гребете на което и да е ниво на интензивност, толкова повече
калории ще изгаряте. Гребането на високоинтензивно ниво ще Ви помогне по-бързо
да изгаряте калориите, но едва ли ще Ви хареса да се натоварите толкова, че да не
можете да издържите повече от пет минути. Затова най-добрият начин за
провеждане на тренировка с цел отслабване е да се стремите да гребете не по-малко
от тридесет минути в удобно за Вас темпо, от гледна точка на интензивност.
Отслабването ще настъпи, ако изгарянето на калории (съответно тренировките)
се увеличава, а набавянето на калории (съответно храненето) намалява
 или остава на същото ниво.
Цитирай

Варна

Японско чудо

Предлагам ви една диета, с която можете да отслабнете
до 10 килограма и да запазите теглото си в продължение
на 2-3 години

1 -ви ден

Закуска - горчиво кафе                                                                                   

Обяд - две твърдо сварени яйца 

Вечеря - парче месо, салата с лимон 

2-ри ден

Закуска - чаша горчиво кафе, парче сухар   

Обяд - две твърдо сварени яйца                                   

Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко 

3-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе   

Обяд - зеленчуци , плодове

Вечеря - две твърдо сварени яйца

4-ти ден

Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови 

Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата

5-ти ден

Обяд - риба печена с домат

Вечеря - прескача се 

6-ти ден

Обяд - две големи парчета пилешко месо                                                 

Вечеря - две твърдо сварени яйца и настърган морков 

7-ми ден

Обяд - парче месо, плод

Вечеря - по желание 

Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.

Таблица с Хранителни продукти

Цитирай

Варна

По-красиви и стройни със спорт:

Упражнения за красиви гърди
Гимнастика за всеки ден
"Гимнастика между другото"
10 златни правила за тънка талия
Изгони целулита с упражнения
8 минути за перфектна форма от кръста нагоре
Освежете упражненията за корема
Скачане на въже за изваяни крака и дупе
Десетте грешки в спортуването
За дами с дебели бедра
За спорта и хранителния режим
Спортувайте ако сте на диета
Ако спортувате, но няма ефект

Любопитно:
Задържаща диета
20-те неща, които могат да съсипят диетата ви
А ти пиеш ли вода?
Защо килограмите се връщат?
За солта, водата и мазнините
Кога отслабваме всъщност?
Зимното натрупване
Мазнините и отслабването
Стройната фигура
Пречистващата сила на зеленчуците
10 съвета как да намалим теглото си с помощта на водата
Кой плод с какво да ядем, за да стопим килограми?

Цитирай

в офиса

Пу,първа!
Супер оформена тема!
Браво newsm10
Направо ми се прииска една седмица от тази диетка!
Сега като свърша с лунуването ще взема да я направя !
Цитирай

Пу, втора, макар че от утре почвам! но така съм се надъхала. само да не се изложа! Hug
Цитирай

DE

Запис и от мен Peace . Gladness  smile3501 bouquet много хубаво си оформила темичката и най-сетне истинската диета(за тези, които не са забелязали вечерята на 3 ден е само 2 яйца, а в старата има шунка и салата). И аз съм с теб ако издържа 2 седмици ти имаш доста опит с тази диета  yes изчела съм почти всички теми от архива.
Цитирай

...au bord de la mer

От утре и аз съм с вас.
Цитирай

Варна

tumnokoska, magig, Аталанта успех ви желая когато и да я почнете  Hug

mausssi много хубаво ми стана когато прочетох, че темите ми са били полезни. Успех и на теб  Blush Hug

Надявам се да Ви бъде приятно и диетично в новата тема  Crazy Hug
Цитирай

DE

олеле, момичета на 2 страница сме чакайте малко да бутна.Къде сте? Похапвате тайно от мен а? Хайде не се крийте хапнете една салатка от мен
Цитирай

Варна

mausssi аз съм тук. Хапнах в 7 и това ще е за днес. Дано ме зарадва кантара утре.
Цитирай

DE

Аз хапнах в 6;30 обаче съм 1 час назад от бг и това ми е за днес утре ще се опитам на лунната, уж за по-добри резултати.  Praynig
Цитирай

Аз я правих три дена и веднага ми хлътна корема, ама естествено яко се изложих  ooooh! . От утре съм сериозна, че от 20ти сме на море, да не се излагам пред хората Embarassed . Успешна диета на всички, ще докладвам със сантиметъра (нямам кантар). Тоя път няма отказване Twisted Evil .
Цитирай

...au bord de la mer

Как сте ,момичета? Днес ми е първи ден-засега не съм прегрешила Cool.
Цитирай

DE

wavey как сте япончици? Аз днес съм на лунната  smile3503 Хайде да ви почерпя кафенце гледам, че още спинкате?
Цитирай

Варна

Здравейте!
mausssi мерси за кафенцето. До кога ще си на лунната и после ще продължиш ли японското .... ?
Аталанта стискай зъби най - хубавото предстои...  Crazy
Nelito_ третия ден е най - труден, минеш ли го по - трудно ще се откажеш  Twisted Evil
За мен първия ден мина успешно... свалила съм 1,200
Към 1 часа ще си хапна яйцата и към 6 - 6:30  ще вечерям
Ще се опитам малко да тренирам на кроса  Crazy
Цитирай

DE

Gladness ти направо разбиваш всички рекорди -1,200 smile3501. как си с яйцата понасят ли ти? Аз сам само днес от 14;05 до утре на лунна и после си продължавам с вашата готина компанийка  lovekiss
Цитирай

Варна

Gladness ти направо разбиваш всички рекорди -1,200 smile3501. как си с яйцата понасят ли ти? Аз сам само днес от 14;05 до утре на лунна и после си продължавам с вашата готина компанийка  lovekiss

Никак не ми понасят яйцата направо не мога да ги гледам. Ям ги със запушен нос да не усещам миризмата им   Sick Laughing

Менюто ми вчера беше :
закуска: кафе
обяд: 2 яйца
вечеря: салата от домати, марули и пресен лук с малко зехтин и пържола

Отивам да шетам, че да не мисля за храна  newsm79 1dishes wash hang
Цитирай

...au bord de la mer

GlaDneSS , много си права, че първите три дни е най-трудно. Аз преди време я правих тази диета, но съгрешавах с огромно количество плодове Embarassed Embarassed. И сега ги хапвам ,защото иначе няма да издържа, но поне са по-малко. Засега съм на две яйца, краставици и 100 гр. черешки.
Цитирай

Варна

GlaDneSS , много си права, че първите три дни е най-трудно. Аз преди време я правих тази диета, но съгрешавах с огромно количество плодове Embarassed Embarassed. И сега ги хапвам ,защото иначе няма да издържа, но поне са по-малко. Засега съм на две яйца, краставици и 100 гр. черешки.

По - добре е да замениш плодовете със зеленчуци и не прекалявай  Hug
Цитирай

Plovdiv, Bulgaria

Запис в новата тема и аз. До вчера бях на НВД, нямах голям резултат, че имах много прегрешения, но реших да ви наглеждам малко, че туку-виж и аз да се навия отново н диета. Ама сега искам малко да разпусна и ще лунувам днес и утре...
Цитирай

Здравейте! и аз реших като mausssi   да карам вчера на лунната диета, и познайте Embarassed! Вече ми се плаче, защо не мога една диета да спазя, поне за седмица! Сега ще си направя чайче и за обяд ще ви пиша дали съм се изложила! И да се изложа пак ще продължавам с опитите всеки ден, че да ме хване срам от вас до такава степен, че да проява силна воля и да се справя!!! Hug Hug Hug
Цитирай

Варна

Хей японки къде се покрихте  Crazy
Днес ми е 3-ти ден надявам се до края да издържа вечер доста огладнявам...  Twisted Evil
Цитирай

DE

Здравейте и от мен magig мила не си само ти и аз съм същата. Педи тая диета бях няколко дни само на кисело мляко и вчера реших да видя дали съм отслабнала облякох си едни дънки, които ползвам за мярка и какво да видя бяха ми по тесни от преди.  smile_angry. Разстроих се и от там се почна едно ядене и си развалих и лунната. От днес ще хапвам само 1 пат от нещата от японската.  Crossing Arms Незнам защо само при мен няма никакъв ефект от нищо. smile3518
Цитирай

Варна

Здравейте и от мен magig мила не си само ти и аз съм същата. Педи тая диета бях няколко дни само на кисело мляко и вчера реших да видя дали съм отслабнала облякох си едни дънки, които ползвам за мярка и какво да видя бяха ми по тесни от преди.  smile_angry. Разстроих се и от там се почна едно ядене и си развалих и лунната. От днес ще хапвам само 1 пат от нещата от японската.  Crossing Arms Незнам защо само при мен няма никакъв ефект от нищо. smile3518
Не се притеснявай, и при теб ще има ефект просто трябва много търпение, инат и сили  Love Hug
Цитирай

DE

Незнам вече...може би защото нямам никакво движение? Вие правите ли упражнения или нещо такаова. Май 2 жълтъка са ми много мазнини за ден какво мислиш GLADNESS?
Цитирай

Варна

Незнам вече...може би защото нямам никакво движение? Вие правите ли упражнения или нещо такаова. Май 2 жълтъка са ми много мазнини за ден какво мислиш GLADNESS?

Като цяло диетата е много ограничена от към храна така, че според мен е стресиращо за организма. В никакъв случай не мисля, че 2 жълтъка са ти много... Иска ми се да тренирам имам крос тренажор в къщи, но от диетата не ми остават сили днес хапвам плодчета за обяд и май ще пропусна зеленчука. Ще скоча на кроса по късно ако ми остане време да видим колко ще издържа. Знам, че можеш и, че ще успееш да се справиш. Все пак целта ни е ясна искаме да се преборим с килограмите и да изглеждаме добре. Да, но за това трябва търпение и време. Нищо хубаво не става лесно.
Ето и една снимка за стимул. пожелавам на всички да изглеждаме така Love Hug

Цитирай

DE

Хей, момичета къде сте? Току що четох във форума за хрома и влакна на биоактив намалявали глада най-вече за сладко навих се да ги купя, но съм в една толкова консервативна страна (Германия) и никъде ги няма утре мисля да провера за обикновен хром. Мацки имате голям късмет, че си живеете в бг всичко се намира.От утре почвам на ново хайде magig чакам те май пак сме заедно.  Peace
Цитирай

Хей, момичета къде сте? Току що четох във форума за хрома и влакна на биоактив намалявали глада най-вече за сладко навих се да ги купя, но съм в една толкова консервативна страна (Германия) и никъде ги няма утре мисля да провера за обикновен хром. Мацки имате голям късмет, че си живеете в бг всичко се намира.От утре почвам на ново хайде magig чакам те май пак сме заедно.  Peace

Здравей скъпа mausssi!!! Със сълзи на очите ти пиша, че пак се изложих! Crying or Very sad наистина вече съм във депресия! Абе преди как съм отслабвала? Миналата година не съм се прибирала на обяд малкия да спи, от пролетта до късна есен съм била от 9ч до като се стъмни, и все съм вървяла( аз не обичам да съм седнала на някоя пейка) и пак нищо не съм свалила! Единствените 4кг които съм смъкнала бяха когато лежахме с рожбито ми в болница! Що за чудо? Къде ми е волята? Сега на една майка един фитнес инструктор и е предписал хапчета за сваляне на кг от бедрата, за една седмица е свалила 7кг! Ще взема и аз да пробвам, но пък тя ми каза, че трябва да се срещна с него, защото питал, колко съм наддала, колко съм свалила, кръвното и др. хапчетата били различни според човека! Извинявайте за дългия пост! Hug Утре пак започваммммммммммммммммм!!! bouquet
Цитирай

DE

Здравейте, момичета къде сте? Magig мила хайде почнахме аз изядох вече яйцата и една моцарела лайт и после към 5 ще хапна салатка и мисля това да ми е за днес. Сега отивам да си търся хром по аптеките, защото намалявал глада дано да открия нещо.  Praynig А ти мила защо не пробваш първо с нещо за намаляване на апетита като carboslim така ще ти е по-лесно да спазваш диетата, а ако не стане тогава да вземеш от тези твойте хапчета. Аз обърнах всички аптеки тук поръчах си го, но нищо не ми го доставиха много ме е яд ама...Мисля да не се меря до края на диетата,че пак ще се отчая.
Цитирай

в офиса

Ох,и аз ще почвам с вас ама от понеделник,че да направя една пълна седмица
Така- от петък нещо нямам мотивация newsm78
Цитирай

DE

Хей, момичета къде сте всички? Tumnokoska чакам те  Hug. Gladness къде си мила да не се отказа недей така ти си ни за пример, Magig миличка как мина при теб 1-вия ден?
Цитирай

Япончета, от утре се присъединявам и аз. Успех на всички.

Gladness, похвали се с резултат да ни стимулираш. Very Happy
Цитирай

Privet! Trygnah da tyrsq recepta za zeleva supa a se natyknah na tova Smile Imam problemi s kilcata sled vtoroto rajdane- malkata e na 11 meseca i probvam kakvo li ne bez osoben rezultat, no tazi dieta e sykroviwte!!! Pravila sym q nqkolko pyti, otslabvah sredno s po 3 kg na sedmica no q bqh zagubila i sega sym vyv vyztorg ot tova 4e q namiram tuk, zapo4vam owte utre Smile Syrde4ni blagodarnosti na mamata koqto e rewila da q spodeli Smile
Цитирай

DE

Здравейте, япончици! Днес ми беше 2 ден за сега се справям. Добре домли на noia и lukara .Пожелавам ви успех поне сега няма да си пиша сама другите мацки ме изоставиха  Crying or Very sad Споделяйте резултатите  Peace
Цитирай

Добро утро с чаша димящо кафе. Very Happy Цяла нощ съм се настройвала психически и едва ли не нямах търпение да съмне, за да започна, особено след снощното преяждане. Тази диета или поне концепцията й ми се препоръчва и от лекари, за известно време трябва да огранича и плодовете, заради въглехидратите им, а и аз омитам по килограм от тях на ядене. Embarassed Така че смело напред с протеини и малки порции. Very Happy
Цитирай

Варна

Тук съм просто какво да кажа...  Embarassed Confused
спрях на 4-тия ден понеже се разболях и не ми беше до диети...
Продължавам да съм болна, но когато се оправя мисля да почна нещо по сериозно..
Успех ви желая момичета. Ще ви наглеждам от време на време ако имате въпроси задавайте ги  Peace
Цитирай

Gladness, бързо оздравяване ти желая. Hug Ти самата си свидетел от кога й се каня на тази диета, записвам се и после пълен провал. Сега обаче имам хъс, от една седмица ходя всеки ден на фитнес за половин час (при нас откриха много интересен франчайзинг) и имам голяма мотивация. Спирам се на тази диета, защото при мъжа ми даде страхотни резултати преди три години и от тогава не е наддал и грам. Той също я започна пак, за да ми прави компания. Сигурна съм, че по един или друг начин всеки ще намери собствения път към заветната цел, по-добре късно, отколкото никога. Very Happy Сега е ред на яйцата.

mausssi, какъв е резултата при теб? от кога я започна?
Цитирай

DE

Gladness бързо оздравяване и после пак при нас.  bouquet
Noia вече съм 3-ти ден с малки прегрешения днес, още не съм се мерила ще се меря на 7-мия ден иначе се обезкоражавам. Как върви при теб?
Цитирай

Аз приключих за днес с малко прегрешение:хапнах няколко кайсии. Embarassed Но няма да позволя да ми развали общата картина.

Имам приятелка, която също като теб не се мери, а гледа по дрехите(все й повтарям, че те се разширяват в един момент Mr. Green)
Аз не мога така, не се ли премеря, означава, че може и неусетно да кача, а после пак ще ме чака разочарование. За сега ще е постижение ако се меря само сутрин, а не по няколко пъти на ден. Confused
Цитирай

Варна

Когато съм на тази диета винаги се тегля сутрин и вечер преди да си легна голям кеф ми е.
Понеже вечер ми показва по - малко килограми и от сутринта  Crazy Laughing
Цитирай

Страната на вечното лято .....

Здравейте японки!
Реших да се запиша при вас, че имам доста за сваляне ,а и след по-малко от 2 седмици отивам на моренце!Ще се опитам да спазвам всичко и ще докладвам редовно за резултати!
От утре започвам! Love

Лека вечер и утре отново ще пиша! bouquet
Цитирай

Добро утро,

Издъних се естествено с тези плодове и кантарът не показва никаква промяна. Тази диета трябва да се прави без никакви отклонения, иначе няма ефект. Та новото е, че продължавам, за разлика от друг път.

КиСчЕ, успех и на теб. До моята почивка остава повече време, но ако я карам така... Embarassed
Цитирай

Варна

Здравейте , мисля от утре да спазвам тази диета , и имам един въпрос ! Първия ден за вечеря пише месо + салата с лимон , каква салата трябва да бъде?
Цитирай

Варна

Здравейте , мисля от утре да спазвам тази диета , и имам един въпрос ! Първия ден за вечеря пише месо + салата с лимон , каква салата трябва да бъде?

Оп пресни зеленчуци... домати, краставици, марули, зеле, моркови ......без олио и сол. Въпреки, че когато я правя аз си слагам малко зехтин  Smile. Успех
« Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 20:55 от GlaDneSS »
Цитирай

Варна

Мерси много за бързия отговор  Hug
Утре ще докладвам Smile
Цитирай

Добро утро, днес съм -800 гр. Пак не я спазих, а направих волна програма. Confused Цял ден бях на шунка и вечерта се справих с една кутия шоколадови бонбони. Добре поне, че има някакъв резултат.
Цитирай

Zdraveite ,macki ,i ot men! Az vi 4etoh mnogo vreme i iz vednuj re6ih, 4e e kraino vreme da zapo4vam s borbata! Ta dnes mi e 5 den na qponsko 4udo.Predi godini q pravih pak ,no ima6e opredeleno po golqm efekt! No nqma da se otkazvam ,6kembenceto hlutna i tova mi e dostatu4no kato stimul! Smile Nadqvam se da ustiskam do kraq ,pone sedmica ,makar 4e dnes hodih za riba i kato gledam kakvi strahotni plodove ima Crying or Very sad
Цитирай

в офиса

Ох,щях да почвам от понеделник,ама нещо се изложих.
Сега ще полунувам на пълнолунието,пък дано я почна от понеделник.
mausssi,къде изчезна?
как върви при теб диетата?
Цитирай

DE

Мацки нещо не можах да се справя успешно.  Crossing Arms Сега съм при зеленцата (зелева супа) поне глад няма, а килограмите се топят надявам се, като я сварша може пак да дойда при вас.  Peace Ще ви чета. Много успехи, воля и минуси ви желая  bouquet
Цитирай

На една звезда

Момичета, здравейте! Hug
От днес започнах диетката. С много хъс и амбиция. Поплодувах 13 дни, смъкнах няколко килца, но имам още малко за сваляне, та започнах вече - от днес съм мъничка японка. Laughing
Цитирай

Пловдив

Момичета, здравейте! Hug
От днес започнах диетката. С много хъс и амбиция. Поплодувах 13 дни, смъкнах няколко килца, но имам още малко за сваляне, та започнах вече - от днес съм мъничка японка. Laughing

И аз за малко ще съм на плодове,а от понеделник ще започна японската  Very Happy имам въпрос - плодове се ядат само 3-тия и 7-мия ден или може и другите дни между храненията  newsm78
Цитирай

Варна

Момичета, здравейте! Hug

И аз за малко ще съм на плодове,а от понеделник ще започна японската  Very Happy имам въпрос - плодове се ядат само 3-тия и 7-мия ден или може и другите дни между храненията  newsm78

Само 3-ти  и 7-ми ден се ядат плодове
Цитирай

От събота до днес, с много прегрешения и само запазена концепция на диетата  Very Happy смъкнах 2 кг. Днес ми е 5 ден, ще обядвам само риба, а после ще лунувам заради пълнолунието.
Цитирай

На една звезда

Втори ден - спазвам диетата много стриктно. Дано има ефект. Няма да бързам да се тегля. Ще изчакам да измине първата седмица от нея и тогава ще докладвам за резултата.
Цитирай

На една звезда

Мацки, пак съм аз! Влизам да се похваля. Преди малко ходих да си запиша час при козметичката. Тя има страхотен електронен кантар (него целия град го знае Laughing), та не се стърпях и се притеглих. Оказах се минус 4 кг. bowuu Толкова съм доволна и щастлива! Продължавам стриктно с диетката. Целта ми е да достигна 55кг, сега съм 61см. А стратирах отслабването на 65кг.
Успех желая и на вас! Love
Цитирай

Пловдив

Само 3-ти  и 7-ми ден се ядат плодове

Гладнес благодаря за разяснението  Love нямам търпение да започна  Very Happy
Цитирай

На една звезда

Момичета, само аз ли съм на тази диета? Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Да се запиша и аз при вас  Hug
От днес ставам японка....дано устискам до края Peace
Цитирай

Пловдив

Момичета, и аз от днес съм на диетката. Март месец свалих с нея 4.5 кг. и след това много лесно без никакви диети още 2 кг. И тъй като след месец съм на море, а имам още 7 кг. за сваляне, я започвам пак. Надявам се поне на 4 кг. На мен лично ми е много лесна и храната ми стига. Винаги започвам диетата веднага след лунуване и никога в понеделник. Като започна в понеделник все нещо се обърква.  Embarassed
Цитирай

в офиса

Като моите понеделници.
Надявам се,че този понеделник поне ще започна newsm78
Цитирай

На една звезда

И аз се справям с лекота за сега. Very Happy Може би защото преди това плодувах 13 дни. Утре е пети ден за мен. Ще ям рибкаааа Party
Цитирай

Пловдив

Хайде да се отчета. 1 ден - 800 гр. Доволно!
Цитирай

На една звезда

Браво, Ket! Hug
И аз се отчитам. За два дни и половина съм минус 2 килца. Very Happy Вече тежа 59кг. Искам да сваля още поне 4, та като гледам, ще завтарям диетката.
Цитирай

Пловдив

Мари_Анка, това е много добър резултат.
Май сме само двечките. Аз днес съм -300 гр. Малко са, ама все пак е нещо. Дано утре да са повечко.
 Hug
Цитирай

На една звезда

Кет, аз избягвам да се тегля всеки ден. Ще се притегля утре, че е края на първата ми седемдневка. И после започвам втората. Very Happy Вчера ядох риба, но се пропуска вечерята и съответно днес бях освирепяла от глад. Mr. Green Та мръвчицата на обяд ми дойде супер!
И 300гр. не е малко. Ще пожънем с теб успех, ще видиш! Hug И ще се подкрепяме морално.
Цитирай

Там, където съм безумно щастлива!!!

Ох,и аз от утре започвам.Имам да свалям 7 кг ПОНЕ ,за да не умирам от срам на плажа (26.07 - 06.08 ).Оптимистка съм и се надявам като я спазвам стриктно да успея. Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Пловдив

_bebka_ пожелавам ти успех с диетката. Моята цел също е да сваля 7 кг. (вече 6).
Така че ще се подкрепяме взаимно.
Цитирай

Много ти благодаря!Ще се подкрепяме - то е ясно  Oha!
Цитирай

На една звезда

bebka, и от мен успех! Hug
Цитирай

Пловдив

Момичета, днес кантарът показа - 800 гр.  newsm44
Дотук за три дни - 2 кг.
Цитирай

Това е супер!Браво,давате ми невероятен стимул.Аз чакам да стане малко по - късно,че да си изпапкам обяда  Crazy
Цитирай

На една звезда

Момичета, ще умра от яд! #Cussing out Явно съм в процес на някакво задържане и за последните два дни съм свалила само 400гр. А спазвам диетата много стриктно. Днес ми е 7-мия ден. От утре започвам да я повтарям.
Само да ви попитам, някой има ли идея какво значи това вечеря - по желание. Означава ли, че може да е нещо нережимно или трябва да си избера нещо от самия режим? Rolling Eyes
Цитирай

...au bord de la mer

Ох,и аз от утре започвам.Имам да свалям 7 кг ПОНЕ ,за да не умирам от срам на плажа (26.07 - 06.08 ).Оптимистка съм и се надявам като я спазвам стриктно да успея. Praynig Praynig Praynig
bebka и аз трябва да сваля толкова. Ето днес се канех да я почвам, но пак я обърках на обяд. Дано утре проявя воля. Писна ми вече,честно ви казвам.
Цитирай

гр.Бургас/

zapis
Цитирай

Пловдив

Мари_Анка, някои казват че трябва да се избере вечеря от менюто на диетата, а според други може да се яде всичко. Аз когато съм я правила съм хапвала нещо извън режима. Но този път точно на 7-мия ден на обяд ще съм на лунна, така че ще се размина с най-хубавата част.  Sad
Цитирай

Ох,аз още не съм яла нито кафе пих,нито яйцата си ядох.Чудя се сега дали да не хапна две яйца и салатата от вечерята и това да ми е за днес?Какво ще кажете по въпроса?
А пък преди малко като бях на солариум и една жена каза,че майка й преди 2 години е свалила 12 кг за 2 седмици  Praynig,но след това на вторият опит нищо .е аз и не искам 2-ри тур,така че ще се радвам и при мен да действа така ,а и при вас също
Цитирай

аУУУ салата без сол за никъде не е  smile3518.как го преглътвате това?
Цитирай

Здравейте!
И аз почнах от днес с диетата.Целта ми е доста трудно достижима,имам много да свалям след две почти поредни бременности Rolling Eyes Решена съм твърдо да се разделя с омразните килограми,както го направих преди доста време,този път завинаги.Диетата съм я спазвала и имаше страхотен ефект,затова пак реших с нея.Аз имам въпрос - какво месо ядете (не съм по месото ама хич,но пилешкото го преглъщам някак) и как го приготвяте?Ако може и да ми кажете каква шунка е добре да взема Embarassed newsm78
Аз днес си изпих кафето в работата.Върнах се преди половин час и си изядох яйцат.После към 8 ще хапна,мисля пилешко да опека и домати и краставици,не на салата просто така нарязани Laughing
Цитирай

Пловдив

Здравейте момичета,  Hug от днес съм във вашата компания,нали може  Blushсамо че още първия ден леко се издъних - за вечеря нямах месо и хапнах малко пуешка шунка  Embarassed дано не е фатално за диетата  ooooh! и да попитам може ли утре вместо шунка да ям месо  newsm78
Цитирай

На една звезда

pipyHug. Мисля че можеш спокойно вместо шунка да хапнеш месо.
Дес, и аз като теб хич не съм по месото. Купувам си от готовите пилешки пържолки от бяло месо, вакуумираните. Те са малки и малко на брой в пакетчето и идеално ме устройват. А шунката също гледам да е от птиче месо, купувам си пуешка, мисля на Кен беше.
bebka, аз най-лесно преглъщам без сол салата само от краставици. И като сложа малко лимонов сок, става за ядене да ти кажа.
Аз от утре започвам втората седемдневка. А днес всички познати ме забелязаха колко съм отслабнала. Flutter Постижение си е 6 кг. и си ми личат. Сега ако мога да сваля още 3-4, ще съм супер доволна. Важното е, че вече съм под 60кг. Very Happy
Цитирай

София

Здравейте, момичета,
 Smile
И аз да се запиша при вас. Първият ден мина много леко, не усещам глад, но салатката ( зеле+моркови) си я направих като истинска(с балсамов оцет и зехтин). Не съм се мерила, но и честно казано не знам точно от колко стартирах Embarassed. От днес спрях да кърмя и се надявам да има ефект. Целта ми е да ми стои добре един бял панталон, който носих когато бях 54 кг. Сега ми става, но го опъвам доста и не се харесвам с него.

Успех на всички Hug
Цитирай

Пловдив

Аз честно да си призная този път си ръсвам леко шарена сол на салатката. Предния път полудях от това безвкусно ядене и много се измъчих. Сега като слагам по малко сол се чувствам по-добре. Важното е че има ефект. Според мен малките прегрешения не са фатални.
На всички присъединили се към компанията пожелавам успех и много свалени килца.  Hug
Цитирай

Meрси,Мари Анка Hug И браво за постижението :bouquet: Пожелавам ти втората седемдневка да те дари с още повече удовлетворение Peace
Аз също мислех да питам дали месото може да се замени със шунка,получих отговор вече Very Happy Иначе днес за вечеря си опекох едно парче пилешко филе,а варианта с тези печените направо е супер идея.Бях се сетила за тях,но мислех да нямат някакви добавки.Освен това в това пилешко филе което купих днес пишеше че има сол (замразено беша) и си се усещаше Rolling Eyes,дано не е фатално за начинанието.Ама всъщност то във всички колбаси и шунката включително има сол,та няма как да се избегне.Също така аз купих шунка от бут на Бони,май няма да я ям щом казвате че от птици е по добра.Аз птичи продукти като шунки,кренвирши и подобни изпълнения не вкусвам Sick Ще го измисля някак Laughing
Доволна съм от днешният ден,ще продължавам.Успех на всички!
Цитирай

На една звезда

Дес, наистина си права, че в готовите пържолки, които купувам има сол, но и в шунката също (както и ти писа вече). Обаче мисля, че на фона на безсолната храна през целия ден, това си е направо нищожно количество. А и нали пием по много вода. Аз успявам да изпия понякога повече от 2 литра.
Цитирай

Добро утро!
Да,Марианка,съгласна съм с това Peace
Аз тъкмо си сипах кафенцето и седнах да дасна тук.Хайде успешен гладен ден на всички Mr. Green
Цитирай

Варна

Привет на всички ,
Аз пак съм тук , след последната ми излагация   около велик ден , тогава на 4-тия ден не издържах и си хапнах козунак   Embarassed   и така прекратих с диетата , нооооооо този път съм твърдо решена да я изкарам цялата , надявам се заедно да се подкрепяме  , ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ  ( КАКТО И НА МЕНЕ СИ )   newsm10 . Днес карам вторият ден , но през деня пия натурални сокове без захар , как мислите момичета дали не греша  newsm12 , не си падам много -много по пиенето на вода , и затова се наливам със сокчета.

Цитирай

На една звезда

alexpet, мисля че не бива да пиеш сокчета по време на диетата. Ако пиеш готови, никога не си сигурна дали наистина не съдържат захар и какво точно съдържат. Фрешове също не бива да пиеш, защото пък плодове се хапват само през два дни от диетата. По-добре пий чай без захар, щом не си по водата.
Цитирай

Пловдив

Здравейте, момичета,
Днес ми е 5-ти ден (не знам кога отлетяха, сякаш вчера започнах диетата). Сега ще хапвам рибка с домати на фурна.
Иначе днес нямам минусчета, но да се надявам, че утре ще има движение надолу.
Тази вечер мисля да пия едно чайче сена, че нещо пак зор с WC-то.

Цитирай
Здравейте и от меннн.. И аз се присъединявам към вас и от днес започвам диетата.До сега съм на 2 сварени яйца и две малки краставички.Наляла съм си и в едно шише 1.5 вода и съм си поставила за цел днес да го изпия Laughing
Днес имам и много вървене, надявам се след ден, два да имам минусчета...
Пожелавам ви успех на всички  bouquet
Цитирай

Пловдив

И днес добре до този момент-току що вечерях за втори път  smile3511 първия път добре към 17ч,но защо съм такава лакомия та сега пак ядох месо и домат  Embarassed Embarassed
Цитирай

здравейте на всички.Мисля че това е една от малкото диети които не съм правила.Казвам малкото защото от както се помня все съм на диета,все съм гладна и все съм си дебела............. ooooh!пробвала съм какво ли не и съм отслабвала доста но след известно време всичко качвам даже двойно.Сега последно правих НДВ няколко пъти но ми подейства само първите 2 и после не мога нищо  да сваля---явно опганизмът ми свикна с нея и не се влиае.За японското чудо съм чела малко но тук темичката е доста обширна и ме заинтригува.Надявам се да ме приемете при вас защото мисля от утре да започвам.След около 10 дни ще се прибирам към България и трябва да съм във форма.УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Цитирай

Аз удържах и днес и утре се надявам с трепет да премина психологическата бариера,няма да се дам на гадния глад.
Ми днес си хапнах шунката за която вчера писах,друга не съм търсила.То в диетата не пише каква шунка така че.....

Имам питане - кафето Витаголда дали ще е добре да го пия вместо обикновено сутрин? newsm78

Утре се очертава бая ограничение.Мисля да хапна плодове на обяд,зеленчуците ще ги поизоставя.А днес не съм яла сухар и кисело мляко.За млякото май още не е късно,ако съвсем прегладнея ще си кусна няколко лъжички - полагат ми се Very Happy
Цитирай

Пловдив

Хайде да се отчета. Днес съм още -400 гр. Дотук почти 2,5 кг.
Цитирай

Добро утро.Тази сутрин се събудих със зверски глад.Дори за момент се зачудих дали да започна диетата.Пия кафето си много бавно и с нетърпение чакам да дойде обяда и да хапна яйцата.Знам че първият ден от всяка диета е доста труден и се надявам да устискам.Ще пиша за минусчета ако има такива а на всички вас желая успех........
Цитирай

На една звезда

Първо, добре дошли на всички новодошли! Hug И да кажа нещичко за стимул. Момичета, диетата дава наистина чудесни резултати. Аз дори си мислих след каря на втората седемдневка да ви пусна малко снимка "преди и сега".  Very Happy
Дес, аз мисля че спокойно можеш да си пиеш кафе Витаголс. Даже би трябвало да постигнеш по-добри резултати. Аз също съм се замислила над това. Но в крайна сметка реших да комбинирам диетата със Златно чудо-Омега. Притъпява ми глада идеално и също спомага за отслабването на организма. За шунката си права. И за месото не е упоменато какво да е. Но според мен пилешкото е по-добро (да некажа диетично Laughing) от свинското например. Аз затова съм се спряла на птиче месо. Всеки може да избере според вкусовите си предпочитания. Hug
Цитирай

Пловдив

Мари_Анка ще чакаме снимки с нетърпение. На мен ми остават още 4.5 кг. за сваляне и дано да ги сваля. До края на диетата имам още два дни от първата седмица, един ден лунна, и цялата втора седмица.
Успех на всички и не се предавайте при никакви обстоятелства!  Hug
Цитирай

Варна

Мари_Анка  благодаря ти за съвета , но и днес ще пия пак сокче  Embarassed  , а пък от утре вече ще съм на чай "Регулавит" , за да мога да изхвърля излишните течности от мен , а пък и заради WC-то Wink
Днес ми е трети ден , и снощи като се теглих и бях   -1 кг  не е много , но все пак ме надъхва още повече, дано да продължа със свалянето.
Цитирай

Варна

Момичета за 4-тият ден не мислите че са малко множко 4 яйца? smile3506

И другото което искам да попитам , е какво бихте посъветвали тези които не могат да издържат м/у храненията?
Аз се наливам със сокчета именно в тези моменти , за да ме залъжат малко , защото миналият път когато я правих диетата я спазвах много стриктно , до момента в който ми прилоша и щях да се свлека на земята , тогава хапнах от следобедната закуска на дъщеря ми , и прекъснах диетата .
Сега пак съм решила да слабея  newsm03 , но незнам как да постъпя в такъв момент , на адски глад и т.н.
 newsm12
Цитирай

Пловдив

alexpet, да ти кажа и на мен ми се стори странно, че на 4-тия ден има 4 яйца, но прочетох в началото на темата, че това била оригиналната диета. Тази, която съм правила преди беше по-различна и на 4-тия имаше месо със салата за вечеря.
Аз когато огладнея хапвам плод: 1-2 кайсии или малко зелен пъпеш. Някъде бях чела, че е по-добре краставица. Не се вживявам много, за да не се тормозя. Правя диетата така, че да не ми се отразява зле на психиката. След като ми се яде кайсия - ям!
1 кг. за два дни е перфектен резултат.  Peace
Цитирай

Варна

Ket_G  много ти благодаря за подкрепата , и за хвалебствията  newsm51 .
Продължавам в същият дух , значи ще си хапвам по някой плодче м/у храненията  Smile
Цитирай

На една звезда

аlexpet, браво за минусчето! Първата седемдневка я изкарах без проблем и много стриктно. Обаче сега като ми се дояде много, ям краставица. Много ми е горещо и друго не ми се яде.
Утре викам да си купя и зелен чай.
Цитирай

Здравейте!
Аз днес пийнах кафето,после на работата изядох 1 ябълка към 12 (3ти ден съм) и сега се върнах у дома и омахах 2 нектарини,мисля това да ми е засега.Довечера 2 яйчица.....
Ох абе немога да кажа че не ми се дояжда,даже напротив Embarassed Все ме тегли към някоя вкусотия от менюто на децата или мъжО,ама нЕмааааа.Твърдо съм решила,че до есента ще си върна ония 60кг,отпреди 3г Blush

МариАнка,много хубави неща казваш и си полезна на всички Hug Благодаря ти!
Аз сега си взех Витаголд и от утре ще съм на него,дано помогне.Сестра ми имаше добри резултати от кафето.

Цитирай

След като написах предния пост се сетих да се премеря.Ми минус 2 показва кантара,вчера беше малко по-малко от стартовото,та при мен има ефект PeaceАз си знам - само с глад отслабвам.
Цитирай

Сега изядах полагащата ми се вечеря от месо и салата.Твърде рано вечерях но вече умирах от глад.Лошото при мен е че си лягам доста късно и ще се наложи да хапна още нещо освен това.Ще хапна някакъв плод-надявам се да не е голям проблем..................Не ми се иска да нарушавам но вие сами знаете какво е чувството когато си гладен.Ще се радвам ако утре вече има някакъв резултат-веднага ще се похваля.УСПЕХ МОМИЧЕТА
Цитирай

На една звезда

Дес, поздравления! Hug
И аз преди малко хапнах шунката със салатка от домати и чаена чаша кисело мляко. Обичам го този втори ден! Love
Обаче утре ненадейно ни поканиха с дъщеря ми на детски рожден ден. Как ще устоя на тортата? Tired
Цитирай

Пловдив

Днес съм доста стриктна с малко изключение - за обяд вместо сок от моркови хапнах морков  Whistling,но на работа нямаше от къде да си намери пресен сок  Rolling Eyes аз комбинирам диетата с чай Инхуа и мисля,че ми помага за притъпяване на апетита  Mr. Green утре сутрин ще се претегля и ще отчета резултата  Peace
Цитирай

Охх и аз утре съм на заведение,ще празнуваме края на учебна година.Незнам как ще преглъщам и какво ще правя,но ще издържа със сигурност Laughing
МариАнка,успех с устояването на тортата Crazy

Ааааа и да ви кажа,аз бЕх тая от аватара Mr. Green,ама сега немога да ви опиша колко такива като тази от аватара съм..... ooooh!
Цитирай

София

Здравейте Smile,

Днес изтече третия ден.Засега съм доволна,имам малки прегрешения, но аз си знаех, че започвам с тях/кафе с малко мед/, салата с малко от "полезната сол', защото ми е много ниско кръвното/около и под 90 горна граница/ и днес опитах прясното зеле, което беше сготвила баба ми, но си подарих 1-то яйце. Кантара е с 1-2 килограма надолу.

Успех на всички и дано свалим очакваните килограми Hug.

П. С. След края на диетата ще се снимам с "целта"-белия панталон Smile
Цитирай

И така днс започвам втори ден ,а когато се качих на кантара сутринта бях с 500 грама по-малко.Мисля че е добре макар че можеше и повече.Успех на всички и да продължаваме само така
Цитирай

На една звезда

Трети ден, май-гладния. Tired С тези плодове на обяд и яйца за вечеря... ooooh! Ама ще стискам зъби!
Честито на всички минусчета! bouquet
Цитирай

Хайде и аз да врътна тука днес Very Happy
Преди малко се премерих,моя кантар показва минус 4,но много не му вярвам.Макар че 4ти ден е нормално според прочетеното за диетата.Аз спазвам всичко стриктно.
Довечера съм на ресторант мислч една редена салата да си поръчам без сирене,яйцата у нас ще си ги изям,а шунката.....също сигурно.Малеее голямо изкушение ще ми е,но стимул голям имам та няма да се дам.

Имам въпрос - рибата за утре може ли да я пека в тавичка с малко олио,то без неможе де newsm78.Някога като я правех тази диета я пекох рибката в една скаричка за сандвичи,а вече я нямаме.Печката ми още неможе да се измирише от един предишен път когато пекох скумрия на скарата на фурната ooooh! и неискам така.Дали ще сгреша ако я сложа в тава?
Цитирай

На една звезда

Дес, аз не мисля, че малко мазнина ще ти навреди. Все пак липсва вечеря през същия този ден и си пада голям глад. Рибата я ядих на заведени е аз, печена на скара. Ама знам ли как са я опекли, с какво по-точно. Mr. Green И пак си свалих килца.
Ох, мен пък довечера детски РД ме чака. Ще си изям яйцата точно преди да тръгна, а там ще пия само минерална вода. От тортата ще стоя на почетно разстояние. Mr. Green
Цитирай

А така Марианка,после ще се надхвалваме как сме издържали стоически на изкушенията безобразни hahaha
Цитирай

На една звезда

Дес, за съжаление хич не съм за хвалене... Embarassed Поддадох се!  #Cussing out Дойде ми цикъла и си умрях за малко сладичко и тортата..., ах тортата... Много ми е виновно. Сега отивам да поскачам заедно със Синди Крауфорд и утре диетата продължава. Макар че се издъних днес.
Дес, дано ти устискаш! Hug
Цитирай

Еееее няма нищо де,ти почти си на финала,главната ти цел е достигната доколкото разбирам.
А пък аз преди да тръгна изядопх едно яйце и малко шунка.В ресторанта редена салат без нищо и като донесоха една рибаааа,малееее ooooh! Търпях,търпях слюноотделях и накрая си клъвнах малко сафрид и акула Embarassed Айде да е за метка на едното яйце,което си спестих днес Mr. Green
Междувпрочем днес като ме заболя корема,направо ми прилоша.На разтройство ме изкара Embarassed и после всичко се оправи,освен това че съм си гладна hahaha А и не бях посещавал тоалетната с такава цел от понеделник,откакто съм на диета Thinking

Мисля си за неделя,когато вечерята е по избор.Замислила съм си вече какво,но то не е сред нещата от диетата,дано не сгреша много Very Happy
Цитирай

На една звезда

Дес, и моята вечеря през седмия ден не беше режимна. Но то и да искаш да хапнеш по-обилно да речем, няма да можеш. Така се е свил стомаха, че... ooooh! Поне при мен беше така.
Ядох каквото ми се ядеше и така много по-лесно започнах втората седемдневка.
Цитирай

На една звезда

Добро утро! Very Happy

Аз вече съм седнала със своето горчиво кафе пред компа. И си се чудя! Дали да не повторя вчерашният "издънен" ден или да продължа нататък с диетката? Thinking А днес ще помоля мъжо да ме снима и кача малко снимки "Преди и След". Very Happy
Приятно диетуване на всички! Hug
Цитирай

Пловдив

Привет на всички!
Приключих първата седмица с резултат -3 кг. Не е колкото ми се искаше, но не съм била и прекалено стриктна. В смисъл, хапвах по някой плод и си подправях с малко сол храната. Снощи пропуснах вечерята по желание, защото съм на лунна и пийнах един студен фреш.
Сега пийвам кафенце, а яйцата след 15.00 часа ще ги ям, като свърши лунната. Ако през втората седмица сваля 2 кг. ще съм перфектна. Но дали? Важното е, че вече си достигнах кг. от 2003 г.

Цитирай

Sofia-selo :D

Включвам се и аз. Изкарах 2 седмици на една друга диета и резултата е -2.5, което ми се струва малко. Ще сменям диетите пък каквото ще да става
Цитирай

Варна

Привет и от мен , по стечение на обстоятелствата , вчера не можах да ви поздравя .
Искам да ви се оплача , вчера ми беше 4-ти ден  и си забравих сварените яйца в къщи  smile3518 направо умрях от яд , и така на обед ядох праскови , а за капак за вечеря пък забравих да си купя шунка  #Cussing out и ядох пил.пържола вместо шунката , направо незнам ще ше пукна по шевовете , много ме е яд , но днес продължавам напред , макар че до момента са само -2кг  newsm45  , а исках да са повече .
Как мислите днес вместо риба дали мога да ям пил.месо , пак е така диетично ?  Embarassed
Цитирай

Здравейте момичета.Още не съм си отворила очите и съм с кафето пред компютара-бързам да се похваля че  има минуси.Днес започвам 3 ден.Значи за 2 дни съм свалила 1,300 и съм доволна.Ако продължавам да сваля по 600 гр. на ден е идеално.Вера беше за малко да се откажа тъй като в нашия град има нещо като панаир-тук му казват ФЕРИЯ  (на испански).Казвам ви текоха ония лиги............. а и лошото е че продължава до неделя.Искам поне още 1 кило да сваля за тази седмица..........
Цитирай

На една звезда

alexpet, не се отчайвай! Не се е случило нищо страшно. Аз да си призная, често се замислям да си заменя шунката с пилешко месо. Шунката е с много сол вътре и никога не си на ясно какво точно съдържа. Thinking Мисля че рибата спокойно можеш да замениш с пилешко, ако не обичаш.
Добре дошла на Тони! Hug Тони, да знаеш, че ако нямаш много за сваляне (както си мисля Wink), не очаквай чудеса. Колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-бавно се свалят пустите му килца.
Цитирай

Варна

Мари_Анка  много , много , ама наистина много ти благодаря за подкрепата  newsm51 , сега почвам пил.пържолка  newsm44
Цитирай

alexpet, не се отчайвай! Не се е случило нищо страшно. Аз да си призная, често се замислям да си заменя шунката с пилешко месо. Шунката е с много сол вътре и никога не си на ясно какво точно съдържа. Thinking Мисля че рибата спокойно можеш да замениш с пилешко, ако не обичаш.
Добре дошла на Тони! Hug Тони, да знаеш, че ако нямаш много за сваляне (както си мисля Wink), не очаквай чудеса. Колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-бавно се свалят пустите му килца.

Здрасти Мари Анка  Hug
Имам какво да свалям. Тая зима качих 5 кила и сега не мога да ги сваля. Зор. Днес съм в почивка. Няма да вечерям само, за да не си кача и тези 2 килца но тази диетка определено ще я пробвам.  Ядат се месо и яйца, което ми е приятно. Не ме бива в плодояденето  Rolling Eyes Докато не ги сваля дия 3 досадни кила няма да мирясам.
Цитирай

На една звезда

Тони, и на мен ми останаха 4 килца за сваляне. Ще се притегля след края на диетата - нямам кантар у дома. Понякога това е голямо предимство. Mr. Green
Момичета, гледам аз че някой е изровил старата тема и в първия момент не включвам какво се е случило. Та търся аз "познатите" мацки дето си диетуваме заедно, ама йок! Laughing Писах на модератор да заключат старата тема, че голямо объркване стана. ooooh!
Цитирай

В.Търново

Здравейте, момичета! В сряда приключих със сиропа МадалБал. Смъкнах мн малко, но важното е че издържах! Остават ми 3 кг до моето идеално тегло и смятам докато не съм загубила тренинг да изкарам и тази диетка.Но ще си дам малко почивка и почвам в неделя, обаче следя темата ви. Желая успех на всички ви и ме чакайте!
Цитирай

Здравейте!
Аз по късни доби да се изкажа тука.Днес - риба с домат на обяд и това е.Ама хииич не ми се услади нещо Confused Хапнах малко и тва е.Обаче вечерта като сервирах на мъжо,направо слюноотделях и си мислех колко вкусна риба беше.Следващият път ще взема Хек,днес беше скумрия.Незнам защо я взех,по принцип не я долюбвам много.Карай.сега ще умувам как другият петък ще правя диетичен хек,знам че само пържен става добре Thinking Ако имате идеи ще съм благодарна Praynig
Аз съм вече минус 5кила,всичко върви по план.За жалост обаче никак не се забелязват,защото има още много по 5 за сваляне Rolling Eyes Надявам се след другата седмица вече да имам нещо видимо като ефект Smile
Цитирай

На една звезда

Дес, моят рибен ден е утре. Не се отказвам, макар че и тази вечер оплесках малко положението. Embarassed Бяхме на ресторант. Компанията беше много приятна, а и си имах до мен една подстрикателка-дюканка, която така ме изкуши с едни пилешки вкуснотии. Tired
Та втората седемдневка не ми спори нещо. Thinking
Цитирай

Забравих да споделя,че от диетата ли от какво ли сън не ме лови.Преди си поспивах на обяд с децата,вечер едва издържах до 10ч,а сега....караконджул съм станала ooooh! Има ли го при някой това като ефект?

Аааа и още нещо..Дали мога да си смукна някое бонбонче Орбит без захар?Много ми е гадно в устата на моменти.
Цитирай

Здравейте!
Аз по късни доби да се изкажа тука.Днес - риба с домат на обяд и това е.Ама хииич не ми се услади нещо Confused Хапнах малко и тва е.Обаче вечерта като сервирах на мъжо,направо слюноотделях и си мислех колко вкусна риба беше.Следващият път ще взема Хек,днес беше скумрия.Незнам защо я взех,по принцип не я долюбвам много.Карай.сега ще умувам как другият петък ще правя диетичен хек,знам че само пържен става добре Thinking Ако имате идеи ще съм благодарна Praynig
Аз съм вече минус 5кила,всичко върви по план.За жалост обаче никак не се забелязват,защото има още много по 5 за сваляне Rolling Eyes Надявам се след другата седмица вече да имам нещо видимо като ефект Smile

Аз оня ден правих хек на пара. Месото му е бяло и става вкусно и диетично. На мен ми е по-вкусен на пара, отколкото паниран, защото става по-сочно. Пробвала съм различни варианти - само със сол и малко черен пипер на мен лично ми пасва идеално. Пробвала съм и с пресен копър и лимон също не е зле. Можеш да го направиш и във фолио всяка рибка. Ако има кожа сложи малко мазнина, ако е само филе може и без, няма да залепне.
Аз предпочитам обезкостеното филе
Цитирай

Добро утро момичета.За мен диетата приключи днес,въпреки че хич не ми се щеше на 4-тия ден но ме хвана едно разтройство.....Днес съм на сухари и се надявам 1.300 които свалих да не ги кача още днес Laughing.На всички които продължават да отслабват пожелавам повече минуси а аз ще се присъединя отново когато нещата се пооправят.Много ме е яд че стана така защото диетата ми хареса но с този мой стомах-ям ли само салата и ставааааааа. bouquet
Цитирай

Здравейте.

Утре идвам при вас  Very Happy  Много минусчета сте отчели.Браво!Надявам се да сваля 5кг до 7ми.Приятен ден!  Hug
Цитирай

И аз да се оплача Confused За мен също приключи диетата днес.Сутринта станах и почнах да правя закуска на децата вървях насам натам,слязох до долният етаж и после на качване едва взех стълбите.Притрепера ми едва успях да се кача Tired добрах се до спалнята и легнах,треперх,ужас.Немога да си вдигна детето,добре че мъж ми беше у дома та свърши всичко.Оххх много ме е яд,ама ще продължа с някой по лек режим.Диетувала съм много и имам много идеи.Ще запазия тези свалени 5 и ще продължа да свалям.Беше ми приятно тук сред вас Love Успех на всички Hug
Тони,много ти благодаря за идеята за рибата във фолио bouquet.Моля те би ли ми дала повече подорбности на лични,че досега така не съм приготвяла риба Embarassed
« Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 16:06 от Дес »
Цитирай

Пловдив

Здравейте, момичета,
Аз си продължавам диетата, но последните два дни само по 100 гр. свалям. Както и да е, такъв ми е периода.
Дес, на мен диетата ми действа точно обратно, постоянно ми се спи. Въобще от няколко дни не се чувствам много добре, но предполагам, че факторите са няколко: диетата, жегата и освен всичко друго - МЦ.  ooooh! А за бонбоните мисля, че няма проблем, защото в диетата пише да не се консумира захар. Аз също дъвча дъвки без захар, не мога без дъвки, защото от тази диета много ми горчи на езика. Не знам какъв е тоя ефект. При вас има ли го?
Маринела, съжалявам, че така се е получило, но какво да се прави. Аз пък се чудя какви чайчета да пия, за да предотвратя обратния проблем.
Доста се разписах, така че спирам.
 bouquet
Цитирай

Пловдив

Дес, сега прочетох какво си писала. Жалко, че така се е получило, но след като ти е прилошало не си струва да продължаваш. Резултатът ти е повече от добър, така че гледай да го запазиш. Пожелавам ти успех и се пази.  Hug
Цитирай

На една звезда

Дес, наистина, постигна страхотен резултат! Успех от тук нататък, ще ми липсваш! Hug
Добре дошли на новите момичета или тези, които скоро ще се присъединят към нас! Very Happy
Днес беше моят рибен ден. Ядох шаран, печен на скара. Добре че беше малък, та не беше никак мазен. А до довечера, т.е. до утре сутрин продължавам с вода. Нямам идея колко съм свалила (и дали въобще съм свалила) след като започнах втората седемдневка, че не бях много стриктна. Но пък комбинирам диетата с упражненията на Синди. В понеделник ще се отчета.
Цитирай

Пловдив

Момичета, давайте идеи какво да правя утре, че синът ми има имен ден и татко също. На обед сме при нашите на гости. Предупредила съм, че съм на плодове, така че нямам проблем. Но вечерта у нас ще има маса народ и някак не върви да си изкарам 2 яйца. Чудя се какво да правя. Дали да не заменя яйцата със салатка  newsm78 Идеята ми е да не се обяснявам на гостите защо не ям. Хич не обичам да казвам, че съм на диета, защото се започва едно подстрекаване към лакомия, което хич не ми се нрави. Не ми се слушат глупости как няма смисъл от диети и как нищо няма да ми стане от една ракия и две кебапчета  Twisted Evil
Цитирай

На една звезда

Ket, аз винаги се дъня на такива поводи. Според мен не е лоша идея да замениш вечерята с нещо друго от режима.
Цитирай

Град на греха

zdraveite na vsi4ki,ot dneska i az zapocvam s vas na dieta,az ot 3 sedmizi sam na dieta no ne sam na niakakva spezialana dieta .jelaq si uspeh ,dano da svaliam s tazi dieta i az dano da ima efetk,a da popitam primerno na den samo edno kafe li moje da se piye az sam 54.4o.kg i iskam da stavam 48kg.
Цитирай

Добро утро,момичета!  Very Happy Как сте? Аз сега си правя пилешка пържола.Майка ми каза,че не е добре да се ядат яйца в тази жега. Rolling Eyes Вие какво мислите?
Цитирай

BG

Момичета и аз от днес съм при вас Hug
Имам едни гадни 6/7 кг. да смъквам и ще ги мъча. Peace
Цитирай

На една звезда

Добре дошли на новите ни попълнения! Hug Успех момичета!
sky, ако си стриктна, ще смъкнеш желаните килца. Peace Аз свалих горе долу толкова с диетката. Ефикасна е много, но няма да крия - глад си е.
SunnySummer, няма проблем да си хапваш яйца, когато са пресни и добре сварени. Така че спокойно! Peace
Цитирай

Пловдив

Момичета, днес съм на нормална храна. Сутринта ми прилоша. Спирам засега. Резултат -3.5 кг. за 9 дни.
Пожелавам на всички успех с диетата.  Hug
Цитирай

Град на греха

Здравейте момичета от днеска и аз сам с вас и имам някои въпроси ще ми отговорите ли
« Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 17:23 от redjinaa »
Цитирай

На една звезда

Здравейте момичета от днеска и аз сам с вас и имам някои въпроси ще ми отговорите ли
Разбира се! да не би да си наплашена от дюканките? Laughing
Цитирай

Град на греха

на ден само едно кафе ли мога да  пия
Цитирай

Град на греха

Разбира се! да не би да си наплашена от дюканките? Laughing
на ден само едно кафе ли може да се пие
Цитирай

Пловдив

здравейте ,момичета! От утре смятам и аз да съм със вас. Имам 1 въпросче- може ли салатата да се подправя със олио , оцет.
Цитирай

На една звезда

redjina, аз пия по две кафета. Може и повече, стига да е без захар, да е горчиво и да си пийваш много минерална вода, защото кафето обезводнява.
vev, салатките не се подправят с нищо. Според диетата - само с лимонов сок. Но ако не можеш така - можеш да сложиш малко зехтин, а оцета да замениш с лимонов сок. Солта като цяло в диетата не е препоръчителна.
Цитирай

BG

Здравейте момичета!
Срам не срам ще си признавам...вчера ми дойде и просто не се удържах..... Embarassed
Цитирай

От днес съм японка, дано да е за по-дълго от 1 ден Cool
Цитирай

Град на греха

redjina, аз пия по две кафета. Може и повече, стига да е без захар, да е горчиво и да си пийваш много минерална вода, защото кафето обезводнява.
vev, салатките не се подправят с нищо. Според диетата - само с лимонов сок. Но ако не можеш така - можеш да сложиш малко зехтин, а оцета да замениш с лимонов сок. Солта като цяло в диетата не е препоръчителна.
мерси мари дано да отслабнем всички
Цитирай

Град на греха

ot dnes
Цитирай

За сега държа фронта Smile
Добре съм и не съм гладна все още...  Rolling Eyes

Имам въпрос.. вие каква салата ядете и в какво количество?
Краставици, зелена салата? може ли домати?
« Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:13 от Tony_in_love »
Цитирай

Варна

Здравейте на всички , и добре дошли на новите " японки "  , УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! newsm10

Tony_in_love  , аз си правя салата домати , краставици , лук , магданоз , но без олио (зехтин) и сол. За довечера мисля да си сложа и зеле , а също така и зелена салата с краставица съм си правилА.
Момичета да ви се оплача , вече 8-ми ден , а си стоя на тези заветни -2кг и не мръдвам от там  newsm45 , мисля си да изкарам днес и утре и ако продължавам да си ги държа -2 кг , няма да се мъча повече , ще търся някоя др.диетка.
Цитирай

Варна

Включвам се и аз. Изкарах 2 седмици на една друга диета и резултата е -2.5, което ми се струва малко. Ще сменям диетите пък каквото ще да става

Миличка може ли да ми кажеш коя е др.диета която си карала ? newsm03
Цитирай

Миличка може ли да ми кажеш коя е др.диета която си карала ? newsm03

Да няма проблем. Бях на една, която видях тук 3 дни на чисти протеини и един ден всичко.
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=286069.0
Цитирай

Варна

Tony_in_love много ти благодаря , ако не продължа със свалянето на килцата тук  може да я изпробвам (вижда ми се много .....  три дни само месо , че аз ще изрина от него Wink   ), и аз незнам какво да правя  Crying or Very sad
Вече не вярвам на чайове , на хапчета и т.н. , и сега и тук като не мърдам от -2 и съвсем се отчайвам , а така искам да си върна старата форма  newsm17
Цитирай

3 дни протеини НЕ означава 3 дни месо.
Цитирай

Tony_in_love много ти благодаря , ако не продължа със свалянето на килцата тук  може да я изпробвам (вижда ми се много .....  три дни само месо , че аз ще изрина от него Wink   ), и аз незнам какво да правя  Crying or Very sad
Вече не вярвам на чайове , на хапчета и т.н. , и сега и тук като не мърдам от -2 и съвсем се отчайвам , а така искам да си върна старата форма  newsm17

Пробвай с плодовете.. някои хора свалят много от тях, но аз се познавам и само на плодове не мога
Цитирай

На една звезда

Първо да се похваля. Днес съм минус 1,5кг. Само толкова свалих за цялата втора седемдневка (но не бях стриктна през всички дни). Общо свалено тегло за 14дни - 7кг.
Така че аlexpet, моят съвет е да не се отказваш. И аз преминах през етап на задържане през втората седемдневка.
Тони, всякакъв вид салати могат да се хапват. До колкото ми е известно, няма ограничение в количеството. Но аз най-обичам да си правя само с краставички. Подправям ги единствено с лимонов сок.
Цитирай

Първо да се похваля. Днес съм минус 1,5кг. Само толкова свалих за цялата втора седемдневка (но не бях стриктна през всички дни). Общо свалено тегло за 14дни - 7кг.
Така че аlexpet, моят съвет е да не се отказваш. И аз преминах през етап на задържане през втората седемдневка.
Тони, всякакъв вид салати могат да се хапват. До колкото ми е известно, няма ограничение в количеството. Но аз най-обичам да си правя само с краставички. Подправям ги единствено с лимонов сок.

Мари_Анка, резултата ти е просто впечатляващ. 7 кг за 14 дни си е ... много добър резултат. Адмирации! Всеки ден ли правеше упражененията на Синди? Как имаш сила?
Цитирай

На една звезда

Тони, не ги правя само в най-гладните дни. А те са два - плодовия и рибния ден. Освен това и друг път съм споменавала, че комбинирам диетата със Златно чудо-Омега. Почти изпих едната опаковка. Сега ще купя нова. Хем е много полезно (съдържа много билки и мед), хем ми притъпява временно апетита.
Ще гледам довечера да кача снимки, че станах за срам вече.  Embarassed
Цитирай

Варна

Мари Анка, ти само от Японското чудо(заедно със Златно чудо) ли отслабна 7 кг  newsm78? Нали преди беше плодоранка и за това питам. Аз сега плодувам и си мисля малко по-късно и аз да пробвам Японската диетка Smile.
Цитирай
Аз отново съм на линия, от днес пак съм японче. Пожелайте ми успешни 2 седмици и много минусчета.  Hug
Цитирай

Мари Анка , браво на теб!Такъв резултат е просто страхотен.Дали за 1 седмица само на плодове може да се свалят 5кг? Thinking Вчера ядох месо,обаче ми падна кръвното и трябваше да хапна нещо сладко,защото имах изпит. Embarassed В жегата май ми е много по-лесно да ям плодчета и кисело мляко,отколкото да се напъвам с месо. Embarassed Ох,много ми е спешно да сваля 5 кг,ама с това кръвно  Crying or Very sad то ми става толкова зле,че нищо не мога да върша и съм кисела и изобщо... Crazy Ако редувам плодове и кисело мляко 7 дни дали ще сваля 5 кг?  Laughing Да взема да се обадя на онези гадателите по тв-то  Laughing Laughing  Иначе по по-хладно бях за 2 дни на тази диета и бях -2кг някъде...

Успех,сладурки!
Цитирай

На една звезда

Мари Анка, ти само от Японското чудо(заедно със Златно чудо) ли отслабна 7 кг  newsm78? Нали преди беше плодоранка и за това питам. Аз сега плодувам и си мисля малко по-късно и аз да пробвам Японската диетка Smile.
Да, наистина плодувах, но не останах доволна от резултата. Confused Много глад, а и доста дни издържах и накрая само минус 2кг. Иначе физически се почувствах много добре. Но нали знаете, че с гладуване се сваля мускулна маса, а не всъщност сланинките.
Та плодуването ви го препоръчвам горещо като пречистваща диета, даже като някакъв старт, който да подготви организма ви.
Pelagia, и аз малко след плодуването се захванах с тази диетка. Wink
Цитирай

На една звезда

Аз отново съм на линия, от днес пак съм японче. Пожелайте ми успешни 2 седмици и много минусчета.  Hug
Успех от мен! Praynig
Цитирай

Значи няма да стане с плодуване  Crazy Crazy Crazy  А месото може ли да се замести с кисело мляко?  ooooh!
Цитирай

Здравейте отново момичета.Моя корем е малко по-добре и съм решила утре  да се върна при вас защото вече прекалих достатъчно с храната.Бях свалила 1,500 за 3 дни на" японско чудо",но след като спрях диетата защото получих разтройство си върнах килограмите даже и малко отгоре.Всеки път така става-свалям докато съм на диета и после...................пустото сладко не мога без него.От всичко друго мога да се откажа но от сладкото НЕ.
Мари_Анка адмираций за твоя успех и да се надяваме всички тук да те стигнем със свалените килограми.А сега как мислиш да запазиш теглото си-това е болната ми тем.
УСПЕХ МОМИЧЕТА  bouquet
Цитирай

На една звезда

Маринелка, аз продължавам с диетата. Искам да сваля още около 3 килца. За да си запазим килограмите, трябва според мен коренно да си променим начинът на хранене. Например аз имах лошият навик да си похапвам между основните хранения.  ooooh! Движих се малко, особено през зимата. С повече движение, и по-малко количество храна, мисля че ще се справим.
Sunny, опитай с плодуването, това че на мен не подейства така както очаквах, не означава че при другите не дава резултат. Всеки трябва да открие своята диета и мисля, че точно тази тук е моята. Very Happy
Отивам да се срамувам, защото пак нямам снимки. Embarassed
Цитирай

България

Мари_Анка
Дано и аз имам такъв успех с Японстването. Днес ми четвърти ден и съм свалила 1.5кг (от 60 на 58.5 искам още 4).
Идеята за Златно чудо ми се стори супер и без това имаме нужда от витамини и минерали в момента, но искам да питам не е ли в разрез с диетата, щом има мед в него?
Цитирай

Добро утро!  Very Happy

Мари Анка,права си.Всеки трябва да открие своята диета.Е,аз значи ще съм пак на моно  newsm78  Мисля си за по един ден на плодове,вода,зеленчуци,кисело мляко,прясно мляко и месо.Но ще видим.Ще пиша за резултати и ще следя вашите.

Успех!  newsm10
Цитирай

Вчера беше ден 1 и удържах фронта, дано и днес да е така, въпреки че сутринта ме черпиха една бонбона и аз не я отказах, но това го броя за дребно прегрешение.
Лошото е, че тази сутрин ми дойде и не се знае как ще ми понесе глада...
Вчера по едно време към обяд виждах направо двойно, толкова зле ми беше, но вечерта бях добре.
Цитирай

...au bord de la mer

Общо свалено тегло за 14дни - 7кг.

Ох, хайде записвам се и аз при вас. От денс започвам диетата. За кой ли път.... TiredДано този път успея.
Мари_Анка, стимулира ме с твоя резултат! bouquet
Цитирай

Вчера беше ден 1 и удържах фронта, дано и днес да е така, въпреки че сутринта ме черпиха една бонбона и аз не я отказах, но това го броя за дребно прегрешение.
Лошото е, че тази сутрин ми дойде и не се знае как ще ми понесе глада...
Вчера по едно време към обяд виждах направо двойно, толкова зле ми беше, но вечерта бях добре.

The same, започнали сме в един и същи ден. Айде дай боже и двете да свършим до края.
Аз се чувствам добре днес. Хапнах си сухара сутринта, кафе не пия, така че го пропускам. Чай от време на време. Пия и Зелена енергия надявам се да не вреди. Наливам се с доста вода. Аз винаги се меря само в петък, така че очаквайте резултатите тогава.
Лек и отслабващ ден дами Smile
Цитирай

Аз нали изядох бонбоната и се лиших от сухара. Иначе като ми прималее, пия от фибрите на Кантен, иначе ще се взема някакви витамини, даже най-вероятно Царските билки за идеална фигура, те поне са натурални и няма да ми навредят.
Цитирай

Град на греха

днеска ми е 2-ри ден и сам с 1 килограм по малко но аз от 1 месец сам на диета и вече свалих 4 килограма успех на всички а и искам да попитам имали някои да е отслабнала от тази диета с 7 или повече килограми
Цитирай

Варна

Да, наистина плодувах, но не останах доволна от резултата. Confused Много глад, а и доста дни издържах и накрая само минус 2кг. Иначе физически се почувствах много добре. Но нали знаете, че с гладуване се сваля мускулна маса, а не всъщност сланинките.
Та плодуването ви го препоръчвам горещо като пречистваща диета, даже като някакъв старт, който да подготви организма ви.
Pelagia, и аз малко след плодуването се захванах с тази диетка. Wink

Хайде стига де, ти ме разби! Това за сланинките не го знаех newsm78. Или нещо не съм много в час  Mr. Green
« Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:45 от Pelagia »
Цитирай

Ох, момичета много съм гладна, но все още на работа... влизам само да се оплача и да кажа, че ще ям най-рано след 2-3 ч. се имам много работаааааа
Цитирай

Привет момичета.
Tony_in_love ,искам да ти кажа че и при мен положението е същото-глад,глад........
Днес ми е първи ден и вече направих нарушение но не издържах и хапнах половин морков.След около 2 часа мисля да вечерям(може и по-рано) и ще ходя на разходка с една приятелка.Успех на всички и утре ще пиша за минуси(дано има такива защото съм в цикъл) bouquet
Цитирай

Привет и от мен момичета! Hug
Вече три пъти започвам тази диета и три пъти стигам до 3 ден·
А майка ми и мАжо свалиха по 10 килца с нея·
От днес я започвам за 4 път и се надявам да издържа до края Praynig!
Успех от мен на всички!
Цитирай

Град на греха

i az pak ot taq ve4er vlizam na dieta ve4e sam seriozna ama mnogo 6te vi pi6a pak i na mene mi pi6ete  Rolling Eyes
Цитирай

Град на греха

molia vi se daite mi nadejda 4e 6te otslabna
Цитирай

Разбира се че ще отслабнеш!
Колко килца искаш да махнеш¿
Ако можеш разхождай се поне по- 1 час на ден
и пий много вода-поне 2 литра·Всичко това ще
спомогне за ефекта на диетата, прибави и малко
 воля и ще видиш че ще се получи!Успех от мен!
Цитирай

Варна

Привет на всички   Smile
Влизам да ви оплача , цялата пъпчасах , незнам в резултат от какво е , дали от яйцата или от нещо друго  Sad
Заради това спирам , да не взема да се натрова  Embarassed , ще пробвам с нещо друго , някоя друга диетка , явно аз не съм за тук , при положение че вече карам 10-ти ден и досега само -2кг и повече няма надолу. Embarassed
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ  , И ДАНО ДА ИМАТЕ ГОЛЕМИ РЕЗУЛТАТИ  Peace
Цитирай

Град на греха

Разбира се че ще отслабнеш!
Колко килца искаш да махнеш¿
Ако можеш разхождай се поне по- 1 час на ден
и пий много вода-поне 2 литра·Всичко това ще
спомогне за ефекта на диетата, прибави и малко
 воля и ще видиш че ще се получи!Успех от мен!

mersi mili4ka sega sam 54 iskam da sam 49
Цитирай

България

Здравейте, при мен положението е - 6ти ден и -2.5кг, проблемът е, че постоянно ми е лошо в тия жеги и ми се вие свят едно такова, освен това челото ми е на едни малки прозрачни пъпчици, никога не съм имала такива. Но съм решила да не се отказвам каквото ще да става и да направя плътни 2 седмици щото явно работи и дано до тогава килограмите да са -5. А и после отивам на море и не искам като миналата година да се чудя с кви шалове да се увия  Embarassed . Успех на всички!
Цитирай

Град на греха

вече сам отчаяна ,от утре някой ще почнели на диета ,така ще си пишем какво сме яли така ще е по добре.От утре кой е с мен сериозно на тази диета

Цитирай

вече сам отчаяна ,от утре някой ще почнели на диета ,така ще си пишем какво сме яли така ще е по добре.От утре кой е с мен сериозно на тази диета

Хайде, аз ще ти правя компания. Very Happy
Цитирай

Град на греха

Хайде, аз ще ти правя компания. Very Happy
newsm44благодаря ти много много аз много искам да слабея но не мога не 4е не мога много бързо се отказвам.ти колко искаш да отслабне колко килограма
Цитирай

Привет, момичета!
И аз мисля да се присъединя към вас и от утре ставам японка.
Имам много килограми за сваляне и се надявам да издържа до края на диетата.
Цитирай

Град на греха

от утре сме на тази диета и ще пишем тук дали наистина имаме стимул за отслабване 1 ден да мине после лесно за сега сме 3 японци  ако това го искаме много ще издържаме
Цитирай

гр.Бургас/

Аз по4вам от днес имам да свалям 11кг дано да успея Praynig
Цитирай

Днес ми е първи ден. Изядох си на обяд двете яйца /без сол/, а за вечеря мисля да хапна една пилешка пържола и салата с домати и краставици /без сол/.   Smile
    Започвам от 80 кг. и се надявам за двете седмици да сваля 5-7 килограма. Разбира се ще ми останат още за сваляне, но поне ще си е старт в борбата с килограмите.  Smile
    Успех в отслабването на всички ви.  Smile
Цитирай

Пловдив

Здравейте!От днес съм с вас. Бях режимна. Не знам изходните си кг, защото кантара ми се развали, но са много-около 85.Много минусчета на всички!
Цитирай

Здравейте, вече  ми е втори ден. Мисля да се отчитам всеки ден тук за стимул.
Добре се справям според мен, само че днес обядвах в 10.30 и вечерях в 16.30, мисля да пия само вода до края на деня.
Имам малко минусче, ако се задържи до утре ще пиша колко е.
Поздрави! И ви пожелавам минусчета.
Цитирай

Пловдив

Здравейте , момичета!Днес ми е 3 ден. За сега съм режимна горе-долу. Обаче снощи бяхме на заведение и мъжо без да ме пита ми поръчал шопска салата, доката бях на люлките с детето.Все пак старах се да чистя сиренето-това ми е прегрешението. вие кажете колко е сериозно.Ох дано издържим докрай! хайде много минусчета и пишете!
Цитирай

Пловдив

т о тук само аз си пиша май? Ами днес бях на кайсии и домати на обед , сега хапнах 2 яйца-дано няма прегрешения до вечрта. Успех на всички!
Цитирай

Кипър, Пафос

А подсладител може ли в кафенцето Embarassed?????
Цитирай

vev  и на мен днес ми е трети ден.
Да се отчета сега сутринта бях минус 2кг.
На обяд нямах време да ям и обядвах към 16,00 часа 1 зелева салата и 1 салата с домати и краставици. Към 20,00 часа ще вечерям яйца.
Аз лично пих 2 кафета  със захар днес, но мисля че не трябва по-принцип, със подсладител мисля че може.
Поздрави!
Цитирай

България

Здравейте, днес ми е 13ти ден и то без никакви нарушения в режима. В края на първата седмица бях свалила 3кг, но през втората седмица - само някви 5-600, което е нищо. То верно, че при мен килограмите за сваляне не са много, но все пак се надявах на по-голям ефект. Както и да е, въпросът ми е според вас мога ли да продължа още една трета седмица? Дали е вредно и дали да не направя една почивка и после да започна пак?
Цитирай

Morrisongirl според мен е добре да направиш почивка - 1-2 седмици.
Цитирай

Само дано се задържат загубените килограми след диетата.
Аз за първи път съм на Японско чудо, но по принцип след края на диета, качвам още повече.
Цитирай

Пловдив

Здравейте! Аз вече се претеглих вчера на майка на кантара- 86.4. мисля че съм свалила,но нали знаете, че нямах изходно тегло.
Морисънгъл, мисля , че е добре да минеш на друга диета, а не да продължаваш тази. След определен период организма свиква на по- малко калории- и спира да губи.
Габриела, радвам се, че сме заедно и се подкрепяме. Аз сега ще си купя моркови. Чао и много минусчета на всички!!!!!!
Цитирай

Пловдив

Обядвах в 14 часа 2 яйца и сок от моркови- за сега нямам издънки!
Цитирай

Здравейте момичета,
обядвах сок от моркови и минерална вода,
преди малко вечерях пилешка пържола на фурна, яйца и салата.
Нямам минусчета днес, но нямам и плюсчета / затвърждавам достигнатите килограми/.
Цитирай

Варна

Здравейте, днес ми е 13ти ден и то без никакви нарушения в режима. В края на първата седмица бях свалила 3кг, но през втората седмица - само някви 5-600, което е нищо. То верно, че при мен килограмите за сваляне не са много, но все пак се надявах на по-голям ефект. Както и да е, въпросът ми е според вас мога ли да продължа още една трета седмица? Дали е вредно и дали да не направя една почивка и после да започна пак?

Не продължавай !!!
Организма ти има нужда от почивка след такава строга диета  Naughty
Потърси някаква друга диета която ще ти допадне. Хубаво е да ги сменяш често.
Така ще постигнеш по - добри резултати и ще има разнообразие.Peace
Браво за волята и свалените килца  Hug
Успех   bouquet
Цитирай

Град на греха

аз за една седмица  свалих 3 кг. и  мисля да минаваме на друга диета ама не знам на коя вие да предложите нещто newsm78
Цитирай

Варна

аз за една седмица  свалих 3 кг. и  мисля да минаваме на друга диета ама не знам на коя вие да предложите нещто newsm78

На Дюкан примерно ...  Peace
Цитирай

Град на греха

да хубаво щте е ама каква е тази диета
Цитирай

Universe

Както се бъзикаше Мартина Вачкова- в момента съм на няколко диети, защото само 1 не ми стига  hahaha hahaha hahaha
Сега ще ти дам линка за Дюкан Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312287.0
За по-голямо надъхване - снимките - преди и сега - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763
Цитирай

Град на греха

супер е ефетка от утре да по4ваме
Цитирай

Варна

Както се бъзикаше Мартина Вачкова- в момента съм на няколко диети, защото само 1 не ми стига  hahaha hahaha hahaha
Сега ще ти дам линка за Дюкан Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312287.0
За по-голямо надъхване - снимките - преди и сега - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763

Добре се сети да пуснеш линк към темата ...
Аз с моя промит мозък от толкова много течности забравих, а мислих да го правя  ooooh! Crazy
Цитирай

Град на греха

диетата е много хубава ,но какво се пие това не разбрах искам да питам аз сам 54 кг. за колко време щте стана 48
Цитирай

Варна

диетата е много хубава ,но какво се пие това не разбрах искам да питам аз сам 54 кг. за колко време щте стана 48

Пие се доста вода  Mr. Green. Никой не може да ти каже за колко време ще станеш 48. Всичко зависи от организма  Peace
Цитирай

Град на греха

супер е ефетка от утре да по4ваме

тук пише -След като отворите сайта, трябва да натиснете бутона Votre poids d'avenir  .това как 6те стане
Цитирай

Пловдив

Здравейте, момичета!На мен днес ми е 5 ден. По принцип кафе не обичам и си пийвам сутрим вода. Снощи си купих една пастърва. Сега ще видя кака да я пека с домат за обед. МАй най- труден е ден 5. Като не се вечеря.
Тази вечер заминаваме за Цигов чарк за уийкенад-уж на угощение. Дано само не се издъня! Много минусчета на всички!
Цитирай

Здравейте,
днес ми е шести ден, и резултата е минус 3 килограма - много съм доволна Very Happy.
На обяд мисля да хапна две пилешки пържоли на скара, а за вечеря както е по режима
две яйца и настърган морков.
Цитирай

Пловдив

Здравейте, момичета!Не останаха ли японки тук?Мен ме нямаше, защото малката се разболя и изкарахме една седмица в болница.
Днес отново съм на линия. втори ден ми е . Сега хапвам второто яйчице.Дано се навъдят и други японки1
Цитирай

Здравейте Момичета!
От утре почвам и аз. дано устоя този път, защото чувствам около корема ми обръч.  Висока съм 1,60  а се докарах до 65 килограма. нс чипс,коли и вафли!!!имам един въпрос  яйцата все пак могат ли да се заменят с нещо друго?
Цитирай

Бургас

Здравейте момичета!
От днес съм на диетата. На обяд хапнах 2 яйчица. Започвам от 75 кг при 163см. Желано тегло 58 кг. Бях на 90-дневната диета, но след прием на антибиотици не мога да вляза във форма, та затова юе опитам с това чудо. Надявам се да има резултат. Вие хапвате ли плодове като прегладнеете?
Цитирай

Вие хапвате ли плодове като прегладнеете?

По-добре ги избягвай, иначе няма да има резултат. Peace Има определени дни в седмицата, в които можеш да ядеш. На японската това й е лошото, че трябва стриктно да се придържаш към нея.
Цитирай

гр.Пловдив

Здравейте,момичета  Very Happy От доста време се чудя коя е моета диета и реших да пробвам тази.Ориентирала съм се към протеиновите диети,защото ми се струват по-ефикасни,а и не чак толкова гладни,предвид че мога да издържам на пълен глад или само на ябълка на ден.Свалих безпроблемно 11,5 кг за месец и половина при НЕ строг режим,а на някакви моменти и от около месец се въртя все 62-64 взависимост от това дали сътм била на лунна и съм погладувала,или съм се насвинила яко   smile3535 в продължение на няколко дена.Та бях на моренце и въпросното свинене продължи 6 дена + всички останали до днешна дата(4 дена) и сега леко клоня към 65,което ме депресира някакси.
  Исками се да се оттърва от 2-3 кг ,но и поне още 3 кг ,но не с пълен глад,защото така не се издържа дълго,а и е изтощително.Надявам се след приключване на диетата + съотвестващите лунни дни,които се падат през този период(заклета лунатичка съм  Crazy ) да имам резултат.Хапването е охолно,мисля да не прекалявам с порциите,а да ги огранича,дотолкова доколкото да се повувствам сита и да не съм зверски гладна.

Успех на всички!Ако ме приемете в отбора ще се отчитам всеки ден с това как върви диетата и какви са резултатите  Love
Цитирай

Успех на всички!Ако ме приемете в отбора ще се отчитам всеки ден с това как върви диетата и какви са резултатите  Love

Welcome, bouquet, макар че аз съм от Б отбора, резервният. Laughing Моля те сподели детайлно как се свалят толкова килограми за един месец на не строг режим. Smile
Цитирай

Бургас

Здравейте момичета,
не знма вие как издържате до обяд без да хапнете и плод, но аз не мога, защото ставам в 5 часа- тогава се буди малката и после заспива чак към 8, а то няма смисъл да лягам пак и затова ми е малко трудно само на кафе. но може би от вчерашния първи ден затова няма резултат с кантарчето. Ще се постарая да не ям плодове, но не знам дали ще издържа, но аз четох че плод може да се яде като се прегладнее.

ДА и на мен ми е любопитно как се свалят тези кг за 1 месец и колко си тежала преди.
То колкото повече имаш да сваляш по-бързо се свалят, макар че моите не са никакмалко, но аз явно свалям по-бавно.
Много минусчета на всички!
Хайде японки, то няма активно при вас, не се излагайте, нали уж сме тук да се подкрепяме.
Цитирай

бургас/софия

зачетох се в темата и всеки 2ри пост е за неиздържали, отказали се, прегрешили Smile
на мен преди 2-3 години ми я похвалиха тази диета и се опитах да я правя (въпреки че мразя яйца, както и горчиво кафе) и на 2рия ден се разболях и се отказах..този род диети са много трудни а и се яде само 3 пъти на ден, до обяд реално не си ял нищо и корема ти има да си къркори и да мрънка..
определено не е за мен, но успех на всички, отслабващи
поздравления и на отслабналите!
Цитирай

Дупница

Добро утро!Защо няма никой тук? Rolling Eyes Проверих дали случайно няма нова тема,но не успях да намеря.Какво става-отказахте ли се от тази диетка или наистина е много добра и вече всички сте слабички и не ви се налага да влизате тук?Аз мисля от днес да я пробвам тази диетка.Преди години свалих с нея доста,дано и сега успея.В момента съм и на редуктил,но вече няколко дни не свалям,дори имам и +  Crying or Very sad Ако има желаещи,нека диетуваме заедно.Успех на всички! Hug
Цитирай

Пловдивъ

Добро утро!Защо няма никой тук? Rolling Eyes Проверих дали случайно няма нова тема,но не успях да намеря.Какво става-отказахте ли се от тази диетка или наистина е много добра и вече всички сте слабички и не ви се налага да влизате тук?Аз мисля от днес да я пробвам тази диетка.Преди години свалих с нея доста,дано и сега успея.В момента съм и на редуктил,но вече няколко дни не свалям,дори имам и +  Crying or Very sad Ако има желаещи,нека диетуваме заедно.Успех на всички! Hug

Здравей!  Very Happy
Аз май ще съм от желаещите за тази диетка, защото не си падам по закусването  Rolling Eyes, а и кафето го пия само горчиво... И не ми пречи да си нося в офиса по 2 сварени яйца!  Party
Само искам да доизчета първи пост и да знам дали има смисъл да се подлагам на тази диета за сваляне само на пухкави паласчици, или образно казано - 3-4 килограма...
Ще се радвам да споделиш подробно предишния си опит!  Hug
Цитирай

Дупница

Ето ме и мен отново.Какво да ти кажа за предишния си опит  Rolling Eyes На тази диета попаднах тогава съвсем случайно чрез колежка на мама,която имаше проблем със сърцето и трябваше да свали максимално бързо,за да я оперират.Като видях какво постигна тази жена,която бе над 50 г реших и аз да опитам.Немога да ти кажа колко точно свалих,защото в началото нямах кантарче,но за около година,като признавам понякога съм хапвала и неща,които не са ми се полагали според диетата,се промених толкова много,че дори нашите ми се чудеха.Но трябва да знаеш,че и тогава,както и сега имах десетки килограми за сваляне.Срам ме е да кажа точно колко са Embarassed Сега мисля да опитам пак,като този път на всяка цена ще задържа килограмите.Дано се справя,че вече не издържам в тоя ад... Crying or Very sad
Цитирай

Пловдивъ

Ето ме и мен отново.Какво да ти кажа за предишния си опит  Rolling Eyes На тази диета попаднах тогава съвсем случайно чрез колежка на мама,която имаше проблем със сърцето и трябваше да свали максимално бързо,за да я оперират.Като видях какво постигна тази жена,която бе над 50 г реших и аз да опитам.Немога да ти кажа колко точно свалих,защото в началото нямах кантарче,но за около година,като признавам понякога съм хапвала и неща,които не са ми се полагали според диетата,се промених толкова много,че дори нашите ми се чудеха.Но трябва да знаеш,че и тогава,както и сега имах десетки килограми за сваляне.Срам ме е да кажа точно колко са Embarassed Сега мисля да опитам пак,като този път на всяка цена ще задържа килограмите.Дано се справя,че вече не издържам в тоя ад... Crying or Very sad

Пожелавам ти успех!  Hug
Щом веднъж си минала през това чудо, ще успееш пак!!!  bouquet
Цитирай

Шумен

привет момичета, и аз от днес съм "японка". То колко пъти става я почвам, но все не мога да стигна до края Sad по средата някъде съгрешавам  Crazy .И този път съм решила да съм редовна. Но има един проблем - мнооого обичам дини, и сега в сезона им да се лишавам от тях - нещо не ми се връзва. Та въпроса ми е - дали може да се хапват дини newsm78
Цитирай

Здравейте  Very Happy Утре или в събота се присъединявам към вас.Ще ме приемете ли? Flutter
Цитирай

Пловдив

ще те приемем разбира се.аз тази диета много е харесвам и искам да е започна но не мога защото другата седмица сам на банкет и ще има пиене и ядене и не става.сега си търся някаква едноседмична диета ама нещо не мога да открия,постоянно ми пише някаква грешка в сайта и не мога да отворя нищо
Цитирай

Пловдивъ

ще те приемем разбира се.аз тази диета много е харесвам и искам да е започна но не мога защото другата седмица сам на банкет и ще има пиене и ядене и не става.сега си търся някаква едноседмична диета ама нещо не мога да открия,постоянно ми пише някаква грешка в сайта и не мога да отворя нищо

Пробвай режима на д-р Ори Хофмеклер...  Mr. Green
Не пише, че е за една седмица, но даже можеш да го съчетаеш с банкета си...
Или пък хвани разделното хранене.  Peace
Цитирай

Благодаря. Very Happy Значи утре започвам.Дано издържа  Crazy В края на месеца пак съм на море и трябва да се повталя.
Цитирай

Днес съм луничка  Smile Утре - сериозен първи ден.
Цитирай

Варна

Здравейте и от мен. Аз от февруари започнах Дюкан и изкарах 2,5 месеца стриктно спазвайки режима и в резултат свалих 12 кг е върнах си 4 но това е друга тема. Краката и задницата  ми отслабнаха но корема така си и остана със сланините. После нещо го намразих и вече не мога да се върна към него. Преди време свалих доста от тази диета и то главно от паласките и сега пак ще се пробвам. От две седмици се опитвам да започна някаква диета но все забравям че съм на диета и току си взема на детето от гризките. Днес обаче бяхме с една приятелка в един магазин , тя мери едни дънки и като я видях , че е поотслабнала се амбицирах. Тя ми е стимула. та стимул имам амбицирана съм , 74 кг да видим какво ще стане.
Цитирай

София

Здравейте и от мен!  bouquet
Много се замислих преди да пиша. Преди 4 години успях да направя тази диета и резултата за 2 седмици беше -4 кг (от 58кг станах 54кг). За нея мога да кажа, че е наистина работи и затова сега реших да пробвам пак. Много време ми трябваше за да реша да се подложа отново на лишение, но ми е трудно да се възприема и затова ето ме сред вас.
По време на бременността си наддадох с 24кг. Успях да сваля 18кг, а после и още няколко, но после пак ги възстанових и сега теглото ми е около 70те кг. Висока съм 167см и мисля, че 70кг са доста за ръста ми.
Надявам се, че ще ме приемете сред вас и ще се подкрепяме. Аз съм ужасно лакома и се притеснявам дали ще успея ...  Confused
Цитирай

София

Къде сте момичета?  Sad
Аз до сега  единственото прегрешение, което имам е, че пих 2 пъти кафе и то с мляко.  Надявам се, че това няма да се отрази много зле. Вие ми се свят, но предполагам, че това е, защото не съм правила диети от 100 години.
Вие как сте?
Цитирай

София

Ето ме пак, въпреки, че си пиша сама ..........  Rolling Eyes

Да се похваля, че въпреки отклонението от диетата (кафето с мляко) вече съм минус един килограм.  Very Happy Много съм доволна от себе си, защото не очаквах, че ще удържа фронта.   Wink

Надявам се, че и днес няма да имам проблем. Лошото е, че гастрита започва да ме боли.  Sad

А вие как сте днес?
Цитирай

Stephy,здравей. Smile Аз много искам да  започна тази диета,но много обичам диня и сега ако не ям,кога да ям?  Laughing Та това ми проваля диетата на 2 пъти.Май ще направя динена диета  Love  А тази - есента.Но е много ефикасна.Аз също имам гастрит.Съветът ми е да не продължаваш,ако не ти понася - все пак няма смисъл да те боли и да не си в настроение.Дано ти мине и нямаш проблем.Ако ти се вие свят заради ниско кръвно,като излизаш си взимай задължително минерална вода и шоколад.Целта не е да припаднеш в градския транспорт. Hug Успех!
Цитирай

София

SunnySummer  Hug
Така не се чувствам сама!
На мен ми трябваше толкова много време за да се настроя за диета въобще!  Rolling Eyes Сега се надявам да ми се намали апетита, защото лакомията по принцип ми е безгранична.
Вчера толкова много ме боля гастрита, че едва ходех, но пък иначе няма как да отслабна и така се получава един затворен кръг.  Confused
Всъщност една от причините да напълнея е именно тази, защото ми ставаше лошо ако не ям. А после ми ставаше лошо когато ядях  35
Благодаря ти за съвета за водата. Вчера изпих 2 литра и така както съм започнала, предполагам, че пак ще изпия сходно количество. Шоколада, не е ли противопоказен за тази диета?!   Thinking

Аз нещо не си падам много по динята, но все още има време да хапна - диня има до средата на Септември поне. А май не се пълнее от нея ...
Цитирай

Hug Лакомията ми е враг номер едно.Разбирам те напълно.Шоколадът не е за диети,но ако ти падне кръвното навън,добре е да имаш под ръка,за да не тупнеш някъде.За гастрита не знам какво да правиш...Може би да започнеш с диета,при която храненето е по-честичко, и постепенно да намаляваш. Thinking Thinking Вода по 2 литра е добре,но и с нея не трябва да се прекалява,за да не се натоварват бъбреците.Аз ще понаправя малко динена и после тази или моно.Исках 90дневната,но ми е невъзможно да се храня по час.
Цитирай

София

SunnySummer, благодаря за съветите! Успех с динената диета!  Hug Надявам се, че ще навестяваш темата за да споделиш как се чувстваш.  Peace
Цитирай

София

Докато преглеждах линковете от началото на темата и попаднах на следната "японска" диета.

http://www.amber-bg.com/index.php?option=com_content&task=vi … 123&Itemid=47

Направи ми впечатление, че е доста по-различна от тази, която спазвам сега (т.е гореописанта).
Цитирай

Ще минавам  Hug  Аз знам една моно диета,която я наричаха пак "Японско чудо",та просто си избираш режима,който те устройва като храни и честота на храненията.Аз все се каня да си направя моя диета с храни,които обичам,ама нали тези диети във форума са ефикасни ,та по-добре на нещо сигурно да заложа.Яйцата са ми голяма мъка.Ти лунуваш ли?А правила ли си моно? Smile
Цитирай

София

Много ти благодаря за подкрепата!  Hug
Ами аз съм много зле с диетите. Sad Не съм правила нито моно, нито лунна диета. Преди много години гладувах, но тъй като нямаше кой да ме упъти, си развалих стомаха. Сега гледам да внимавам как свалям килограми. Вчера не ме боля стомаха и затова реших да не спирам с диетата. Започнах да свиквам и се надявам, че ще успея да посваля килограми.
Да ти кажа, добре че са яйцата та малко позасищат, защото иначе не знам как бих се справила?!  Rolling Eyes
Цитирай

София

Ето ме пак ....  Peace

Явно ще си пиша сама   35 Обаче все пак да се отчета.  Wink
За съжаление не съм мръднала от вчера, но не губя кураж. Предполагам, че организма ми се чуди какво става и после изведнъж ще изгубя няколко килограма (случвало ми се е). За утре обаче незнам как ще успея да извържа вечерта без храна. Тъй като имам гастрит и колит, мисля да хапна една салата за да не си увредя съвсем стомаха.

Днес вместо сок съм си настъргала морков за обяд. Нямах яйца вкъщи и затова ще ги пропусна за обяд.
Цитирай

София

Днес вечерта имам работна вечеря в ресторант  Sick
Като се знам каква съм лакомница и незнам как ще удържа положението. Реших, че ще хапна салата с лимон и някаква пържола на скара или риба .... И после ще пия чай сена ... И то утре пак се връщам към режима!  Peace
Цитирай

Хей,Stephy,не се отказвай  Hug Диетична стратегия си избрала за довечера.А килограмите сигурно изведнъж ще изчезнат,както сама каза.

Аз пък не съм на диня.Имам проблем с един мъдрец.От вторник съм на антибиотик и всеки ден на промивки.Доста съм се подула и е възможно да го вадят.Сега минавам на течни храни,от които няма да ми се забие парченце между венеца и зъба. Crazy Crazy
Цитирай

Здравейте,
тук съм нова. Тази диета я започвам днес. Надявам се да ми подейства, защото вече ми иде да се гръмна #2gunfire

Миналата година пазих диетата на Търман близо 2 месеца и спортувах и успях да сваля 13 кила (от които до момента съм си върнала 3), но проблема е че вече като видя варена риба ми се повдига  Sick ,  а без нея ми прилошава.

Ходя на фитнес редовно (през ден) от 1 година, но само с фитнес не свалям. От вълшебството на Дюканан се отказах като разбрах за страничните ефекти, така че сега се присъединявам към вас.

В момента съм 76кг, 168 висичина, 27 години. Заветната чел е 70 кг до около месец или два и 67 до края на годината. Не знам дали има смисъл да се боря за по малко защото никога не съм била "слаба". Предполагам че структурата ми е такава. Пък и мъжлето ми не е съгласно....жената трябвало да си има от всичко  Laughing

Само един въпрос имам към издържалите тази диета: Получава ли се задържане на течности, защото аз обикновено си имам такива проблеми при всяка диета  #Crazy
Цитирай

София

SunnySummer, дано скоро да ни зарадваш с хубави новини, т.е мъдреца да не ти създава проблеми!   Hug
Много ти благодаря за подкрепата. Въпреки, че вчера хапнах доста обилно, свалих 200г! Бях много учудена - явно диетата действа!

Neorientirana - горе главата! Аз съм единствената, която за сега спазва диетата, така че сега сме две и ще е по-лесно.  Wink
Аз имах проблем със задържането на течности, но не съм забелязала сега да имам проблем с това. Дано и ти да нямаш.
За съжаление на мен не ми остава да спортувам и искрено ти се възхищавам! Аз, за сега, свалям доста бавно, но като истинска Овца (Овен) инатливо съм се запънала и упорствам.  Very Happy
Цитирай

Бургас

Здравейте, момичета. Аз сега съм във фаза мътене и не ми е много до диети, но съм фен  на японската от години.Много ми е лесна за правене и приятна такава, и даже от 5-6 ден нататък намалям нещата за ядене, че ми се отяжда .Има резултати определено и аз съм ЗА нея. Успех, ще се разписвам тук редовно след като се "обебя".
Цитирай

DE

Здравейте, момичета от утре съм с вас. Много пъти съм я започвала, но най-много до 3-я ден издържах, но сега ще се постарая, защото знам, че има ефект. Момичета дерзайте заслужава си.  bouquet
Цитирай

София

Здравейте, момичета. Аз сега съм във фаза мътене и не ми е много до диети, но съм фен  на японската от години.Много ми е лесна за правене и приятна такава, и даже от 5-6 ден нататък намалям нещата за ядене, че ми се отяжда .Има резултати определено и аз съм ЗА нея. Успех, ще се разписвам тук редовно след като се "обебя".

ina_lemon, чакаме те в нашите редици след като спреш с кърменето.  bouquet
Леко бремеене и раждане!  Hug

Киара.. , добре дошла!  Hug
Цитирай

DE

Stephy, похвали се как върви при теб? Кои ден ти е и има ли минуси?
Цитирай

София

Ами на мен ми е пети ден и до сега съм свалила 2.2кг, като се има предвид, че не съм я спазвала съвсем стриктно (писала съм по-нагоре). Преди години правих тази диета и съм много доволна, защото определено имаше резултат. Затова и реших да я повторя!  Peace
Цитирай

София

Забравих да напиша ...  Wink От нес започнах да пия чай за отслабване на Bulife. На билкова основа е и се надявам да спомогне за по-бързото редуциране на теглото.
По едно време се бях замислила да отслабвам с хапчета, но реших, че по-добрия вариант е класическия - диета. За сега успявам да удържа положението. Днес направих пак малка промяна в диетата. На обяд ядох салата, а довечера ще хапна рибка. Нали имам гастрит и ме е страх да не взема да го обостря.
Още от сега съм се размечтала за неделя вечерта когато ще мога да хапна каквото си пожелая.  smile3508 Даже реших да се организираме с мъжа ми да отидем на ресторант - менюто е разнообразно и няма след това да се занимавам с миене на чинии  Mr. Green
Цитирай

DE

По-добре не пий хапчета от опит знам, че не помагат. Пила съм какви ли не глупости и ефект няма не се подложиш на диета не става. Hug
Цитирай

Здравейте момичета! wavey
Днес започвам с вас!Твърдо съм решена....
Затова и се настаних на компютъра толкова рано,че да не подлъжа и да хапна нещо Crazy
Кафе не пия,затова ще чакам обяда с нетърпение.
Дано да се справя тези две седмици Praynig
Хайде до по-късно отивам да си върша работата из къщи.
Ще наминавам когото огладнея супер много Laughing
Цитирай

DE

Здравейте, момичета.  StopХайде от днес и аз почнах. Боби с теб сме заедно ще споделяме резултати. Вече си изпих кафенцето...
Цитирай

София

Здравейте мили "японки"!  bouquet
Имам проблем с бг мама от няколко дни и не мога да пиша!  Sad
До сега съм свалила само 2 и малко, но се чувствам определено по-добре. Все пак не спазвам съвсем стриктно диетата. Напр. вчера вечерта не хапнах нищо. Днец пък на обяд хапнах 2 яйца, а следобях 5 сливи. От утре обаче пак съм стриктна.. Днес , също така ходих на плуване и ужасно много се уморих. Отчитам, че спорта е много важен. Жалко, че толкова години някак оставаше в периферията на заниманията ми.

Споделете как се чувствате?

ПОжелавам ви хубава вечер! bouquet
Цитирай

Страната на вечното лято .....

Здравейте! Hug
Тази диетка съм я харесала от доста дълго време и се реших да я започна!Имам доста килограми за сваляне!През последните дни такова ядене му хвърлих,че ме е страх да се кача! #Crazy ooooh! CrazyЗатова ще се претегля чак на края на диетката,но всеки ден ще споделям и ще съм с вас!

Надявам се да ме приемете в редиците си! bouquet Hug bouquet

До утре!Ще пиша да видим как ще се справя първия ден! Love
Цитирай

София

Добре дошла в нашите редици, КиСчЕ !

Аз започвам втората седмица от диетата. За сега не мога да се похваля с умопомрачителни резултати, но важното е, че си наложих да ям по-малко и вече стопих няколко килца!  Very Happy
Снощи си поръчах индийско хапване и направо преядох  Sick Да не говорим, че както бях свикнала да ям безолно и снощи се разсипах да пия вода и ми стана едно такова тежко ... ooooh!

Успешна диетуваща седмица на всички "японки"  bouquet
Цитирай

Здравейте, момичета!

Аз започвам 4-ти ден. Чуствам се отпаднала и едвам преживях фитнеса сутринта  Crying or Very sad

Свалила съм само 1 кг, но вероятно е от течности #2gunfire

Ужасно много вода пия. В събота изгълтах повече 4 литра. Не мога да се спра. Дали в това е проблема, че не свалям?
И постоянно съм ужасно гладна  Sad

Все пак ще опитам да преживея и днешния ден.

Успех на всички
Цитирай

Бургас

Момичета, аз понеже доста пъти през годините съм правила тази диета мога да споделя как ми действа на мен. Нали разбирате сами, че това е строго индивидуално и това, че при мен има добри резултати не означава че при всеки ще е така , но да кажа все пак.
Значи при мен резултатите се забелязваха изведнъж и то някъде към 7-чи ден. Просто ставам сутринта и освен че ми е лекичко и кантара отчита някакви готини резултати. И от други диети които съм правила знам, че не може да се очаква преди 5- 7 ден да се забележи нещо. Така че, не се отказвайте след като вече сте се наканили, успех на всички пожелавам и с нетърпение ще се включа във вашите редици като си измътя мътенето и приключа с кърмаческата фаза.
Цитирай

София

Neorientirana, не се отчайвай! И аз пия много вода и затова, може би не отслабвам кой знае колко. Обаче се успокоявам с това, че все пак си свивам стомаха и скоро ще изглеждам по-добре.  Peace
До колкото знам, не е много добре да се отслабва изведнъж по много. А за фитнеса - разбирам те много добре. Нали знаеш, че първо се свалят мускулите, а после тлъстинките?   Wink

ina_lemon, предстои ти нещо много прекрасно - раждането на едно малко красиво човече!  Пожелавам ти прекрасно бременеене (колкото е останало) и леко раждане!  bouquet Когато приключиш с кърмаческия период ще те чакаме в нашите редици (макар, че може толкова много да отслабнеш, че да не ти е необходима диета  Wink ).  Hug
Цитирай

Бургас

Здравейте момичета!
на диетата съм от 6 дни и съм свалила 3 кг, но не я спазвам съвсем стгрикно. Ям плодове като много прегладнея - например по една праскова или ябълка, но гледам да са минали поне 3-4 часа от последното ядене, но до обяд не ям нищо - само кафе пия.
Определено действа, но ми става все по-трудно защото се чувствам много отпаднала. ще се опитам да издърца още 8 дни. Дано успея да сваля още поне 3-4 кг, зщото имам доста за сваляне. Успех на всички!
Цитирай

София

eli_r-va,  добре дошла в нашите (оредели  Laughing) редици!  Peace

Поздравявам те за прекрасния резултат!  bouquet Аз, например, вече спазвам втората седмица от диетата е едва сега мога да се похваля със свалени 3,2 кг свалени  bowuu
Вчера бях освирепяла от глад, защото се прибрах с детето в 20,30ч и хукнах да си приготвям салата и си изпекох една пилешка пържола. Открих, че става много хрупкава когато в тигана сложиш освен нея лимонов сок.  Wink

Пожелавам успешен диетичен ден на всички ни!  bouquet
Цитирай

Пловдив

от утре сам платно на тази диета и не ме интересува нищо ще си я спазвам до края,само че има един проблем че в петък имам рожден ден
Цитирай

там където ме обичат на село с двама мъже

Здравейте момичета! Много ми харесва тази диетка и от утре съм с вас. Ще ви следя с интерес и ще докладвам резултати.
Цитирай

София

JuJu_ и nadinka83, добре дошли сред нас!  bouquet

JuJu_ , аз пък съм на рожден ден в петък и незнам как ще се справя. Единственото, което ми хрумва е да хапна салата вечерта за да не се изкушавам. Или пък да хапна малко и после да пия чай "Сена" за да освободя стомаха  Mr. Green
За сега по-скоро се надявам да не прегреша, пък ще видим ...
Цитирай

Пловдив

аз се чудя да оставя диетата за понеделник,щот като имам рожден ден в петък и няма да седя на минерална вода
Цитирай

София

Ако мислиш, че ще се изкушиш - по-добре започни от понеделник. Аз лично винаги започвам от понеделник!  Peace
Цитирай

София

Добро утро!  Peace

Аз пак си пиша сама (малко шизофренично се чувствам  35), но за протокола да споделя, че съм отслабнала с 100г.
Много съм доволна от резултата, защото вече не изпитвам глад както преди и се чувствам някак по-лека.

Пожелавам ви прекрасен и усмихнат ден!  bouquet
Цитирай

Здравейте,

Аз все още удържам фронта. Днес е шести ден. Не съм се мерила понеже използвам кантара във фитнеса, а днес нямах сили да да ида на тренировка Sad

Все пак като се гледам в огледалото забелязвам подобрения. Дори една рокличка, която се пукаше по шевовете миналата седмица, вчера като си я сложих изглеждаше сякаш има 1-2 сантиметра излишен плат. Явно съм стопила малко от талия, дупе и крака.

За мой най-голям ужас съм все така бясно гладна и жадна #2gunfire

Поздрави
Цитирай

София

Neorientirana, браво на теб!  bouquet

Радвам се, че имаш резултат от диетата. Чувството на глад го разбирам, но защо си жадна  Rolling Eyes ?! По време на диетата е препоръчителна консумацията на вода - поне по литър на ден!
Цитирай

Не знам защо  smile3511

Ако имам постоянен достъп до тоалетна (ако съм вкъщи или на работа цял ден) съм в състояние да изпия и 4 литра вода. Иначе само търся ментови дъвки за да не ми се "лепи" устата.

По принцип не пия течности. Изкарвам деня на 3-4 кафета и евентуално ако хапна някаква супа.

Поздрави и благодаря за подкрепата  newsm10
Цитирай

София

Здравейте момичета!
Преди около две години правих тази диета на два пъти.Искам да ви кажа че постигнах страхотни резултати с нея,като обаче бях супер стриктна.Трудно ми беше само първия ден и от там нататък всичко беше ок.За съжаление обаче половината килограми ги върнах постепенно но сега съм решила отново да започвам,защото знам че мога.Чудех се дали да не почвам тази на Дюкан обаче нещо все ме тегли към Японската затова на 1.09 мисля да стартирам.Желая на всички ви успех и никакво отказване до постигане на желания резултат.
Цитирай

София

Neorientirana, кафето е диуретик (води до повишено отделяне на урина) и ако не компенсираш с пиене на вода ще изпитваш страхотна жажда.   Thinking
Не се лишавай от вода - много е полезна и срещу бръчки  newsm53
Цитирай

София

Да,и аз пиех по 1,5-2 литра вода по време на диетата,вярно че през 10 мин.ходих до тоалетна но като цяло се чувствах страхотно и пълна с енергия.
Цитирай

там където ме обичат на село с двама мъже

Момичета мога ли да консумирам овесени трици с киселото мляко
Цитирай

От утре съм с вас. Мислех да почна Дюкан, но няма кой знае какви разлики. А Дюкан-а е в дългосрочен план. Надявам се да успея, да издържа. За сега- лека нощ. По някое време утре, ще постна повече.
Цитирай

София

Точно заради това и на мен Дюкан не ми харесва че е в дългосрочен план.
maca-keraca успех от утре.
Цитирай

София

Добро утро, момичета!  bouquet

Много се радвам, че ставаме все повече!  smile3521

Момичета мога ли да консумирам овесени трици с киселото мляко

nadinka83, не можеш да консумираш нищо извън диетата ако искаш да постигнеш добър резултат.

maca-keraca, и аз се присъединявам съм nadinka83 и ти пожелавам успех!  newsm10

Да се отчета, свалила съм още 400гр.  Wink

Цитирай

София

Ето и следващата тема: Диета - "Японско чудо" - 16 част 
Цитирай

Rudozem

zdr dnes zapo4nah qponskoto 4udo.no poneje ne qm meso moje li da go propuskam
Цитирай

в реалния свят

Не може,замени го с риба. bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-288 от 288 отговора