Диета - "Японско чудо" - 15 част

  • 78 617
  • 288
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 167
Здравейте момичета.Още не съм си отворила очите и съм с кафето пред компютара-бързам да се похваля че  има минуси.Днес започвам 3 ден.Значи за 2 дни съм свалила 1,300 и съм доволна.Ако продължавам да сваля по 600 гр. на ден е идеално.Вера беше за малко да се откажа тъй като в нашия град има нещо като панаир-тук му казват ФЕРИЯ  (на испански).Казвам ви текоха ония лиги............. а и лошото е че продължава до неделя.Искам поне още 1 кило да сваля за тази седмица..........

# 121
  • Мнения: 4 451
alexpet, не се отчайвай! Не се е случило нищо страшно. Аз да си призная, често се замислям да си заменя шунката с пилешко месо. Шунката е с много сол вътре и никога не си на ясно какво точно съдържа. Thinking Мисля че рибата спокойно можеш да замениш с пилешко, ако не обичаш.
Добре дошла на Тони! Hug Тони, да знаеш, че ако нямаш много за сваляне (както си мисля Wink), не очаквай чудеса. Колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-бавно се свалят пустите му килца.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 94
Мари_Анка  много , много , ама наистина много ти благодаря за подкрепата  newsm51 , сега почвам пил.пържолка  newsm44

# 123
  • Мнения: 1 885
alexpet, не се отчайвай! Не се е случило нищо страшно. Аз да си призная, често се замислям да си заменя шунката с пилешко месо. Шунката е с много сол вътре и никога не си на ясно какво точно съдържа. Thinking Мисля че рибата спокойно можеш да замениш с пилешко, ако не обичаш.
Добре дошла на Тони! Hug Тони, да знаеш, че ако нямаш много за сваляне (както си мисля Wink), не очаквай чудеса. Колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-бавно се свалят пустите му килца.

Здрасти Мари Анка  Hug
Имам какво да свалям. Тая зима качих 5 кила и сега не мога да ги сваля. Зор. Днес съм в почивка. Няма да вечерям само, за да не си кача и тези 2 килца но тази диетка определено ще я пробвам.  Ядат се месо и яйца, което ми е приятно. Не ме бива в плодояденето  Rolling Eyes Докато не ги сваля дия 3 досадни кила няма да мирясам.

# 124
  • Мнения: 4 451
Тони, и на мен ми останаха 4 килца за сваляне. Ще се притегля след края на диетата - нямам кантар у дома. Понякога това е голямо предимство. Mr. Green
Момичета, гледам аз че някой е изровил старата тема и в първия момент не включвам какво се е случило. Та търся аз "познатите" мацки дето си диетуваме заедно, ама йок! Laughing Писах на модератор да заключат старата тема, че голямо объркване стана. ooooh!

# 125
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета! В сряда приключих със сиропа МадалБал. Смъкнах мн малко, но важното е че издържах! Остават ми 3 кг до моето идеално тегло и смятам докато не съм загубила тренинг да изкарам и тази диетка.Но ще си дам малко почивка и почвам в неделя, обаче следя темата ви. Желая успех на всички ви и ме чакайте!

# 126
  • Мнения: 2 126
Здравейте!
Аз по късни доби да се изкажа тука.Днес - риба с домат на обяд и това е.Ама хииич не ми се услади нещо Confused Хапнах малко и тва е.Обаче вечерта като сервирах на мъжо,направо слюноотделях и си мислех колко вкусна риба беше.Следващият път ще взема Хек,днес беше скумрия.Незнам защо я взех,по принцип не я долюбвам много.Карай.сега ще умувам как другият петък ще правя диетичен хек,знам че само пържен става добре Thinking Ако имате идеи ще съм благодарна Praynig
Аз съм вече минус 5кила,всичко върви по план.За жалост обаче никак не се забелязват,защото има още много по 5 за сваляне Rolling Eyes Надявам се след другата седмица вече да имам нещо видимо като ефект Simple Smile

# 127
  • Мнения: 4 451
Дес, моят рибен ден е утре. Не се отказвам, макар че и тази вечер оплесках малко положението. Embarassed Бяхме на ресторант. Компанията беше много приятна, а и си имах до мен една подстрикателка-дюканка, която така ме изкуши с едни пилешки вкуснотии. Tired
Та втората седемдневка не ми спори нещо. Thinking

# 128
  • Мнения: 2 126
Забравих да споделя,че от диетата ли от какво ли сън не ме лови.Преди си поспивах на обяд с децата,вечер едва издържах до 10ч,а сега....караконджул съм станала ooooh! Има ли го при някой това като ефект?

Аааа и още нещо..Дали мога да си смукна някое бонбонче Орбит без захар?Много ми е гадно в устата на моменти.

# 129
  • Мнения: 1 885
Здравейте!
Аз по късни доби да се изкажа тука.Днес - риба с домат на обяд и това е.Ама хииич не ми се услади нещо Confused Хапнах малко и тва е.Обаче вечерта като сервирах на мъжо,направо слюноотделях и си мислех колко вкусна риба беше.Следващият път ще взема Хек,днес беше скумрия.Незнам защо я взех,по принцип не я долюбвам много.Карай.сега ще умувам как другият петък ще правя диетичен хек,знам че само пържен става добре Thinking Ако имате идеи ще съм благодарна Praynig
Аз съм вече минус 5кила,всичко върви по план.За жалост обаче никак не се забелязват,защото има още много по 5 за сваляне Rolling Eyes Надявам се след другата седмица вече да имам нещо видимо като ефект Simple Smile


Аз оня ден правих хек на пара. Месото му е бяло и става вкусно и диетично. На мен ми е по-вкусен на пара, отколкото паниран, защото става по-сочно. Пробвала съм различни варианти - само със сол и малко черен пипер на мен лично ми пасва идеално. Пробвала съм и с пресен копър и лимон също не е зле. Можеш да го направиш и във фолио всяка рибка. Ако има кожа сложи малко мазнина, ако е само филе може и без, няма да залепне.
Аз предпочитам обезкостеното филе

# 130
  • Мнения: 167
Добро утро момичета.За мен диетата приключи днес,въпреки че хич не ми се щеше на 4-тия ден но ме хвана едно разтройство.....Днес съм на сухари и се надявам 1.300 които свалих да не ги кача още днес Laughing.На всички които продължават да отслабват пожелавам повече минуси а аз ще се присъединя отново когато нещата се пооправят.Много ме е яд че стана така защото диетата ми хареса но с този мой стомах-ям ли само салата и ставааааааа.  bouquet

# 131
  • Мнения: 116
Здравейте.

Утре идвам при вас  Grinning  Много минусчета сте отчели.Браво!Надявам се да сваля 5кг до 7ми.Приятен ден!  Hug

# 132
  • Мнения: 2 126
И аз да се оплача Confused За мен също приключи диетата днес.Сутринта станах и почнах да правя закуска на децата вървях насам натам,слязох до долният етаж и после на качване едва взех стълбите.Притрепера ми едва успях да се кача Tired добрах се до спалнята и легнах,треперх,ужас.Немога да си вдигна детето,добре че мъж ми беше у дома та свърши всичко.Оххх много ме е яд,ама ще продължа с някой по лек режим.Диетувала съм много и имам много идеи.Ще запазия тези свалени 5 и ще продължа да свалям.Беше ми приятно тук сред вас Heart Eyes Успех на всички Hug
Тони,много ти благодаря за идеята за рибата във фолио  bouquet.Моля те би ли ми дала повече подорбности на лични,че досега така не съм приготвяла риба Embarassed

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 16:06 от Дес

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Здравейте, момичета,
Аз си продължавам диетата, но последните два дни само по 100 гр. свалям. Както и да е, такъв ми е периода.
Дес, на мен диетата ми действа точно обратно, постоянно ми се спи. Въобще от няколко дни не се чувствам много добре, но предполагам, че факторите са няколко: диетата, жегата и освен всичко друго - МЦ.  ooooh! А за бонбоните мисля, че няма проблем, защото в диетата пише да не се консумира захар. Аз също дъвча дъвки без захар, не мога без дъвки, защото от тази диета много ми горчи на езика. Не знам какъв е тоя ефект. При вас има ли го?
Маринела, съжалявам, че така се е получило, но какво да се прави. Аз пък се чудя какви чайчета да пия, за да предотвратя обратния проблем.
Доста се разписах, така че спирам.
  bouquet

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Дес, сега прочетох какво си писала. Жалко, че така се е получило, но след като ти е прилошало не си струва да продължаваш. Резултатът ти е повече от добър, така че гледай да го запазиш. Пожелавам ти успех и се пази.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт