Диета - "Японско чудо" - 15 част

  • 78 599
  • 288
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте!От днес съм с вас. Бях режимна. Не знам изходните си кг, защото кантара ми се развали, но са много-около 85.Много минусчета на всички!

# 196
  • Мнения: 8
    Здравейте, вече  ми е втори ден. Мисля да се отчитам всеки ден тук за стимул.
Добре се справям според мен, само че днес обядвах в 10.30 и вечерях в 16.30, мисля да пия само вода до края на деня.
Имам малко минусче, ако се задържи до утре ще пиша колко е.
Поздрави! И ви пожелавам минусчета.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте , момичета!Днес ми е 3 ден. За сега съм режимна горе-долу. Обаче снощи бяхме на заведение и мъжо без да ме пита ми поръчал шопска салата, доката бях на люлките с детето.Все пак старах се да чистя сиренето-това ми е прегрешението. вие кажете колко е сериозно.Ох дано издържим докрай! хайде много минусчета и пишете!

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 512
т о тук само аз си пиша май? Ами днес бях на кайсии и домати на обед , сега хапнах 2 яйца-дано няма прегрешения до вечрта. Успех на всички!

# 199
  • Мнения: 431
А подсладител може ли в кафенцето Embarassed?????

# 200
  • Мнения: 8
vev  и на мен днес ми е трети ден.
Да се отчета сега сутринта бях минус 2кг.
На обяд нямах време да ям и обядвах към 16,00 часа 1 зелева салата и 1 салата с домати и краставици. Към 20,00 часа ще вечерям яйца.
Аз лично пих 2 кафета  със захар днес, но мисля че не трябва по-принцип, със подсладител мисля че може.
Поздрави!

# 201
  • Мнения: 58
Здравейте, днес ми е 13ти ден и то без никакви нарушения в режима. В края на първата седмица бях свалила 3кг, но през втората седмица - само някви 5-600, което е нищо. То верно, че при мен килограмите за сваляне не са много, но все пак се надявах на по-голям ефект. Както и да е, въпросът ми е според вас мога ли да продължа още една трета седмица? Дали е вредно и дали да не направя една почивка и после да започна пак?

# 202
  • Мнения: 8
Morrisongirl според мен е добре да направиш почивка - 1-2 седмици.

# 203
  • Мнения: 8
Само дано се задържат загубените килограми след диетата.
Аз за първи път съм на Японско чудо, но по принцип след края на диета, качвам още повече.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте! Аз вече се претеглих вчера на майка на кантара- 86.4. мисля че съм свалила,но нали знаете, че нямах изходно тегло.
Морисънгъл, мисля , че е добре да минеш на друга диета, а не да продължаваш тази. След определен период организма свиква на по- малко калории- и спира да губи.
Габриела, радвам се, че сме заедно и се подкрепяме. Аз сега ще си купя моркови. Чао и много минусчета на всички!!!!!!

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Обядвах в 14 часа 2 яйца и сок от моркови- за сега нямам издънки!

# 206
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,
обядвах сок от моркови и минерална вода,
преди малко вечерях пилешка пържола на фурна, яйца и салата.
Нямам минусчета днес, но нямам и плюсчета / затвърждавам достигнатите килограми/.

# 207
  • Мнения: 1 169
Здравейте, днес ми е 13ти ден и то без никакви нарушения в режима. В края на първата седмица бях свалила 3кг, но през втората седмица - само някви 5-600, което е нищо. То верно, че при мен килограмите за сваляне не са много, но все пак се надявах на по-голям ефект. Както и да е, въпросът ми е според вас мога ли да продължа още една трета седмица? Дали е вредно и дали да не направя една почивка и после да започна пак?

Не продължавай !!!
Организма ти има нужда от почивка след такава строга диета  Naughty
Потърси някаква друга диета която ще ти допадне. Хубаво е да ги сменяш често.
Така ще постигнеш по - добри резултати и ще има разнообразие.Peace
Браво за волята и свалените килца  Hug
Успех    bouquet

# 208
  • Мнения: 62
аз за една седмица  свалих 3 кг. и  мисля да минаваме на друга диета ама не знам на коя вие да предложите нещто newsm78

# 209
  • Мнения: 1 169
аз за една седмица  свалих 3 кг. и  мисля да минаваме на друга диета ама не знам на коя вие да предложите нещто newsm78


На Дюкан примерно ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт