искам да почернея!С какъв фактор да ми е лосиона?

  • 7 695
  • 33
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 564
Аз съм доста бяла,но искам като отида на плаж да почернея по-бързо.Въпросът ми е с какъв фактор да си взема слънцезащитен лосион,така че хем да не изгоря ,хем да почернея.В аптеката ми предлагат Авен,с висок фактор,ама аз си мисля ,че колкото е по-висок фактора,толкова по-бавно почерняваш,защото имено фактора възпира сленчевите лъчи.Та сега съм в дилема newsm78Ако някой може да ме посъветва и за хубав лосион Hug
Преди ползвах един на Галеник с фактор 6 за бързо почерняване,със светлоотразяващи се частици-беше много хубав,ама от миналата година са го спрели. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 388
Честно казано хем да почернееш бързо, хем да не изгориш при положение, че си бяла ми се струва трудно.
Аз съм много бяла, но хващам бързо тен. Ползвам олио Нивеа, което е втори фактор или  мляко с каротин , пак на Нивеа и май пак е втори фактор.
Но почти всяка година изгарям.
Ще се радвам да прочета и други мнения по въпроса. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 916
Аз съм доста бяла,но искам като отида на плаж да почернея по-бързо.Въпросът ми е с какъв фактор да си взема слънцезащитен лосион,така че хем да не изгоря ,хем да почернея....

Щом си много бяла, вероятно първо ще изгориш. Ако отидеш няколко пъти преди плажа на солариум, няма да се стигне до изгаряне, но пак ще трябва да си оставиш време за да постигнеш хубаво почерняване.

# 3
  • София
  • Мнения: 504
Миналата година си взех спрей на Юсерин с фактор 20(по принцип съм бяла и изгарям,но пък винаги си имам и тен).Резултата беше невероятен-след една седмица в Испания,на 30-35 градуса температури и по цял ден на открито,имах невероятен тен без да изгоря и грам PeaceСамо да вметна,че беше в началото на лятото и нямах никакъв тен когато заминах.
Само за лицето ползвах фактор 30 и пак тена ми беше супер.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 779
Аз тази година си взех лосион с фактор 15, но пак се притеснявам, че ще изгоря... по-добре по-висок фактор и по-бавно потъмняване, отколкото да изгориш!

# 5
  • Мнения: 635
Ако имате познат в аптека да ви забъркат смес от какаово масло или нещо друго ефекта е невероятен.Сестра ми вече има тен от такъв вид масло само от няколко дни плаж.

# 6
  • Мнения: 2 388
Ако имате познат в аптека да ви забъркат смес от какаово масло или нещо друго ефекта е невероятен.
Аз съм се мазала с такова масло, само че чисто. Ти незнам за каква смеска пишеш.
Има ефект за тена, но и изгаряш зверски, ако си бял.

# 7
  • Мнения: 4 770


     И аз съм много бяла по принцип и също бързо хващам тен. Номерът да не изгориш е да не стоиш много на слънце.  Аз избягвам повече от 2 часа.  Flutter

# 8
  • Мнения: 4 784
Аз не съм бяла и може би за това никога не съм почервенявала. Години наред ходихме на море на къмпинг и по цял ден съм стояла на плажа с месеци, не съм се мазала никога с нищо и почернявах като негърка за три дни и то без да се пека от сутрин до вечер.
Лошото е, че преди около 7 - 8 години ми се появи слънчева алергия - дребни, на пръв поглед едва забележими пъпчици навсякъде по тялото само да се покажа на плажа и цялата пламвах. Нещо ужасно беше. Тогава една позната аптекарка ме светна за Рок /преди даже не бях чувала за тях  Blush/, та ми препоръча фактор 60, тогава още го имаше. Е, казвам ви, мажа се яко, ама навсякъде без да пестя мазило, щото алергията е ад. Та ефекта беше поразителен - хем няма вече алергия, хем тен за отрицателно време и то какъв! Който не ме е видял, че се мажа с такъв фактор, той не е повярвал, че с 60, можеш да хванеш такъв тен. От 3 години обаче се произвежда само 50+, но ефекта си е същия. Пробвах и на Виши, но от тях не съм доволна, защото е по - слаб и не блокира добре алергията.
Та моята препоръка е Рок.

# 9
  • Мнения: 2 231
В момента съм на морето и се мажа с лосиона на бебка, който е фактор 30, но това не ми попречи да се изпеча като циганче. За разлика от София (както гледах по новините) тук (Константин и Елена) времето си е супер. Laughing

# 10
  • варна
  • Мнения: 564
АЗ си поръчах на Авон с фактор 15?Като се надявам да почернея бързо.Проблема не е че изгарям,а искам по-бързо почернявяне. Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 7 768
Аз за два дена на морето с 15 фактор имам голяма разлика, много съм почерняла.  Crazy

# 12
  • варна
  • Мнения: 564
Аз за два дена на морето с 15 фактор имам голяма разлика, много съм почерняла.  Crazy
Ти ходи 4 часа на солариум преди плажа

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 7 768
Аз за два дена на морето с 15 фактор имам голяма разлика, много съм почерняла.  Crazy
Ти ходи 4 часа на солариум преди плажа

Да, за това най- добре мога да видя огромната разлика, при положение че от солариума нямам никъде разлика по тялото си, а сега съм супер черна с отбелязано на прашки.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт