Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 848
  • 990
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 112
Жозефа долу горе е така но има още много неща, прочети бавно и внимателно 1-та страница и ще видиш че има още неща. Добре дошла и успех.
Добре дошли на всички новодошли и много успехи и минуси.

# 46
  • Мнения: 128
С риск да изям някой тиган ще попитам отново - имам проблем с  Toilet не помагат нито триците, които дори са повече от 3 супени лъжици понякога, нито Хуск (който е много гаден  Sick) - какво да пробвам друго?  Praynig

# 47
пардон яко скомрия много бързам да го сподела и бъркам правописа

# 48
  • Мнения: 231

Момичета, като писах това ........

………. да си продължа темата с водата и бъбреците...... има ли взаимо зависимост между това........когато не си пил вода и да има проблем за бъбреците.........? Аз винаги съм си мислела, че многото вода по-скоро е проблем.........знам ли newsm78

имах по-скоро предвид това........

До колкото аз знам ако човек пие по около 2 литра течности не би трябвало да има проблем с бъбреците. Това което аз съм чувала е че течностите карат бъбреците да работят, но прекалено многото четност ги натоварва понеже не успяват да обработят всичко. Но знам едно със сигърност течности до 2 листра не могат да бъдат проблем за здрви или поне нормално работещи бъбреци.

Благодаря на всички за мненията! Дано не съм объркала нещата, все пак само от няколко дни не се следя колко вода пия...

# 49
  • Мнения: 130
Божееее, с моя амнезирал Дюкански мозък, успявам да си довърша ІІІ-та част от писанията ми от 107-мата тема чак на 2-ра страница на новата 108-ма тема. baby_neutral
Ха честита!  bouquet И няма да отплавам скоро  Mr. Green

Невероятни красавици видях на снимките - Селим, Росченка, Бубето, Рос4о, М-Зиленкуту, Катето джиновска   bouquet - прекрасни сте!!! Извинявам се, ако забравям някой   bouquet
Зарибената - успех в трета фаза, и пиши кога ще можеш да прескочиш до Шумен за кафе с Дюканки  Hug
Славкееееее  Hug
Присилка, усмихни се момиче, с лошо настроение и нерви не се отслабва!  bouquet
РЕНЕ - доста безотговорно, според мен,  отношение към собственото ти здраве. През 2-3 страници се коментира пиенето на много вода - не може да не си го прочела поне 5-6 пъти. Не отлагай посещението при лекар!

Целувки на ВСИЧКИ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 112
Майката на Хриси, от мен да знаеш да не ти пука въобще, тя после вероятно няма и комплимент да ти направи че си отслабнала от злоба, не знам защо е така ама аз добре че заедно с моя колежка (veneras междудругото е тя) започнахаме заедно и заедно си правехме комлименти, не че не сме го заслужавали ама и две се сблъскахме с хора които дум ане обелиха а ние толкова кила стопихме, като изключим някои други колеги от работата. Та да стигна до парадокса една девойка да ми каже "ама ти много нещо ми се виждаш не добре една бледа такава, да не си болна нещо" така че да не ти пука после всички витрини и огледалал стават твои и чуството е супер.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Добре дошли на новичките   bouquet   bouquet   bouquet
Лео, честито за 10-те килца. Рядко пишеш тук и сме в невидение   bouquet
Мама на Хриси, като напишеш поста има след това опция "редактирай" - много е полезна при правописните грешки.  Peace
Рене, няма да повтарям съветите, само ще те помаля да ги спазваш, за да нямаш проблеми. Джини пиеше много малко вода, да не кажа изобщо, сега има проблеми и обвинява режима.

# 52
  • Мнения: 7 474
Вещи  Heart Eyes благодаря Hug, чаках до 13-ти да станат три месеца да се отчета   Hug
А и в П дни свалам, в ПЗ ям като разпрана нещо  ooooh! голям апетит ми се отваря от зеленчуците и връщам по едно кило и така  Laughing 

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Интерено заглавие сте спретнали  Peace 
Между другото мозъкът се състои предимно от мазнини и нищо чудно като отслабваме да е отслабнал и той  Laughing Става дума за моя мозък, де , за другите не говоря, да не вземе да се обиди някой сега  Hug

Бермудез, Радиус / няма ли да сменяш ника  Wink / , мерси за утехата  Hug

# 54
  • Мнения: 953
Вещи, МЕРСИ  bouquet само да отбележа, че началната дата е от 03.04.08г.
Момичета, относно цикъла  и обвиненията искам да отбележа, че съм с нередовен цикъл , но от два месеца си ми идва редовно, което за мен е много добре и си мисля, че е от Дюкан.

# 55
  • Мнения: 214
зДравейте и от мен. Изкарах една седмица на Дюкан и хайде 2.200кг честа сланинка си отиде . Хрупам си чял ден корнишонки и ми е леко на душата.Имам един въпрос обаче. Трябва ли да изпия пак 2 литра вода, като вече 1,5 кг корнишончета липсват от хладилника.А както знаем в краставичките има 90% вода.

# 56
  • Мнения: 554
Здравейте, дюканки!  Hug
Ето и моята равносметка - целта е постигната и вече съм 58 кг, т.е. с 15 кг по-лека. Метнах се в трета фаза на 19.05. и се чувствам прекрасно. Съпругът ми също пребори 16 кг.
Искам да ви кажа, че без вас едва ли щях да успея. Бяхте (и все още сте) ми стимул.
Искам да ви питам следното:
Когато почнах с диетите след раждането бях 80 кг. Боря се с излишните килограми от май 2007 г. Само с Дюкан свалих 15 кг. Според вас колко време трябва да е трета фаза 150 дни или 220 дни?
Благодаря ви предварително!  Hug

А на хулещите този режим ми се ще да взем книгата и да ги напляскам с нея, но ми е жал за книгата.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, момичета "амнезирали"  Joy 
Аз имам още кило надолу   newsm44
Понеже от сутринта чета /когато имам време/ старата тема, малко по диагонал  Blush, мернах някаква нова Активия 0,5%, някой пробва ли я, режимна ли е?

# 58
  • Мнения: 5 026
Хоп и цоп и аз тук  Grinning
Днес ми е единствения ден от 4 месечния дюкански стаж, в който не съм се мерила  Rolling Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
На мен пък кантара ми сдаде багажа окончателно и не съм се мерила вече 2 месеца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт