Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 854
  • 990
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 225
Среща в Стара Загора- сряда /11.06/, 16ч.  - в градината на старата Верея /срещу Общината/.

# 61
  • Мнения: 485
Такаааа, да поздравя всички, които са празнували минуси, месечинки, медали, смяна на номерата на фазите и други събития през последните три дни (на патерица)   bouquet

Много хубави снимки имаше -   bouquet

Много хубаво стихче   bouquet

Много нови Дюканки - добре дошли и успех!

Много готино заглавие на темата   bouquet

Вещи, дано детенце е добре   bouquet

За Старозагорската среща - Фенси, имам спомен че трябваше да се настаняваме в събота от 13ч и да напускаме в неделя до 11ч. Кажи ми ако греша.
Когато провериш маршрутките, може да ги напишеш тук и ако трябва да се събираме в Стара Загора да се разберем къде.
Ние сме с кола, но ще имаме среща с познати и в събота преди обяд и в неделя следобяд най-вероятно и не върви някой да ни чака, за да го караме до там и да го върнем, но от Стара Загора до комплекса и обратно до Стара Загора може да вземем двама (другото неудобство е, че детското столче заема малко повече от едно място в колата, и пътуването на дълъг път от двама възрастни + детско столче на задната седалка е меко казано неудобно, но за кратки разстояния става)

# 62
  • Лом
  • Мнения: 235
Момичета,аз никога не съм закусвала,а тук пише-задължително закуска.Е,каква да бъде тази закуска?Вие какво закусвате?По този въпрос не прочетох никъде информация. newsm78  А и идея си нямам какво  може да ям сутрин.

# 63
  • Мнения: 5 026
Момичета,аз никога не съм закусвала,а тук пише-задължително закуска.Е,каква да бъде тази закуска?Вие какво закусвате?По този въпрос не прочетох никъде информация. newsm78  А и идея си нямам какво  може да ям сутрин.
Кисело мляко с трици, дюканско кексче, варени яйца....

# 64
  • София
  • Мнения: 9 108
Айдя-а. Нова тема, че и четири страници. Ми то човек да не се обърне. После няма насмогване.
Вещи, мятай се на кантара на съседите  Joy . Как тъй 2 месеца? Не ти ли е любопитно поне.... Може да си станала за 3-та фаза и да не знаеш  Wink.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 361
Айде и аз в новата темичка.....
Нямам минус,нямам плюс-общо взето застой.....дано е кратък...
Гледам голям прилив на нови Дюканки....да кажа и аз
 welcome и успех!
Отивам да си дочета старата темичка.....

# 66
  • Мнения: 402
Ехо, красавици, чета ви но нямам време да пиша, от 16 май съм отново на режима и до момента имам свалени 5 кг., което си е 33% от целта.
Специални благодарности на ФОЛИ, че ме ориса да успея, с нейната орисия и с моя инат, всичко ще е ОК, сигурна съм.  Peace

Хайде от мен спорен и отслабващ ден от мен.

# 67
  • Мнения: 1 289
Имам един въпрос,Сега правя Канеленките от рецептите,но нямам хартия за печене,може ли направо в тава или да ходя да търся?  newsm78

Цитат
Продукти:

80-90 гр. овесени трици (аз имам от едрите и ги смлях на кафемелачката) Внимание, дозата е доста повече от позволеното за 1 ден!!!
2 яйца
1 1/2 супена л. течен подсладител (подходящ за термична обработка)
1 ч. л. равна канела
настърганата кора на 1/2 лимон
1 ванилия (може и без)
хартия за печене
Всички продукти се смесват и се разбиват с миксер за кратко. Тестото се оставя за 10-15 минути да почине. С чаена лъжичка се гребва от сместа и се оформят кръгове върху тава, застлана с хартия за печене. Пече се в предварително загрята фурна на 200 градуса за около 20 минути. Следете ги, защото всяка фурна пече различно.

 
 

# 68
  • Мнения: 137
Абе, хора... newsm78 аз ли съм зле....какво е това "истина ли е" и къде е.
А ако пуснете линк - ще съм ви благодарна. Любопитството ме гризе отвътре. Пак ли някой, нещо е плюл.
И какво е давано по БТВ и кога. Много се дразня на такива простотии значи #2gunfire
За предстоящите тв-изяви също ще чакам да разбера кога са.

# 69
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хрупам си чял ден корнишонки и ми е леко на душата.Имам един въпрос обаче. Трябва ли да изпия пак 2 литра вода, като вече 1,5 кг корнишончета липсват от хладилника.А както знаем в краставичките има 90% вода.
Надявам се, че си хрупаш корнишонките в това количество само в ПЗ дните... Tired и ги гарнираш с нещо протеиново....и да ,трябва да си пиеш водата независимо колко кила краставици си опукала  Laughing

# 70
  • Мнения: 1 314
Здравейте на всички, не съм ви забравила, нищо че съм дюканка. Heart Eyes
Напоследък се получава, че се разписвам по 2-3 пъти в тема, съвсем сигурно е, че включен ли ми е компютъра, не обръщам достатъчно внимание нито на дечица , нито на мъж и гледам да компенсирам донякъде.
Затова  набързо ще кажа, че всички снимки, които видях са страхотни!  bouquet
Честито на всички с минусчета, с нови фази, с месечинки!  bouquet
Добре дошли на новите ни попълнения!  bouquet
При мен трета фаза засега върви добре, прави ли се по устав, няма нищо страшно. Лошото е, че е тънка границата и човек лесно може да се поддаде на повече нережимности. Party
Вещи   bouquet

# 71
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета,аз никога не съм закусвала,а тук пише-задължително закуска.Е,каква да бъде тази закуска?Вие какво закусвате?По този въпрос не прочетох никъде информация. newsm78  А и идея си нямам какво  може да ям сутрин.
И аз не бях закусвала, но се научих -палачинки, омлети, варени яйца, сурими...а напоследък овесена каша
Мимито -хартията за печене е за да не залепнат за тавата, не е фатално и да не сложиш, но по-добър резултат ще постигнеш с нея
Горда -специално за теб http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301257.0

# 72
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, дами!

Дриймс, браво за постижението!Според мен трябва да смяташ 220 дни .
Вещи,много лежерно го даваш - два месеца без кантар  Grinning . Личи,че си се отървала от треската на новаците.

Поздрави на всички  Hug !

ПП Татит -много красива на снимките,особено с пуснатата  коса Simple Smile !

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 16:28 от La Fornarina

# 73
  • Мнения: 485
Мимито
Фолио за готвене (не найлоновото) можеш да сложиш в тавата за бисквитките, оризова хартия (паус)също, или да използваш йена

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 411
Здравейте и от мен  Hug
Dreams, моя препоръка е да спазваш 3-та фаза за всички свалени килограми. Поне мен така ме посъветваха, когато влизах в 3-та фаза.
Добре дошли на новите момичета - четете много и постоянно, все има неща които ни убягват, а са важни  Naughty
Деата, отдавна не съм те засичала тук  Heart Eyes Стягаш ли багажа вече  Mr. Green
Мимито, ако имаш алум. фолио, можеш да използваш него или в тава с незалепващо покритие
Цвети, няма страшно - ще успееш, достатъчно си стриктна  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт