Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Провинция

Мнения: 456
Имам проблем.Пия противозачатъчни Фемоден,от който съм много доволна.Миналата опаковка я свърших без проблемно!Цикъла си ми дойде,вървя ми нормално-както винаги с болки в корема и кръста.Миналия понеделник - 02.06.2008год. започнах новата опаковка хапчета.Ок до тук всичко е точно!Обаче от същия този ден(понеделник - 02.06.2008год.) започна да ми прилошава още преди да съм изпила първото хапче от опаковката.От тогава до днес всеки Божи ден сутрин към 10-11ч. ми призлява и ме държи до към 15ч.После пак към 20-21ч. същата история и така до като не заспя.По принцип редовно си диетувам,но работата е,че като се наям минат се-неминат 3 часа и пак съм гладна на вълк,но нищо не мога да побера в корема си вече.Приятеля ми предполага да не би да е цветна,но аз се съмнявам много?И това искам да попитам според вас възможно ли е той да е прав?Ако имате други предположения,споделете ги!
Цитирай

там, дето буки сплитат върхари

Мнения: 1 922
Моето мнение е, че това са странични ефекти от хапчетата Thinking
При извънматочна бременност има промяна в цикъла ... мисля. А ти казваш, че е бил нормален.

При всички случаи се консултирай с гинеколога си. Може да смените хапчетата Peace
Цитирай

Провинция

Мнения: 456
Моето мнение е, че това са странични ефекти от хапчетата Thinking
При извънматочна бременност има промяна в цикъла ... мисля. А ти казваш, че е бил нормален.

При всички случаи се консултирай с гинеколога си. Може да смените хапчетата Peace

Дано да е от това,въпреки,че ги пия вече 1 година и до сега не ми се е случвало подобно нещо да се чувствам така зле!Благодаря за мнението.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.