В Монтана и малки и големи са в очакване на хубавото време

  • 12 801
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
Момичета,благодаря за пожеланиятя.Толкова сте мили. HugЧестит рожден ден на малкия Светли.Да расте здрав,силен и да е гордост на цялото семейство.  ura

# 31
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден на Светли с пожелание за здраве,весели детски игри,безгрижно детство и много да слушка.  newsm59   baloni  baloni

# 32
  • Мнения: 1
Аз съм мазала Ради с "ГРАНУЛИН"течен за афти и съм много доволна но за гърлото незнам не съм пробвала.Петя справила си се чудесно с розичката много е хубава.stelt77 темата е супер.Кажете решихте ли каде ще ходите на море?  grinning039

# 33
  • Мнения: 406
bdbaloni
baloniЧестит Рожден Ден на Светли на maatete  baloni
   

pеtia  smile3501 като за първи опит  Crazy е супер  newsm10
  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 43
Честит рожден ден,Светли!
Расти винаги здраво,весело и щастливо момче!Весел празник!


# 35
  • Мнения: 8
Привет, красиви мами!!!!!!!!!! smile3525
От месеци се разхождам и форумите, но до днес не ми е хрумвало да потърся по градове! Embarassed
Много се радвам на хувабите, темички, които имате!  bouquet
Ще се радвам да се присъединя към вас!
Аз се казвам Галя и имам две прекрасни слънцица Марти на почти 7 годинки - навършва ги след малко повече от десетина дни - 25.06.2008 година и Ивка - голяма госпожица на  една годинака и три месеца smile3522
Много сте лъчезарни на снимките от срещите! А дечицата са разкошни!  bouquet
И докато още не е изминал денят: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СВЕТЛИ! baloniМНОГО КЪСМЕТ И УСМИВКИ!

# 36
  • Мнения: 3 313
gallii   welcome

# 37
  • Мнения: 8
Стани, много благодаря!
  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 753
gallii добре дошла!!!   bouquet
Напиши ми рождените дати на дечицата и твойта, както и къде живееш, за да те прибавя на първа страничка при другите мами...  Peace

# 39
  • Мнения: 274
gallii добре дошла!!! newsm51

# 40
  • Мнения: 413
gallii -добре дошла и отмен Hug smile3525

Каква беше тая буря?
Нещо страшно................ Wear Umbrella
Отдавна не си спомням толкова много да е гърмяло-дано да няма поражения.

# 41
  • Мнения: 3 313
мацки пуснете по едно гласче за нас  Praynig  тук  Hug

# 42
  • Мнения: 196
gallii  добре си ни дошла и от мен .smile3525Леле буря ли беше чудо ли беше?- с Мари умряхме от страх .(самоче тя незнае че и мен ме е страх ) Joyтрябваше да я успокоявам и .... ooooh!Станиславче сега нямам мн.време ,но по-късно ще метна око и бутна рамо- Peaceобещавам

# 43
  • Мнения: 413
stanislav4eto -как точно да помогнем,би ли обяснила какво да направя-скарана съм много с компа  Embarassed

# 44
  • Мнения: 3 313
натискаш дето пише 5  Hug

Общи условия

Активация на акаунт