Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 166 отговора

Пловдив

Здравейте, вчера накупих първите дрешки на бебо и не знам как да ги пера - на ръка или в пералня  Embarassed
Моля ви, дайте ми съвет!
Цитирай

София

В пералнята  Peace
Цитирай

В пералнята.
Защо на ръка?
Цитирай

София

Нося ги на реката  Mr. Green

Не виждам причина да не се перат в пералнята. Какви са твоите причини да се чудиш?
Цитирай

София

Оооо,в пералнята,разбира се!Пусни ги на 40 градуса,ако случайно някоя пусне от първото пране.Въпреки,че на мен досега никога не ми се е случвало бебешки дрехи да пускат...
Цитирай

Пловдив

Нося ги на реката  Mr. Green

Не виждам причина да не се перат в пералнята. Какви са твоите причини да се чудиш?
Не смятам да обяснявам защо се чудя! Нямам пет деца, а това ми е първото. За да питам, значи имам нещо в предвид!
Цитирай

София

Не се изнервяй толкова заради прането на някакви си дрешки. Хич не ми е работа какви са ти терзанията и чуденките. Питах те, защото предположих, че може би имаш някакви основателни съображения да переш на ръка, които аз съм пропуснала при отглеждането на двете си деца. Все пак, аз също не съм с пет. Дали да не питаме многодетните?  Wink
Цитирай

В пералнята.Тя по-добре ще ги изпере,пък и ти ще имаш повече свободно време.То си е голям слугинаж,ако тръгнеш и на ръка да переш.Най-вече си гледай леснината!
Цитирай

В пералнята естествено.
Цитирай

Разбира се, че в пералнята. Peace А ако някоя от бабите или прабабите вече те е информирала, че в пералнята не се изпират толкова хубаво, колкото на ръка, не им вярвай. Mr. Green
Цитирай

В пералнята Peace
Цитирай

Варна

[/quote]
Разбира се, че в пералнята. Peace А ако някоя от бабите или прабабите вече те е информирала, че в пералнята не се изпират толкова хубаво, колкото на ръка, не им вярвай. Mr. Green
Peace
Цитирай

Велико Търново

В пералнята PeaceНикога нищо не пера на ръка Naughty
Цитирай

Бургас

В пералнята.Дори и сега ако някоя от неговите или нашите дрехи (то дънки предимно) изпуска слагам цветоулавящи кърпички и проблема е решен  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Дори за миг не съм се чудила, въпреки, че ми е първо дете - пера в пералнята!  Peace
Щуротиите на баби и лели, че задължително трябва да се пере на ръка, дори не посмяха да ми ги споделят  Wink Това, че някога са си тровили живота, защото не е имало друга въможност, не означава, че и аз трябва да го правя  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 166 отговора