Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора

София

Предполагам, че ще има доста хора, които биха ме оплюли дори заради почването на такава тема, но ми е интересно - на някого случвало ли му се е подобно нещо? На темата ме наведе разказът на баща ми снощи за такова събитие с негов първи братовчед, чиято майка почина наскоро. Снощи бях потресена и едвам заспах. Та, днес реших да питам и тука - дали на някого му се е случвало?

Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Да има  Wink виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176062.0  Peace
Цитирай

На сън-да, но на яве-не.
Цитирай

София

Става дума за на яве. Буден човек...
Цитирай

Да и аз съм говорила!
Цитирай

София

С кого? Как се случи?
Цитирай

Germany

Възможно е, но само в главата на живия разговарящ...
Човешкото въображение е способно и на много по-странни неща от един разговор с мъртвец Peace
Но няма лошо в този род въображения, това е защитен механизъм на психиката да се справи със загубата....
Цитирай

Възможно е, но само в главата на живия разговарящ...
Човешкото въображение е способно и на много по-странни неща от един разговор с мъртвец Peace
Но няма лошо в този род въображения, това е защитен механизъм на психиката да се справи със загубата....
Peace Това е и моето мнение.
Цитирай

Шопия

Дори и да е възможно, душите на мъртвите трябва да бъдат оставени да почиват в мир.  Peace
Цитирай

Възможно е на сън, но тогава обикновенно нещата отиват на лошо.
Цитирай

Карате ли се? За какво?
Цитирай

Това е единственото логично обяснение.

Понякога ми се иска да можех поне веднъж да си поговоря с татко. Почина внезапно преди 6 месеца и бях абсолютно неподготвена да го загубя. Все чакам да го сънувам, търся разни знаци, но за жалост го няма. Още не мога да приема загубата му.

Само веднъж сънувах гласа му. Каза ми - "Много е топло тука бе, тате". И веднага се събудих. Звъннах на мама по-късно, каза ми, че сутринта ходила да разрине снега от гроба му. Беше много слънчево.  Confused
Цитирай

Карате ли се? За какво?
Много зависи какъв точно е разговора. Незнам, в повечето случаи нещата са в сферата на суеверията. Когато обаче животът ти поднесе някоя неприятна изненада, започваш да се замисляш и да вярваш в някои неща.
Цитирай

WONDERLAND so far

Да.Говорих си с майка,беше много странно,защото беше
едно такова полусънно състояние,а всъщност беше много
реалистично.Само дето не я виждах.
Цитирай

в Низината

Не ми се случвало такова нещо и не вярвам някога да ми се случи. Според мен е невъзможно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора