Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте мами,
Моля препоръчайте ми госпожа в някое от тези училища. Кое от двете училища е по-добро. Детенцето за което се интересувам е с диабет така че е много важно госпожата да може да го следи и да реагира адекватно във всяка ситуация.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
В 142-ро за първи клас има 20 подадени молби. За съжаление последните действия на директорката показват, че сама затрива училището.

# 2
само 20 деца #Crazy

дали ще успеят да съберат поне 1 паралелка ?

# 3
Ще проверя дали е вярно това  Thinking

П.П. Проверих, има записани вече 70 деца за 1ви клас.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 16:41 от L e o

# 4
  • София
Това значи ли че 2ро е по-добрия избор
И за директоркат на 2ро се чуват не добри коментари

# 5
  • София
Здравейте, повдигам темата, защото точно същия въпрос ме вълнува и мен, няма смисъл да пускам нова такава, въпреки че в тази не е писано нищо съществено и повече от 120 дена! Помагайте с мнения и ако може да ми кажете и някой учител, който ще бъде сега на 1 клас в двете училища? Благодаря ви предварително!

# 6
Това значи ли че 2ро е по-добрия избор
И за директоркат на 2ро се чуват не добри коментари

Ммм...не е лоша...въвежда нови правила и по строга дисциплина и за учителите (има главен дежурен който минава през стаите и ако види че учител го няма-го записва) и за нас...И пак казвам зависи от началният учител  Naughty

# 7
  • София
конкуренцията между двете училища датира от десетки години. интерересна ми е темата и ме вълнува - тази есен предучилищна, другата 1 клас. сантиментите ми съм към 142-ро.

# 8
  • София
момичета, относно 142-ро. не трябва да се бъркат 2-те училища, които са в сградата на 142-ро. 142-ро е като основно училище и директорката му е много мила дама. немската гимназия е в същата сграда и е с отделна директорка ивсъщност негативните отзиви, които четем тук се отнасят за гимназията. те не са, обаче, предмет на нашия интерес за началното образование.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт