За Устните.

  • 2 210
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 085
Чувала съм от мои приятелки че преди да си сложат гланц или червило си мажат устните с купче лед и ставали по големи и сочни.Вярно ли е това.
Също искам да попитам и друго.Решила съм може би догодина да си сложа тлъстина (не знам дали точно тлъстина).Някой правил ли си е процедурата и колко струва, как седи , доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 1 802
А според теб, не е ли по-лесно да пробваш това със кубчето лед върху устните си и да разбереш прави ли са или не са приятелките ти?  ooooh!

# 2
  • Мнения: 5 977
А според теб, не е ли по-лесно да пробваш това със кубчето лед върху устните си и да разбереш прави ли са или не са приятелките ти?  ooooh!
Laughing Много добър отговор според мен. По темата- аз не съм прообвала. Ще чакам ти да кажеш прави ли са приятелките ти.  Wink

# 3
  • Мнения: 4 916
Кубчето подобрява кръвообращението за кратко - т.е. има ефект, но той е за не повече от 10-15 мин.

# 4
  • Мнения: 1 085
Мерси за отговорът argun  Hug  и аз така мисля.
Да пробвала съм го но на мен няма ефект L 0 V E и ~WOMANISH~

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Какво е тлъстина? Знам какво означава думата сама по себе си, ама как точно се слага на устните?

# 6
  • Мнения: 5 977
Какво е тлъстина? Знам какво означава думата сама по себе си, ама как точно се слага на устните?
Сигурно има в предвид силикон...

# 7
  • Мнения: 2 374
И аз не разбрах какво е тлъстина newsm78Малеее Бъни много си остра недей така обижда,някой момичета тук могат да са много по-слохоотливи,но не това е идеята,пък и темата е наистина малко глуповата не се обиждай,щом си го изпробвала,защо питаш?

# 8
  • Мнения: 2 414
Аз съм чувала,че за обем е хубаво устните да ме мажат вечер с витамин Е,но не съм пробвала и не мога да ти кажа дали има резултат. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 388
Какво е тлъстина? Знам какво означава думата сама по себе си, ама как точно се слага на устните?
Сигурно има предвид липофилинг ( увеличаване на устните с мастна тъкан ), но е възможно и само аз да си мисля, че тя си мисли това. Laughing

# 10
  • Мнения: 5 977
Цитат на: palavata_monahinq link=topic=303315.msg7755524#msg7755524
Сигурно има предвид липофилинг ( увеличаване на устните с мастна тъкан ), но е възможно и само аз да си мисля, че тя си мисли това. Laughing
Сега като го каза и аз си го помислих.... Тя най- добре ще каже за какво става въпрос, но може би се разсърди нещо.

# 11
  • Мнения: 649
Цитат на: palavata_monahinq link=topic=303315.msg7755524#msg7755524
Сигурно има предвид липофилинг ( увеличаване на устните с мастна тъкан ), но е възможно и само аз да си мисля, че тя си мисли това. Laughing
Сега като го каза и аз си го помислих.... Тя най- добре ще каже за какво става въпрос, но може би се разсърди нещо.
За липофилинг ще иде реч!

# 12
  • Мнения: 649
Представлява увеличаване на червената част на устната, частично заличаване на вертикалните кожни гънки и изразяване на границата "червена-кожна линия".
В устните се имплантира коктейл от мастна тъкан и част от хиподермата взети от други части на тялото на пациента, като най-често това е долната част на корема операцията се извършва под местна и/или обща анестезия.
Манипулацията може да се извършва многократно през определени интервали за постигане на окончателен и траен естетичен ефект.
 За цена провери по сайтове, поподнах на около 750 лева!

# 13
  • Мнения: 1 085
Mi6ina благодаря ти за отговора!Случайно да знаеш дали могат да настъпят някакви усложнения?Колко струва ?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176
Увеличаване на устни с мастна тъкан се нарича липофилинг.
Тя включва извличането на мастни клетки от областта на корема, бедрата или друга част от тялото на пациента и инжектирането им подкожно.

Не съм пробвала, нямам и намерение, но съм чувала, че запълването изчезва след няколко месеца и е желателно повтаряне на процедурата. С две думи индивидуално е.

# 15
  • Мнения: 1 085
А ако се повтори процедурата пак ли запълването ще изчезне?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Не знам. Вероятно с времето /след няколко процедури/ и резултатът ще е за по-дълго. Успех.

# 17
  • Мнения: 649
Mi6ina благодаря ти за отговора!Случайно да знаеш дали могат да настъпят някакви усложнения?Колко струва ?
Ами казват,че риска да възникнат усложнения е много малка. Все пак зависи от хирурга, който ще я прави и от твоя организъм. Предимствата на метода са, че това е материал взет от собственото тяло на пациента и няма реакция на алергизиране и отхвърляне

# 18
  • Мнения: 649
А ако се повтори процедурата пак ли запълването ще изчезне?
Ефектът при всеки  трае различно. При някои  резултатът трае до година и повече, но при болшинството от хората, около половината от запълването изчезва след 3-6 месеца.

# 19
  • Мнения: 1 085
Добре че попитах защото знам че процедурата си е скъпичка и то за ефект само за година , не мерси.Аз мислех че си седи така.Май ще ме разубедите.

# 20
  • Мнения: 2 229
Доколкото знам всеки филър за устни изчезва с времето, освен силикона, който хич не е за препоръчване.

# 21
  • Мнения: 1 085
Обещала съм че силикон няма да си слагам където и да било.Все пак и  е вреден.

# 22
  • Мнения: 2 229
Е, аз не го предложих. Всичко друго е с временен ефект просто.

# 23
  • Мнения: 1 085
ЕЕЕЕЕЕЕЕ ми квото бог дал тогава.

# 24
  • Мнения: 123
Моята приятелка си направи липофилинг,но вече минаха 4 месеца и почти не си личи.Препоръчаха и да си направи още поне 2
процедури през 6-7 месеца.В Токуда болница струва към 600 лв. В началото беше грозна картинка,близо седмица ходи страшно
подута и със синини.Bunny помисли си добре защото и болката не е никак малко Peace

# 25
  • Мнения: 2 448
Kазвайте по бързо кой каквото има да казва за липофилинга и леда, че виждам ключ.  Wink

# 26
  • Мнения: 7 474
Това за сведение на спорещите страни.

1. Публичното изнасяне на лична кореспонденция (лични съобщения, съобщения по ел. поща, icq и т.н.) не се толерира. Личната кореспонденция служи за комуникация между двама потребители и тя не е предназначена за публично оповестяване.
Ако някой потребител получи/получава нежелани лични съобщения от друг потребител, то винаги може да ползва функцията за игнориране и спиране на нежеланите съобщения.

Ако не прекратите споровете, просто ще заключа темата.

Общи условия

Активация на акаунт