Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора
Здравейте, какво ви е мнението за Piggy's House? Бихте ли препоръчали още магазини в района?
Цитирай

Някъде там...

Няма да отида повече. Ходих два пъти - и двата пъти някакъв малоумен продавач ме гонеше из магазина, за да си оставя дамската чанта на гардероб. За справка - дамската ми чанта е 30 х 20 см, не дисаги.
Цитирай

София

Аз също не бих стъпила отново там.
Главно заради детския кът...но и като цяло магазина не е нищо особено, а и за радост ми е далеч.
Цитирай

София

аз съм доволна Peace оттам си взехме столче за кола. сториха ми се доста отзивчиви продавачите - изнесоха и нагласиха стола в колата, за да видим как ще стои, без въобще да сме сигурни дали ще го вземем. и някои играчки сме вземали оттам. има козметика, дрешки. абе - с две думи аз лично съм доволна  bouquet
Цитирай

На дивана, под юргана

Здравейте, какво ви е мнението за Piggy's House? Бихте ли препоръчали още магазини в района?

Х-м-м-м, за жалост като няма риба и ракът е риба... Жалко, че Toys'Я Us не искат да стъпят в България.  Sad
Иначе и Пигиса, и Хиполенд се бият в гърдите, ама реално са "българския отговор" - все нещо е недомислено, все нещо куца... ама нали няма нищо друго и потребителите искат не искат и трябва да ги преглътнат.
Не мисля, че в България има магазин, който може с чиста съвест да се препоръча.
Цитирай

София

аз бих препоръчала малечко -  всичко, което сме вземали оттам е супер - креват, шкаф, столче за хранене, проходилка, лятна количка, разни дребни нещица. продавачите са много отзивчиви Peace
Цитирай

София, Манастирски ливади

Х-м-м-м, за жалост като няма риба и ракът е риба... Жалко, че Toys'Я Us не искат да стъпят в България.  Sad
Иначе и Пигиса, и Хиполенд се бият в гърдите, ама реално са "българския отговор" - все нещо е недомислено, все нещо куца... ама нали няма нищо друго и потребителите искат не искат и трябва да ги преглътнат.

Peace

Не съм ходила в Пигис точно, защото не смятам, че е с нещо по-различен от Хиполенд.
За аксесоари посещаваме "9+", за дрехи отделните магазинчета или по Моловете.
Цитирай

Аз съм доволна от магазина - ходила съм там няколко пъти и продавачките винаги са били любезни - демонстрираха ми до припадък всички колички, показваха ми всичко, за което съм питала. За детския център все още не мога да изкажа мнение Very Happy
Цитирай

На дивана, под юргана

Ами за някои работи може и да демонстрират до припадък, но за други пък две думи не могат да кажат... Освен това понякога е направо хаос на някои от щандовете - търсиш нещо, търсиш - не можеш да го намериш. Абе има много какво да подобрят в организацията.
Иначе мисля, че е една стъпка по-добре от Хиполенд - там пък когато и да сме отишли - все нищо не можем да си харесаме - уж има, уж пълно... а като се вгледаш - повечето неща са все еФтини китайски боклуци...
Цитирай

София

Много разхвърляно ми се видя. За щастие е далече  Peace
Цитирай

София

Аз си купих всичко оттам и съм много доволна от продавач-консултантите. Много отзивчиви и информирани. Обслужването в Хиполенд е кошмарно. Ходих 2 пъти и повече няма да стъпя там. В Бейби Планет също са много мили и компетентни. Аз обаче съм си фенка на Пигито, защото не на последно място ми е близо.
Цитирай

sofia

Вече рядко , даже почти не стъпвам заради самите продавачки , знам че не са виновни и че им е наредено , но и на мен не ми е приятно да седят до мен , не ми дават нищо да пипна като крадец ме дебнат , след третата разгъната дреха гледат много лошо , а там 80% от дрехите са сгънати.
Цитирай

София

На мен ми харесва. Много от нещата за бебо си купих от там.
Не мога да кажа, че продавачите са ми досаждали - ако нямам нужда от тях в момента, просто казвам "благодаря" и те си стоят някъде настрани, но когато са ми били нужни са били винаги на разположение. Доколко са компетентни... не бих се доверила на 100% за мненията им, но всеки сам си взема решенията.
От доста обиколени магазини там намерих най-голям избор на нещата, които лично мен ме интересуваха.
Друго, което ми направи добро впечатление е, че имаше място къде да седнеш за кратка почивка. А има и кафе под ръка - при първото ми ходене се наложи да си направя почивка и имаше къде  Peace
Това което не ми харесва е, че е на доста неудобно и далечно за мен място.
Цитирай

софия

МММ--да де в началото цените им бяха наред но като набраха скорост и надуха цените--а качеството на много от не6тата е никакво--някое майче спомена Малечко--повечето не6та--количка,ваничка--а сега и стол за хранене и за колата сме си взели от там--поне като ще даваш пари да знае6 защо Naughty
Цитирай

There I was on a July morning ...

Доволна съм от обслужването и разнообразието от стоки. Оттам си купихме количката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора