Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

София

Днес с ужас установих, че ми е дошъл цикъла  Shocked
Изцяло кърмя бебето си и не очаквах да ми дойде толкова рано. С Калоян ми дойде 1 месец след като спрях да кърмя.
И сега да ви питам: нормално ли е докато кърмиш да ти дойде цикъл? Да звъня ли на д-ра си, че след раждането преживах доста усложнения, повторна операция, възпаления и вече не знам кое е нормално и кое не.  Shocked
И също нещо помня, че съм чела някъде, че ако ти дойде, докато кърмиш, бебето не иска да суче. това мит ли е или истина  newsm78
Цитирай

Бургас

Да нормално е да имаш менструация докато кърмиш.Аз бях така.И детето ми не е спирало да суче.За първи път чувам за този мит.
Но щом си имала усложнения може да се обадиш все пак на лекаря си да те прегледа за всеки случай.
Цитирай

област Софийска

Нормално е да ти дойде и да кърмиш. Просто при всеки е различно - някои забравят какво е цикъл, докато кърмят, други - хем едното, хем другото "удоволствие" (аз бях от първите Mr. Green).
Цитирай

Враца

Цикълът ми дойде още когато детето беше изцяло на кърма. Аз продължавам да кърмя 5 пъти през деня и 2 пъти през ноща, замествам само обедното хранене и то почнах от скоро, кърмата не ми е спряла, и детето не се е отказало да суче. Така че споко, всичко си е наред, просто организъма ти казва че е готов отново за забременяване  Hug
Цитирай

София

просто организъма ти казва че е готов отново за забременяване  Hug
Mr. Green Организмът ми няма да дочака това удоволствие  Mr. Green (само шега)

Мерси за инфото  Hug
Цитирай

София

Кали, не мисля, че имаш повод за притеснение. На мен ми дойде на 40-тия ден, веднага след като ми спряха лохиите. Потече 5-6 дена и от тогава ни вест, ни кост. Не ми попречи на кърменето, дори не ми намаля кърмата, както се опасявах. Всичко си беше наред.

Hug
Цитирай

Дойде ми 10м. след раждането.
Малкия още суче.
Цитирай

France

Дойде ми 60 дена след раждането, кърмих до 6ти месец.
Цитирай

София

Според мен е нормално, не се притеснявай. Макар, че аз нямах цикъл докато кърмих. Но всеки организъм е различен.  Peace 
Цитирай

Стара Загора

Нормално е-при всеки е различно
Цитирай

Стара Загора-Бургас

Кърмих 12м. и половина а цикъла ми дойде на 9тия месец и не съм имала нито за секунда проблем!
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Нормално е  Wink нямаш повод за притеснение както са ти казали и другите мами  Very Happy
Цитирай

Нормално е.
Това, че не може да ти дойде месечния цикъл и да забременееш докато кърмиш са отдавна развенчани митове. За съжаление много медицински светила продължават да вярват в тях и да подвеждат младите майки.
Цитирай

Нормално е да ти дойде, макар че кърмя вече 14 месеца и нямам. Wink
Цитирай

Разград

Нормално е да ти дойде МЦ. На мен вече 2 месеца ми идва, а кърмя от 6 месеца. Проблем с кърменето не съм имала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора