Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 newsm78
Здравейте скъпи Мами!
Доста четох ,но не срещнах нещо подобно ,ето защо искам да ви попитам нещо.
Аз съм майка на две дъщери.Кака на 5 години и бебе на 10 месеца/рискувах за него ,защото ме бяха предупредили да не раждам второ/.Като цяло обаче Илиана "върви " бавно т.е. на 6 месеца се обърна от гръб по корем,на осем и половина си седна стабилно на дупе/след като правихме гимнастика за 10 дни си седна на дупе/,пи и "Ноотропил",но сега не може да се изправи права на кошарата.Утре имам час за невролог и  той ми каза ,че ще трябва да се прави ЕЕГ .Ох как се уплаших.Навремето на 3 години и половина съм се "обзавела" с епилепсия след удар в главата ,примесен със страх.Епилепсията изчезна на 14 и половина след удар в главата на същото място...Сега ме притеснява един едниствен въпрос...:Дали детето ми  просто е мързеливо или нещо е наследило от майка си...за епилепсията става въпрос.А като знам ,че прилича и на мен...

# 1
юлияна79,здравей!
По принцип,ти не си се родила с епилепсия ,а се е получила вследствие травма.И ето ,че си родила две дечица ,без проблем относно епито.
Ако единия от родителя страда от епи,то детето може,но и не да наследи нисък праг на възбудимост на мозъка и при дадена провокация да се отключи,но това е за всеки индивидуално.
Успокой се,направете ЕЕГ то и тогава ще мислите! Peace

# 2
  • гр.Пловдив
А защо не трябваше да раждаш второ дете?

# 3
Било опасно   и трябвало само с цезарово ,защото по времето на първите напъни при първата бременност и 9 см разкритие съм направила някакво сковаване и спазъм ли /нещо такова/ и имало опасност при втора бременност да направя някой пристъп ,защото съм хипотоничка с много ниско кръвно налягане.Понякога 90 на 70

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт