Днес ми е мъчно, защото...5

  • 18 197
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 110
Златенце,  Hug Hug Hug
Слънчице,  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 3 166
Злато,   Cry
Ох, толкова неща ми се иска да кажа, ама всичките ми звучат неуместно... Наясно съм колко изгаряща е болката и как няма лек за нея. Но също така времето ме научи, че неслучайно ние оставаме тук, на тази земя, след тях./защото имаше период, в който и това не проумявах/. Убедена съм, че те чакат и мигове щастие, че си заслужава да продължиш... Днес мъничката принцеса вероятно вижда мама и това колко страдаш. Усмихни й се, макар и през сълзи. Изкажи гласно чувствата си към нея- тя ще ги чуе. /аз правех така/. Няма да олекне, защото от нищо не олеква в интерес на истината. Но така ще се засили съзнанието, че независимо , че обитавате различни светове, вие сте пак заедно. Душите и сърчицата ви са свързани. Пък кой знае - може би един ден тя ще намери начин да се върне при теб. Praynig
Прегръщам те силно! Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Злато, знам, че днес ти е особено тежко! Не е честно човек да загуби детето си, не е!
Много те прегръщам и тъгувам с теб!

Мъничка Миа, прекрасна звездичке, помним те и те обичаме!

Светле, не е вярно, че не олеква - като се наревеш мощно, накрая не ти остават сили за тъгуване и донякъде олеква.

# 63
  • Мнения: 825
Злато,  Hug  Дръж се миличка. Усмихни се на малката дущичка.
 Flowers Rose Flowers Rose за Мия

# 64
  • Мнения: 3 166
Светле, не е вярно, че не олеква - като се наревеш мощно, накрая не ти остават сили за тъгуване и донякъде олеква.

Може би си права, Ели. Не знам - много отдавна не мога да плача. В смисъл по принцип съм ревла, ама плача за всичко останало. А това даже и да изплача не мога. Не знам защо така. Насълзяват ми се очите, а не мога да се наплача хубаво. А понякога ми се иска - точно  за да олекне. Но и тогава би било временно. Поне при мен. Sad

# 65
  • Мнения: 1 008
Светле, аз съм точно като теб  Peace Ревла съм, от най елементарни неща ми се насълзяват очите... но не мога да се наплача... и не ми олеква особено... напротив подпухвам цялата и ме заболява главата  Sad
Като се замисля повече плача от радост, на хубава новина тук или по принцип ако чуя... Но за другото някакси съм като гипсирана... И винаги съм се чудила дали само при мен е така. Не е откакто загубих бебето, от дете съм така. Спомням си преди години погребението на дядо ми. Спуквах се от мъка, но не можах една сълза да пророня... Явно си е до натура....

# 66
  • Мнения: 825
.....................много ми е мъчно за малката ми душичка. Cry
..........мъчно ми е, че не можах да я видя, да я гушна, да я целуна,
.........мъчно ми е, че не можах да произнеса името й дори, бяхме решили да се казва Александра,........толкова хубаво име, а не можа да го чуе, горкичката ми......... Sad
.........боли ме, че не идва и в сънищата ми, дали не ми е сърдита за нещо  Sad

А тия дни много ме заболя, когато едната ми бременна колежка ми каза: ами Весе, то лесно майка не се става. Т.е. само когато си имаш живо детенце, тогава явно си майка. Все едно аз не съм го родила, и не знам какво е, а всъщност ние най тежко сме изпитали на гърба си какво е да станеш майка. Другите какво разбират. Много ме заболя. Как може да има такива плитки хора, и да не се чуват какво говорят. Cry
Не издържам вече. С всеки ден става по лошо  Sad

# 67
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
 smile3518 Мъчно мие днес е 19 а моето Криси щеше да да стане на 1г и 2 м и мама щеше да му купи много играчки и щеше да си го нацелува много,много.А днес целувам снимката му и сълзите ми не спират.

MARMORANA какви са тия твои колеги ужас.Аз съм на мнение ,че когато не знаеш какво да кажеш по добре замълчи от колкото да изречеш някоя глупост.Сега разбирам,че твоята принцеса щяла да се е казвала Александра  smile3518 много хубаво име.
Прегръщам те силно  Hug

# 68
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за МИя, за Александра...
за малкия Крис, и неговите крачета дето ДАни подскачаше докато ги гледах с надежда да се справи малкия...липсва ми и на мен, без да го познавам само по съпричастност на историята му, пък ен знам мама и тати как се справят...но трябва защото има и хубаво окето предстои само трябва ад стигнат до него

# 69
  • Мнения: 3 166
silviayo , Cry
до теб съм Hug
Вярвам, че Наденцето е права - очакват ви хубави мигове в бъдещето. Макар че е трудно да повярваш сега..
ох, много мъчно ми стана.
Гушвам те! Hug

# 70
  • Мнения: 3 621
Ох ... ще се оплача и на вас, снощи разбрах , че наши много ама наистина много близки приятели се развеждат и истината е , че няма да се разделят като приятели  Cry много ми е мъчно и за двамата незнаем как да реагираме.Досега са го крили заради това което ние преживяваме, но снощи ми казаха... гадно нещо е живота

# 71
  • София
  • Мнения: 1 941
Силве, Злато,  Hug Hug
Мисля за вас, за всички нас... още не намирам смисъла на това, което преживяваме... Нищо не е сравнимо с тази мъка, с тази загуба... На кого е нужно това страдание - първо на дечицата ни, после до живот на нас?! НА КОГО?!? Дали някога ще разберем...

Милички, мънички Ангелчета Flowers Rose Flowers Rose http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU

# 72
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
 Hug smile3518 Благодаря ви момичета за разбирането, вие сте ми най близо до сърцето

# 73
  • Мнения: 3 016
Силви, миличка  smile3518  Hug те и страдам с теб.
Едва сега прочетох темата. Днес ти е било много тежко ............. Бъди много силна! Имаш нужда от това .

# 74
  • Мнения: 825
Силве,  Hug smile3518

Общи условия

Активация на акаунт