каракачанка

  • 8 080
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте!
Мъжът ми иска да си вземе малко кученце - каракачанка. Някой може ли да ми каже нещо за тия сладури  Praynig - какви ваксини са нужни, какви навици имат... абе приемам всякаква информация. Много ще съм благодарна! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 036
Ние имаме.
Ето го
http://images25.snimka.bg/005814929-big.jpg
Много са любвеобилни и кротки,но много много не стават за къщи.
Сега е на Ст.Загора и е на двор.
Много добре се чувства като обикаля и е на широко.

# 2
Много е сладък и голям... Simple Smile Обичам големи кучета... Нашето първоначално ще е вкъщи, защото е мъничко - 1 месец, после на вилата с нас. Там двора е огромен, но се притеснявам за градината ми. Предполагам, че ще изрови всичко де що има. Вярно ли е, че първите три месеца не трябва да се извежда много, защото има опасност от разни зарази? Нямам много опит с кученца, повече котки Wink. Поддава ли се лесно на дресиране?

# 3
  • Мнения: 3 036
Да за дресирането,но трябва да почне веднага.
Ние малко позакъсняхме и сега ни се е качил на главата - голям лигльо.
На година и половина е.
Трябва да го заведете на ветеринар.
Още е малък за имунизация,първата се прави след втория месец.
Дават се и таблетки за глисти.
Прави му препечен хляб и мляко.
А после и супа от морков,картоф абе какъвто зеленчук хванеш.
Можеш и да видиш в магазин за бебешка кучешка храна.
Мерете го горе -долу на 2,3 седмици за да знаеш за колко кг. куче да вземеш храна.
НО Naughty винаги сипвай по малко,понеже са лакоми.
Това че го е изял не означава че не му е достатъчно.
Иначе ще направи мозайка.

# 4
Супер! Много ми помогна, мерси за инфото! Grinning  Grinning Grinning още не сме го взели, вече не мога да дочакам! После ще пиша как се справяме...  newsm78 #Crazy newsm78

# 5
  • Мнения: 3 036
И да го снимате!!!!
Много е сладък,като малък и като голям де.
Но после става тромав и е като мече.
Но забравих да ти кажа че е с майка каракачанка и баща дратхарт(ловджийско куче).
Но доминиращи са гените на майката,иначе са с по - къдрава козина.

# 6
Е, ще видим какъв ще е нашият красавец. Само да го вземем, обезателно ще снимам. И то трябва често, че те толкова бързо растат, а после като големи много, много не се променят. Ох, съвсем се запалих, само да стане работата, че иначе ще си умра от яд Close То май аз повече го искам от мъжа ми  Simple Smile. Ама заяви, че кучето ще е негово, с което отпадат доста грижи за мен Simple Smile аз само ще му се радвам... Joy

# 7
  • Мнения: 3 036
Виждам и че си се регистрирала .
Така че ще пишеш и освен това ти давам и това тук ,ще ти е от полза за гледане и съвети.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301867.0
А иначе и щом ще има кой да се грижи за него е лесно.
Като пораснат нали гледа скоро по БТВ Бетовен.
Все едно него гледам.

# 8
Мерси! Да видях го докато разглеждах темите, сега ще разгледам по-подробно. Това за Бетовен няма да казвам на мъжа ми, че като го знам какъв е... като бащата от първата част на филма. Нека първо да се влюби, пак после да се оправя  Laughing също като с мен...

# 9
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289

 Вземайте го и хич не му мисли! Чудесни пазачи и много верни на стопаните си.И изключително любвеобилни!!! Нашият е вече 7 годишен.Не е обучаван,но е чудесен пазач!

# 10
Взехме го още в сряда. Сега къщата е много по-весела  Grinning, а той е център на вниманието, естествено...  Макар и да е съвсем малък (около 2 месеца), вече почна възпитателния процес, защото иначе  smile3511. От вчера си има и паспорт. Не че много му пука. Докато не спи или си маркира територията, само го  интересува  какво да хапне, дъвчи (напр. кабели, цветя...) Бебешка му работа baby_neutral...

# 11
  • Мнения: 0
zdraveite Stuck Out Tongue i az si vzeh kuchence karakachanka na mesec i nqkolko dni e oba4ee ve4e e markirala celiq apartament kato boino pole e .... mnogo e igriva ama prekalqva s  hapaneto i sqka6 po4ti ne podleji na kakvato i da e dresirovka molqvi kajete mi ako znaete kakvo da pravq ina4e e golqma sladurana  Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 199
zdraveite Stuck Out Tongue i az si vzeh kuchence karakachanka na mesec i nqkolko dni e oba4ee ve4e e markirala celiq apartament kato boino pole e .... mnogo e igriva ama prekalqva s  hapaneto i sqka6 po4ti ne podleji na kakvato i da e dresirovka molqvi kajete mi ako znaete kakvo da pravq ina4e e golqma sladurana  Simple Smile


На месец кученцето е много малко за да го възпитавате, за пишкането и хапането ще е така до 3-4м, има тема за кучета, ако имаш въпроси  пиши там Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413928.0

# 13
zdr az imam karakachanka bihme i vaksina 15 lv  sled edin mesec se bie pak  tq e za  7 bolesti kupete i kalcii Simple Smile Wink Stop 4ao

Общи условия

Активация на акаунт