Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
105-118 от 118 отговора
да ви кажа. На мен нещо този регулатив 2 не ми понесе добре. След като първите 2-3 дни сетака да се каже " Се просрах" (извинявам се за думата, но най-точно определя нещата). След това така се спекох, че приличам на бременна в 6 м. То аз отделно си има коремче 3-4м. и сега съм го спряла.

Не знам защо така се получи при мен.
Цитирай

регулавит 3 няма ефекта на toilet , защото в него няма сена
а 2 си има тоя ефект
Аз май снощи съм спала като съм писала Smile Благодаря за корекцията deer. Имах предвид 2.Аз 3 го намерих веднага и пих, но нищо. А сега след голямо търсене открих и 2. Дано се прояви ефекта и при мен.
Цитирай

Привет и от мен, снощи си купих Регулавит 3 и пих един път, днес пих сутринта и към 14 часа. Към 16 часа получих едно пресъхване на устата, сънливо ми е и малко замаяно. Възможно ли е да е от чая?
MAXEL
Цитирай

Е, край... изчетох темата и пратих мъжа ми да купува от денонощната аптека този чай. Регулавит 3 си избрах. Още тази нощ, ще мушна един... дано не се подрискам на сън Crazy
Цитирай

И мен ме навихте. Днес ще го намеря, каквото ида ми коства. В Момента за 2-ри път съм на японската и чаят ще ми дойде като продължение.Тъкмо се чудех какъв режим да пазя през почивката м/у диетата.
Само не разбрах докато се пие чаят, ограничава ли се храната? newsm78
Цитирай

Бях чела някъде (май в дира) zа чая "Догадан форм" (турски е). Ефектът му бил пораzителен - беz никакво ограничаване на храната, по 2 чайчета на ден zа 3 месеца -14 кила. Купих си го и zапочнах да го пия. Умрях от стомах ей, страшна работа. Но в него имаше сена, тъй че смятам, че е от нея - раzдраzва лигавицата на стомаха и от там болките. Спрях го на 3тия ден.
Ама гледам, че в твоя няма Сена тъй че... ако ти понася пий го смело, пък после дано се похвалиш с положителни раzултати  Wink

Crying or Very sadДа Ви се оплача. Аз изпиx две опаковки от "Регулавит 2", който е със сена. Но така и не ми се оправи проблема с ходенето до WC-то. Може би ми трябва повече време или просто е слабо действието му за мен.
arrows, kажи моля те какъв е резултата от чая, които пиеше "Догадан форм". Спомняш ли си колко сена имаше в него? Повече ли от колкото в "Регулавит" 2?

Цитирай

Бях чела някъде (май в дира) zа чая "Догадан форм" (турски е). Ефектът му бил пораzителен - беz никакво ограничаване на храната, по 2 чайчета на ден zа 3 месеца -14 кила. Купих си го и zапочнах да го пия. Умрях от стомах ей, страшна работа. Но в него имаше сена, тъй че смятам, че е от нея - раzдраzва лигавицата на стомаха и от там болките. Спрях го на 3тия ден.
Ама гледам, че в твоя няма Сена тъй че... ако ти понася пий го смело, пък после дано се похвалиш с положителни раzултати  Wink

Crying or Very sadДа Ви се оплача. Аз изпиx две опаковки от "Регулавит 2", който е със сена. Но така и не ми се оправи проблема с ходенето до WC-то. Може би ми трябва повече време или просто е слабо действието му за мен.
arrows, kажи моля те какъв е резултата от чая, които пиеше "Догадан форм". Спомняш ли си колко сена имаше в него? Повече ли от колкото в "Регулавит" 2?

Вземи си чист чай от сена, продават го в аптеките, щом другия не ти е подействал.
Цитирай

Пробвах чиста сена, ама тя направо отровна на вкус.   Shocked Направо ми се гади като я пия. Затова исках да разбера за "Догадан form" или нещо друго със силно слабително действие. Опитвала съм и шоколадчетата, при мен са без резултатни. Пробвах и билковите таблетки на Д-р Тошков, ама трудно минават през гърлото ми.  Praynig HELP !
Цитирай

Kati, пробвай с Активиа. И аз имах проблем, даже получих и хемороиди. Започнах да ям Активиа всеки ден и за 1 седмица стомаха ми се регулира.
Цитирай

Пробвах чиста сена, ама тя направо отровна на вкус.   Shocked Направо ми се гади като я пия. Затова исках да разбера за "Догадан form" или нещо друго със силно слабително действие. Опитвала съм и шоколадчетата, при мен са без резултатни. Пробвах и билковите таблетки на Д-р Тошков, ама трудно минават през гърлото ми.  Praynig HELP !

Кати, внимателно със сената, че лесно се привиква към нея. Баба ми цял живот я пиеше и не можеше без нея. Хич  не е безобидно средство при продължителна употреба Wink
Цитирай

Kati, пробвай с Активиа. И аз имах проблем, даже получих и хемороиди. Започнах да ям Активиа всеки ден и за 1 седмица стомаха ми се регулира.
Ох, не ми се обиджай, но много смешно ми стана - точно като каката от рекламата звучиш Smile Ако кажеш сега, че и зелена стрелка ти се появи на корема, да сочи правилния път...  hahaha

Иначе, ако сериозно - и аз намирам, че Активиата има добър ефект, поне при мен. Но айрАнът (айрЯнът?) няма такъв ефект, както натуралната Активиа.
Цитирай

Здравейте на всички  Wink
За ходенето до 00 - аз се оправих след раждането с мед - сутрин на гладно 1 с.л. мед в 1 к.ч. топла вода и се пие. Малко е гадно на вкус  smile3556, но ми помогна и сега нямам никакви проблеми.
А  Регулатив 3 има ли странични ефекти за кърмачки ?
« Последна редакция: Пет., 23 Септ. 2005, 17:40 от Miria »
Цитирай

Кажете, моля ви, как се пие чая? По колко пъти на ден и на едно пакетче, колко вода се слага? По едно пакетче на ден или по колко?
Цитирай

2-3 най-много и в нормална чаша за чай - 250-300 мл.
Цитирай

105-118 от 118 отговора