чай за отслабване

  • 124 955
  • 118
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
искам да споделя за моята находка  Wink
Чаят се казва Regulavit. Пия го от няколко дни и съвсем осезателно има ефект   Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Този чай съдържа Сена, както и всички подобни чайове. Действа разхлабващо и обезводняващо, имай го предвид. Не се препоръчва прием повече от 10 последователни дни.
Скоро пусках тема с линкове на английски "Кърмене и отслабване" тук, потърси я и прочети за Сената.

# 2
Не пише да съдържа сена и не пише да е вреден за кърмачки. Съставките му са - хибикус, шипка, ябълка, копър, кориандър, кора от портокал, листа от мента. Тази сена дали няма друго име на български, Бу?
Пусти мерак за отслабване - дано да не съм прекалила с този чай, че още кърмя Embarassed
 

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ако не пише за сена, вероятно е ок. По принцип ментата може да действа потискащо на лактацията, но това е ако пиеш чай от мента с литри, което не е случая Simple Smile Копърът пък действа увеличаващо Wink
Хайде, успех и пиши дали действа Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 611
Бях чела някъде (май в дира) zа чая "Догадан форм" (турски е). Ефектът му бил пораzителен - беz никакво ограничаване на храната, по 2 чайчета на ден zа 3 месеца -14 кила. Купих си го и zапочнах да го пия. Умрях от стомах ей, страшна работа. Но в него имаше сена, тъй че смятам, че е от нея - раzдраzва лигавицата на стомаха и от там болките. Спрях го на 3тия ден.
Ама гледам, че в твоя няма Сена тъй че... ако ти понася пий го смело, пък после дано се похвалиш с положителни раzултати  Wink

# 5
  • Мнения: 8 505
Другото българско име на сената е майчин лист Wink

# 6
  • Мнения: 1 120
В аптеките ли го продават този чай?

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравейте мами,
искам да споделя за моята находка  Wink
Чаят се казва Regulavit. Пия го от няколко дни и съвсем осезателно има ефект   Simple Smile

Ще може ли и да споделиш и каква е цената на това чудо Praynig

# 8
Има го в аптеките, в диетичните магазини също съм го виждала. В една кутия са 20 пакетчета и струва около 2.50 - 2.80 лева.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
И аз си взех, срещу 2,40 лв.
Да поясня: има Регулавит 2 (в който има листа от Сена) и Регулавит 3, който е този, който описва Generation_Next. Сега остава да видим потресаващите резултати на живо Simple Smile

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Казвайте де, има ли резултат?
Аз се пробвам с Пу-ергх (или както там се казва) от 2 дни, ама не очаквам кой знае кво.

# 11
  • Мнения: 3 861
Брей, че готино звучи...
Ще взема да го потърся аз това чайяе и да се пробвам с него newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам дали за същият чай става въпрос,но моя позната пие китайски чай за отслабване с 5 билки,ефекта е поразителен-9 кг. за 1 месец.Пробвах и аз,но още на първия ден щях да припадна в банята от болки и сега ме е страх. Rolling EyesАко някой знае чай от който не боли корем,нека да пише Praynig

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Много ме заинтригува с този чай-сутринта съм по аптеките на издирване с бележката в ръка,пък и не е скъп! smile3503

# 14
  • Мнения: 1 120
Някой от Варна да знае къде може да се намери?
В близките аптеки покрай нас го няма:(

Общи условия

Активация на акаунт