чай за отслабване

  • 125 514
  • 118
  •   1
Отговори
# 90

Da Vi se poxvalq. Piq regulavit2 4 dni i ve4e imam vidim rezoltat. V posledno vreme se bqx zanemarila i bqx otpusnala 6kembeto no ve4e go nqma. Toest otnovo sum si s moeto plosko korem4e. Napravo e straxotno tova 6te produlga da go piq i 6te Vi razkazvam.

# 91
  • В.Търново
  • Мнения: 444
crossamaia, карат Привет от още една търновска мама Simple Smile Аз не мога да намеря Regulavit 2 в Търново има само 3, но ефекта не е такъв какъвто очаквам. Дейстава не отслабващо, а отводняващо Sad

# 92
  • Мнения: 254
Току що си купих регулавит 2. Почвам да го пия ей сегинка.Ох дано има ефект, че не мога да спортувам и да ходя пеша много. А дупето и ханша са проблем голям Embarassed Купих си го за 2,30 лв.

# 93
  • In transit
  • Мнения: 11 806
И аз го ударих на празненства последните няколко дни и за назидание и наказание си купих този чай - "Регулавит", синият, със сена.  Пия го три пъти дневно и има ефект - ей-такъв Toilet.  Няма начин да не се отслабне, след като всичко изядено си заминава да не казвам къде.
Не знам как се оправят тези, които пият от чайчето. Аз работя вкъщи, така че по всяко време мога да изприпкам до тоалетната, ама нали трябва да разхождам звяра... Е, тогава вече става страшно!  smile3556
Joy Joy Joy Аз вече изпих една опаковка от същия. Ходя на работа, но бягам бързо  Mr. Green към тоалетната естествено. Досега не съм имала сериозни проблеми освен оня ден в Пикадили, взех да се оглеждам плахо за тоалетна и да мисля резервни варианти, но стиснах силно и тревогата отмина  Laughing Иначе първоначално го пих по 2 пъти на ден, и няколко дни по 3, разлика почти не видях. Ефекта е, че се чувстам по-добре и се поприбра малко корема, на обиколки 1-2 см от дупето заминаха. Смятам да продължа да го пия. А и да допълня, че никога не съм имала проблем с червата.

# 94
  • Мнения: 1 381
да кажа и аз го почнах от събота, Регулатин - този със сена 20%. Обаче направо си отвисях в "ОО" и щом хапна нещо яйде пак в "ОО", хем само ендна чаша изпих. В неделя се престраших и изпих две, като че ли ефекта на честото посещение отминава. Аз обаче вчера си го направих студен с малко повече вода и е много приятен. Не знам дали така ще има ефект, но нали казват че за отслбване хладни неща да се пият и ядат защото организма изгаря калории за да ги стопли.

Ще кажа щом видя резултат

# 95
  • In transit
  • Мнения: 11 806
Ева аз го пия по 1-2 максимум на ден. Ама не ходя толкова често до 00, в смисул нормално, 3-5 пъти Mr. Green Иначе го пия хладен без подсладители и е много приятен на вкус. Даже оня ден установих, че има и ободряващ ефект. Определено има  отслабващ ефект поне върху мен.

# 96
  • Мнения: 1 381
Ева аз го пия по 1-2 максимум на ден. Ама не ходя толкова често до 00, в смисул нормално, 3-5 пъти Mr. Green Иначе го пия хладен без подсладители и е много приятен на вкус. Даже оня ден установих, че има и ободряващ ефект. Определено има  отслабващ ефект поне върху мен.

а от колко време го пиеш?

# 97
  • In transit
  • Мнения: 11 806
Ами 2ра опаковка свършвам, по 2 чая на ден средно, значи около 20 дни и малко повече може би (щот съм много сериозна Simple Smile )

# 98
  • Мнения: 2 663
 HugЯ кажете тоя регулавит може ли да се пие от бременни,та и аз да си го купя(този 3 ,който е без сена)
А да ви кажа за СИЛ-а не се прецаквайте 3 мой приятелки го пиеха супер стриктно и нямаше грам ефект освен нерви и чакане
целувки

# 99
  • Мнения: 11 003
И мен ме интересува може ли бременни да пият разслабващи чайове newsm78
Пила съм китайския - Sanie, с бамбук и определено има ефект.
Само че, когато спрете да го пиете, килограмите ще се върнат, а не може цял живот да се поддържаме с чай Sad

# 100
  • Мнения: 1 381
не мисля че бременна жена трябва да се подлага на диети и да пие чай за отслабване. Все пак вие "бременеете" така да се кажа а не дебелеете. Тъй че хапвайте умерено, пък после ще пиете чайчета и ще правите диети,ако има нужда разбира се. А иначе не знам, на Регулатив 2 със сигурност пише да не се пие от бременни и кърмачки. На дургия 3 нищо не пише.

# 101
  • Мнения: 142
Аз пък имам следния въпрос-на опаковката пише,че препоръчителната доза е 3 чаши на ден.С различно пликче ли правите и трите чашки или едно пликче използвате за поне два пъти?

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
не мисля че бременна жена трябва да се подлага на диети и да пие чай за отслабване.
Моментът не е подходящ за подобни експерименти  Naughty

# 103
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Най-после и аз намерих регулавит 3 Simple Smile То беше голямо търсене. В аптеките ме гледаха все едно питам виждали ли са извънземни  Joy
От 3 дена го пия, но май и той няма да ми помогне да си реша проблема с килограмите и ходенето до  Toilet. Но поне ще съм спокойна, че съм опитала. Може пък при мен да действа със закъснение Sad Идва ми да се  #2gunfire, че не ми действа като на вас.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 757
регулавит 3 няма ефекта на  Toilet , защото в него няма сена
а 2 си има тоя ефект ама не е чак толкова страшно илипоне при мен не е
аз си ходя задължително 20 -30 мин. след ядене и после няма проблеми
но за ефекта ефект си има 100% , но трябва да се пие редовно и поне 1-2 месеца , а в моя случай сигурно и 5  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт