Обичате ли да се гримирате- 27

  • 20 918
  • 545
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
И според мен черно-бели снимки са ненужни за типа грим, който е даден като пример. По-нататък може да направим ретро от 20-30, нещо в стил Марлене Дитрих или Грета Гарбо, което да е по-драматично и съответно в черно-бяло.

Съгласна съм с предложенията на Нан.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 481
Може да се включа в този конкурс, ретро-гримът много ми допада  4470

# 62
  • Мнения: 289
Може да се включа в този конкурс, ретро-гримът много ми допада  4470

Е, с този ник остава и да не се включиш Wink Все пак Бети Пейдж е един от най-добрите примери за ретро грим.

# 63
  • Мнения: 735
според мен идеята за черно бяла снимка е много добра и се връзва с ретро грима, защо да се губи цвета, самата черно бяла снимка си  е доста красноречива, не знам кой го предложи, но според мен добре се е сетил. понеже темата е ретро си мисля, защо не оставим 4 снимка (която да е в профил или както някой беше предложил да е снимка, която си харесваме най-много с грима), да бъде по наш избор и който желае да си пусне черно бяла снимка само за този конкурс? какво ще кажете?

# 64
  • Мнения: 777
Момичета, здравейте и от мен. Един ден не съм чела и ето че сте пуснали нова тема, подготвяте новия конкурс... Simple Smile На мен този път не зная дали ще ми остане време да се гримирам и включа... С това ходене на работа не ми остава никакво време. Ще се постарая да си ударя по една линия де  Blush Ако все пак не успея - желя успех на всички ви - ще хвърлям по едно око когато мога.  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
ДОБро утро или добър ден Hug...
ДОби давай днешния грим Laughing...

# 66
  • Мнения: 1 885
Отдавна не съм писала тук, но понеже тръгвам на солариум искам да ви питам как се справяте с нагаждането на фон дьо тена и постепенното почерняване.

СЪщо и какви цветове са подходящи за тъмен тен. Аз нали все съм бяла кат сирене  Mr. Green

# 67
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ДОБро утро или добър ден Hug...
ДОби давай днешния грим Laughing...

Днеска нямам и нямам намерение да правя Crazy
Иначе това като подигравка ли да го приемам Thinking Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 2 388
ДОБро утро или добър ден Hug...
ДОби давай днешния грим Laughing...

Днеска нямам и нямам намерение да правя Crazy
Иначе това като подигравка ли да го приемам Thinking Crossing Arms
Сигурна съм, че не трябва да го приемаш така. Аз лично като вляза всеки ден тук, първата ми работа е да видя какво гримче си спретнала. И как се справяш все по-добре и по-добре.  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 5 289
Днеска нямам и нямам намерение да правя Crazy
Иначе това като подигравка ли да го приемам Thinking Crossing Arms
Съжалявам ако съм ти секнала ентусиазма за днешният грим,не съм имала това впредвид.
Понеже знам,че ти си най-активна по темата,очаквах вече да си постнала нов грим и мислех да го видя,та понеже няма за тва те питах.Както и да е.

# 70
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Днеска нямам и нямам намерение да правя Crazy
Иначе това като подигравка ли да го приемам Thinking Crossing Arms
Съжалявам ако съм ти секнала ентусиазма за днешният грим,не съм имала това впредвид.
Понеже знам,че ти си най-активна по темата,очаквах вече да си постнала нов грим и мислех да го видя,та понеже няма за тва те питах.Както и да е.


Не си ми секнала ентусиазма ти  Hug
Просто имам дни в които нямам никакво време за гримиране и днешния е точно такъв Mr. Green
Точно, защото аз съм най активна в темата си мисля, че изглежда смешно отстрани да се гримирам всеки ден Rolling Eyes
Та затова реагирах така  Hug
Жена, която е с дете ,не работи и си седи почти по цял ден вкъщи няма какво друго да прави освен да прави нещо, което и харесва. Mr. Green
Разбира се след като съм приключила с всички задължения в нас и детето е заспало Flutter
Нямам нищо против теб и съжалявам ако съм те обидила с реакцията ми  bouquet

# 71
  • Мнения: 777
Доби аз също очаквах да видя днешния ти опит по темата... На работа съм и ми остана малко време и си викам - дай да хвърля един поглед какво е спретнала Доби днес  Blush Този път съм изненадана, защото не видях нищо...  Rolling Eyes Не се засягай - просто всички чакаме с любопитство да видим новите ти постижения, защото както казах и преди - бележиш огромен напредък от самото начало и ни изненадваш всеки ден  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 5 289
Ето виждаш ли,също като неРАХОВА реагирах.
АЗ мислех да се гримирам,ама малкия вдигна Т и щъкам около него общо взето,пък и желанието ми за грим се изпари. Tired

# 73
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Все пак намерих време да се гримирам  Crazy Mr. Green
От тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=254138&photo=16

# 74
  • Мнения: 3 313
dobito   smile3501

Общи условия

Активация на акаунт