Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 юни 2008, 14:41 ч.
  • Преглеждания  2 995  Мнения  94  Онлайн  1
Отговори
  • при мъжа когото обичам
http://curious.actualno.com/news_165964.html.А вие какво предпочитате?

Реклама
# 1
Секс естествено, но аз не съм жена.

# 2
  • София
Секс. Но от пазаруване понякога имам по-голяма нужда. Как да го обясня то е все едно между яденето и пиенето да избирам...

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
Нека, милите. Нека пазаруват. По-добре да пазаруват, отколкото да се множат.

# 4
  • Варна
Магазините-е Laughing

# 5
  • при мъжа когото обичам
Но повечето жени предпочитат шляенето по магазините,отколкото един хубав секс.Тук се замислям,че може би секса при тях не струва.От тук пък следва,че доста голям процент от жените не правят качествен секс и ходят незадоволени newsm78.Леле.....

# 6
секс

# 7
  • София
Секс, двете неща са ми несравними.

# 8
Секс  разбира се   Peace, не обичам   да   пазарувам ,въпреки   че  го  правя  постоянно  Mr. Green

# 9
Секс. За да съм тонизирана и в добро настроение докато обикалям по магазините  Mr. Green

# 10
секс И обиколка по магазините

# 11
  • Варна
Шопинг, за да има секс.

# 12
Жестоко е да подлагаш една жена на такъв кръстопът.Бърз,изправен и задъхан оргазъм,за да има време за шопинг.

# 13
СЕКС!
Не обичам да ходя по магазините, нямам нерви да обикалям, но пък интернет пазаруването или въобще харченето на пари ми е любимо.Преди време някъде четох, че постоянното шляене по магазините е признак на незадоволеност при жените, но малко се съмнявам да е вярно

# 14
Жестоко е да подлагаш една жена на такъв кръстопът.Бърз,изправен и задъхан оргазъм,за да има време за шопинг.
Шанел, перфектно казано, иначе

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт