Австрия - Второ издание за много футбол, топло време и... - 17

  • 12 904
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Vienna
  • Мнения: 266
Абе Милен4е, майтап да става, то 4е го помня помня го Hug ама пьк и ти да ми се иzвинява6  Shocked недей така. то не 4е Андреас не бе6е прав  Embarassed

Поси бременна ли си Shocked #Crazy, 6те ме побьркате мн сте смели.

Моми4ета престанете да си сменяте имената,мн сте ло6и по 20мин се 4уда и се врь6там наzад да видя кой кой е #Cussing out то не са мастики, кафета........а сеа и Рени с това мляко newsm78 Joy
Sarrah , аz преди имах мн проблеми с пролактина и бях непредскаzуема, но така или инь4е сьм ревла по натура Wink
айде лека от мене девойки, отивам в фитнеса,4е 4увам Макси да бльска 6тангите #Crazy

# 286
  • Мнения: 580
Ама Жени, ти си ми почти съседка - от нас до вас я има, я няма 20км Wink Спомням си аз, че си правеше ти скаричка на прозореца  Grinning

Клементина, аз съм се объркала - това което имах предвид е е-контрол, ама то е само за тока.

# 287
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Просеко, ми щом си ми толкова близо може и по съседски да ти дойда на гости и да хапна!  smile3503

Няма да има нужда да постигаш олимпийски рекорди и да мяташ кебапчета на цели 20 км!  Joy

# 288
  • Мнения: 214
Ееее стига с те3и нови имена, реШих 4е съм в друг форум, докато ви ра3гадая....

Малко новини 3а Микаела, семейството е ве4е тук, направени са пове4ето и3следвания, утре е операцията в 11, Ще трае около 5 4аса. Надин Ще бъде рано сутринта там, после Ще я 3аместя а3. Молете се вси4ко да мине добре. Praynig

И Щом сме на вълна бг_кухня, мама утре Ще ме гле3и с ло3ови сърми4ки
  Crazy

Ние утре следобед смятаме да ходим в 3оологи4еската градина. Други желаеЩи 3а там?
Детската плоЩадка са я ра3Ширили и е станала доста просторна.

# 289
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ще се  newsm17 утре за Микаела!
Дано всичко мине успешно, бързо да се възстанови и  здравословният и проблем скоро да остане  само спомен!


От мен лека нощ!   sleepuu

# 290
  • Мнения: 580
Ще стискам палци операцията да е успешна и детето да е добре...
За лозовите сърмички ти завиждам. Пържените тиквички с подлученото мляко също май не са диетична храна, а?  Thinking Ще си гриза оризовите вафли и това е, видяло се е то.  badscale

Жени, направо нарамвай домочадието и тръгвай - ще пробваме заедно да направим кебапчета и после ще черпим форума Mr. Green

На мен ми едно притеснено... гледам, че сме вече на 15 страница а без Муттермилх сме загубени  Thinking ще вземе да ни секне приказката ...


От мен тази вечер лека нощ   sleepuu, не прекалявайте с коктейлите, мастиките и виното, че утре - нали знаете:
"Жаждата днес е резултат на жаждата от вчера" е казал един (явно мъдър) пияница

# 291
  • Мнения: 153
Айде да се разпиша и аз преди лягане  typeuu
Долче,  newsm24
Голяма активност днес  Peace
Станахме като на тропиците  Wear Umbrella   Nature Sunny
Честито на ново-имените  Hug Силве, честита скара, да я поливате с бира  cheers
Сара, бързо да оздравява малката бонбонка  Hug
Патенце, манекените наблягат на фитнеса, не го спирай детето  thumbsup
Днес щурмувах баутрегери, чакам оферти вече. Клементина, регистрирах се в гесиба, щяло да стане бързо 4 до 6 месеца  Shocked
Да ви се оплача какво ми се случи, останах безмълвна, почти нищо не казах и после ме беше адски яд  #Cussing out Качвайки се днес в един стар трамвай с количката, шофъора не благоволи да ми помогне, един в същата униформа, седящ на седалка също, та ми помогна една побеляла баба. Качвам се и я чувам, че му казва, защо да не й помогнем, какво че е ауслендерин. Та се обадиха и други лелки и се възмутиха. Тъпака каза ich muss nicht, ich soll nicht helfen  #2gunfire Аз казах само че е въпрос на възпитание, той не се впечатли. А като слезнах толкова много неща исках да му кажа, ама на...  Twisted Evil Реших, че ще подучвам Виктор да работи на черно, за да няма пари за пенсията на тоя тъпак и се успокоих  Mr. Green
Мислех още да пиша, но стана много дълго. Утре.
Стискам палци операцията на Микаела да мине успешно  Praynig
Лека нощ newsm49

# 292
  • Мнения: 413
най-сетне и моят час настъпи...отново съм пред компа с порция спагети, че на гладно стърже стомаха ми, а и вие сте се разприказвали за кебапчета...

Просеко - това с тиквичките подлучени с мляко може - 100 гр тиквички има 20 ккалории и 0 мазнини, ама като се опържат, се вдигат мазнинките  Laughing    и аз редовно си правя. А забрави за оризовите вафли - там въглехидратите са в повечко, а ако се отслабва трябва да ги изключваш

Ани - е пак късмет изкарвате 4-6 месеца си е направо супер. Аз като се регистрирах  в няколко фирми, първо ми предлагаха шрота дето е останал, тези които никой не харесва. А при гесиба  ще получиш такива оферти, които отговарят на условията, които си поставила за квадратура, етаж, сграда, наем...

Жени - ами то немския е като китайския, като уча нови думи, бая зор виждам докато си извъртя езика с някои от тях.  Ще ти разясня - имаме вграден радиатор в кухнята, и за него плащаме 0,5 чертички /парното се отчита с нещо като БГ топломери с химическа течност и разграфен с чертички - като термометър малко/. Имам още 3 радиатора , дето въобще не съм ги включвала и въпреки това тази химическа течност се изпарява и пак плащаме общо 6 чертички за тоя дето духа - та питах какво може да се направи, ако някой има подобен проблем. Днес техника мина отчете ги, монтира новите "топломери" и каза, че ако не искам да плащам да си махна радиаторите - да ама за махането се плаща на техник около 500-...и евро и ако напусна жилището след време пак викам техник да ми ги монтира обратно...обмислям и затова питам, дали някой знае нещо по въпроса
  До утре, правете якобса, заредила съм Grinning , има промоция на Плюс, а на Мариахилф е Соммерсале-то.

# 293
  • Мнения: 339
ЕЕЕЕЕ хора вие ме убихте не ставаше дума за мен Joy систърчето я чакаме всеки момент да роди ама уж щеше да е момиче, но нещо не са вече толкова сигурни и точно ме тормозеше каво име да измисли за момче, затова го казах пък вие ме забременихте hahaha
Аз пък днес бях на РД на една съученичка и стана малко като събиране на класа  Mr. Green  разпуснах с един джин и много тоник  Drunk

# 294
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!  kaffeetrmker_2

Разписвам се само колкото да сипя кафето и изчезвам по задачи!
Като се прибера ще пиша повече!

Ренка, хилфееее! Моля те да пуснеш нова тема, че ще ни секнат сладките приказки!

Клементина, мерси за разяснението! Ми то направо като в БГ, дето един човек си беше сложил топломерите в шкафа и пак отчитали!

Ани, що не им тегли една българска! Те не се възмущават от когото трябва, спали сто години и напълнили държавата със всякаква измет и сега явно им идва в повечко, ама защо ние трябва да сме виновни!

Роси, пък ние мислехме, че скорострелно си се забременила! Твоя мъж ми писа, че ще участвате за Микаела, пък никакъв го няма! Аз изчаквам последните преводи и ще предавам парите вече!

За сега чао!

# 295
  • Мнения: 112
Добро утро на   вси4ки!

Днес   newsm17 !!!Господ да благослови  и лекарите ,и Микаела ,и родителите й!

# 296
  • Мнения: 8 769
Здравейте,
Миналата година се допитах до вас и съм изключително благодарна за съветите и упътванията, които ми дадохте за Виена. Hug
Сега имам пак въпрос към тези, които са във Виена.
Въпреки, че е 15 стр. на темата, се надявам да видите запитването ми и да получа вашите така ценни за мен отговори  bouquet
Планираме кратка ваканция със семейството си във Виена през септември.
Хареса ми тази квартира:Appartement Binder, намира се на този адрес: Wiener 17. Bezirk, Rosensteingasse 77/17, 3.Stock.
Молбата ми е да ми кажете лесно ли се стига до централната част на града (в сайта пише 8-10 мин, на картата виждам, че няма метро, но има трамвай). По-важното обаче е хубав ли е квартала?Струва ми се доста отдалечено (но затова пък е евтино) от центъра.... Имам и още един въпрос: картите за обществения транспорт покриват ли и трамвай и метро или са поотделно? Просто искам да си направя сметка доколко (не)изгодно би било отсядане в по-отдалечен район.

Благодаря ви много (и дано скоро не пуснете нова тема, за да може да ме прочетете Flutterbouquet

# 297
  • Мнения: 153
Заповядайте на новата тема

# 298
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Доня Туфиня, в новата тема вече са ти отговорили. Сигурно и други ще се включат с инфо.  Peace
Хайде и аз отивам натам да се разпиша след като най-сетне дойде сигнала от безжичния нет  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт