Отговори
  • Мнения: 342

Нашият отбор
01.12.2008
San4es
02.12.2008
iv4e6aralieva
03.12.2008
Invisible, sacura, Каспър stork-boy (втора бременност), Leny (втора бременност), abel
04.12.2008
ankaa, mama_na_misho  (втора бременност), eternity (втора бременност), shivacheva.1978
05.12.2008
wondergirl, maiski, zuerich, Mila_N (втора бременност), Tedi_Nikolova  stork-girl (втора бременност)
06.12.2008
harem style (втора бременност), засега гост, DIDKA_87, penkova
07.12.2008
k jordanova, plam, daniela jd, denibs
08.12.2008
bubabo, Sun., newradost, roritka, desi jul (трета бременност), 6u6inka
09.12.2008
Poli, nolita
10.12.2008
дани т
11.12.2008
fineti (втора бременност), BIBI SZ, cveti & petyo73
12.12.2008
beborina (втора бременност), mimeto-rz, Илияна Калоян (втора бременност)
13.12.2008
елинор (втора бременност), @->--wild flower (втора бременност)
14.12.2008
Pupinka, Didi*
15.12.2008
Сасано
16.12.2008
bebenceto
17.12.2008
Mari M, donichka t, Deny`
18.12.2008
desitka^, jelanie (трета бременност), gerri_as
19.12.2008
soufi
20.12.2008
amber (втора бременност), nikolina-pikolina, Karacheviyska
21.12.2008
andreaivano, Elmina, bambi25
22.12.2008
neda.dikova
23.12.2008
Meryl, Steil
24.12.2008
bokita, eses
25.12.2008
Love Revolution, pav111, Чаено момиче (втора бременност), kika (втора бременност), geni23 (втора бременност), mellie, sisi_87
26.12.2008
kabzi
27.12.2008
Славея, Сбъдваща мечти (трета бременност), Вени (втора бременност)
28.12.2008
shark, Eqisihora, sunkaa
29.12.2008
pipi fifi
30.12.2008
Nenna, anhelito, мимина (втора бременност), silvanka, rrhh
31.12.2008
Бръм, yoyoana, Dani_cat, barboran4e, Aнели


Бремелинки с все още неопределен термин:
alek sandra (втора бременност), petia ta, zor4eto, Jojobba, marinex, stasi76 (втора бременност), liliiv, lilitka2, latka, Гевито,
DeeDee76, summer beauty, gerines, cveta, hipi, Ванина-, alex og97, radka 74, bebe to, maya1982




Полезно за четене и разглеждане
Калкулатор-бременност
Как изглежда бебето в момента
Подробно описание на плода през цялата бременност
Размери на бебето по седмици
3D календар на бременността
Какво поема здравната каса
Витамини и бременност
Календар на бременността по седмици
Ръководство за успешна бременност
Бременност и повръщане
Депресията при бременните
Бременност и кръвно налягане
Съвети за добър сън
Бременност и домашните любимци
Здравословното хранене по време на бременност
Ползата на организма от плодове и зеленчуци
Можем ли да контролираме теглото си?
Калкулатор на килограмите през бременността
Ние чакаме бебе - Дневник-календар
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Пренатална диагностика
Фетална морфология
Биохимичен скрининг


Гимнастика за бременни


Старите ни темички


Предложения за нови теми
"Навън горещо стана вече, а в нас расте си декемрийското човече" по идея на Mila_N
"През ДЕКЕМВРИ на ръце с най-красивото дете!"   по идея на дани.т
"Макар ДЕКЕМВРИ за другите да е далече, кроим ний планове за малкото човече." по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с нетърпение вече!" по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с появата на малкото човече!" по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИйската тайфа расте, в нас живее мъничко дете!" по идея на Чаено момиче
"Балони, песни и дъга радват ДЕКЕМВРИЙката сега!" по идея на Чаено момиче
"Хайде през ДЕКЕМВРИ идвай малко бебче, че мама е нетърпелива вече!" по идея на Didi*
"Господи, ДЕКЕМВРИ с бебче ни дари и с усмивки озари!" по идея на Didi*
"Лятото настъпи, морето ни влече, а ДЕКЕМВРИйското човече все повече расте" по идея на Karacheviyska

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 14:03 от yoyoana

# 1
  • Мнения: 616
Много е свежа тамън морска  Hug

Стискайте ми палци утре сутрин съм на БХС и ще видим беб, дано всичко е наред Praynig Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 781
Eй много бързо пишете....

# 3
  • София
  • Мнения: 26
Мацки -кажете къде е този магазин Рени Simple Smile)
Днес гледах едни много готини рокли на Зара - в новия "мол" - уж МОЛ в Младост - обаче в Зарата има повече неща от в другите - множе би още не е опоскан магазина Simple Smile Но - жалкоо - малки модели - хващам се на бас че на всички ще са ни малки в бюста както на мен  Grinning
Връщам се към ученето да почерпя след няколко седмици и аз с бонбони Simple Smile)

# 4
  • София
  • Мнения: 308
Yoyoana, страхотна е новата темичка:)
Утре след прегледа ще кажа и аз термин, че само ми го променят, и да ме включите и мен в списъка Wink

Invisible ще стискам палци, всичко с бебо да е наред! Вярвам, че ще е! Hug
И аз утре вечер съм на ФМ при Димитрова, така че стискайте и заради мен, че нещо съм се притеснила.  Дано бебчо е добре, че да се успокоя малко (до следващия път де, то е ясно Tired) Praynig

# 5
  • Мнения: 1 152
Направо ми замириса на море....ммммммм още малко остана. Mr. Green

Invisible Didi*
утре ще похвалите с пораснали бебковци! Hug

# 6
  • Мнения: 23
здравейте мили мамчета .вие направо сте неуморни.много е свежа новатаа тема.

# 7
  • Мнения: 399
Темичката е супер,заглавието също,макар,че все още нямам никакво коремче,но като го прочетох ме напуши на смях,защото днес като минах покрай един строеж първо настана мълчание и после някой констатира "Готина гърда!" Толкова смешно ми стана,но отминах сериозна бутайки количката с бъдещата кака! Laughing Може би трябваше да попитам на коя от двете ми гърди се възхити човекът,ама нейсе!  Laughing
А иначе по темата...при мен нищо интересно!Чувствам се прекрасно и се надявам всички вие да сте така! Hug
Споменах ли,че сънувах,че пак ще имам момиченце...?  Laughing
Спокойна нощ,мамчета!  Peace

# 8
  • Мнения: 3 861
Здравейте мацки!!!
Днес бях на лекар, в 9-та седмица съм и си имам вече термин  Grinning

Ама за моя термин още няма подфорум  Rolling Eyes

11.01 2009 година затова ще се подвизавам при вас засега поне  Mr. Green

Бебо е 2 см. и всичко засега е наред. Взеха ми кръв, урина, тези дни ще звъня за резултатите...ми май това е около мен новото..
ааа с много ниско кръвно съм, незнам това доколко е добре или зле, но факт. 85 на 45  Shocked ужасно, после защо не мога да мръдна  Sick

# 9
  • Мнения: 2 592
Ей чудесна тема! yoyoana, ставаш все по-добра newsm10 Eeeх, като гледам тези морски мотиви се сещам за морето ... Добре, че отпуската наближава  newsm44. Момичета, смятате ли да влизате в морето? Аз по принцип мислех да пропусна и да стоя само под чадъра, но една приятелка, която е раждала вече 2 пъти каза, че прекалено много се вманиачавам и нямало проблем ....

# 10
  • Мнения: 342
доня КОПРИВА, честити ти 2 см любов Simple Smile
За кръвното - аз писах в предната темичка. Хапвай шоколадче.

Нямам търпение да се постопли още малко водата и да се хвърляме в морето, но нещо ме притесняват коментарите по новините за замърсяването по северното Черноморие. И се чудя..

Стискам палци на Invisible и Didi* и ви чакаме да се отчетете Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 131
Хоп в новата темичка.Заглавието е невероятно.

Чудя се в кой месец трябва да вляза за да спре да ми се гади. Sick Sick SickНо поне повръщането е мноооого рядко вече.

# 12
  • Мнения: 65
Страхотна темичка   bouquet
Стиснати  палци и от мен  на Invisible и Didi* .
eses аз нещо не мога да си я дръпна зарежда ми само до половината и край.Може ли пак да качиш адресчето,да пробвам.
Лека вечер.

# 13
Добро утро майчета.
Ей страхотна е новата тема, много готино оформление.  newsm10
Инвизибъл и Диди стискаме палци, всичко ще е наред и да се отчетете днес.
Доня Коприва  smile3501
Като засегнахте темата за морето някой ми беше казал че не е хубаво да се влиза в него ама пусто като отидеш на плаж без да влезеш не е плаж  grinning039
Я ми кажете майчета на работното ви място как посрещнаха новината за вашата бременност/ ако знаят/, защото при мен е гадно. Всеки се прави на добронамерен  обаче ти виждаш как само те обсъждат. А пък шефовете гледат да те използват до дупка.

# 14
  • Мнения: 1 152
Шивачева, при мен супер приеха новината - то не бяха прегръдки и целувки. Mr. Green А аз много се притеснявах от реакцията им. Сега само ме питат кога ще почне да ми личи. Но ти гледай да не обръщаш внимание на клюките и да не се натоварваш, нали всичко е за бебето сега. Wink

Общи условия

Активация на акаунт