61-ва американска тема в чест на Mike Keith

  • 17 149
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Пумпале, да те успокоя че чувството на лоша майка, често ще те спохожда в последствие за щяло и нещяло.

MrsG,  нашето семейство Адамс, със сигурност ще пожелае да ви види някъде през есента. Така и не успяхме да се  вдигнем до Аквариума, ту единия болен, ту другия, ту млякото горещо, ту друго нещо...

# 31
  • Мнения: 1 800
Привет и от мен в новата тема Hug

ДА, прави бяхте, започвам да свиквам(въпреки, че никога не бих с някои неща) а става време да си ходя...

Пингвин, поздравления Hug Стискам палци, всичко да мине добре и скоро всички да сте заедно!

Джена, няма проблем за Маями, само да не е когато се местим, в случай, че не си намери нова работа...и за Вегас още съм навита. Само да не е в седмиците когато съм в Сиатъл и Хюстън, през лятото...

Хиър, честито на мъжа ти!

Мерси за комплиментите за бг на мъжа ми. Той е живял малко в Бг (когато се запознахме) и още тогава започна да учи, после покрай мен, започна да чете на български, голямото постижение за цяла книга е "Гераците" Simple Smile В ъндърград учи Отношения на Близкия изток и наблегна повече на българския и арабския...много, много му се отдават езици, за разлика от мен...

отивам да търся хотели в София....

# 32
  • Мнения: 2 563
MVK, как ти е копитцето? Защо да не е млякото от хладилника? Щото е студено ли?

Всъщност мен Маями ме влече повече от Вегас, но няма начин да обещая в момента, че ще бъда някъде си през октовмри. Жалко.

# 33
  • Мнения: 7 091
МVK, млякото от хладилника ме караше да откачам! Тъкмо оправех Калин с ушните инфекции, те му дадат ледено мляко и пак цъфне. Казвах, молих се, карах се и накрая го спрях да ходи там. Или трябва хлапето ти да се научи да пие студено, или не трябва да го даваш там, но да се отучат няма, не се заблуждавай.
Не ми е проблем, че е студено, СЕГА. Калин си плющи сладолед всеки ден, пие неща с лед, но това е 3 години по-късно. Нещата стават постепенно, а не като е болно детето, изложено на всякакви бацили за първи път и да го бухнеш на студеното мляко. Калин не можа да свикне, пожелавам ви на вас по-добър успех! Peace

Крассина77, добре дошла, не мисля, че ни останаха бременни в темичката обаче, затова май не се е обсъждало скоро. Ако има някой да се обажда, че иначе ще трябва да почнем да повтаряме/потретваме  Laughing



# 34
  • Мнения: 1 783
Джена, може и да дойда. Ще се метнем на самолета с МДГ и ще дойдем за 1 ден да си взема индийска виза, че пак ще ходя там през юли. Майка ми и баща ми ще се откажат вече от мен с държавен вестник с тези пътувания и им тупвам детето....

Крассина, успех с новините!

МВК, аз да си кажа, че много не вярвам за ужасното влияние на студените напитки, за мен е още един източно-евро мит.... Марти винаги е пил от хладилника мляко, пие ледена вода, яде лед (не сладо-, а само лед) и не е имал никога проблеми... Не очаквай да топлят мляко в градината, никога няма да стане. Ама съм учудена, че не искат да му носиш ти, в нашата разрешаваха да си носим млякото, ако искаме да е органично.

Хиър - каза ли му на любимия молодец?  Ако не, предай му от мен  Laughing

Блажка, довечера е концерта!!! Нямам търпение!

# 35
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
МВК, и аз не вярвам много на студените напитки. Дани така или иначе никога не е пил топло мляко - като беше малък, пиеше стайна температура, но в градината му всичко се държи в хладилника. При нас дават да си носиш мляко или сок, ако държиш, но пак го държат в хладилника. Не топлят нищо, даже име забранено (един ден занесох от фризера една манджа за Дани, до обяд не беше се размразила, те ми се обадиха, че нямал обяд, и му дадоха бейгъл да яде). Моето виждане по въпроса е, че щом е роден и живее тук, ще се гледа по местния стандарт (с някои малки изключения де), затова не мога да го пазя извънредно.

За всички, които предпочитат Вегас пред Маями - вие сте луди Rolling Eyes. South Beach за мен си остава най-готиното място за ваканция-море в Щатите. Но на мен за Октомври ми е трудно да кажа отсега, може би току-що сме се върнали от България, а и schedule-a ми на работа сега търпи разни промени с проектите, които имах планирани, та не знам.

Иначе, в интерес на истината, Маями е по-близо, но пък за Вегас често излизат по-евтини билети. За Мисури гласувам НЕ (била съм  Laughing). Ако търсите централно място, предлагам Чикаго, хем може да го направим все едно сме отишли и до България (кебапчета, мммм).  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 491

Блажка, довечера е концерта!!! Нямам търпение!
Хайде! Ходи с мерак! И да разкажеш после !!!

# 37
  • Мнения: 1 593
За всички, които предпочитат Вегас пред Маями - вие сте луди Rolling Eyes.

и аз така казвам, ама е на - не слушат
Вики, ти ходила ли си в Маями - ако да, просто съм много учудена как не ти е харесало  Thinking

както и да е, аз билети не мога да купувам 20 дни преди срещата, защото ще ми дойдат скъпи, така че ако не се организираме скоро, ще минете без височайшата ми особа.  Rolling Eyes. Жалко. 

# 38
  • Мнения: 8 163
Крассина, добре дошла и чакаме да чуем новините!

За срещата аз ще подкрепя Бубка, щото моя паникьор, ако го оставя с 2-те госпойци сам и се юрна до Вегас или Маями, ще перкуляса и ще натвори хиляда глупости. А да ги мъкна всичките с мене няма да стане. Чикаго е по-близо, по-кратки полети, само една вечер няма да ме има.

Все пак разбирам, че болшинството ще спечели и нямам нищо против това. Само ще е язък за кебапчетата  Cry

Абе аз ли съм попаднала на угодчии в нашата детска или вие - на бетонени отливки? Нося си органичното мляко, топлят го; като ги видях, че държат на Бети водата в хладилника и ги помолих да не го правят (аре бе, кво, ще вкисне ли?), те спряха. Хранта също я топлеха за Бети, докато беше в бебешката група.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 18:20 от Фея-кръстница

# 39
  • Мнения: 1 436
И мен Маями ме влече повече от Вегас. Вегас ми е далеч по-близко, но хич го недолюбвам този град, а и съм била иширнайсет пъти  Tired. Тъй, изказах се без да има значение, защото вероятно октомври ще се развявам из Европата  Laughing  bowuu

# 40
  • USA
  • Мнения: 559
На мен много ми се ходи в Маями, ама не знам какво ще е положението през октомври. Предложението на Пумпал най ми хареса.  Laughing LA anyone?

Да се посъветвам с майките в БГ: с какви колички сте там? Чудя се дали да си карам с моето Пег Перего - тежко, но стабилно или да си взема нещо от типа на Макларън за ходенето до БГ.  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 393
Аз във Вегас от сега знам, че на 18 ти или който там Октомври не мога да бъда, по простата причина, че аз обикновено работя есенните уикенди винаги  и ако една събота мога да откъсна, цял уикенд ще е абсурд, да не говорим, че и след един месец ще бъда във Вегас така или иначе, не бих се юрнала пак само след два месеца отново, пък било и за такава приятна компания като вашата, госпожи.  Flutter
Аз продължавам да не разбирам защо моето предложение за Дисни в Орландо се подмина не като пътна гара ,както каза Дженна, ами  въобще като тотално невидимо, на мен варианта да се виждаме без деца не ми се струва толкова привлекателен, не за друго, ами защото с удоволствие бих искала да видя и малчовците наред с техите майки, а и нали сме "майчин форум" все пак. Та от тази гледна точка Дисни ми се стори един добър вариант, а и Октомври  времето във ФЛ е бижу, но явно на вас тази идея не ви се нрави, така че аз мирно и тихо си я оттеглям.  Peace

Обобщението от моята камбанария е, че аз  ще се виждам с който ще се виждам в Бг и после тук по единично по Пенсилвания, Ню Джърси и разбира се, ФЛ, през есента, а на всички вас с Вегас плана или каквото там ще бъде- планувайте, идете и изкарайте прекрасно, но мен за съжаление, не ме бройте.

Дженна, не е само Вики- и аз не харесвам Маями.

# 42
  • Мнения: 1 593
Аз и на Орландо съм съгласна, гУспожоДжи, и на Тампа, и на Талахаси ко щете,  в общи линии където кажете и датата не ми е проблем, ама ей на - не сме организирани (то не е лесно де...), но лично аз ще се видя с голяма част от вас в БГ, така че и аз пасувам тогава и тъй   33uu
иначе за статистиката, и аз предпочитам с децата    

# 43
  • Мнения: 810
Уинкс, всякакви колички стават за БГ, ако няма да качваш стълби /говоря за повече от 5-6 стъпала например/. Ако имаш стълби - Макларън. Бенс само се оплака, че е взела Макларън без да му ляга облегалката и му е неудобно на А.Джей да спинка в нея.

Аз съм казвала, че Вегас не го харесвам, а в Маями не съм била. Може би е повод да го видя  Wink Трудна работа, не знам как ще се организираме. Само Джена е първа пушка турист Grinning, браво за което!

# 44
  • Мнения: 8 163
Да се посъветвам с майките в БГ: с какви колички сте там? Чудя се дали да си карам с моето Пег Перего - тежко, но стабилно или да си взема нещо от типа на Макларън за ходенето до БГ.  Thinking
Не че съм в БГ в момента, ама да турна мерудията  Embarassed
При последното ми ходене, както и при вс. предишни съм се убедила, че за мен и моите деца количката е абсолютно излишно приспособление в София, та и в провинцията (ходихме в Тиград и района). Само я мисля по време на пътуването; заема място, тежи ми; трудно се разминавам с тълпата по улиците; мъчително заобикалям дупките по улиците и кучешките таковата, не дай си Боже да пропусна да видя някое и да го прегазя... Sick

При първото ни прибиране бяхме все още само с Аля. Взехме си количката тип "чадър". Един път я разгънах в БГ - за да може прабабата да разходи детето.

Моето решение, особено щом говорим за дете на годинка-годинка и нещо, си остава слингът тип "Дидимос".

Общи условия

Активация на акаунт