Я бързо който е ходел в Ахтопол да се включи,с мнения и впечатления.

  • 5 747
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
Ееее аман от реклама  Party

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ние сме били в Ахтопол преди 3-4 год беше спокойно и си прекарахме добре,ходехме на плаж в началото на града и беше хубав.Цените тогава не бяха скъпи.Миналата год отскочихме до там и видяхме че градът се е променил.Решихме тази година да сме в Ахтопол да се насладим на промените-дано да ни хареса.От 02.08-12.08г в бунгала Ралица ще сме.Приятна почивка и дай отзиви след като се върнеш

# 17
  • Мнения: 581
 Бяхме там преди две години.Въобще не ми хареса, не бих отишла повече там.Квартирата ни беше хубава, евтина и в центъра.Обаче плажа е пълна отврат, адски скучно е, в селото няма нищо интересно.В близост до Ахтопол също нищо не ми хареса.И в  Синеморец ми се видя толкова смотано и тъпо.Иначе беше доста евтино.Беше пълно с цигани и турци, направо страшен гнус.
Тогава имаше само един банкомат в цялото село и беше същинско приключение да теглиш пари.
  Това са мойте впечатления, но аз обичам да ходя в по-големи курорти, в близост до които има интересни места, понеже мразя да седя 10 дни на едно и също място.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 251
Бяхме там преди две години.Въобще не ми хареса, не бих отишла повече там.Квартирата ни беше хубава, евтина и в центъра.Обаче плажа е пълна отврат, адски скучно е, в селото няма нищо интересно.В близост до Ахтопол също нищо не ми хареса.И в  Синеморец ми се видя толкова смотано и тъпо.Иначе беше доста евтино.Беше пълно с цигани и турци, направо страшен гнус.
Тогава имаше само един банкомат в цялото село и беше същинско приключение да теглиш пари.
  Това са мойте впечатления, но аз обичам да ходя в по-големи курорти, в близост до които има интересни места, понеже мразя да седя 10 дни на едно и също място.
Напълно подкрепям мнението. Такава отврат като в Ахтопол не бях виждала, а когато ходих преди 2 години 2/3 от плажа беше с едни гнусни лигави зелени водорасли, т.че, като влезеш в морето все едно си в супа. УУУУ още ме побиват тръпки.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
сладката мими, много приятно изглеждат тези вили, дано си изкрате хубаво там! Simple Smile

Личното ми мнение за Ахтопол не е особено положително - за плажа вече са споменали - по-гаден плаж не съм виждала. Две години съм била там и двете плажа и водата бяха ужасно мръсни. Дано сега да е по-различно и поне да чистят плажа. До самият плаж се стига по стръмна улица, която ми се виждаше безкрайно дълга на прибиране, но това не е най-голямата беда. Няма заведение, в което храната да ми хареса особено. Но това е само лично мнение, на вас може и ви пожелавам да ви хареса  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
сладката мими,много те моля като се върнете да споделиш как е било, доволни ли сте?
Ние все още се двоумим къде да ходим, мислим на планина в такъв тип къщички, но пък не ни пречи и на моренце да идем за малко, а къщичките изглеждат хубави.

# 21
  • София
  • Мнения: 632
Ние вчера се върнахме от Ахтопол и мога да кажа че си изкарахме чудесно. Последните години наистина много се е променило.Бяхме на бунгала във вилно селище Синя лагуна.Плажа беше чист,първите дни даже и платените чадъри не бяха сложени към края на седмицата вече ги сложиха.Два дни имаше вълни и наистина тогава плажа става с водорасли,но ние тогава ходихме на края на плажната ивица в неохраняемата зона където си беше чисто и доста навътре е плитко.НА нас много ни хареса почивката и най важното децата се забавляваха много. Simple Smile

# 22
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
априлска мама- задължително ще пиша с подробности като се върнем.
suan- Благодаря за отзивите, че като прочетох по горе какво са писали другите момичета, направо се притесних.
Благодаря на всички писали.

Общи условия

Активация на акаунт