Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора
Здравейте, момичета!
Първо, искам да се извиня, ако темата ми не е за тук... Нова съм и все още ми е трудно да се ориентирам Sad Ще започна направо с моя проблем! Имам приятел от една година, всичко с него е страхотно, но винаги когато правим секс (най-вече при задна поза) от влагалището ми "излизат" звуци, които наподобяват газове... Нямам представа от какво може да е, но е страшно неприятно и винаги по време на секс се чувствам ужасно некомфортно Crying or Very sad Приятелят ми нищо не е казвал, но съм убедена, че и на него не му е особено приятно... Объркана съм и не знам какво да правя... Не знам и дали някой има подобен проблем... Търсих в интернет, но за жалост нищо не открих... Моля ви, ако някой може да помогне по някакъв начин да пише... Crying or Very sad
Извинете ме за безпокойството Sad

С уважение: Върбана
Цитирай

Какви точно са очакванията ти за помощ?
Говори конкретно, за да видим, дали е в ресора ни.
Цитирай
Какви точно са очакванията ти за помощ?
Говори конкретно, за да видим, дали е в ресора ни.
Ами например ако някоя от вас се е сблъсквала с подобно нещо, би могла да сподели как го е преодоляла... Дали е изчезнало от само себе си, дали е опитвала някакви медикаменти... Или ако сте чували за подобен проблем... Нещо такова...
« Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 13:35 от Върбана »
Цитирай

Varna

Върбана и на мен ми се е случвало няколко пъти(не на задна поза).
Аз си го обясних че е станало нещо като вакуум или нещо подобно.Просто явно при секса е влязъл повечко въздух и просто си издиша Laughingл Може и да говоря пълни глупости незнам.Но аз така си го обясних за себе си и не му обърнах особено внимание.Беше само няколко пъти при мен.Не мисля че трябва много да се притесняваш.
Цитирай

Люлин

Аз си го обясних че е станало нещо като вакуум или нещо подобно.Просто явно при секса е влязъл повечко въздух и просто си издиша Laughingл Може и да говоря пълни глупости незнам.Но аз така си го обясних за себе си и не му обърнах особено внимание.Беше само няколко пъти при мен.Не мисля че трябва много да се притесняваш.

И аз също си мисля, че това е причината. Случвало ми се е доста пъти, тревожеше ме, но след като си говорих с приятелки, казаха, че и при тях се е случвало. Ако толкова те притеснява, говори с приятеля си, аз мился, че мъжете не се смущават от това  Smile
Цитирай
Благодаря ти за отговора, не знам, може и да си права... В смисъл има логика в думите ти... Thinking Но пък може и на мен нещо да ми има, аз и затова питам, де Embarassed Благодаря ти за успокоението hug
Цитирай

Пловдив

Преди време имаше култова тема по въпроса, благодарение на която форумът стана всеизвестен, но се затри поради твърде вулгарния си характер... Crazy
Лиска я знае със сигурност Very Happy

Та, няма за какво да се притесняваш, това е съвсем нормално и причината е точно въздуха - особено при поза отзад влиза повече въздух и после трябва някак да излезне, нали разбираш Smile Наистина е смущаващо, но когато се знае от какво е, няма за какво да се чувстваш неудобно нито ти, нито половинката.
Цитирай
Страхотни сте, момичета thumbsup

Благодаря ви наистина много, че се отзовахте толкова бързо newsm20
Цитирай

София

Случвало ми се е и на мен. Точно от влязъл въздух се получава. И няма нищо притеснително.  Very Happy
Цитирай

София

Преди време имаше култова тема по въпроса, благодарение на която форумът стана всеизвестен, но се затри поради твърде вулгарния си характер... Crazy

Ха-ха-ха, точно за нея се сетих и търсих да я копирам на девойката за да види, че се случва честичко, и да се успокои, че не е болна Mr. Green Ама не я намерих де, явно са я затрили Laughing
Цитирай

Да, Лиска я знае темата, но не е писала в нея.

Върбанке, не се коркай, драга, кефи си се на секса
и не се вживявай в глупости. Ако толкова се притесняваш,
откажи секса и увеличи боба и зелевата чорба. Тогава ще
пръцкаш от друго място, но няма да питаш повече за това.
Цитирай

софия

Много сладка тема, много ме разсмя.
Цитирай

София

Случвало ми се е няколко пъти. Не е болка за умиране. Обяснявам си го така както е написала Elsinor. При по-бурен секс също може да се получи.
При мен става при секс с презервативи.
Цитирай

Варна

И на мен ми се случва от време на време EmbarassedНе съм се тревожила,но и аз си го обеснявам с влизане на въздух Peace
Цитирай

Sofia

И на мен ми се е случвало.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора