Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Русе

много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?
Цитирай

Питай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297689.0
Цитирай

РусЙе

много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?
Използвай масло за нокти. Има такива на Стар Нейлз, има и на Икаров. Нанася се еждневно, сутрин и вечер.
Цитирай

И от мен един глас за маслото на Икаров. Изнервящо е използването му, но резултатът е много добър. Peace
Цитирай

И аз имам същият проблем, така че ще следя темата
Цитирай

...

има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Цитирай

Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.
Цитирай

София

Аз ги мажа с вазелин.
Цитирай

с ножичка
Цитирай

РусЙе

Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.
Ако кожата ти като цяло е суха - няма да се оправи. Маслото за нокти трябва да го използваш постоянно, както крема за ръце например. Но няма да намериш продукт, който ще ти реши проблема форевър. Very Happy
Цитирай

София

Ползвам масло за кожички на Mavala, а понякога ги мажа и с чист глицерин
Цитирай

Larnaca, Cyprus

имам въпрос.....чиниите с голи ръце ли ги миете newsm78 ако е така мисля че е време да започнете да ползвате ръкавици.... Peace....аз откакто се помня мия чиниите така ....един път се скъсаха и забравих да си купя два дена мих с голи ръце ....после ми трябваше една седмица за да оправя пораженията #Cussing out...не само кожички ми ноктите се изчупочупиха а лака да не говорим.... Mr. Green
Цитирай

Аз ги мия без ръкавици, затова и ръцете ми са в ужасно състояние, но така и не можах да свикна да мия с ръкавици. Адски ми е неудобно  Confused
Цитирай

...

и на мен ми е мн неудобно да мия с ръкавици  1dishes  но за да са в добро състояние ръцете трябва да се полагат ежедневно грижи за тях  Peace
Цитирай

Larnaca, Cyprus

джей и станиславчето....като си помислите кое по добре да ви е малко неудобно в къщи докато миете чинии newsm78 или да ви е неудобно през целия ден и да си криете ръцете по джобовете Mr. Green
и на мен в началото ми беше трудно нооо както всяко начало свикнах и с това..и сега мога да кажа че ги чувствам като втора кожа без тях не мога пък и съм мноого доволна накрая лака ми седи по цяла седмица в чудесно състояние..и маникюрчетата красиви и чинийките измити....  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора