Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Здравейте, кажете ми моля как да я обличам моята малка кукла незнам дали и е студено или топло когато сме навън  Thinking какви дрехи да и купя за сезона ooooh! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Цитирай

в Надежда-та

Аз малък го обличам с тениска, къси панталони, чорапи и сандали. Винаги в мен нося блуза с дълъг ръкав и панталони + одеяло \за да мога да реагирам ако е по-хладно\.
Цитирай

...

както обличаш себе си  Peace аз така правя
Цитирай

София

Съди по себе си , ако на теб ти е горещо, на бебето също не му е студено. С една дума обличай я с толкова дрехи, с колкото си и ти . И разбира се носи някоя блузка за изненади във времето Very Happy
Цитирай

Обличам я, както обличам себе си. Ако времето предполага изненади, взимам връхна дрешка за всеки случай.
Цитирай

в Надежда-та

Да това щях да добавя, но другите мами са ме изпреварили - обличам го както обличам себе си Peace
Цитирай

Пловдив

Зависи от възрастта на бебето, малката е родена през юли и когато дойде лекарката да я види след изписването каза да я обличам както обличам себе си + една дреха допълнително. Сега вече я обличам с една дреха по-малко, но виждам, че вие сте съвсем мънички още Smile Аз познавам когато й е топло по това, че излизат малки пъпчици по вратлето - и на следващия ден обличам по-малко (ако при времето няма промяна, разбира се).
Цитирай

Аз малък го обличам с тениска, къси панталони, чорапи и сандали. Винаги в мен нося блуза с дълъг ръкав и панталони + одеяло \за да мога да реагирам ако е по-хладно\.

и аз процедирам така Smile
+ шишета, мляко и  пюрета Smile излизането ни направо е цяла одисея  hahaha
Цитирай

София

Обличаш я точно както би облякла себе си и носиш едно чаршавче или тънка пелена в багажа.
Цитирай

Съди по себе си , ако на теб ти е горещо, на бебето също не му е студено. С една дума обличай я с толкова дрехи, с колкото си и ти . И разбира се носи някоя блузка за изненади във времето Very Happy
Точно Peace
Цитирай

София, в момента в любимото ми село Железница

Моята педиатърка каза: За да имаш здраво и щастливо бебе - същите дрехи като на мама!
Цитирай

акаунта е семеен

Както се чувстваш ти-така  и детето - в никой случай не го навличай Naughty просто взимай по една връхна дрешка допълнително..или одеалце за всеки случай! и чадър!....и вода и храна и памперси и мокри кърпички 35
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Обличам я, както обличам себе си. Ако времето предполага изненади, взимам връхна дрешка за всеки случай.
..... и аз така  Peace

....но ми се е случвало да видя мами по къси гащи а дечицата им облечени до ушите  Crazy
Цитирай

В тези горещини може и само по боди.  Very Happy А, ако заспи навън, й мяташ една тънка пеленка отгоре.
Цитирай

София

да,но пазиш бебето на сянка,че хапе Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора