Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мой познат наскоро ще прави тържествено представяне на книгата, която е написал. Бих искала да му подаря нещо по този случай. Как мислите, какъв подарък е подходящ?
Цитирай

На каква тематика е книгата?
Цитирай

MJF

покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора
Цитирай

покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора

Абсолютно достатъчно е и според мен.
Цитирай

Само, че не беше на роднина, а на приятелка.
Аз лично занесох само цветя.
Цитирай

аз бих му подарила и луксозна химикалка (гравирана)+ същото от цитата
Цитирай

София

Книгата е научна. Благодаря за отговорите! Момичета, интересно, но и аз мислех точно като вас. Книга с автограф ще си взема, защото и аз работя в същата област. Мислех да подаря и химикалка с пожелание да напише още много книги.  35 Но се чудех дали е достатъчно.
Цитирай

MJF

35 не мога да повярвам.5-6 единомишленици.не може да бъде.направо да идваме на представянето.ще изкупим тиража. smile3501
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.