избор на име

  • 4 022
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте!
От дълго време насам влизам във форума и следя темите, но не бях участвала, така че - приятно ми е да се запознаем. Освен това искам да подчертая, че е много полезно да има такъв форум най-вече за бъдещите мами, които са доста объркани  Wink. В 36г.с. съм и все още с тати не сме се спряли на име. Незнам доколко ще ви заинтригува, но бих се радвала да чуя и вашите отзиви на посочените по-долу имена от мен. Чакаме момченце и имената са :
1. Мерич
2. Селчук
3. Дженк
4. Умут
Наистина ще ми бъдете от полза, ако посочите името, което ви звучи най-добре.
Целувки на всички и до скоро   pregnant

# 1
  • Мнения: 372
Здравей и добре дошла във форума!
Лично за мен имената са малко странни, без да искам да ви засегна, но ми звучат като зеленчуци.  Мисля че,все пак, предпоследното ми звучи най-добре.
Успех в избора и леко раждане.
Скоро да се похвалиш със сладко, сладко бебче.

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Тези имена ги чувам за пръв път. НЕ са български и на мен лично ми звучат малко странно. Blush

# 3
  • Мнения: 6 155
Здравей и от мен!

Не искам да ви обидя, но честно казано нито едно от имената не ми харесва Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 479
Доста са необичайни имената. С какъв произход са? Имам някакъв смътен спомен, че Селчук е име на град (или село) в Турция, мисля че някъде до Кушадасъ беше. Не знам какво да те посъветвам.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
И на мен,честно казано,ми звучат странно,но пък и моя мъж имаше доста странни предложения за името.Например Галадриел или Арвен/фен е на Толкин/

# 6
  • София
  • Мнения: 888
И на мен,честно казано,ми звучат странно,но пък и моя мъж имаше доста странни предложения за името.Например Галадриел или Арвен/фен е на Толкин/
А скоро казаха по телевизията, че едно семейство кръстили детето си Смехотерапия.Как ли ще й казват на галено Thinking

# 7
  • Мнения: 3 550
И аз ги чувам за пръв път. Не бих кръстила детето си така, но ако нямам друг избор, бих се спряла на Селчук - звучи ми прабългарско.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Добре дошла във форума! Леко раждане и прекрасно бебе!  Laughing

А това с имената ми мирише на голям майтап  Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Само се чудя каква ли фамилия ще е достойна за тия имена Thinking

# 10
  • Мнения: 2 609


А това с имената ми мирише на голям майтап  Mr. Green
Незнам защо,но и аз си мисля така Thinking

# 11
Благодаря ви много момичета. Допусках, че ще предизвика учудване. Не е майтап .... Имената са турски и за мен е много важно как ще ви  звучат. И все пак - толкова ли странно ви звучат  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 8 505
Може би Дженк... Thinking

# 13
  • Мнения: 232
Мерич ...някак по-добре ми звучи

# 14
  • Мнения: 372
ами странно си звучат, сестра ми живее в Истанбул, а дори не можах да разбера че са турски

Общи условия

Активация на акаунт