Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Здравейте моля за идеиики относно подарък за лекаря който много уважавам. Мисля, разглеждам магазини и нищо не мога да избера.
Той е мъж на възраст около 55 год , не пие не пуши (по жени се съмнявам да ходи)  Mr. Green
Иначе има чувство за хумор, забавен е. Нищо повече не знам за него освен че има вила и явно обича да ходи там.
Това е благодаря предварително на включилите се.  Hug 

П.п. Не съм посочила до каква сума, но сещайте се че идеи от рода на остров  и яхта не важат Crazy ... Абе до към 50 лв  Whistling защото и парички ще му даваме отделно
Цитирай

тракийка съм

Влез в магазинче ,от "Задругата на майсторите",много идеи ще видиш там
Цитирай

Може да е някакъв сувенир, статуетка примерно. Или красиво пано за стена. МОже и книга, но това е доста специфично.
Цитирай

Pyce

А какво прави на вилата?Ако обича цветя или да се грижи за градината може да му вземеш някаква луксозна книга на тази тематика,има доста по книжарниците.

Виж и тук  http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =15&Itemid=69
Цитирай

красива рамка за снимка...посребрена примерно...гравирана с някакво послание или стих.
Цитирай

Варна

Нумизматична монета  Peace.
Цитирай

София, център

Нещо за вилата му подарете - един хамак, например.

Комплект от ковано желязо за камина, също става.

Електрическа косачка за трева (малка, приблизително са на цената, която си посочила).

Хубав нож, тип ловджийски, електрическо барбекю, абе въобще аз съм в момента на виладжийска тематика.

И при положение, че и на доктора вилите са му страст, предполагам, че всеки подарък, свързан с вили би го зарадвал много повече, от ординерните непотребни подаръци, които обикновеносе правят в такива случай!

Успех в избора, и леко раждане.
Цитирай
Хубав часовник?
Цитирай

Извинявам се, че не предлагам идея, а виц, но немога да се въздържа, а е по темата за подарък: В поликлиниката са се събрали всички лекари и празнуват рождения ден на офталмолога (очен лекар). Подаряват му общ подарък - прекрасна картина, изобразяваща изразително око. Цари ведра атмосфера, само гинекологът е тъжен - следващия рожден ден е неговия.....
Цитирай

Иначе има чувство за хумор, забавен е. [/size]
Изкуствена вагина. Mr. Green И като не е на работа да се сеща какво работи.
Иначе за 50 лв се сещам друго, освен за стандартните сувенири, които се подаряват.
Явно бутилка качествен алохол не може да бъде предложение, щом не пие.
Цитирай
ахахахаха ти представяш ли си  smile3532(относно предния пост)
Цитирай

Има едни пръскачки на вода - като цветя/ жълти с зелени дръжки/, които непрекъснато се чупят и въртят в горната си част - много са ефектни
Цитирай

София

Хубава стихосбирка със стихове на Евтим Евтимов (или на някой друг).
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Бонзай  Peace
Цитирай

София

+ книга за отглеждането им  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора