10 неща, които жените правят, a мъжете и понятие си нямаме ЗАЩО! - Петъчна

  • 4 462
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 301
Ми жена съм  Flutter явно
от паяци пищя - целта е мъжо да долети и да ги екстерминира  #2gunfire аларма един вид
закъснявам - никога не се харесвам в първото, което съм облякла, а мобилния и ключовете ми винаги са в неизвестност
Сексът и града - е гледам го чат-пат - забавен ми е
драми не гледам
клюките - ми те за разнообразие
мрънкам - щото ...  newsm78
и по мъже се заглеждам - стига да има какво да им гледам
за секса когато ви се спи - ми явно моя мъж нищо не работи на работата, щото само като намекна за занятието и става един бодър Crazy
Цитат
Защо винаги се противят, а всъщност го искат...

ако искам знам как да го покажа, ако не искам - също

# 31
  • Мнения: 2 070
Не съм съгласна с точка 1,4,5 7,9 и 10.
тези неща ме удивляват почти колкото и мъжете

# 32
  • Мнения: 1 006
1. Защо гледат „Сексът и градът”. Не го следя, но и не сменям канала, ако попадна на него. Една от причините този филм да не харесва на мъжете е, че си е направо неочакван удар под кръста да слушат откровено агресивни и мъжки разговори между независими жени. Особено по сексуални въпроси.


2. Защо трябва да мрънкат. Някои се научихме да не мрънкаме. Относително постигаме нещата подмолно чрез действия. Ръчкаме нашия избор към чуждото решение.

3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Тук нещо се позапънАх... newsm78 Това не е ли женско оправдание, а не мъжко? Съвсем си сменихме ролите половете.

4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Вероятно за да кажат на половинките си, че имат такава и как да намерят пътя до нея. Не забравяй, че има и любознателни мъже, които знаят пътя и нямам идея откъде са го научили.

5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Аз не закъснявам. Ако ми се е случвало жестоко се изнервям.

6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Нямам нужда. Лиска има една крилата фраза. Цитирам и перифразирам по памет :"Всяка жена има нужда да /си/ докаже, че останалите жени са по-глупави от нея."

7. Защо гледат драми. Една от причините - и за да се убедят и успокоят, че има и по-драматични случки от собствения й живот. Тук си противореча, но полу се включвам. hahaha

8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... Противят се само когато мъжете не умеят сами да си го вземат като трофей и като хората, а не като маймуните.

9. Защо гледат мъжки задници. Гледат само онези стегнати и хубави мъжки задници, които заслужават не едно око, а и второ.

10. Защо пищят, когато видят паяк...Не пищя, направо трепам с базуката. bowuu


Верно е ужАст. Аз съм мъж, другарки и другари.

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:35 от SAKRI

# 33
  • Мнения: 759
1. Гледала съм половината серии, но не мисля, че е нещо кой знае какво...
2. НЕ МРЪНКАМ!
3. Когато ми се прииска си го получавам секса, мъжът ми си го бива  Laughing
4. Не си купувам списания.
5. НЕ ЗАКЪСНЯВАМ! Даже винаги отивам първа и това ме дразни..
6. Глупави клюки?!  newsm78 е, то само това пише из нета (и в списанията май...) А иначе си чета редовно художествена литература, така че - моля, моля!
7. Обичам всякакви филми, защо пък точно драми?!
8. ТУК СИ ПРИЗНАВАМ ТАКА ПРАВЯ Simple Smile то щеше да е станно да не съвпадна с нито едно хаха
9. Мъжките задници не ме интересуват, никога не съм си избирала мъж по задника...глупаво е!
10. Не пищя когато видя паяк. Живея в студ. град и все едно постоянно да пищя когато видя хлебарка.

# 34
  • Мнения: 143
Докато ви четях ме хвана яд, че не съм гледала "Сексът и градът".

Ние жените също си задаваме някои въпроси.
Аз, например, не мога да намеря отговор на този:
Защо, когато решите да помагате в простирането, панталоните висят на телта, така че щипките са на крачолите.
 newsm78 Май, трябва да си сменя простира.

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
1. Хич и не знам за какво става дума в тоя филм - не го гледам. Което не пречи на мъжа ми, когато премята каналите и случайно попадне на него, да се изхили от сърце на някой лаф.
2. Не мрънкам - мълча като пукал, когато съм сърдита.
3. На мъжо му е достатъчен един особен поглед или уж случайно изпусната хавлия след баня, за да се разсъни.
4. Мразя да чета списания, които всеки път дъвчат едно и също под различни заглавия.
5. Никога не закъснявам, каквото и да ми струва!
6. Не ме интересуват никакви клюки, още по-малко глупави. Но пък имам колеги, които са готови на всичко, за да научат най-новата клюка и да почнат да я раздухват.
7. Защото драмите в повечето случаи са по истински случаи и са по-смислени от екшъните.
8. Когато не ми се иска, значи наистина не ми се иска и толкоз! Не съм имала проблеми с мъжа си по тоя въпрос - добре, че той не мисли, че женското "не" означава "да" като повечето неандерталци.
9. Нямам навика да се заглеждам по задници, били те дамски или мъжки, нито по мускули, нито по плочки, нито по пакети. Каквото съм си харесала, си е вкъщи до мен. А вие защо зяпате в деколтета, задници, крака и т.н.? И то така зяпате, че ченетата ви увисват, което никога не би се случило при жена, която се загледа в мъжки задник.
10. Не пищя - ако гадината е малка, бухам с чехъла или  с каквото ми е подръка. Ако е по-голяма - викам мъжо, но без да пищя - просто отивам и му казвам. А ако ми се заплете някоя гад в косите, умирам от страх и гнус и всячески се старая да я махна, но отново не пищя - само се мятам и ръкомахам. Сигурна съм, че в такъв момент мъжът ми би предпочел да пищя.

# 36
  • Мнения: 5 277
В тоя ред на мисли и аз имам няколко въпроса към мъжката половинка от човечеството -
Защо гледат футбол, формула и разни тъпотии от сорта?
Защо докато го правят нищо друго не може да се случва и нищо друго не ги интересува?
Защо си умират да ходят за риба? Да виснеш с часове над една въдица или пък в другия случай да оттидат да се напият уж ловейки риба?
Защо не могат да се интересуват от нищо,което интересува жена им/приятелката им? Поне от уважение. Аз също нито се интересувам,нито разбирам нещо от коли,но откакто съм с мъжа ми научих всички модели БМВ, различавам повечето марки и модели автомобили,при все,че нямам книжка и изобщо това не ме влече, запозната съм с разните му инструменти и кой за какво служи,а той идея си няма от мойте интереси и изобщо не се старае да се запознае,дори не може да търпи или поне да прикрие нетърпимоста си към моите мании. Като например това,че повечето жени обичат да се мотат по магазините. А аз лично го изтърпявам да ме влачи по разни щандове за инструменти и джаджи за коли,като даже проявявам интерес.
Защо за повечето,да не казвам за всички мъже е гордост едва ли не да се похвалят,че са забили чужда мацка и да пръхтят след всяка сносна жена. То и ние харесвам готини мъже,но не се обръщаме след тях да свиркаме и да подвикваме - Ей,секси дупе,или разни от сорта.
Да продължавам ли?

# 37
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Защо си умират да ходят за риба?

Ми как защо?! Та това е толкова смислено занимание - да кибичиш по цял ден на брега или във водата и да чакаш нещо си да се закачи, което в повечето случаи не става ...  Crazy Привлича ги сигурно защото и рибите се държат като жените - трудно се хващат.

# 38
  • Мнения: 3 405
Стига де, и аз обичам да ходя за риба. И много други жени обичат. Wink
И слагам панталоните да съхнат защипани за крачолите. Това някакво женско-мъжко правило ли е?
Хубаво, че Василиса спомена женското "Винаги съм права!", за да отрази жената в мен  Laughing

# 39
  • Мнения: 143
...И слагам панталоните да съхнат защипани за крачолите. Това някакво женско-мъжко правило ли е?

Не, но после ми е трудно да ги изгладя заради отпечатъка от щипките. Написах го, защото все се тупат по гърдите, че са по-логични от нас жените.

# 40
  • Мнения: 57
Лабрадор, ще ти отговоря с думите на един мой интернетлюбимец. Тенкю, бате! Hug

За половете
Най-кратката и прекрасна приказка:



Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?"
И тя отговорила: "Не!!"
И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пил много бира, напивал се мощно, и играел голф, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял дъската в кенефа, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.
Край.


Толкова кратка приказка, а колко много въпроси поражда само? newsm78

# 41
  • Мнения: 3 835
Какво се пита в тази тема всъщност, не можах да схвана? Защо жената е жена, а мъжът мъж?! Ами защото така, така сме се излюпили там от локвичката, двуполови и това е дереджето, сега защо тия така, а ония иначе. Laughing
Това, че нямам никакво намерение да гледам "Сексът и градът" по-малко жена ли ме прави??? Искам да гледам "Индиана Джоунс", ама Василиса не е организирала кокоше събрание за него. Mr. Green
Клюките, к'во, клюки, не са женски приоритет само.
За G точката, Анда хубаво ви е рекла! Crossing Arms
Задници как няма да гледам, ти пък, кат съм жена, да не би да не съм човек?! Mr. Green
Това с противенето е сложна работа, трудно ще ни разберете, щото сте си простовати, вие мъжете, то трябва и малко по-висша форма на интелект да имаш, любовта не минава само през стомаха, все пак! Laughing
Какво беше още там забравих, ама за "хлебарките" помня! Лелееее, как пищя като видя такова, но ако пищя, значи мъж ми е наблизо, иначе се оправям и сама с Raid! Joy hahaha

# 42
  • Мнения: 17 546
..................................
Да продължавам ли?
Няма смисъл! Всеки мъж би бил изумен, че изобщо си задаваме подобни въпроси, при положение, че той смята всичко това за абсолютно нормално. Grinning Намирам всичко написано от Djina, за много уместно, въпреки това.  Peace
Labrador, паралелна тема ще е нужна май, за да отговорят мъжете пък на тези въпроси, които в 100% не се отнасят за всички мъже, както и твоите за всички жени. Аз, примерно, имам съвпадение само по 10-та точка от твоите, но там нещата стоят медицински. Обяснение за фобията си имам, но не интересува никого, защото е и тъжно отгоре на всичкото.

# 43
  • Мнения: 592
Най-мразим и не ходим за риба и на лов, въпреки, че съм можел и са ме карали- това е голям будалък да се мислиш 5 часа че си по-умен от една риба или лисица, при положение че могат да се направят далеч по-умни неща, особено с децата или да напечаташ некой лев в това време. Напротив,  Джина - интересувам се живо от всичко онова което вълнува жена ми и това е доброволно - питай я и затова сме щастливи, иначе в другите случаи на собствено пространство е брак по сметка или незнам какво си съжителство. Не засягам никого!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 430
мога да ти добавя 11тото нещо Laughing Laughing Laughing
11.Защо в заведение ходят в групичка до тоалетната
Но мога да бъда и лоша,при повече свободно време ще напиша еквивалента на 10тенеща,които мъжете правят,а жените и понятие си нямат защо? Laughing Peace
 сега само ще напиша:
1 Защо винаги те сравняват с мама или бившата ти приятелка,при условие че сте със статут на съпрузи,а не майка   и син, а и не сме в графата бивши

Общи условия

Активация на акаунт