10 неща, които жените правят, a мъжете и понятие си нямаме ЗАЩО! - Петъчна

  • 4 461
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 277
3.Защо,ама наистина ЗАЩО? Се почесвате ТАМ долу?Това да не е някаква фобия,че нещо може да изчезне ?
И аз мислех да задам същия въпрос Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 999
Аз съм 100 % мъж. Според една друга анкета излезе същият резултат. Единствено по отношение на "Сексъс и градът" съм жена, защото съм го преживяла. Хубаво е да установиш, че твоята биография се върти на супер касова кинолента.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
Хм,много странно Thinkingот вчера двата ми коментара са изтрити!Защо?Нито е спам,нито съм засегнала някого(надявам се Crossing Arms)но с Labrador се заговорихме по темата и аз му казах,чр мога да му дам и еквивалента на темата 10те неща ,които мъжете правят,а жените и понятие си нямат ЗАЩО!и пуснах
2.защо,когато жената е в месечен цикъл,те си мислят,че това е някакво нелечимо заболяване.....,а всъщност си е просто физиология на женското тяло!!!
3.Защо?!Ама наистина защо,се почесват ТАМ отдолу.........мисля ,че после някой ме е цитирал!
Та питам се в задачата,къде ми изчезнаха 2та коментара и защо?

# 48
  • UK
  • Мнения: 1 351
 

1. Защо гледат „Сексът и градът”.  - От нямане какво да правят.
2. Защо трябва да мрънкат. - За разнообразие.
3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Някой им е казал, че на нас постоянно ни се иска, ама те пък го разбират съвсем буквално! Е, вярно, ако се постараят достатъчно да ни събудят, едва ли ще им се разсърдим много… - Защото и вас ви обзема сексуален глад точно когато сме уморени или ни се спи, или ни боли глава  Mr. Green
4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Все едно ние да четем къде ни се намира оная работа! - За да установят дали случайно списанието не се е объркало нещо.
5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Закъснението им на всичкото отгоре е правопропорционално на неудобството, което причинява. Колкото повече, толкова повече! - За да ги чакате и да сте още по-нетърпеливи да ги видите предполагам.
6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Какъв е проблемът, че не знам с какъв цвят, кройка и материя е била роклята на Моника Люински, по която Бил си е оставил семето? - За да си разнообразяват глупавото ежедневие оплювайки грозните, но затова пък безумно скъпите дрехи на известните.
7. Защо гледат драми. Всъщност, ако си отговорим на това, можем да си отговорим и защо гледат „Сексът и градът”. То си е трагедия! - Защото не си падат по екшъни, а и това е удобен начин да пролеят някоя и друга сълза необезпокоявани.
8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... (знаете за какво говоря, нали?) - за по-интересно. Ако винаги даваха нямаше да са толкова желани предполагам.
9. Защо гледат мъжки задници. Тая работа си е изключително гадна. Аз например никога не съм го правил! - И женски гледат, не само мъжки. По мъжкия задник преценяват дали въпросния индивид става.
10. Защо пищят, когато видят паяк, при положение, че паякът е глух и не може да ги чуе! (Същото важи и за хлебарки, комари, дори мравки – всички онези страшни гадини, които като нищо могат да ги изядат!) - Ами идеята не е да ги чуе въпросното насекомо, а да дойде принца на бял кон (или мъжО с чехъла) и да ги спаси от опасната гадина.


От цялата тая работа излиза, че аз съм  40% жена. Е пак е добре, ако се науча да не харесвам паяци например ще ги докарам до 50%, ама не знам как ще стане.
 

  Joy hahaha Joy hahaha Не мога да спра да се смея  Joy hahaha това са двете най- забавни теми на които съм попадала в продължение на може би година  Joy

# 49
  • Мнения: 156
1. Не сме родени за шофьори, ама караме коли толкова добре, колкото и мъжете гледат децата ни.
2. Не мислим за секс на всеки 8 сек., по простата причина, че трябва да се помисли какво ще се сготви на любимия като се прибере от работа, как е детето в училище, кой тъпак ми вдигна нервите в работата и защо... и т. н. /мъжете работят, но не мислят за тъпаците в работата/
3. Излизаме винаги последни от вкъщи и винаги забравяме по нещо, защото събираме вещите на цялата фамилия.
 Май се поизчерпах. Но в заключение ще кажа, че обичам мъжете и слава Богу, че все още има разлики и непонятни неща между нас.

# 50
  • Мнения: 57
 Twisted Evil Личи си, че тук мъжете са малцинство. Аналогичната тема за 10-те най...за мъжете е доста по-напред. Laughing

# 51
  • Мнения: 1 367
Аз не гледам "Сексът и градът".Не ме обзема сексуален глад по никое време /в повечето случаи/.Знам къде е G точката ми,без да го чета в списания.Обикновено не закъснявам за среща.Не ми пука за роклята на Моника Люински.Не гледам мъжете в задника,а на друго място.Не пищя,като видя гадина-ругая и нападам с цел тотално унищожение.
Какво излиза?

Общи условия

Активация на акаунт