Тъжна съм

  • 5 244
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 604
за гърдите мисля,че е нормално
иначе ти пожелавам в най-скоро време някак си да се изнесете младото семейство на квартира ли, незнам, но да сте отделно. С времето спомена за абрта ще поотмине, напрежението от родители и семейни несгоди ще поотшуми и ще си направите второ бебче отново Heart EyesТака е трябвало да стане и толкова. Вече е минало и не се терзай с това-какво направих, какво можеше да бъде PeaceГледай напред, вземи се в ръце-застани като "тежка" жена и започни да живееш живота си по твоята свирка, без да зависиш от никой. Това е решението Hug

# 16
  • Мнения: 884
Вярвам ти, случи ми се нещо подобно преди доста време, удържах и не направих аборт.Разликата е , че бъдещия ми съпруг искаше детето, аз си исках детето , но без съпруг, а родителите ми или искаха и внуче , и зет, или настояваха да направя аборт.Знам какво е всички да са срещу теб, знам какво е да знаеш какво искаш, но да трябва да се съобразиш със ситуацията. Направих временен компромис със себе си...
 Не знам дали си постъпила правилно или не, но щом сега това ти тежи, значи сама си открила отговора. Мен лично ме изумява промяната в нагласата на съпруга ти. Ако не можеш да му имаш доверие за едно толкова важно нещо-за или против второ дете, как тогава изобщо му се доверяваш да сте заедно в ежедневието си?Не давам лесни съвети-напусни го, остави го, предполагам отговора-"не мога заради родителите си".
 Мила, бих искала да ти помогна със съвет, но не мога, понякога човек се чувства "опрян в стената", но като че ли наистина е дошло време да поставиш себе си на първо място.

# 17
  • Мнения: X
Милички благодаря ви за разбирането.Няма на кой да искажа мъката си.Знам,че тази мъка ще мине но едва когато гушна още едно детенце.Благодаря ви. newsm45.Надявам се Бог да ми прости. newsm45 smile3518

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
за гърдите мисля,че е нормално
иначе ти пожелавам в най-скоро време някак си да се изнесете младото семейство на квартира ли, незнам, но да сте отделно. С времето спомена за абрта ще поотмине, напрежението от родители и семейни несгоди ще поотшуми и ще си направите второ бебче отново Heart EyesТака е трябвало да стане и толкова. Вече е минало и не се терзай с това-какво направих, какво можеше да бъде PeaceГледай напред, вземи се в ръце-застани като "тежка" жена и започни да живееш живота си по твоята свирка, без да зависиш от никой. Това е решението Hug

Много добре го е казала  Dilirium newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 604
ние също нямаме пари за жилище. Живеем на квартира, мъжът ми взима средна заплата, аз взимам 220 лева. С тези пари плащаме наем, сметки, за детето памперси, детска кухня и т.н и караме месеца. Не тънем в охолство, но никой не ми диша във врата и с никой не се съобразявам. Можем да отидем да живеем в апартамента на баба ми-има предостатъчно място за нас, но трябва да живеем с нея и не искаме. Надявам се да се отделите-това е първата стъпка към по-добро Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Направила си аборт по желание, без дори да имаш желание?..

# 21
  • Мнения: 7 474
Не го мисли повече, минало е вече.
С такъв мъж и роднини и аз бих се замислила доста,
но не дали да имам второ дете. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 191
Стигнала съм до извода, че на българинът му е много лесно да упреква... много жалко, че е така... Никой не е в живота и душата на другия, че да го съди! Жената търси подкрепа, а не нападение...
Мила, много съжалявам, че обстоятелствата са такива, надявам се скоро да го преживееш!

# 23
  • Мнения: X
little_lulu  Благодаря ти.Вярвам,че момичета не искат да ме убиждат с нищо,просто немогат да го осъзнаят.Както аз никога не съм мислела,че ще стане това с мен.Благодаря ти още веднъж. Cry

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не го мисли повече, минало е вече.
С такъв мъж и роднини и аз бих се замислила доста,
но не дали да имам второ дете. Crossing Arms
Peace




.....Миличка съжалявам  Confused

..... надали ще го забравиш но дано го преживееш

Прегръщам те  Hug

# 25
  • Мнения: X
Трябва да се справя заради дъщеря ми.Ще мине дооооооооста време. Sad

# 26
  • Мнения: 764
Anhelika, сигурна съм, че ще се справиш и поне донякъде ще забравиш за този момент от твоя живот. Хубавото е, че и двамата искате второ дете и това рано или късно ще стане.
Когато дъщеря ти поотрасне малко и стане по-разумна и за теб ще е по-лесно да се грижиш и за нея, и за още едно детенце.
Моят син е на възрастта на дъщеря ти и да си призная и аз си мисля, че ми се иска да родя още едно дете, ама си казвам, че все още е рано и трябва да мине малко време...
Радвай се на дъщеричката си и всичко ще е наред! Hug

# 27
  • Мнения: 191
Най-много ти съчувствам за това, че нямаш подкрепа от никого, аз съм изпадала в ситуация, в която никой не се застъпи за мен и така наистина решението е най-трудно. Започваш да се съмняваш в правдоподобността на случващото се и ... въобще много е объркващо. Кофти е, че мъжете си правят такива експерименти понякога...

# 28
  • Мнения: 521
Съжалявам че така са се стекли обстоятелствата при теб , дано скоро го преживееш

# 29
  • София
  • Мнения: 521
anhelika много съжалявам Sad Най-ужасното нещо е да не намираш разбиране в най-близките  Sad
Извинявай, но не мога да се стърпя.....направо ми идва да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мъжа ти....извинявай. Това не е моя работа, но ми е мъчно за теб  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт