Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки...

  • 2 501
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 861
Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки - любимите ми от времето преди да забременея. Е, малко са ми поопънати, но ми стоят достатъчно добре за да се покажа и навън с тях и се чувствам страхотно. За стравнение ще кажа, че когато започнах с отслабването не можех да ги вдигна по - нагоре от средата на бедрата...Приличах на хипопотам Embarassed Embarassed Embarassed Малко дълги блузки трябва да им слагам защото тумбака още не е изчезнал съвсем Embarassed, а те са с ниска талия, но работя и по този въпрос Wink. На всички мами, които се опитват да отслабнат ще кажа да не се отчайват. Усещането да се видиш отново във форма е страхотно и си заслужава всичките усилия, глад и упражнения и  въобще целия зор. Успех!!!

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 09:21 от Lilly

# 1
  • Мнения: 507
Честито Лили! Laughing Дай боже всеки му такъв успех Wink

# 2
  • Мнения: 5 539
Честито! Grinning Знам точно как се чувстваш! Усещането е невероятно, нали Flutter

# 3
  • Мнения: 288
Здравей Лили,

Поздравления за успеха!

Би ли споделила ако е удобно какво ти костваше това отслабване - колко диети, колко пъти си ги повтаряла.

Благодаря ти.

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 09:27 от Слава

# 4
  • Мнения: 1 120
Честито Lilly ,
и аз наскоро усетих това щастие. Пожелавам ти да успееш да задържиш мечтаните килограми Sunglasses

# 5
  • Варна
  • Мнения: 289
Памела Андерсън Laughing

# 6
  • Мнения: 3 611
Браво Лилинка, страхотно е, нали? И аz вече го правя тоzи номер с дрешките от преди да спра цигарите (пълнеенето тръгна от тогава) и много се кефя. От как съм отслабнала не пропускам седмица беz да си купя нови дрешки, които са съвсем миниатюрни и, макар да си давам сметка, че ако кача и 2 кила и ще ми стоят кофти, аz си ги купувам. Това поне ще ми поддържа стимула поне до края на лятото да съм в нормални килограми.  Grinning
Вчера се zапасих и с половинки бански и от другата седмица се каня да щурмувам Бг плажовете. Дано само е хубаво времето  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 742
ей, супер Grinning честито и блазе ти  smile3501

# 8
  • Мнения: 3 611

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 032
Честито Lilly Grinning, благородно ти завиждам. Embarassed

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty
newsm62 newsm62 newsm62
Сериозно ли е Памела Андерсън? Не мога да повярвам Shocked! smile3555

# 10
  • Мнения: 35 951
честитоооо!

# 11
  • Мнения: 5 647
Браво на теб!!! Само така. Ще видиш как след някой и друг ден няма да са поопънати! newsm10

# 12
  • Мнения: 554
БРАВО!!!
Разхождай гордо новото тяло Wink!

# 13
  • Мнения: 1 616
Поздравления и от мен- явно усилията си заслужават!:)

# 14
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 269
Поздравления и от мен- явно усилията си заслужават!:)
Роздравления и от мене!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 10 302
Поздравления и от мен  Party да можех и аз да се похваля със същото  Close

# 17
  • Мнения: 768
Браво!! Искрено ти завиждам!!
След пьрвото раждане  успях да се напьхам в старите си дьнки 38 номер, а сега имам чувство че след второто раждане чак след две години ще вляза в тях. Никак не отслабвам Cry Cry.
Не че пазя диета(кьрмя та не смея) или правя упражнения (поради медицински показания), ама пьрвия пьт си ядях и отслабвах. Сега не става. Ходя си с панталони 42 номер.

# 18
# 19
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
    ЧЕСТИТО !!!! 

  Желая ти още дълго да разхождаш тези дънки ! newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 1 546
Поздравления и от мен smile3501
Само кажи кое помогна повече.. японската диета или Леокрема  smile3506 smile3506

Хайде и да ги задържиш.
Аз започвам да щурмувам последните 5 излишни кила Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво на теб!  smile3501 smile3501 smile3501

# 22
  • Мнения: 3 537
Бравооооо!!!Определено се чувства по-добре човек така,нали!?! Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 3 861
Поздравления и от мен smile3501
Само кажи кое помогна повече.. японската диета или Леокрема  smile3506 smile3506

Японската, Леокрема го ползвам едва от три седмици..., но без тае-бо и коремните преси не знам дали ефекта щеше да е такъв. Е имам още малко за сваляне, аз нямам намерение да спирам сега, нали трябва и да задържа постигнатото... SickПоследнато "Японско чудо" обаче го оплесках съвсем днес, но Naughty за всичко е виновен мъжът ми. Седи в къщи и прави ремонт и само иска да яде, а аз готвя като полудяла  CrazyЕ накрая не издържах и се предадох... Embarassed

arrows , какви БГ плажове? Ти тук ли си си?

*mimis* , като те знам какъв си ентусиаст съм сигурна, че и ти скоро ще се похвалиш с победа над гадния целулит

Момичета като приключа с всички диети и отслабваници, тогава ще напиша подробно как се случиха нещата при мен, за колко време и т.н.

# 24
  • Мнения: 3 611
arrows , какви БГ плажове? Ти тук ли си си?

Още не, ама другата седмица си ида  smile3521

# 25
  • Мнения: 1 017
Браво,Lilly !
Много е рпиятно като си постигнеш желаните килограми Simple Smile

Аз само чета уж да се надъхам и аз ама нещо ми е слаб ентусиазма Embarassed и ме е сраам Embarassed

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, Лили, честито ти намаляване!
Да си задържиш теглото за дълго време!

И аз направих опит да вляза в един летен панталонин, от по-миналото лято. Ъх, намъкнах се с триста зора, че даже го и закопчаф, обаче такъв смях падна в огледалото, че щеше се сцепи по бедния шев. Embarassed Че и розав такъв, свиня в теменуги! Animal Pig

Сега, понеже не ми се пуща тема, може да е разисквано, обаче имам нужда от съвет и помощ и да обсъждам с някоъ препатил... Или да бях пуснала тема ли.. Ама първо тука някой може да прочете и да ми пише, разбирш ли на ЛС, че не ща да тормозя хубавата тема, моля...
Нямам търпение да си намаля обиколките. Ама много голямо нетърпение и голям амбиция ме е обзела. Нощем спя с Леокрема и фолио, денем правя 30 минутна гюмнастика, ми изкарва джегера, ограничила съм храненето до минимум ако ям разделно ,иначе цмокам череша и ягода. Кажете какво още да правя, че явно имам енергия да хабя, но тряба е нещо по-разнообразно.. А  дали и през деня да си ходя с фолиото поне 30 минути, да не губя тренинг?
А фитнес почваме с приятелките другата седмица, ама то там освен кололо да въртя, друго какво ще правя? Не знам има ли структор или няма, ама ми е едно бозаво ко се прави у тая зала. Не, че не съм ходил, ама друго беше навремето, като бях млада..

Лили, прощавай душа, на лични ще ми пишат.
Поздрави и бъдете здрави и слаби!

# 27
  • Мнения: 781
Браво!Честито Hug

# 28
  • Мнения: 8 459
Лилиии, луда завист ме тресе!БРАВО!

# 29
  • Мнения: 1 108
Бравооо Лили

# 30
  • Мнения: 932
Бравооооооооо!!! е това е воля!

# 31
  • Мнения: 932
Айде,Инче,малко остана.Стискаме палци!

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Голямо smile3501 и от мен! Леле, не  мога да забравя как всичките ми панталони стигаха до средата на... хм, това не бяха точно бедра, да ги наречем бедрища.  Както се каня за още дечица... Май пак ще бъда дебела - това ми е най-големият кошмар, ох.  Но пък каква радост е като се намърдаш в старите дрехи!

# 33
  • Мнения: 2 596
 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
А пък аз като си сложа старите дрехи и ужас, всичко ми пада, и вече ме е срам да ги нося. Всеки ми казва, не ти ли са малко широки панталоните, при все че ги нося с дълги блузки.

# 34
  • Мнения: 1 854
  bouquet
Само така!!!!4естито ново телце newsm10
Аз за 2-ри пьт в живота си отказвам цигарите и ве4е 1 месец мина пьк не сум нашишкавяла много,сравнено с 1-виа опит за отказване.Но усещането на тялото когато е по-леко е страхотно.Желая ти все така да дьржиш фронта smile3501

# 35
  • Мнения: 8 769
Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки - любимите ми от времето преди да забременея.
Разбирам те прекрасно и много ти се радвам! Честито и браво за усилията! Преживях го след първата бременност къмто петия месец.... Grinningза съжаление, този път ако изобщо стигна дотам ( Praynig) ще бъде май по-късничко... Sad

# 36
  • Мнения: 201
Лили, браво на теб!
И аз наскоро успях да се пъхна в старите ми дънки, затова напълно те разбирам как се чувстваш. Това си е голямо постижение. Аз само преди месец си мислех, че единствено мога да мечтая за старите дрешки, но ето че успях! Радвам ти се много! Само така!

# 37
Това ми се случи преди месец и знам как се чувстваш.Усещането е супер. JoyИ аз имам още коремче,което вече започва да ме дразни.Би ли ми казала какви мерки предприемаш по този въпрос? newsm78

# 38
# 39
  • Мнения: 3 861
Това ми се случи преди месец и знам как се чувстваш.Усещането е супер. JoyИ аз имам още коремче,което вече започва да ме дразни.Би ли ми казала какви мерки предприемаш по този въпрос? newsm78
Коремни преси по 150 на ден + Леокрема за корем и бедра...

# 40
  • Мнения: 5 577
Ха 4естито 
 smile3501 и аз ве4е се събирам във вси4ки свои стари дрехи, даже някои са ми поумалели (да не остана по-назад, да се похваля и аз). Имам още леко стомах4е, но съм същите кила като преди да забременея...

Общи условия

Активация на акаунт