Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки...

  • 2 504
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 269
Поздравления и от мен- явно усилията си заслужават!:)
Роздравления и от мене!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 10 309
Поздравления и от мен  Party да можех и аз да се похваля със същото  Close

# 17
  • Мнения: 768
Браво!! Искрено ти завиждам!!
След пьрвото раждане  успях да се напьхам в старите си дьнки 38 номер, а сега имам чувство че след второто раждане чак след две години ще вляза в тях. Никак не отслабвам Cry Cry.
Не че пазя диета(кьрмя та не смея) или правя упражнения (поради медицински показания), ама пьрвия пьт си ядях и отслабвах. Сега не става. Ходя си с панталони 42 номер.

# 18
# 19
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
    ЧЕСТИТО !!!! 

  Желая ти още дълго да разхождаш тези дънки ! newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 1 546
Поздравления и от мен smile3501
Само кажи кое помогна повече.. японската диета или Леокрема  smile3506 smile3506

Хайде и да ги задържиш.
Аз започвам да щурмувам последните 5 излишни кила Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво на теб!  smile3501 smile3501 smile3501

# 22
  • Мнения: 3 537
Бравооооо!!!Определено се чувства по-добре човек така,нали!?! Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 3 861
Поздравления и от мен smile3501
Само кажи кое помогна повече.. японската диета или Леокрема  smile3506 smile3506

Японската, Леокрема го ползвам едва от три седмици..., но без тае-бо и коремните преси не знам дали ефекта щеше да е такъв. Е имам още малко за сваляне, аз нямам намерение да спирам сега, нали трябва и да задържа постигнатото... SickПоследнато "Японско чудо" обаче го оплесках съвсем днес, но Naughty за всичко е виновен мъжът ми. Седи в къщи и прави ремонт и само иска да яде, а аз готвя като полудяла  CrazyЕ накрая не издържах и се предадох... Embarassed

arrows , какви БГ плажове? Ти тук ли си си?

*mimis* , като те знам какъв си ентусиаст съм сигурна, че и ти скоро ще се похвалиш с победа над гадния целулит

Момичета като приключа с всички диети и отслабваници, тогава ще напиша подробно как се случиха нещата при мен, за колко време и т.н.

# 24
  • Мнения: 3 611
arrows , какви БГ плажове? Ти тук ли си си?

Още не, ама другата седмица си ида  smile3521

# 25
  • Мнения: 1 017
Браво,Lilly !
Много е рпиятно като си постигнеш желаните килограми Simple Smile

Аз само чета уж да се надъхам и аз ама нещо ми е слаб ентусиазма Embarassed и ме е сраам Embarassed

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, Лили, честито ти намаляване!
Да си задържиш теглото за дълго време!

И аз направих опит да вляза в един летен панталонин, от по-миналото лято. Ъх, намъкнах се с триста зора, че даже го и закопчаф, обаче такъв смях падна в огледалото, че щеше се сцепи по бедния шев. Embarassed Че и розав такъв, свиня в теменуги! Animal Pig

Сега, понеже не ми се пуща тема, може да е разисквано, обаче имам нужда от съвет и помощ и да обсъждам с някоъ препатил... Или да бях пуснала тема ли.. Ама първо тука някой може да прочете и да ми пише, разбирш ли на ЛС, че не ща да тормозя хубавата тема, моля...
Нямам търпение да си намаля обиколките. Ама много голямо нетърпение и голям амбиция ме е обзела. Нощем спя с Леокрема и фолио, денем правя 30 минутна гюмнастика, ми изкарва джегера, ограничила съм храненето до минимум ако ям разделно ,иначе цмокам череша и ягода. Кажете какво още да правя, че явно имам енергия да хабя, но тряба е нещо по-разнообразно.. А  дали и през деня да си ходя с фолиото поне 30 минути, да не губя тренинг?
А фитнес почваме с приятелките другата седмица, ама то там освен кололо да въртя, друго какво ще правя? Не знам има ли структор или няма, ама ми е едно бозаво ко се прави у тая зала. Не, че не съм ходил, ама друго беше навремето, като бях млада..

Лили, прощавай душа, на лични ще ми пишат.
Поздрави и бъдете здрави и слаби!

# 27
  • Мнения: 781
Браво!Честито Hug

# 28
  • Мнения: 8 462
Лилиии, луда завист ме тресе!БРАВО!

# 29
  • Мнения: 1 108
Бравооо Лили

Общи условия

Активация на акаунт