L'Carnitine - гел

  • 8 953
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Dnes ste go polucha, no sam na rabota!
Obadiha mi se!
Dano maika mi e v kasti!

# 16
  • Мнения: 487
И на мен ми казаха че днес ще го получа пък още нее дошъл,а уж вчера ми се обадиха  Sad

# 17
  • Мнения: 487
Получих го ,но ми се вижда много малко,нека който го е ползвал да напише за колко време стига тази кутийка от 130гр Sad

# 18
  • Мнения: 4 406
Като го ползвах си мажех корема и отстрани паласките по 2 пъти на ден.
Не си спомням точно, но при всички случай стигна за повече от 10 дни, но за 20 май не стигна или около 15

# 19
  • Мнения: 487
Благодаря Jerry F аз мисля да се мажа с него преди тренировки и преди лягане,дано и ма ефект,още днес ще го пробвам  Peace

# 20
  • Мнения: 1 479
Момичета, вчера го получих и аз!
Пише, че аеробната тренировка засилва действието му! Аз още снощи се намазах, а сега също ще се намажа преди спорта!

# 21
  • Мнения: 487
Здравейте,кремчето наистина има охлаждащ ефект,за друг още е рано да се каже  Peace

# 22
  • Мнения: 64
Намерих магазина и си купих две бурканчета по 10 лв. едното. Намира се в ж.к. "Иван Вазов", ул. "Димитър Манов" № 73, магазин за хранителни добавки "Bg Trener", www.bgtrener.com   тел. 0899916521, 0887511182 - Веселин Казаков. Намира се м/у предпоследната и последната спирка на трамвай № 1, в посока към пазара Ив. Вазов. Първата пряка в ляво, в началото на уличката от ляво е. Надявам се да е ефективно. Успех!

# 23
  • Мнения: 2 068
момичета има ли ефект от гела  newsm78
отдавна не сте писали

# 24
  • Мнения: 4 678
момичета има ли ефект от гела  newsm78
отдавна не сте писали

Ако го ядеш-да  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 304
Поци, аз пък съм на мнение, че когато едно нещо се прави трябва да се прави както трябва. Като иска човек да отслабва трябва да има хранителен режим+спорт+козметика. Дори и л-карнитина в това гелче да е нищожно количество и не може да прави чудеса и да топи сланини, само от това, че хидратира кожата, вече ще има полезно действие, за да не се опропасти кожата от отслабването. Аз го използвам от няколко дни, не знам дали ще ми намали обиколките, дори и минимално, но поне кожата ми след като го нанеса е много мека. Дори на допир я чувствам много по-приятна отколкото след някои скъпи марки лосиони  Peace

# 26
  • Мнения: 2 068
момичета има ли ефект от гела  newsm78
отдавна не сте писали

Ако го ядеш-да  bouquet  bouquet  bouquet
е стига де   #Puppy dog

# 27
  • Мнения: 4 678
Поци, аз пък съм на мнение, че когато едно нещо се прави трябва да се прави както трябва. Като иска човек да отслабва трябва да има хранителен режим+спорт+козметика. Дори и л-карнитина в това гелче да е нищожно количество и не може да прави чудеса и да топи сланини, само от това, че хидратира кожата, вече ще има полезно действие, за да не се опропасти кожата от отслабването. Аз го използвам от няколко дни, не знам дали ще ми намали обиколките, дори и минимално, но поне кожата ми след като го нанеса е много мека. Дори на допир я чувствам много по-приятна отколкото след някои скъпи марки лосиони  Peace

Май не знаете какво е карнитина newsm78
Щом ще става за мазане  bouquet

# 28
  • Мнения: 64
Не съм писала отдавна, защото чаках да мине време, за да вида дали има ефект. Ползвам го вече три седмици, но само по три пъти в седмицата, когато спортувам. Ефект видях най вече върху колената си. Видимо са спаднали, а това едва ли е от спорта, защото отслабването на краката е най-трудно. Дори и само това да постигна ми е достатъчно, още повече, че цената на гела не е висока и поне няма да ме е яд, че си хвърлям парите на вятъра, както много пъти до сега.

Общи условия

Активация на акаунт