НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 189
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен!Валче права си през седмицата не мога да смогна да чета ,а гледай какво става сега нема никой newsm78
Във Варна времето е много неприятно ,и аз още се чудя къде да забегна Thinking
А вечерта съм на сбор,пак на агне,вече 3  седмица подред  eat скоро ще почна да блея  animal085 

# 61
  • Мнения: 162
Добро утро и от мен. Grinning
Верно е отврат времето. smile3515, само за сън става.
Хайде лек ден. Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро и от мен!

Дано слънцето малко ни се усмихне днес!
На мен пак ми се очертава пътуване и след вчерашното вкаменяване на корема, направо ми е свито сърцето  Sad

Yuliya2008, благодаря, че ми обясни. Сигурна съм, че при теб всичко ще е наред  Hug

# 63
  • Попово
  • Мнения: 687
и при нас времето е гадничко, ахаааа да завали  Sad мисля да отидем до село с домочадието , ама нещо не ми се шофира  Crossing Arms защо големия не е по-голям да ме вози  ooooh! че сега иска да се вози отпред, малкия отзад в столчето и само като си помисля каква сме картинка и чак не ми се пътува  Crazy

# 64
  • Мнения: 31
Здравейте наистина много малко сме този уикенд, а гледайте утре какво става, ако не отворя форума 1-2 часа и са се изтъркаляли 3 страници, върви та чети. Peace Peace
И тук времето е отвратително, ни пече, ни вали, само за сън както е казала mamaAnna
Почивайте на воля.
Вале, ще чакам да ми пишеш за тези хомеопатични средства. 

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 77
Привет мамчета

  grinning012  bath1 kaffeetrmker_2 food002  typeuu и вече е време за разходка. 

лек ден

# 66
Здравейте и от мен/нас/ Wink!И аз да се възползвам от спокойния форумски ден и да си повторя питанката от оня ден/коагто никой не ми обърна внимание  Cry /с надеждата да дадете малко инфо.Въпросът ми е за Феталната Морфология в МАйчин дом?ходили ли сте там и как става записването?трябва да ходя след 2-3 седмици,а доколкото разбрах на повечето места всичко е заето месеци напред и ме ориентираха за там.
иначе за срещички в София,аз съм За,но Докторската градина ми е малко далече.Ако има желаещи за Южния парк,дайте знак и ще се организираме.Лек ден от мен!до скоро  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 533
Eйй, този път сериозно се озорих да наваксам пропуснатите теми Laughing

Първо, Силвър, много съжалявам за това, през което е трябвало да минеш, желая ти бързо възстановяване!

Благодаря на LL Cool J, Лия и Комарче, които са ми отговорили на въпроса за кърменето. Всъщност основно ме интересува дали ще е проблем, че зърната са ми напукани (винаги са били така), ще взема да питам в кърмаческия форум, като се наканя. Много ми се иска да ме посъветва някой специалист лично, ама се чудя къде да го търся? Намерих сайт на ЛаЛечеЛига, но изглежда не е актуализиран от 2007-ма Sad

За ставите - аз си страдам от болки в ставите от край време, все ходя на лекар, пускат ми кръвно изследване за ревма фактор, което си е все отрицателно, и до там. Сега обаче стигнах до болница с жестоки болки и най-сетне получих напътствия какво да правя, ако ме боли - да почивам, криотерапия и фастумгел. Та исках да кажа да внимавате, защото някои от ставните болки искат затопляне, други охлаждане - внимавайте с мазилата, особено загряващите, могат да са противопоказни! Мен ме болят преди дъжд ставите и като завали, ми минават.

# 68
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте Hug
YanaRo, не знам за ФМ в Майчин дом newsm78, но за срещичка в Южния парк и аз съм за Hug
Руми, Юле - няма да има лоши сценарии - сигурна съм Hug
Лек и усмихнат ден на всички Simple Smile

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте бременеещи мами:) Аз съм от София и термина ми е на 30.11.2008г. на 25г. съм и това ми е първа бременност. За сега нямам много време да пиша във форума, но от началото на юли ще съм по-активна обещавам. Пък и имам да чета... и да наваксвам темички... 

# 70
  • Мнения: 1 031
Силвър ужасно съжалявам за случилото се - една голяма прегръдка от мен Hug
Добре дошли на всички нови мами  bouquet

# 71
  • Мнения: 827
Аз пък днес бях на вилата и си дойдох много късно и за това сега влизам, ама ко да видя нема никой Mr. Green
Здравей Деси, добре дошла при нас  bouquet
ЯнаРо, за ФМ в Майчин дом не знам нищо но звънни там и питай директно.Ако искаш виж някъде във главната страница на BG-mamma.com имаше някъде тела им.
Ейй Тонеса ти си се върнала Hug

# 72
  • Мнения: 30
Мерси Софи...
Леле, 4 страници...

И аз вече ясно усещам бебенцето  Grinning

# 73
  • Мнения: 21
Добре дошли на новите мами!
Аз също май усещам бебо като си сложа ръка на корема. А татито си слага ухото и слуша разни звуци - голяма сме картинка... Laughing

# 74
  • Мнения: 916
Здравейте мами,

Добро утро и лека седмица, дет се казва  Mr. Green Нашият татко го командироваха в чужбина и сега съм самичка и ми е терсене. Дано да си идва по-скоро, че се не трае...

Общи условия

Активация на акаунт