«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 049 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора

—офи€,ƒружба-езерото

ћнени€: 131
«дравейте, от доста време оглеждаме пазара на имоти с цел закупуване на апартамент.÷ените н€мам намерение да ги коментирам Confused ∆еланието ми е поне като дадем една камара пари, които ще връщаме почти ц€л живот, да е за нещо което си заслужава.¬ниманието ми привлече този затворен комплекс, който е с охрана, търговски, медицински център и т.н.Ћошото е, че е извън —офи€, но затова и цената е по-ниска.
ѕитането ми е, има ли случайно н€кой, който е купил нещо там; ходил ли е на м€сто да огледа как се строи, тъй като строител€ ми е непознат; в€рно ли е, че ще има специално  създадена оттам до —офи€ маршрутна лини€?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 428
Ќие имаме вила наблизо, и като минаваме хвърл€м по едно око докъде са стигнали.
«а мен би било абсурдно да живе€ там за посто€нно - на практика си си насред полето. Ќе си много близко и до самото село, и тр€бва да бъдеш абсолютно зависим от колата си.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 344
“ова е поредната строителна измислица. Twisted Evil.¬се едно да си купиш вила Shocked.ѕоредната зариб€вка.
÷итирай

weltweit

ћнени€: 4 892
ћ€стото е кофти, аз не бих си купила там  Tired Ќито е в селото, нито в горичка, а на полето и л€тото ще пече здраво, а зимата ще духа. јко е предвидено н€какво озелен€ване става. ѕлюс това тези комплекси от затворен тип са нож с 2 остриета, кой знае какви пари ще искат за поддръжка  Crossing Arms
÷итирай

—офи€

ћнени€: 35
аз съм закупил там, колкото и абсурдно да ви звучи.
√одишната поддръжка е 300 еу на апартамент. »нвеститора е от Ќесебър. »ма изградени 5 комплекса по —лънчев бр€г.
ѕазарихме се доста дълго докато се решим. Ќаистина си зависим от колата си. «а маршрутка не са казали, че ще има, но хората от ¬акарел патуват всеки ден и си работ€т тук в —офи€. Ќамира се на 500 м от магистралата и не мисл€, че ще е проблем транспорта.
ѕроблема ще е отоплението зимата, но .. всеки си прецен€ва рисковете.
«а мен е добро решение. Ќе обичам —офи€, но се налага да работ€ тук и затова работа тука, дом - извън —офи€. јко нещо друго те интересува, не се колебай да питаш и ако мога ще отговор€.
÷итирай

—офи€,ƒружба-езерото

ћнени€: 131
«ависимостта от колата си € имам и тук, в —офи€  Wink, така че това не ми пречи.ѕитах за маршрутките, тъй като мисл€ за малки€, като поотрасне, но дотогава, живот и здраве, не се знае докъде ще стига —офи€.
ƒа, разбрах за инвеститора, дори днес говорих с т€х, ще се видим тази седмица. ато ц€ло комлекса ми изглежда добре- вчера ходихме дотам-а е и на 15км. от караулката.
“а, “опче, твърде веро€тно е да станем съседи Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 675
Ѕрат ми си купи там, братовчед ми 2 бро€ /и 3 от същи€ строител на —л. бр€г/. » според мен е добре за инвестици€, но за посто€нно ми е малко странно. јма те хората и от »хтиман идват всеки ден на работа в —офи€  Laughing.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 35
ние също вземахме 2 съседни и ги обедин€ваме в 1 гол€м.
‘ифи - кажи на —илви, че оне€ дето са се пазарили най-много около март месец с двата апартамента и доматите си искаме комисионната Wink

п.с. има бърз маршрут през една бензиностанци€ за камиони и се минава под магистралта, точно на изхода за комплекса.
јко не сте го улучили, кажи за да ти обесн€ по-подробно. ѕрез Ќови ’ан се губ€т около 10 мин повече.
инвеститора
« ѕоследна редакци€: пн, 16 юни 2008, 21:52 от topche »
÷итирай

The wild, wild west

ћнени€: 132
Ѕихте ли пуснали линк с информаци€ за този комплекс. ѕредварително благодар€!  bouquet
÷итирай

—офи€

Ѕихте ли пуснали линк с информаци€ за този комплекс. ѕредварително благодар€!   :bouquet:
«апов€дай: http://www.propertiesbulgaria.biz/complex.php?num=16
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 642
»зглежда страхотно иначе! —упер! Peace
»скам и аз........  Crying or Very sad
÷итирай

—офи€

»зглежда страхотно иначе! —упер! Peace
»скам и аз........  Crying or Very sad
ј обади ли се? ћай има още свободни и не са вдигнали цените гледам...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора