Пак гола...."фолк звезда"

  • 19 979
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
грозни цици, но питието мога да гооставям на чупката ...

# 31
  • Мнения: 2 448
....... дам има хубавко тяло и фейс ..но циците и са грозно направени  Whistling
Ех,да имах,като на Деси грозно направените цици... Blush.
Има страхотно тяло ,спор няма!Виждала съм я на живо и изглежда страхотно  Heart Eyes.Много е нежна и малка.Много е готина!

Не, циците не са лоши, но за тялото изобщо не съм на това мнение , и аз съм я виждала на живо. Нисичка и доста трътлеста, има по скоро латино сексапил, но за моя вкус не.

# 32
  • Мнения: 7 474
Чудя се за какво и е това-достатъчно е известна  ooooh!
А циците и са си съвсем наред, какво намирате кусури не разбирам  Thinking

# 33
  • Мнения: 2 401

Не, циците не са лоши, но за тялото изобщо не съм на това мнение , и аз съм я виждала на живо. Нисичка и доста трътлеста, има по скоро латино сексапил, но за моя вкус не.

Тази на аватара ти, дето нищо си няма по-арна ли е?  smile3534
Това Никита ли е между другото?

# 34
  • Мнения: 2 374
Циците са малко големи,в смимъл такъв,че е несъразмерна нисичка и с......доста големи бомби.Иначе много я харесвам пее страхотно,много е добра (поне от това,което съм виждала) и не ми се вижда надута,а тия снимки много ми е интересно как са се появили! ooooh!

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
имам приятелки с изкуствени гърди, които изглеждат 100 пъти по-добре (гърдите).
чалгаджиите си имат вина за изпростяването на децата. като видя 13-годишна облечена като курва ми става мъчно. дано моята да има повече акъл в главата си.

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Циците са малко големи,в смимъл такъв,че е несъразмерна нисичка и с......доста големи бомби............................................:
....ДеТ се вика цици като любеници  Wink

# 37
На мен ми хареват ...

# 38
  • Мнения: 2 448

Не, циците не са лоши, но за тялото изобщо не съм на това мнение , и аз съм я виждала на живо. Нисичка и доста трътлеста, има по скоро латино сексапил, но за моя вкус не.

Тази на аватара ти, дето нищо си няма по-арна ли е?  smile3534
Това Никита ли е между другото?

Да Никита е, но първо не съм я сложила заради красота, и всъщност по отношение на визия в Десито аз харесвам това, че има големи гърди. Но ако Никита си сложи силикон ще ми харесва много повече от Десислава да речем.

Да го кажа по друг начин, бих си сменила циците с тези на Десислава, но тялото си не.  Wink

# 39
  • Мнения: 1 216
Хайде стига, пак ли тази тема... Надигнете малко сутиените и вие и по-ведро на живота!
 
Чери, специално ти благодаря, че сподели с нас, без малко да изпусна тези снимки. Поздрави на Бенидорм, сподели там как са младите девойки, забранено ли е излагането по монокини на плажа? Щото тук не дават, ама на мен не ми е такъв дерт вече  Grinning

# 40
  • Мнения: 14
Първо,че тя не си е пуснала сама снимките в интернет и изобщо не и е приятно,че е станало така.
Достатъчно популярна е,че да си прави ПР от някакви си голи снимки!Това е повече от ясно,а снимките са стари,от няколко години и са пуснати сега от бившия и съпруг,който иска да и направи мръсно.Тя не е виновна може да се случи на всеки.
А иначе си изглежда супер,но в женски форум няма как да не се оплюе естествено.

# 41
  • София
  • Мнения: 309
И аз мисля,че оня- Галин ли беше,и е скроил тоя номер!
Иначе-много ми харесва-цица,дупе,чупки-мупки-жена и половина! Peace

# 42
  • Мнения: 4 585
Tedito_799, мнотго ти е голяма снимката в аватара, затова не си нежна като Деси.
Допустимите размери ги пише в правилата на форума.

снимките са стари,от няколко години и са пуснати сега от бившия и съпруг,който иска да и направи мръсно.Тя не е виновна може да се случи на всеки.
Не на всеки. Нито имам бивш съпруг, нито голи снимки.

# 43
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Ta kаква беше темата всъщност? Whistling

# 44
  • Мнения: 329
Хайде стига, пак ли тази тема... Надигнете малко сутиените и вие и по-ведро на живота!
 
Чери, специално ти благодаря, че сподели с нас, без малко да изпусна тези снимки. Поздрави на Бенидорм, сподели там как са младите девойки, забранено ли е излагането по монокини на плажа? Щото тук не дават, ама на мен не ми е такъв дерт вече  Grinning



Ооооо не е забранено.Дори много често се виждат момичета по цици Laughing.(Обаче нещо интересно,което четох наскоро е,че в Испания секса на обществено място е забранен и глобата е 75 000 евро.В други страни от ЕС поне глобите са с 4 цифри.Не беше много по темата,ама нали за голотии говорим  newsm62)

Общи условия

Активация на акаунт