kolichki

  • 1 819
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 564
polzvali li ste kolichka mag england royal.dovolni li ste ot kolichkata.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравей,
ние ползваме модела Принцес. Бях харесала Роял, но тя има и летен и зимен кош, а нашето бебе се роди през март и на практика зимен кош не ни трябваше въобще. До следващата зима зимния кош вече ще е малък, а и бебка ще започне да седи. Та затова купихме Принцес, която е комбинирана. Много съм доволна. Спряхме се на Маг Енгланд и този модел след много обикаляне.

# 2
  • Мнения: 524
Вижвъв форума "Продавам , подарява, и т.н." Там мамите бяха изказвали мнения за роял , май имаше нещо , че много се чупела...

# 3
  • Мнения: 46 508
Количките на Маг ингланд нямат добри амортисьори.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък точно от амортисьорите им бях много доволна! Изобщо ходовата част на нашата количка (Маг Ингланд Принцес) беше страхотна! Това, от което бях недоволна, беше: провисналата част на покривалото зъд сенника, малкия кош и неудобното (за мен) положение, при което бебето гледа напред (като се обърне дръжката). Но сега гледам подобренията, които са въвели - всички тези неща са коригирани, затова съм решила, че при следващо бебе ще си купя пак същата количка!

# 5
  • Мнения: 46 508
Аз пък точно от амортисьорите им бях много доволна! .......

Добри са, но има аналогични колички с по-добри. Аз избирах м/у нея и Пепино, като функции бяха еднакви /само не помня дали Маг-а имаше чупеща дръжка?/, но по отношение на амортисьорите разликата беше огромна. Един час карах ту едната, ту другата в магазина  Embarassed сигурно ме мислеха за откачена  Laughing

# 6
Prodavam kolichka,Chicco na 2m.za200 lv.            http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1434           tei.0898383103                                                               

# 7
  • Мнения: 174
maiza, пратих ти лично съобщение. Количката ме интересува.

# 8
  • Мнения: 4 422
И аз ти писах кажи повече за количката.Може и на и-мейл  :   mimi1@abv.bg
Виж на лични какво ти писах!

# 9
  • Мнения: 1 277
Аз съм с такава количка. Като цяло съм доволна-като танк е. Върви през снега и разбитите улици без проблем. Недостатък на количката е, че е тежка.

Общи условия

Активация на акаунт