Секцио - кога?

  • 4 481
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 226
Всъщност, вече не зная какво да мисля.По принцип док. каза, че секцио се правело 2 седмици преди термина.В същото време, съм в голяма чуденка, не променям ли съдбата така на своето дете.В смисъл то няма да се роди под неговата си звезда, а под тази която дойде. И дали на мега да изчакам да ми изтекат водине и тогава до отида в болницата? Оххххххххх  newsm78 луда работа  #Crazy Някой вярва ли в тези неща.Аз и да и не.Вие как бихте постъпили? Раждането  по нормален път го изключвам.Няма да стане.

# 1
# 2
  • Мнения: 493
Аз родих със секцио по мое желание-10 дни преди термина.Никога не съм се замисляла дали променям съдбата  на детето.
Мисля,че не е хубаво да чакаш да ти изтекат водите и после да ходиш за секцио(нали изключваш нормалното раждане).Малко е опасно.Незнам по какви причини неможеш да родиш нормално,но ако е от страх като мен,по-добре си роди нормално.Така хем няма да промениш съдбата на детето,хем няма да търпиш болките след операцията.Лично мнение.Каквото и да решиш ти пожелавам леко раждане и живо и здраво бебче.

# 3
  • Мнения: 1 336
Недей си мисли такива неща ....... Според мен няма да му промениш съдбата на детенцето. Когато се роди тогава ще му е щастливата звезда, независимо дали е със секцио или по естествен път.
Най-важното е ти и бебето да сте здрави, със сигурност си има медицински причини да не се чака да започне естествено раждане.
Желая ти безпроблемно раждане и здраво бебче!   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 522
Жена, погледни философски - твоето бебе има собствена звезда и съдба още от както е заченато. Има бремености , които не се износват, има бремености с проблеми , които завършват с хепи енд има и безпроблемни бремености. Всяка бременост е различна и носи отпечатъка на съдбата на нероденото дете.

Аз лично родих две седмици преди термин. Първо започнах с екстрата нормално раждане, после поради страдание на плода се премина към секцио.

# 5
  • Мнения: 4 753
Интересни чуденки ви се въртят в главите... Аз, когато бях бременна, единственото нещо, което исках е да сме живи и здрави с бебчето и по време на раждането и след това, не ми е пукало за звезди, съдби и т.н. Съдбата на детето си ще я промениш като не отидеш навреме в болницата и се случи нещо лошо.... Нямаш ли друго, за което да се притесняваш...  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 522
Интересни чуденки ви се въртят в главите... Аз, когато бях бременна, единственото нещо, което исках е да сме живи и здрави с бебчето и по време на раждането и след това, не ми е пукало за звезди, съдби и т.н. Съдбата на детето си ще я промениш като не отидеш навреме в болницата и се случи нещо лошо.... Нямаш ли друго, за което да се притесняваш...  newsm78

Много добре казано.

# 7
  • Мнения: X
Интересни чуденки ви се въртят в главите... Аз, когато бях бременна, единственото нещо, което исках е да сме живи и здрави с бебчето и по време на раждането и след това, не ми е пукало за звезди, съдби и т.н. Съдбата на детето си ще я промениш като не отидеш навреме в болницата и се случи нещо лошо.... Нямаш ли друго, за което да се притесняваш...  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 555
Точно в съдбата, звездите и други такива не вярвам особено, но мисля, че две седмици преди термин е прекалено рано. Аз не бих се съгласила толкова рано. Зависи какви са ти показанията за секцио все пак, но аз лично не бих се съгласила на толкова ранна дата.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Щом има медицински показ.за секциото не го мисли  Peace
Важното е вс. да мине ок   bouquet

# 10
  • Мнения: 11 003
Моето планово секцио беше 9 дена преди термина, по медицински причини. Гинекологът ми предложи да си избера 1 ден в  седмицата преди термина и аз реших да е на 5.04. Случи се така, че 2-3 часа преди операцията ми падна тапата и ми изтекоха водите. Simple Smile
Щом си с медицински показания, по-важно е всичко да мине благополучно и бебето да е добре, а не да се притесняваш, че ще му промениш съдбата, каквото и да означава това.
Леко раждане! Hug

# 11
  • Мнения: 1 226
Интересни чуденки ви се въртят в главите... Аз, когато бях бременна, единственото нещо, което исках е да сме живи и здрави с бебчето и по време на раждането и след това, не ми е пукало за звезди, съдби и т.н. Съдбата на детето си ще я промениш като не отидеш навреме в болницата и се случи нещо лошо.... Нямаш ли друго, за което да се притесняваш...  newsm78
О имам повярвай ми.И те не са едно и две, но са по-притеснителни.Тази е най - безобидна.Като се има впредвид че това бебе го чакам от 8 години,повярвай ми имам и да не ти дава Гоиспод да ги изпитваш.Не съм пуснала темата да се заяждаш.Ако нямаш какво да кажеш не пиши.
Приятна вечер от мен.

# 12
  • Мнения: 511
Аз родих секцио по медицински показания 4 дни преди термин. Първо да кажа,че не вярвам на звезди,числа,съдби и т.н. Обаче като дойде време да раждам и да избирам дата, започна голямото чудене. Док ми каза да си избера една дата от последната  40 г.с.  и аз си избрах 01 юли. Исках да е юли, защото и аз съм родена тогава. Дата реших да е 1, много ми хареса като дата (!), а и се падаше неделя, а някъде бях чела, че родените в неделя са късметлии, родени са под щастлива звезда (нали не вярвах в звезди). Всъщност на  която и дата да беше направено секциото това щеше да е най-щастливият и прекрасен ден, защото се ражда моето дете и всички зезди на небосклона светят за нея.   Hug

# 13
  • Мнения: 344
 Hug Hug Hug  Стелаааааа  Hug Hug Hug
Същите мисли ме мъчат и мен  Thinking
Рожденната ни дата е важна и определяща според мен... В нета бях попаднала преди доста време на ценоразпис на Алена и там имаше такава услуга ... Цената беше към 200-300лв  Crazy
Ако попадна на нещо интересно, ще ти пиша обещавам  Heart Eyes

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма проблем, не се притеснявай толкова!  Peace
Аз съм раждала и двата пъти секцио, без грижи! Слушай си доктора според мен, той най-добре знае!  Peace
Леко раждане!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт