Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 юни 2008, 22:06 ч.
  • Преглеждания  494  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
Здравейте момичета!Искам да попитам -аз пия Марвелон от 1 месец,като изпих опаковката започнах 7 дневната пауза и на 5 ден ми дойде.Трябваше да изчакам още 2 дни и тогава да го вземам отново,но по инерция  го изпих пак на първия ден от цикъла,тоест на 5 ден от паузата.Въпросът ми е какво да правя,опасно ли е?Моля помогнете ми!Благодаря предварително!

Реклама
# 1
  • Мнения: 1 763
Продължавай да го пиеш, просто ще ти се промени цикълът,т.е.ще ти свърши по-рано опаковката и другия месец ще ти дойде по-рано. Аз веднъж бях пропуснала таблетка, после изпих две наведнъж и цяла нощ повръщах, но нищо по-страшно не се случи.

# 2
dobre 4e gi ima tiq forumi;o)))
piq marvelon ot edin mesec i ginekolkojkata mi kaza 4e e normalno v na4aloto da polu4a zacapvane. da ama tova zacapvane prodaljava cqla ve4nost. sled dva dni trqbva da napravq prkasvane za da mi doide a to realno vaob6te ne mi e spiralo. normalno li e tova i ako slu4aino e kolko vreme prodaljava?
blagodarq vi;o)

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт