Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

вода

• 15 юни 2008, 12:52 ч.
  • Преглеждания  1 722  Мнения  25  Онлайн  1
Отговори
моят син е на 9месеца вече и продължава да отказва да пие вода.храним се само1-2пъти с АМ.яде почти всичко вече но категорично откава да пие вода,а мисля че в тез жеги вече би трябвало да прояви интерес кън ВОДАТА.има ли някакъв начин да го накарам да пие или ако не вода някакъв 4ай или незнам.някакви течности(сок също не иска)

Реклама
# 1
  • СВИЩОВ
Не знам какво да те посъветвам синът ми беше да скоро така (иначе пиеше много сокове),но от тези жеги започна да пие вода и то доста - 300-400мл на ден.
Бих те посъветвала да предлагаш по често водичка или да пробваш да му даваш с лъжичка.
Пожелавам ви успех

# 2
  • Sofia
Децата трябва да пият вода. Опитай с чай.

# 3
  • в Надежда-та
Предлагай по-често Peace

# 4
  • Мадрид
Моята госпожица пропи вода едва ония ден. Под пропи имам вредвид, че започна да пие повече от 50мл на ден, защото преди само си плакнеше устата. Пробвай да даваш с лъжичка, макар и да не изпива много така. Дъщеря ми досега само с лъжичка пиеше по малко. Предлагай често.

# 5
  • София
Ще започне да пие.  Не се притеснявай. Peace

И моята дъщеря, не искаше до 1г.

# 6
  • Бургас
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile

# 7
  • в Надежда-та
soundchaser и ние сме така случвало се е да изпива и по 2 шишета от 250мл #Crazy На 3ч памперсите са пълни.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
Peace

# 9
  • София
Синът ми пропи преди месец и половина, два. Сега пие около половин литър на ден.
Вероятно детето си получава необходимото количество течности от храната.

# 10
  • в очите на двама мъже
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile
Мдааа,когато синът ми беше малко по-голям от дъщеричката ти,пиеше ужасно много вода,съответно пишкаше много.И сега е така.Според нашата лекарка това не е причина за притеснение,напротив-индикация,че бъбреците работят парфектно.

# 11
  • Милано/Варна
Моята дъщеря пропи като стана на една годинка. Преди това все едно й давах отрова. Предлагах й често и просто от само себе си се реши в един момент. Всичко ще е ок!

# 12
  • Стара Загора
И моята дъщеря пропи вода когато навърши една годинка-до тогава въобще не искаше,въпреки че и предлагах често вода

# 13
  • София
предлагай често,в жегите ще пропие

# 14

Аз имах същия проблем и откакто започнаха жегите започнах да предлагам по често вода и тя си пийва вече. Бъди по настоятелна.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт