Лунна диета-18.06,20:30ч.

  • 8 700
  • 158
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 923
Oooo, да се запиша и аз.Този път май малко закъснях  newsm78

# 46
  • Мнения: X
Добре де, наистина ли като гладувате точно в лунната фаза сваляте повече килограми, отколкото в друг ден? Питам с най-добри чувства.

# 47
  Mина, сега виждам въпроса и ти отговарям с удоволствие, но за себе си.
От година и половина спазвам режима ако не в 4-те то поне в 2 от фазите...харесала съм си новолуние и пълнолуние. Правя го определено за прочистване на организма, обаче и свалям. Ако предния ден и следващия т.е. 2-та дни около фазата си само на плод и фрешове, чайове, а в деня на фазата само на вода и чай/фреш, то няма как мило момиче да не свалиш от 1 до 2 кг. Свалям ги без никакъв проблем. Трудността е в тяхното задържане. Тъй като аз обикновено се боря с 2или 3 /това е от много години/ т.е. аз съм в близост до идеалното си тегло, то тези 2-3 не ме тормозят...е ту са нагоре ту са надолу...но понеже са малко, организмът доста се противи да се раздели с тях. така сапри мен нещата...Обаче, ако някой има да сваля повече, със сигурност ще му е по-лесно....особено ако направи 2-3 дни сега около фазата на пълнолунието и продължи на салатки, риба и пилешко следващите 2 седмици, но говорим сериозно, упорито без прегрешения...мисля от 3 до 10 бимогло да се свали...за около 15-18 дни.
Дано ти бях полезна. Само да добавя. Всички диети са продукт успешен или по-малко успешен, но създаден от човека/диетолога/. Лунните фази и свързаните с тях помени и процеси са закономерни и свързани с природата. От много векове насам се изседва влиянието върху човека. Определено помня че моята баба ги спазвше, но естествено не с цел отслабване, а за здраве  Hug

# 48
  • Мнения: 1 092
Този път съм с вас  Peace

# 49
  • Мнения: 1 142
Добре,че реших да проверя какво сте писали.Вече и аз съм на линия.Бяхме на риболов на Ивайловград и там доста прекалих.Но утре съм на линия момичета.

# 50
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ми аз май вече се записах  newsm78, ама да се запиша пак

мина, не мисля че някой тук е пробвал да гладува друг ден, а не в определения, е, на всеки се е случвало малко да измести фазата ако се налага ... но общо взето ... не знам дали има значение, но при мен ефекта е очевиден. АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ го забелязват. Не че съм била особено дебела, но 8 кг по-малко страшно си личат. Успех

# 51
  • Мнения: 249
здравейте момичета Simple Smile
аз съм нова тук и се надявам да издържа 24 часа успех на всички  Peace
ако пия 2 кафета грешно ли е ?

# 52
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
За първи път ми е Embarassed.Желая успех на себе си и на всички вас момичета. Hug

# 53
  • Мнения: 3 461
И аз се записвам, ще обядвам днес и ще вечерям чак утре вечер.

# 54
  • Мнения: 737
И аз смятам да мина само с лека закуска.

# 55
  • Мнения: 5 001
За първи път ми е Embarassed.Желая успех на себе си и на всички вас момичета. Hug
Първо ,добре дошла   bouquet
И после да ти кажа.....ако ти пригладнее хапни някой плод и не се отказвай  Peace Успех!

# 56
  • София
  • Мнения: 461
Добро утро, лунатички! Хайде вече и аз съм с вас, че отдавна не съм я правила, с мъжа ми сме на линия довечера Mr. Green
Успех на всички!   bouquet

# 57
  • Мнения: 409
Добро утро на всички ! Здравейте, бройте ме и мен започвам и аз от днес вечерта reverance

# 58
  • Мнения: 4 170
Започвам от тази сутрин.Пък каквото сабя покаже. smile3540

# 59
  • Мнения: 160
Започвам от тази сутрин.Пък каквото сабя покаже. smile3540

И аз се записвам. Даже от снощи, но днес се претеглих, така че почвам сега до 20ти : ) Дано да издържа, успех на всички Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт