как се справяте с болките на детето , когато му излизат зъбчета ?

  • 2 269
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
много я боли милата , не иска гумени такива да си чеше венчетата , давам и панадолче от време на време ,
но чух за някакво гелче, което успокоявало, ползвали ли сте и от кое сте доволни .Ще ви бъда много ,
благодарна ако споделите !  Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 87
И Стефи започнаха да е мъчат венците,мажа ги с Calgel.Наистина облекчава.

# 2
  • Мнения: 2 908
Гелчетата са Калгел(нашето)и Дентинокс.И двете имат хубав вкус,но малко помагат-пробвах и двете-при нас нямаха почти никакъв ефект.Панадол гледам рядко да давам.Търпение му е майката.

# 3
  • Мнения: 625
От опит знам,че гелчетата почти никаква работа не вършат.Търпение  е решението.Някои майки дават камомила от хомеопатичните във водичката и са доволни,но аз не съм пробвала.А просто така Панадол не смятам,че е добре да се дава,само в краен случай.

# 4
  • София
  • Мнения: 302
аз мажа с Пансорал, няма оплаквания... Панадол за сега(4 зъба) не съм давала..

# 5
  • Мнения: 3 306
търпение ...  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 777
Давам сироп Калпол,когато положението много се влоши.Мажа и с Дентинокс.

# 7
  • Мнения: 191
Аз съм доволна от гелчето Дентинокс.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 526
   При нас много помогна Дентинокс Simple Smile

# 9
  • Мнения: 554
И аз мажа с Дентинокс, цяла вечер си спи Peace

# 10
  • Мнения: 1 367
Гелчетата,които съм ползвала,са "Калгел","Дентинокс" и английското "Бонджела".Давам при нужда хомеопатичното "Дентокинд".Гледам да не прекалявам с "Панадол"-а,но ако много го боли му давам половин дозичка.Но всичко има временен ефект.

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
"Калгел" ,"Дентинокс" и търпение.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 185
Ох, много ми е близка тази тема. Така се мъчи милото ми момче, направо ...................! Него го облекчава да суче и дъвче моя пръст, за гризалки не ще и да чуе. Търпение!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 324
И аз мажа с Дентинокс, но ефекта е за около 15 мин.  Sad

# 14
  • Мнения: 5 393
Мажех го с разни гелчета, няколко пъти съм давала Нурофен, но общо взето няма справяне с този проблем.Това си е период, който трябва да се преживее.

Общи условия

Активация на акаунт