World of Warcraft мания

  • 62 371
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Хей, момичета, чета тук, че има много фенки на WOW, а не откривам тема! Какво ще кажете да си спретнем една?  Crazy
Направо съм луда по игричката и играя до сред нощите. Предимно се мятам насам-натам с геройче Mage, което развива и tailoring способности.
Иначе от интерес съм си направила и други Simple Smile
С милото ми играем в Anachronos - сървър. Има ли други там?

# 1
  • Мнения: 1 505
Дай линк към игри4ката и за незнае6тите обясни по-подробно,моля те,как се играе.

# 2
  • Мнения: 119
Тук може да се създаде безплатен акаунт за 10 дни, просто за да видиш какво представлява играта. Трябва и да си я свалиш и да я инсталираш, де.  Wink
В последствие, ако ти допадне, си я купуваш. Струва към 30лв и имаш един месец безплатен достъп до сървърите, където може да играеш с хора по целия свят.
После всеки месец плащаш по 20лв.
Най-общо казано милиони души по цял свят играете заедно в няколко сървъри, където е създаден един фантастичен свят. Прилича малко на Diablo, но е много по-интересно и усложнено. Създаваш си герой, който получава различни задания и мисии. Всяка изпълнена успешно му носи пари, интелект, повече здраве и т.н. С една дума - еволюира.
За мен целият чар на играта обаче се крие в това, да играеш с други хора (като влизате в гилдии, партии и т.н и заедно изплълнявате различните куестове), реални играчи, а не с компютъра....
Има и опция да се справяш с всичко сам, де.  Wink

# 3
  • Мнения: 329
На мен Warcraft ми е любимата игра.За мен няма друга-само тяяяяя.Играла съм 2,ама 3 направо я разцепих миналото лято. Flutter.Свалих си WOW,обаче не съм я играла още.На 24ти имам изпит по анатомия на човека.Да ми се махне от главата и почвам  Peace

# 4
  • Мнения: 119
Голяма зарибявка е. Като почна забравям дори да ям, да не говорим, че чистене, готвене и разни подобни минават на заден план. Радващото е, че милото е фен като мен (всъщност той ме зариби) и няма оплаквания.
Успех на изпита и ще чакам да се включиш Simple Smile

# 5
  • Мнения: 329
Абрa, и ние сме по игрите.А не обичам да гледам как някой играе,за сметка на това пък моя приятел много обича,за това и се разбираме-аз играя-той ме гледа  newsm62

# 6
  • Мнения: 18 542
Аз имам маге 70-ка на Нептулон  Laughing Crazy плюс няколко други по-малки геройчета пак там. Е няма такава краста просто! Играя вече почти 2 години.

# 7
  • Мнения: 119
Gery_Cherry, ние сме голяма картинка с моичкия -  аз съм на компютъра, той на лаптопа и играем ли играем Simple Smile
Миоки, на този сървър има доста хора от БГ, някои от приятелите ми играят там също.
Любимото ми геройче за момента е Mage, но съм още нисък левъл с него - 19. Още нямам герой от 70 левъл, най-големият е Night elf от 66.
Иначе съм си направила цял отбор и само ги менкам - един ден с едно геройче, друг ден - с друго. Имам и Human, gnome, dranei... Абе, краста и е това...  Whistling

# 8
  • Мнения: 18 542
Да, вярно е, има много бг-та Simple Smile
Аз си имам един мейн герой и другите са само за разнообразие. Ако трябва да вдигна още една 70-ка с всичката му репутация ще почина  Laughing
Този не ми е облечен както трябва пък камо ли друг да мъча.
В интерес на истината вече не играя толкова колкото преди.

# 9
  • Мнения: 119
Представям си. Аз като видях с какъв зор се качват нива след 40то и направо.... Shocked
Затова сега си играя с малко рейтинговите ми геройчета Simple Smile
Днес се забих в някакъв смотан куест и ето вече за 4ти път умирам. Трябва да помоля милото да дойде да ми помогне. Знам че не е много честно, ама нямам нерви, пък и искам да видя какви ще са следващите задания  Whistling

# 10
  • Мнения: 18 542
Ако не можеш да се справиш, търсиш си помощници - винаги се намират  Laughing
То сега нивата се вдигат лесно, преди да пуснат експанжъна беше по-куцо Simple Smile
Чакам да пуснат дъ лич кинг та да ми се доиграе пак Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 884
Голям фен съм- играя на пиратски сървъри. Ако искате може да си намерим подходящ blizlike сървър и да си направим парти и да играем. Обикновено играя с елф магъосник - в момента играя на фън сървър и съм 80 левъл. Навита съм за парти.
Burning Crusaide - играя с blood elf.  Laughing
Казвайте коя версия са ви игрите и да почваме партито.

П.П. Междо другото - тая година Blizzard са обещали и Diablo III  ooooh! Laughing

# 12
  • Мнения: 18 542
Аз играя само на Близардски сървъри  Simple Smile който иска, нека заповяда на Нептулон  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 786
Аз имам герои на Нептулон, обаче играя хорда Simple Smile

# 14
  • Мнения: 18 542
хехе, дай да си направим малко ПВП  Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 786
хехе, дай да си направим малко ПВП  Laughing

Е ти си 70-тка ще ме изкъртиш, аз на нептулон имам един hunter 30 Simple Smile
На един друг сървър имам 60 warrior
рядко играя вече, че нямам време ама като дигна хънтерчето ще свирна Simple Smile

# 16
  • Мнения: 18 542
Споко Simple Smile имам хънтър 44 и пийст 12  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 119
Аз играя само на Близардски сървъри  Simple Smile
И аз така. Само че всичките ми геройчета са на Анахронос - просто и всичките ми приятели играят там Simple Smile
Ако почна на Нептулон ще има да играяяяяя докато ви настигна....
На пиратски вече не играя - там все нещо е недоизкусурено (я липсва куест, я някоя магия на работи или пък няма дадена абилити). Преди да, но след като открих предимствата на Близардските, няма май скоро да се откажа от тях Simple Smile
Вчера се спуках от кеф. Играх си с мейджа и трябваше да убивам едни сладки рачета за месо за един куест. Ама не ми се отдаваше и извиках един френд на помощ. Той е 70ти левъл и трябваше просто по 2 пъти да ги прасне тия гадини, за да им види сметката. Та аз само минавах и обирах Simple Smile И натрупах експириънс като върнах куеста, де  Whistling

# 18
  • Мнения: 2 653
Ауу, я хордата на нептулон да си признае кой кой е  Mr. Green
С мъжа ми играем по цели нощи, обаче от както забременях много трудно играя, защото малката се буди по някога през нощта и няма как да изоставя цял рейд да ме чака да приспя Дзверо пак , та сега само се моткам насам -натам докато малката поотрасне.
Имам 70-ка  паладин БЕ на нептулон, 70 алианс-прийст на Vasji, сега вдигам пак паладин на Каззак, алианс.
Общ овзето повечето ми познати играят и то целите семейства.Тази игра е направо пагубна за домакинството....добре, че е детето, та ми е гузно да не сготвя...
Представям си. Аз като видях с какъв зор се качват нива след 40то и направо.... Shocked

Е вече Близард направиха доста зони без елитни мобове и по-бързо качване на левел.
За вдигане на левел  бързо има едни наръчници , та с тях  много лесно се вдига.Не е нужно да се съобразяваш точно с плана описан там.Основното правило е да правиш куестове, които вече са ти зелени.Така бързо ги изпълняваш ,а експириънса който се взема при връщането не е много по-малък.И така обикаляш постоянно по земите да правиш лесните куестове.

# 19
  • Мнения: 18 542
Вярно си е пагубно за домакинството пък и често и за семейството, ако не играят и двамата и нямат отделни ацц-та  Grinning
Вдигнах прииста до 24 лвл ама голям зор. Добре че имам приятели да ми направят наякоя и друга инстанция, че иначе съм го закъсала.
Сега с нетърпение чакам продължението  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 653
Наистина , ако единия не играе е много дразнещо за другия.Особено пък , ако неиграещия никога не е играл тази игра сериозно.Всички около нас- родителите ни, познати-които изобщо не се интересуват от игри ,ни гледат като невменяеми, когато кажем, че тръгваме , защото 7,30 почва рейда(примерно).
Аз само на първия ми характер играех инстанции, сега като вдигам лвл изобщо ги пропускам, особено  на Казак, защото там съм сама и нямам познати да ми помагат.Иначе си е чиста загуба на време докато намерия парти,  после тъкмо влезем и някое хлапе точно преди първия бос приреве, че мама му спира компютъра, че трябва да си ляга  #Cussing out
Относно пиратските сървъри- лично не съм играла .Братовчедите ми играя  а такива  иот това което съм чувала- епици в Дъскууд, Блек темпъл с парти от 5-ма, отиваш при даден тренер и учиш всички възможни рецепти- някак си се губи цялостния замисъл на играта.СЪщо няма такива гилдии както  в оригиналните сървъри.

# 21
  • Мнения: 18 542
Видях, че на аватара ти има геройче, предполагам твоето Simple Smile дай картинка в по-голям размер.
Ей ме мен Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 22:43 от Миоки

# 22
  • Мнения: 2 653
Да, аз съм, но това ми е прииста .
http://picasaweb.google.bg/petya5q/Wow#
http://picasaweb.google.bg/petya5q/Pic02#
И тук съм правила една картичка, докато се учех на ГИМП  Embarassedhttp://picasaweb.google.bg/petya5q/WowCard#5146492720152788338
Сега поледно паладина на Нептулон ми се води най-основния характер, но и тя милата е на изчакване до по-добри врмена за игра.

# 23
  • София
  • Мнения: 786
Скоро си преместих всички геройчета на Нептулон Simple Smile
само че аз съм хорда  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 18 542
Еее верно ли бе Simple Smile
Може да си напишеш имената та като те срещам да не ге ганквам  Laughing Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 786
Еее верно ли бе Simple Smile
Може да си напишеш имената та като те срещам да не ге ганквам  Laughing Laughing

kravamilka е warrior 60-ти
lovkinia е hunter 40-ти
и имам един малък warlock
Simple Smile
повечето ми приятели са на нептулон и са алита Simple Smile така че имам връзки в противниковия отбор

# 26
  • Мнения: 18 542
Еее верно ли бе Simple Smile
Може да си напишеш имената та като те срещам да не ге ганквам  Laughing Laughing

kravamilka е warrior 60-ти
lovkinia е hunter 40-ти
и имам един малък warlock
Simple Smile
повечето ми приятели са на нептулон и са алита Simple Smile така че имам връзки в противниковия отбор

Хихи Simple Smile аз съм много зле в PVP.
Току що се изтегли последния пач преди експанжъна, обаче няма сървъри все още. Иначе още от сега се виждат промени още от посрещането  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 786
Еее верно ли бе Simple Smile
Може да си напишеш имената та като те срещам да не ге ганквам  Laughing Laughing

kravamilka е warrior 60-ти
lovkinia е hunter 40-ти
и имам един малък warlock
Simple Smile
повечето ми приятели са на нептулон и са алита Simple Smile така че имам връзки в противниковия отбор

Хихи Simple Smile аз съм много зле в PVP.
Току що се изтегли последния пач преди експанжъна, обаче няма сървъри все още. Иначе още от сега се виждат промени още от посрещането  Laughing

оффффф тоя пач го тегля няколко дни, днес най-после успях да го дръпна
преди все стигаше до 95% и до там
ще види какво ще е Simple Smile
ти ще се правиш ли от новия герой?

# 28
  • Мнения: 18 542
Не знам още. Първо мисля да си вдигна мейджа до 80
Сигурно ще направя, че понякога ми втръсва с мейдж, а от расите с които ми се играе класовете са ограничени. Искаше ми се найт елф лок, обаче нямааа, а на Нептулон не мога да си направя белф, а с гном не ми се играе, прииста не ми е призвание явно. а бе лудница Simple Smile

пробвах да логна и ми се появиха някви руски сървъри при това май с имена на кирилица  Shocked излизха ми с питанки имената де и все още всичко е долу. Сигурно днес ще ги пуснат по-късничко.

# 29
  • Мнения: 2 653
Аз съм Lesy БЕ  паладин на нептулон, иначе имам един друид, milkathecow  LaughingАко имате нужда от помощ някой път потърсете ме, че аз влизам само за аукциона, че съм в разпродажба преди експанжъна, а вдигам лвл на друг сървър.
Прийст е много тегаво, ако си хилър трябва да съобразяваш ранговете на спеловете...Общо взето си е труден клас.Паладинчето е супер, бухаш няколко спела само, а особено с ГРИД е много лесно.
Hero  не може всеки току така да направи(доколкото съм чувала).Мисля, че от определени инстанции падат едни итеми, които като се съберат можеш да започнеш чуста за hero клас.А самия клас  енещо средно между паладин и лок.А тези итеми падат в зони , където трябва да се ходи с рейд.И затова мисля, че трябва да си в гилдия за да и самата гилдия трябва да се разбере кой пръв ще направи hero, защото ако тръгнат мого хора да събират итемите едновременно, по-трудно гилдията ще се сдобие и с този клас-това го знам от тук- от там и не съм 100% сигурна.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 13:57 от fiona

# 30
  • София
  • Мнения: 786
Аз съм Lesy БЕ  паладин на нептулон, иначе имам един друид, milkathecow  LaughingАко имате нужда от помощ някой път потърсете ме, че аз влизам само за аукциона, че съм в разпродажба преди експанжъна, а вдигам лвл на друг сървър.
Прийст е много тегаво, ако си хилър трябва да съобразяваш ранговете на спеловете...Общо взето си е труден клас.Паладинчето е супер, бухаш няколко спела само, а особено с ГРИД е много лесно.
Hero  не може всеки току така да направи(доколкото съм чувала).Мисля, че от определени инстанции падат едни итеми, които като се съберат можеш да започнеш чуста за hero клас.А самия клас  енещо средно между паладин и лок.А тези итеми падат в зони , където трябва да се ходи с рейд.И затова мисля, че трябва да си в гилдия за да и самата гилдия трябва да се разбере кой пръв ще направи hero, защото ако тръгнат мого хора да събират итемите едновременно, по-трудно гилдията ще се сдобие и с този клас-това го знам от тук- от там и не съм 100% сигурна.

Аз знам че трябва да правиш някакви куестове (което не изключва да са в инстанции) и героя който си избрал постепенно се превъща в Death Knight. За целта трябва да имаш герой над 55 левел.

# 31
  • Мнения: 2 653
Ами май за последните яуестове трябват тези итеми-не знам точно, че не слушах внимателно.В общи линии разбрах, че не е много лесно да се направи, но 13ти наближава и ще видим .
Сега разбрах от мъжа ми , че в този пач от днес ще са добавени новите таланти.
А иначе прри самия WLC ще има бутон за смяна на талантире в движение-правиш си 2 билда(за пала примерно един за хил и един за дпс) и с бутон само сменяш билдовете.Ще има и някакви кукли да си упражняваш спеловете.Също така ще направят горе долу всички да са еднакво добри класове в определен билд, за да не се налага да  правиш точно определен клас, защото прави повече дпс.Ух, нямам търпение...като знам за BC то как го чакахме през нощта и после до сутринта разглеждахме новите земи и всичко, сега ще е още по.

# 32
  • София
  • Мнения: 786
Абе звучи готино, ще видим как ще е Simple Smile Това за двата билда ще е супер!

# 33
  • Мнения: 2 653
http://picasaweb.google.bg/petya5q/WowCard#5257373059602241250
Ето няколко скрийшота от новия лог ин бекграунд. newsm81

# 34
# 35
  • Мнения: 18 542
Няма ми го Нубтулона още  Sad

# 36
  • Мнения: 2 653
Kazzak го има, но щом започне да ми зарежда героя и ме изхвърля  Cry

# 37
  • Мнения: 18 542
Ще почакаме още значи. То сега всички ще се юрнат, тази вечер ако няма лаг ще си отрежа главата Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 653
влиза се вече
близард отново направиха нова игра! отивам на фризьор  Mr. Green
http://picasaweb.google.bg/petya5q/Wowwlc#

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 18:09 от fiona

# 39
  • Мнения: 18 542
Не ми дава списъка с героите на Нептулон Confused
Влязох обаче, нямам нито един приятел във френдс листата, всичките ми таланти са нулирани което се очакваше и не мога да си яхна фростсабер тигъра който се взима с репутация, за което ще се изям най-вече. Close

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 18:58 от Миоки

# 40
  • Мнения: 2 653
Не ми дава списъка с героите на Нептулон Confused
Влязох обаче, нямам нито един приятел във френдс листата, всичките ми таланти са нулирани което се очакваше и не мога да си яхна фростсабер тигъра който се взима с репутация, за което ще се изям най-вече. Close
споко и при мен така стана
всички коне и тем подобни се намират в char tab-a, там където хънтърите имат таб за петовете.Сега всички имаме таб за петове и там са ни конете.Един познат от доста време събираше всякакви петове от награди и чустове и разправяше, че щях да ги язи....не знам дали е така, сега ще разберем.
На мен са ми интересни и онези точки, които се събират, както и едни гриф-ове, като заспи малката ще разглеждам повече.

# 41
  • Мнения: 18 542
И аз чакам да дойде време за сън та да разцъкам на спокойствие Simple Smile
Сега и таланти наново трябва да мъдря...ужас  Laughing то вярно като нова игра. Новия изход от SW ми е интересно на къде води, а бе тази нощ няма да се спи много явно  #Crazy Laughing

# 42
  • Мнения: 1 212
Ех, доживях да видя и тема за WoW във форума  Laughing
Браво девойки !
Аз се записвам само да мятакам по едно око.
Не играя от близо 2 години / почти на толкова е и синът ми  Wink/.
На Dunemaul  имах няколко геройчета , но играех най-вече с една паладинка 60 -ка / не рачих да си взема Крузейдъра/ .
Бях спретнала и гилдия на един друг сървер , ама зарязах всичко  ..... много деца в тази игра , беее  Confused
Пък и моето вкъщи ... дойде ми в повече  Mr. Green
Мъжът ми е фен , ама и той сега бори хордата  Wink  на Dunemaul.
Успех !  Peace

# 43
  • Мнения: 18 542
Хихи вярно има много дечурлига. Аз за това не мърдам от Нептулон. Имам си познати на моята възраст с които играя и не ходя по случайни партита. Peace

# 44
  • Мнения: 2 653
То и преди имаше някакви теми 2, ако не се лъжа, но май само до 1ва стр стигнахме.
Наистина това с децата е много неприятно, защото заради разликата във възрастта имаме и различен поглед върху играта.В една гилдия още на стария ни сървър, където мъжа ми играеше, имаше ограничение за възрастта.Имаше само едно момче на 18 и то защото беше много добър хънтър.

# 45
  • Мнения: 18 542
Преди пача маунтовете можеха да се сложат в екшън бара и да се настройва клавиш за действието. Понеже мишката ми е с повечко бутони си бях нагласила клавиш от нея и така се яхвах и "отяхвах" обаче сега след промените не мога да си настроя функцията. Сега трябва да си цъкна героя, да отида в таба с ездитните животни и от там Close
Някой да има идея как да оправя този сериоооозен житейски проблем, че полудявам?

# 46
  • Мнения: 2 653
Пак може да го сложиш долу на бара-просто драг-енд-дроп от пет -барчето съответния маунт.Предполагам за бутона на мишката трябва пак да отидеш на key bindings  и от там да избереш,съответното буточне за барчето , в което си си сложила иконката взета от пет бара.Стана много объркано, но мисля, че ще разбереш.

# 47
  • Мнения: 18 542
Разбрах те, да Simple Smile
Благодаря!!  Hug

# 48
  • Мнения: 1 425
Ето още един фен Simple Smile Аз играя непрекъснато имам два героя на 70 лвл един Паладин и един Приест. Приеста ми е мног як Simple Smile Непрекъснато правя рейдове, защото приестите винаги ги включват. Имам вече доста яки айтъми.
Играя на един безплатен сървър,но кой е не знам Simple Smile Мъжа ми го инсталира и ме зариби много Wink

# 49
  • Мнения: 1 212
Абе, пач - пач ... ама щото вече коня е skill  / а не item в invetory-то/....
Благоверния ми вчера беше прединфарктно  Crazy , защото беше решил, че го е загубил безвъзвратно  Laughing
Много стрес, как можете да си причинявате това ?!  Laughing
/Нали ви предупредих, че съм биВш играч .... да не вземете да се стегнете нещо  Wink/   bouquet

# 50
  • Мнения: 18 542
Не е нарочно - то като наркотик  Laughing
Не знам дали като скил ще е по-удобно  newsm78 за сега не виждам разлика освен, че не ми заема слот в торбите и мога да си яхна което от животните искам и не е нужно да ги нося всичките (имам само скромните 5). След като ги нацъках всички, само фростсабера ми остана като предмет, другите изчезнаха като когато научиш рецепта.

# 51
  • Мнения: 2 653
Моите паладинските и преди си бяха скил, та не съм забелязала.
Просто е пристрастяване.След като забременях и спрях да пуша, спрях за малко да играя, защото  ограничихме пушенето само в компютърната, че не може рейд без цигари  Simple Smile , но и това беше временно-преместих си компа в хола.Даже бях сънувала, че ще ми изтекът водите, а мъжа ми ще каже "...чакай ей сега последен бос...".Всъщност аз знаех кога ще раждам и играхме до сутринта до 6 и  в 8 отидохме в болницата , вместо цял ден да се мъжа с контракции аз спах като къпана...Като се роди малката вече нещата се попромениха.Не мога да играя сриозно, защто тя понякога се буди през нощта, а и някой дни заспива след като са почнали рейдовете.А като не си активен играч, не намираш място в хубавите инстанции и съответно не се обличаш добре.Сега тя вече е по-голяма и мисля от този ексопанжън да наваксам и да почна пак да играя , това ми е шанса, защото сега всички ще почнем с итемите от нул, както при ВС.
Играта е много запленяваща, просто така си е измислена.

# 52
  • Мнения: 18 542
Аз пък откакто се разделихме с мъж ми нямам толкова време да играя. Напоследък имам и доста извънредна работа та хептен не ми остава време. Единствената редваща гилдия в която ме търпяха  да ходя когато мога се разпадна. Иначи си права, ако не ходиш редовно на рейдове забрави да си с добре облечен герой...ще видим, сега след експанжъна кво ще стане.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 653
Вече енчантите могат да се продават на АН.Инскриптърите правя тедни основи, на които се слага енчанта и след това всеки може да си го прави.Те правят и гЛифовете(а не грифовете , както съм писала по-горе Simple Smile)

# 54
  • Мнения: 18 542
Аз съм енчантер Simple Smile

# 55
# 56
  • Мнения: 243
Хей момичета честит ви Release!
Ние вече се сдобихме с дисковете и мъжо цикли няколко часа,а аз обикалях като гладна котка покраи него, smile3508 но ето че и моя ред доиде!Незнаех че сте си спретнали фен клуб на WOW,иначе отдавна да съм тук!Аз играх Warlock до 70лвл,сега обаче ще съм с друид,защото спряхме да плащаме акаунта с Warlock4eто!
Ползвате ли координати на картата,сайтове където са описани всички quesтове,ако не да ви дам малко информация...

# 57
  • Мнения: 2 653
Добре дошла! и мерси  newsm81
Ползваме всякакви екстри  Grinning
Ето малко нови скрииншотчета
http://picasaweb.google.com/petya5q/RecentlyUpdated02?authkey=FZ1QqG4E2Vk#
http://picasaweb.google.com/petya5q/RecentlyUpdated#
http://picasaweb.google.com/petya5q/Wow02#5268263476860074466

# 58
  • Мнения: 18 542
Уф пак започна цикленето  Laughing
Честит ви експанжън и нови куестове до припадък  Crazy

# 59
  • Мнения: 18 542
Някой може ли да ми даде адрес на работещ пиратски сървър. Все едно дали е с ТБЦ и Лич кинг.  Praynig

# 60
  • Мнения: 1 884
Някой може ли да ми даде адрес на работещ пиратски сървър. Все едно дали е с ТБЦ и Лич кинг.  Praynig
http://www.uber-wow.com/

# 61
  • Мнения: 18 542
благодаря!
 bouquet

# 62
  • Мнения: 1 884
Миоки играеш ли на сървъра? Моят  герой е Бриана - DK blood elf class Mage. Свиркаи ако ме засечеш да цъкаме заедно.

# 63
  • Мнения: 6
 newsm03 Здрасти и от мене Simple Smile

# 64
  • Мнения: 18 542
Миоки играеш ли на сървъра? Моят  герой е Бриана - DK blood elf class Mage. Свиркаи ако ме засечеш да цъкаме заедно.

Ох исках пиратски да наплравя геройче на дребния ми, че не мога да се доредя от него  Laughing ама още не съм нагласила сървърите - нещо не мога да се справя.

# 65
  • Мнения: 6
Games\World of Warcraft\Data\enGB realmlist.wtf сменяш с името на пиратския  Wink

# 66
  • Мнения: 18 542
Games\World of Warcraft\Data\enGB realmlist.wtf сменяш с името на пиратския  Wink
Мацка, изчисти си кутията с личните че ти е пълна.

Тоя обаче е за US не европейски  newsm78

# 67
  • Мнения: 6
Това няма значение където е ЕU го правиш на US (ако говориме за пиратски)

# 68
  • Мнения: 619
Ехооо, знам, че темата е стара  Embarassed
Защо не пишете, не играете ли вече?

# 69
  • Мнения: 641
Здравейте WoW маниячки!
Мъжът ми и аз сме пристрастени към тази игра от 2 години и половина. И двамата имаме холи свещенници и обожаваме да райдим. За жалост от както се роди малкия приест нямам много време за играта, само от време на време надничам зад рамото на мъжът ми и му завиждам лекичко за това, че целият контент му е на фарм. Сега малчо си прави май режим с дълго спане от 19 до 1, та май май и аз ще успея да почна отново да райдя. Много се радвам, че намерих тази тема, но реших, че не може в този велик форум в който има всичко, да няма и пристрастени към тази мания! И двамата с мъжът ми сме на Outland, Алиянц

Хубава вечер /cast prayer of healing

# 70
  • Мнения: 619
Хех, здравей!
Ние обаче с мъжът ми вече отказахме уоу-а след 3 и кусур годишно пристрастяване. Аз съм мейдж, а той е прийст-алианси сме и двамата...Бяхме де...

# 71
  • Мнения: 641
Здравей
Защо се отказахте? Интерес ли загубихте? Сега след Lich King експанжънат има доста нови инстанси, райдове и въобще Близард добре се справят с поддържането поне на нашия интерес. Имаме добра, райдваща сериозно гилдия, та не знам нас тази мания кога ще ни мине, а ми се ще да опазим детето от нея за известно време поне
Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 72
  • Мнения: 619
Мъжът ми се обади днес и ми каза, че е платил акаунта си  Mr. Green
Не бяхме играли няколко месеца.
Ами защото взе да пречи на приоритетите ни.

# 73
  • Мнения: 641
Princess of Education, приятна игра  Mr. Green
За сега ми остава време само да правя дневните куести в Icecrown за злато, за да подпомагам съпружеското тяло  Money. Обезпаричихме се яко за чопър с кош – адски скъпо това возилоооо. Обаче е голям кеф да си обикаляме двамата Азерот с него – той кара – аз се возя  Mr. Green

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ехейййй и тема за WoW има Simple Smile
И двамата с моят мъж играем в Kazzak към Blizzard (т.е плашаме си  Mr. Green)
Супер разпускащо е, но напоследък ни писна защото всички heroic raids сме ги изчистили.. и с нетърпение чакаме новият patch. Twisted Evil

# 75
  • Мнения: 641
Aetera, какви класове играете? Вярно е страшно разпускащо – изчиства ти главата от всички дневни простотии. А в тандем с половинката е супер яко. Божееее как ми липсва райденето. Казват, че Ulduar ще е доста тежък. Ще трябва да пазаря някаква схема с мъжът ми, през вечер той да гледа малчо, само си мислех, че ще е трудно да кърмя и да хилвам  Mr. Green.

# 76
  • Мнения: 619
У нас половинката е маниака, аз направих герой уж да играем заедно ама нещо не става. Не съм геймър и това е....Посел отидохме в Близард, плащахме по 2 акаунта, но така и не се зарибих....

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Aetera, какви класове играете? Вярно е страшно разпускащо – изчиства ти главата от всички дневни простотии. А в тандем с половинката е супер яко. Божееее как ми липсва райденето. Казват, че Ulduar ще е доста тежък. Ще трябва да пазаря някаква схема с мъжът ми, през вечер той да гледа малчо, само си мислех, че ще е трудно да кърмя и да хилвам  Mr. Green.
Ето го моят warlock - Aetera
А моят мъж има mage.
Ам.. имаме и доста alt's Simple Smile Но тези са ни основните герой.

# 78
  • Мнения: 18 542
Не знам за вас ама аз по едно време нямах личен живот. Полека ми поомръзна като че ли.
Сега влизам от време на време ама нещо не ми е страст както беше по едно време дълго време  Mr. Green
Тия райдове започнаха да ме дразнят защото са супер задължаващи  ooooh!
Едвам изтрайвам цяла инстанция без да пална една цигара и за това ходя само с приятели, щото ме търпят.
Е те и приятели не останаха много, повечето спряха да играят редовно.  Sad

# 79
  • Мнения: 619
Моя мъж днес се запзнал даже лично с половината гилдия понеже е в София, а те са от там...
Предполагам, че ще започне редовно пак да играе...не знам да се радвам ли, да плача ли...

# 80
  • Мнения: 641
Aetera, много ти е як лока  Sunglasses
Ето ни и нас Kabba – мъж ми и аз Esperanta
Моят гиър никакъв го няма, но не съм райдила от 06-01 вечерта преди да се роди малчо, за това още си ходя с шапката на Ваши Blush. Райдихме до 2 часът, а на другия ден малчо се появи на бял свят в 11 часът. Ни контракции съм усетила ни чудо.  Mr. Green
Миоки, ти в българска гиилдия ли си? Да трудно се намират 25 приятели за райд.
Princess of Education – ами аз се радвма, че мъжът ми се кефи. Е вярно е, че той се съобразява и с мен. Аз почнах да играя, защото мъжът ми го зариби един приятел и киснеше яко в  WoW. А на мен ми беше любопитно да видя какво е това чудо. И видях де, та се неразбра  Mr. Green. После спорихме на кой му е ред да ползва компа, пък и деляхме един акаунт. Разбира се накрая се наложи да си купим 2 PC та и 2 аккаунта, напарвихме си кабинета – компютърна зала.Но сега като се роди малчо, ще преустройваме залата в детска и къде ще слагаме компютрите – не знам. А ми се иска пак да са в една стая, че е е голяма тръпка да сме заедно в райд не само в играта ами и в стаята. Аз от къде тръгнах как се отплеснах. Та мисълта ми беше, че за мен е важно с мъжът ми да споделяме еднакви хобита и интереси, едно че укрепва връзката, второ фъна е по-голям. Миналата година на път за морето – 2 часа сме спорили за една тактика и как да се разпредели хиила и защо. Луди хора  Blush.

# 81
  • Мнения: 619
Аз пък не съм такъв фен, не съм геймърка по принцип. Иначе си имаме 2 компа, 2 акаунта, не са пиратски, плащаме ги. Но милото не може да се усети къде е границата... Затова сега се тревожа по-скоро... Sad
Иначе не играе с мен, а мога само по 1-2 часа на вечер, а той играе почти непрестанно, на работата си има инсталирана играта...
Следователно моя герой си седи малък левъл, защото не мога да играя по 6 часа на вечер, той пък иска да ходи да райдва...и тъй...сега си играе с гилда и това е...

# 82
  • Мнения: 641
Разбирам те, не ти е тръпка, защото героят ти е нисък левъл. Аз също никога не съм била геймърка преди WoW, максимум съм играла минички и другите вградени Windows игри. Веднъж да го вдигнеш и да се облечеш от инстанции – може бавничко да е, но после кандидатствай в гилда и ако детето позволява – райдвай с мъж си, ще видиш разликата. За границата – моят мъж се усеща, а ако се отплесне нещо, няма нужда от много напомняне, та за това не се тревожа. Иначе знам, че е голяма драма – от приятели съм чувала. Представям си какво ти е, той по цял ден в играта, ти търчиш по детето имаш нужда от помощ....

# 83
  • Мнения: 619
Героя ми е 66лвл и е облечен понеже играем само приятели, в един гилд сме-български, и ходя с тях по инстанции и ме обличат  Mr. Green
Но не знам защо игрите не ме влекат....ще видим все пак какво ще стане, може пък да почна и аз пак... Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 653
не съм райдила от 06-01 вечерта преди да се роди малчо, за това още си ходя с шапката на Ваши Blush. Райдихме до 2 часът, а на другия ден малчо се появи на бял свят в 11 часът. Ни контракции съм усетила ни чудо.  Mr. Green

Princess of Education – ами аз се радвма, че мъжът ми се кефи. Е вярно е, че той се съобразява и с мен. . А на мен ми беше любопитно да видя какво е това чудо. И видях де, та се неразбра  Mr. Green. 2 PC та и 2 аккаунта, ... кабинета – компютърна зала....Та мисълта ми беше, че за мен е важно с мъжът ми да споделяме еднакви хобита и интереси, едно че укрепва връзката, второ фъна е по-голям. Миналата година на път за морето – 2 часа сме спорили за една тактика и как да се разпредели хиила и защо. Луди хора  Blush.


Много познато!
От както се роди малката- в началото играех  докато тя спеше.Сега вече почти не играя.Иска ми се пак да започна по-сериозно, но просто нямам време и сили.Сега вдигам един death knight ( Teila ) ,но кой знае кога ще го вдигна , както и предишния ми main Lesy
Ако има някой на този сървър, да се обади, ако ме види онлаин- аз играя предимно през деня в последно време.

Дори не съм и виждала инстанциите от новия експанжън-само от монитора на мъжа ми, а така си мислех, че това е момента да наваксам ... Sad

# 85
  • Мнения: 619
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightning%27s+Blade&n=Alekc

това е мъжо- не е играл от 3 месеца...сега отивали на бос тъкмо  Mr. Green

и това съм аз: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightning%27s+Blade&n=Edelweiss

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте,

Намерих темата случайно и понеже и аз съм силно привързан към играта както се вижда от профила ми искам Вашето мнение относно това как тя се отразява на нашите деца. Опитвам се да огранича сина ми, но не мога да дам личен пример? Трябва ли?

Неусетно забелязах че и той се събужда с мисълта за тази игра и говори непрекъснато за нея и понеже неволно или нарочно като родител съм зареден с амбиция спрямо него и сума изисквания се чувствам виновен, че съм прехвърлил и това донякъде ограничаващо и отнемащо време занимание.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Aetherr

# 87
  • Мнения: 641
Здрасти Aether,
Много як друид имаш. Колко ти е голямо детето? Мойто е още малко, но съм си мислила какво ще правим в бъдеще /ако още сме запалени де/. Според мен, не можеш да спасиш детето от компютъра и от игрите и е по-добре да се занимава с WoW, от колкото с всяка друга бойна игра, която стимулира насилието. Важното е всичко да е с мярка, както и всяко друго нещо и да не измества уроците, книгите и игрите на вън

# 88
  • Мнения: 0
Детето ми е в 1 ви клас, не мога да кажа че се отразява на ученето, ограничавам го , това води до недоволство после идва момента с личния пример. Що се отнася за другите игри това е вярно, но пък най много ме притеснява момента с пристрастяването и "другите не са ми интересни", аз се "зомбирам" понякога какво остава за някой на 7 години.

# 89
  • Мнения: 619
Да ви кажа, че вече и малката играе ...вижда се от лентичката на колко години е ...
Баща й я наъчи и сега играят заедно с един рог...

# 90
  • Мнения: 2 653
Детето ми е в 1 ви клас, не мога да кажа че се отразява на ученето, ограничавам го , това води до недоволство после идва момента с личния пример. Що се отнася за другите игри това е вярно, но пък най много ме притеснява момента с пристрастяването и "другите не са ми интересни", аз се "зомбирам" понякога какво остава за някой на 7 години.
Както казва мъжа ми : ако имаше такива игри в нашето детство - сега може иб нямаше да играем толкова.
На една сбирка на предишната ни гилдия дойде едно момче -с майка си от Гърция.Тя беше на мнение, че щом не му пречи на учението е " за " той да играе , вместо да се шляе с хайманите по улиците.

Иначе и аз изпитвам угризения, когато дъщеря ми (на 3 години) ме гони от компютъра за да "кара кончето"или да се "вози на кораба".
Поне може да се приеме + от играта усъвършенстването на език, ако се играе  не само с българи.
Друго-братовчед ми е 4ти клас.Играе от 2 години.От малък беше адски притеснителен, не говореше много, пред момичета си глътваше езика.А сега е станал един такъв "отракан"-според мен това се дължи отчасти на играта- защото зад анонимността там той добива кураж да общува с други деца на неговата възраст, разбира техните интереси,та дори и сленг.И след това вече в реална ситуация се престрашава да общува с други деца.

# 91
  • Мнения: 18 542
Espa, в бг гилдия съм, ама сме 5 човека на кръст и не райдваме. Все несериозни и малко играещи. Аз не съм си плащала ацц-то от 2 месеца та в момента не играя. Имам адски много работа и нямам сили, пък и малкия като ме види и се зарежда до мен иска и той да играе и става страшно.
Може би лятото като отиде с бабите по вилите ще поджиткам малко ама за сега съм въздържател.
Моят син е на 5 Simple Smile

# 92
  • Мнения: X
Аз пък незнам какво да правя.....мъжа ми се захвана с тая игра и понеже аз мрънкам да обръща повече внимание на мен и дедето ме кара да си лягам по-рано. Ако стоя до 12 примерно той към 1 след полунощ си прави кафе и сяда.......
постоянно се будя вечер да го търся.....към 3 часа отивам и го гледам на компютъра чати и се хили. Питам го с кой, казва че си е негова работа.
Лягам си разплакана а той намусен и така до следващата вечер.
 Толкова ми е отвратително че незнам............не всяка но почти всяка вечер е така. Ревнувам защото незнам с кой и какво говори. Дори да е с някой хлапак - то той отнема от времето което би трябвало да прекарвам аз с мъжа си. Редовно си лягам сама и изпадам в депресия много яка усещам се...Разговорите не помагат явно... щом продължава...........Излизаме редовно по заведения, с приятели или пък сами, събираме се с приятели по гостита, правим си развлечения но живота ми с него е навън...приберем ли се обикновено по-късно аз си лягам а той остава до сред нощите. Незнам какво да правя. Вероятно няма да му мине. А и да му мине незнам на мен как ще ми мине на мен и незнам изобщо ще си забравя ли за това пренебрегване.....
Казва ми - аз няма да погледна играта , ти тия твойте форуми.....Е аз тук пиша основно когато се нуждая от мнение или търся някаква информация. Изобщо не съм затресена за форумите, регистрирана съм от 5 години и имам 1 000 публикации повечето от които в здравния ! Не погледнах форуми и изобщо интернет една седмица но той играе ! Имаше скоро проблем с нета и тогава се поспря....
Семейството ми се разпада заради една игра. Наранява ме постоянно и ме кара да плача и да се чувствм сама. Не му и пука обаче......Не осъзнава какво прави..

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 12:24 от Анонимен

# 93
  • Мнения: 641
Миличка, съжалявам, че се чувстваш така  Hug. Мога да ти дам съвет само на база моя личен опит – в началото когато мъжът ми почна да играе се чувствах леко пренебрегната 1-2 седмици, след това, просто седнах и аз да играя, да видя какво по-дяволите е толкова интересно там. Ами да ти кажа видях  Grinning, сега си правим кефа заедно, правим си кафе и двамта детето като заспи и 1-2 часа кеф в играта, изчиства мозъка от всички грижи през деня и най-вече заедно сме. Винаги сме се старали да си споделяме хобитата/увлеченията – ужано е хубаво, правим нещата заедно. Мъж ми се занимава с музика и реклама – прочетох огромно количество книги и за двете и сега си обсъждаме заедно служебите му казуси или пък заедно свирим и пеем. Аз пък му чета теми от форума, той чете за кърмене, захранване и всякакви проблеми свързани с децата. Та мисъта ми е опитай се вместо да се чувстваш изолирана и тъжна, да се включиш в неговите занимания и да го увлечеш в твоите хобита, помоли го да ти покаже как се играе и да ти направи герой, вярвам че той също много ще се зарадва на това
Успех   bouquet

# 94
  • Мнения: X
Той ме е молил безброй пъти за това да ми направи герой и да играем заедно.
Неискам. Дори да се зарибя, неискам. Не ме влече това. Тоест аз също обичам игрите и се увличам много но знам къде е границата.
Искам реален, деиствителен живот с него. А не да живея с него в играта. Съжалявам, непонятно ми е. Непонятно ми е колко часове прекарваше в началото. Започна да го боли кръста, ръката, сутрин едва ставаше. На работата от 8 сутринта, следобед до 5 това правеше, работим заедно и знам. Сега не е така, драстично намали часовете но то е защото им се отвори много работа , но пък наваксва през нощта. Искам да си лягам с него, да ставам с него, да усещам че си имам някой с мен.
Никога не съм си позволявала да оставам до сред нощите и той да става да ме търси и да ме намира пред компютъра да чатя. Извинявай ама най-малкото е нагло. Прекалено много. Незнам с кого чати, какво чати и най-важното нещо в една връзка още повече с брак - а именно доверието - го губя. не му вяярвам, не вярвам че е искрен. Залага на това че аз като по-емоционална си самосъздавам проблеми понякога, че търся под вола теле и незнам си какво и разчита на това като гаранция за правотата му. още повече си вярва и още повече се отдалечава от мен. Когато един човек силно желае нещо но е многократно отблъскван, той постепенно се отказва....губи желание да се бори. Това се случва с мен в момента. Уморих се да се моля да си легне с мене, уморих се да питам с кого говори а той да ми казва че това не е моя работа, уморих се да сдухвам постоянно заради това. А как да не ми пука като го обичам? Всичко отива...на майната си.......и когато /ако на него някой ден цялата тая идиотщина му омръзне, ще се наложи да си намери някоя която да го иска  и обича така както аз преди да започне това. Щото вече не съм сигурна дали и колко още мога да го търпя. В интерес на истината когато започна да играе не се впечатлих изобщо, когато плати първата си карта малко се подразних но с ръка на сърцето ви казвам че се зарадвах дори и ако това е начина да се разтовари. Той обаче много много бързо премина границата. Чувствам се обидена, и то много. Като всеки човек си имам достойнство, и когато го нарани този когото обичаш, не ти минава така лесно.
Чудя се ако аз почна да се държа така с него какво ли ще стане.......Най много да се разведе с мене.....
веднъж ми каза :"по-добре сам отколкото с неподходяща компания" Е.........точно тази компания не е подходяща за мене сега. Не съм щастлива и не се чувствам добре.
Дано се осъзнае навреме, ако изобщо се...И ако наистина ме обича така както твърди, дано разбере че да нараниш любим човек е най-лесното нещо, но най-много боли.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 14:14 от Анонимен

# 95
  • Мнения: 641
niama_me,звучиш наистина тъжно Sad. Ти казваш, че искаш да живееш реален живот с него. Мисля си, че ако си с него в играта, ти пак ще живееш реален живот с него – ще имате споделени емоции и забавление. В смисъл, че това е някаква стъпка напред към това да правите неща заедно. Забавлнието в играта е също толкова реално и споделено колкото и удоволствието от това да играете табла или бридж заедно. Ти казваш, че той играе нощем /ако правилно разбирам/, след като си легнете, т.е той се оптива да не краде от времето ви заедно. Не знам, аз си мисля, че дори ти да не искаш да правиш герой и да споделяш това му хоби, все пак всеки има нужда от малко лично време, за нещо което му носи разтоварване и удоволствие. Ето например в момента мъжът ми играе, детето спи, а аз чета форума или ще прочета книга и ще послушам музика.
Дано намериш разрешение на проблемът ви скоро  Hug

# 96
  • Мнения: 10
Той ме е молил безброй пъти за това да ми направи герой и да играем заедно.
Неискам. Дори да се зарибя, неискам. Не ме влече това. Тоест аз също обичам игрите и се увличам много но знам къде е границата.
Истината е че с WoW няма граница. WoW-addiction хич не е майтап. Трябва да си много търпелива. Това е игра, която е способна да замести изцяло реалния живот и просто да си заживееш вътре. Толкова е интересна, толкова много аспекти има, освен това за да игреаш с удоволствие зависиш от и другите играчи (дали са онлайн, с колко време разполагат, дали са подготвили добре героя си за рейд или пвп, което изисква от всеки да прекарва време в играта сам, за да се развива). Някакси това да се съберете 2, 3, 5 или 10/25 човека по едно и също време онлайн, за да играете в група се случва рядко, ти поемаш ангажимент и към други хора, не можеш просто да затвориш играта и да станеш от компа, когато си казал че отиваш някъде с тях. Сигурна съм, че в момента не ме разбираш дори и се питаш дали не е нормално да си по-важна от другите хора там някъде си. Да, нормално е. Обаче като си вътре е много странно, много неща изглеждат маловажни на фона на това, че сте в група от 25 човека и трябва да убиете някой заедно, всеки има задача, другите зависят от тебе и ти от тях.

Въоражи се с търпение. Не пропускай да му казваш всеки път, когато те е пренебрегнал заради играта, когато пропуснал да иде някъде или се е отказал да излезете. Не спори с него обаче и не вдигай скандал, защото нямаш файда от това, просто го отбелязвай. Също говори с него за играта, опитай се дори и да не ти е интересно да го слушаш, за да може да вмъкваш от време на време в разговорите, че това все пак е игра. Но за да има мнението ти някакво значение за него, трябва да познаваш малко играта. В противен случай рискуваш да се превърнеш за него в един лаик, който изобщо не го разбира и само му натяква. А той има успехи там, убиват някой босс по нова тактика или за първи път въобще, събира екипировка, когато вземеш ценен предмет - няма такъв кеф, или като си топ дпс или друго, добре е да има с кого да сподели тая радост и най-добре да е с тебе. А понякога и се провалят, не могат да минат инстанцията, заради хора, които ги дропи, заради нисък дпс, или хеалерите нямат достатъчно мана, въобще кофти работа. Или пък са убили босс, ама ценните предмети са ги взели други хора, или той просто не е в групата, защото екипировката му не е достатъчно добра и му трябват повече пари за енчанти и камъни. Но той ще ти говори за тези неща, само ако знаеш какво значи DPS, танкиране, SP, BH, RAP, kek, ftw и прочие други глупости.

Понякога е нужно време, за да осъзнаеш, че това е просто игра, така че бъди търпелива. Цялата зарибявка идва от там, че някак не можеш да имаш само една цел. Не може днес да минеш една инстанция за 30 мин и да си легнеш. Не и като искаш да си качиш фишинга, да си купиш мечката моунт, а и мамута, ама дневния куест е в една инстанция, а пък дракона пада в КоС, и един тринкет има на едно място, дето е добре да го имаш за офф спек, а пък ти остават само 10 даларан куукинг наградки до шапката, така че трябва и моркови да береш... Кое първо? Зарибявката не е майтап.
Не е много лоша идея да направиш герой и ти, на твое място не бих я отхвърлила с лека ръка. Но това е крайна мярка. Героя би ти помогнал наистина да го разбереш по-лесно, както и можеш да му спестиш времето, което той прекарва там за да си прави ъпгрейд на екипировката, ако вземеш професии, които да са му полезни на него. Ако неговия герой е с пълни ъпгейди (енчанти и камъни), той ще намали драстично времето, което прекарва там.

Успех ти желая за разрешаването на тоя проблем, но при всички положеня, като чета как ти отговаря на въпросите, мисля, че ще ти е по-полезно да се доближиш до него. Сама каваш че с играта той се отдалечава от теб, просто направи усилие да се доближиш до него ти. На него му харесва  и няма нищо лошо в това, и за да е само хоби, а не втора работа на нощна смяна, май има нужда от твоята помощ.

# 97
  • Мнения: 619
Хахахахаахх, все едно чета разказ за мен и милото. Единствената разлика е, че знам с кого чати в 3 сутринта. Познавам всички с които играе. Накрая ми купи лаптоп и акаунт и почнах и аз да цъкам. Не колкото него, но цъкам. В началото ми беше точно както на теб-аз му казвам, че се нуждая от помощ за бебето-той ми казва: райдвам, не мога...И така докато тя порасна...Чувствала съм се всякак, но файда няма. Има напредък - вече не играе толкова много, освен това сяда да играе след като Ави легне, а преди сядаше веднага щом влезе в къщи. Детето не беше негов ангажимент, оправдаваше се, че нищо не разбира и  не може. Това е подклаждано от свекървата, но това е друга тема. И тъй, сам се самоосъзна по едно време, надявам се да е за постоянно.

# 98
  • Мнения: 2 653
niama_me, всяка жена, чийто мъж играе, е минала през този период.Мнението на Lil' е  много точно.
Опитвала съм различни неща и от опит знам, че постоянното мрънкане само влошава нещата.Макар , че познавам тръпката и аз съм правила скандали.При мен решението беше следното - да го оставя да си има личното време, без да го разпитвам с  кой си уиспърва или на какво се смее във вентрилото.Колкото повече го преследваш и се мъчиш да ти обръща внимание- толкова повече няма да го прави .И ще вижда в теб само постоянните намеци и упреци , и все повече ще иска да си лягаш за да играе, за да може да е сам и да няма кой да го дразни.Бъди му приятел- радвай се с него, питай ги взел ли е нещо от боса , съчувствай му, когато някой го е надбиднал или не е имал достатъчно ДКП, наистина понаучи нещо за играта, за да можеш да си говорите и за неговото хоби.Но в същото време си намери и ти някакво хоби, което ти е интересно и ще те откъсне от мислите ти с кой си чати и т.н.Използвай времето лично за себе си - сега за мен няма по голямо спокойствие от това детето да спи и мъжа ми да играе- мога да си гледам който филм си поискам и мога да си лакирам ноктите в хола без да ми мрънкат, че съм вмирисала на ацетон апартамента.
И винаги си припомняй, че това че сте подписали един документ не означава, че сте се обрекли да се контролирате един друг и да сте по нон стоп плътно един до друг.Вие сте си отделни личности и всеки трябва да си има и свое собствено време.А и няма нищо по-хубаво от това мъжа ти сам да поиска да прекара време с теб, отколкото да е с теб и да си мисли "офффф, сега да играех...".А точно така си мисли, ако го караш да е с теб когато има час за рейд.И ще предпочете ти да му мрънкаш , отколкото още 24 човека да видят че не е сериозен и следващия път да чака на пейката....(т.е. да е резерва за рейда).
Надявам се тази депресия да премине!Просто се радвай на живота- радвай се на това което имаш.Има жени, чийто мъже не се прибират по цели нощи и ходят с приятели по кръчми и кой знае още къде...и бият не мобове по инстанции , а бият жените си.
Когато играя и не съм почистила или сготвила-мъжът ми никога не ми е правил проблем- защото ме разбира.
 bouquet
И малко офф- днес точно четях Трети закон на механиката:На всяко действие съответства равно по големина и противоположно по посока противодействие , и си мислех как е много точно дори и за взаимоотношенията между хората.

 

# 99
  • Мнения: 10
А я кажете на кои сървъри знаете, че има големи български гилдии? Ей така да си знаем на кои сървъри рейдват българи.

Аз съм в <BULGARIA>, Anachronos EU
Гилдията има целия т7.5 контент на фарм, без Sarth 2D и 3D, а сега фокуса е на Улдуар.

# 100
# 101
  • Мнения: 18 542
niama_me, всяка жена, чийто мъж играе, е минала през този период.
Аз пък се бях зарибила понече от него и бях в положението на мъжа на потребителката. Даже ми беше сложен "родителски контрол"  Embarassed Rolling Eyes Twisted Evil

# 102
  • Мнения: 10
Ама кои са българските гилдии там, за които знаеш, че райдват?

# 103
  • Мнения: 18 542
Ух ами не съм сигурна, защото не съм влизала скоро. Познавам обаче един маниак който е в Brainstorm та си мисля, че рейдват, но ще те излъжа. Ще разпитам, ако не ти е спешно.
А да, забравих да кажа, али гилдия е.

# 104
  • Мнения: 641
На сървъра на който играем с мъжът ми – Outland - няма българска гилдия. На Al’Akir знам, че има голяма райдваща българска гилдия BG Data Team – хорди са – ето им сайта http://wow.data.bg/

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 23:11 от Espa

# 105
  • Мнения: 10
Ух ами не съм сигурна, защото не съм влизала скоро. Познавам обаче един маниак който е в Brainstorm та си мисля, че рейдват, но ще те излъжа. Ще разпитам, ако не ти е спешно.
А да, забравих да кажа, али гилдия е.
Не бе, не че е спешно, просто ми е интересно къде се подвизават българските гилдии.

# 106
  • Мнения: 18 542
Не бе, не че е спешно, просто ми е интересно къде се подвизават българските гилдии.
На Нептулон има най-малко 3 големи алиански, мисля, че има и хордска (за 1 поне съм сигурна) но имена не мога да цитирам в момента Simple Smile

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте отново,

Радвам се, че темата се развива и от малките деца се прехвърлихте на големите. Моя съвет като силно зарибен играч е да намериш компромис, колкото и трудно да е. Отдай се на други занимания, когато той играе, на детето си след като играта не ти е интересна. Опитай се да възстановиш изгубената връзка със мъжа си. Ако не ти харесва играта интересът към нея може да изглежда фалшив и да има обратен ефект. Това, че той намира и отделя повече време за игра означава, че там вътре има нещо което му липсва в реалния живот, без да искам да обидя някой, много хора избиват комплекси или пък намират нещо което иначе не притежават (пари, скъпи предмети, респект).

Друг е въпросът, че нивото на хората които срещаш в нея, което е мое лично мнение е "доста зле", трудно се намират добри приятели и не бива да те притеснява връзката с други играчи (гарантирам ти, че в 99% от случите разговора се върти около играта).

Веднъж спорих с моя приятелка играем заедно от доста време, много интелигентна дама и така и не успях да я убедя, че има разлика между виртуалния и реалния, къде в дадена ситуация е по добре да се намираш и какво удовлетворение ще получиш и че не може винаги да слагаш фразата "и в реалния живот е така" .

Тъй като това е тема със заглавие WoW мания тук ще намериш повече "За" отколкото "Против" мнения за играта, но надявам се да бъда полезен. И ако това е все пак някакво успокоение, много от играчите успяват и се отказват за постоянно от играта.

На Нептулон има няколко български рейд гилдии с различни успехи. Ето някой от тях:
Rise Against, Out of Glory, Back of Glory, Unknown, Invaders, Adore, Hail and Kill, може и да съм пропуснал някоя. Ако искате гилдия или помощ аз съм често на линия, въпреки, че можете спокойно и без гилдия да си развиете и облечете героя. Гилдията е необходима само за 25 човека за последните инстанции.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Aetherr

# 108
  • Мнения: 2 653
http://www.the-throng.net/viewnews.php -  от хордската страна на Нептулон

# 109
  • Мнения: 619
Хелоууу! Аз да се похваля, че пак съм вътре. Мислех да плащам акаунта като мине сесията, но реших сега направо. Гилдията ни нещо е пред разпад, ще видим какво ще стане. Само бг сме, макар, че последния месец взехме и едни сърби.

# 110
  • Мнения: 641
Princess of Education, честито  Simple Smile. Аз за сега съм вън от играта – не остава много време и реших, че не си заслужава харча, за да вляза 3-4 пъти месечно. Но пък как ме сърбят пръстите за Улдуар, хм  Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 18 542
И на мен ми се играе много ама много и колкото и да нямам време май пак ще си кихна за ацц  Crazy

# 112
  • Мнения: 619
Хех, човек като му дойде музата-забравя за ангажиментите ...
4 изпита имам-да видим какви ще ги свърша покрай уоу-а ...

# 113
  • Мнения: 18 542
Взех карта, сега точа пача  Mr. Green не можах да устоя, дано да се свали тая вечер че да поиграя  Joy

# 114
  • Мнения: 10
Аз пък съм в почивка сега, поне една година. Така си реших. Пишете как върви в Улдуар, макар че сега като играете я се вяснете тука, я не Simple Smile

# 115
# 116
  • Мнения: 10
Ехее Simple Smile Още един бос и АФК тайм Simple Smile Честито Simple Smile

# 117
Хей здравейте, много се радвам, че жени говорят за един свят, който мъжете смятат за свой  Laughing. Аз играя тази игра от 2 години и съм в българска гилдия в Neptulon. Много е яко, мъжете там вече ме приеха, докато в началото малко ми се  hahaha сега вече  bowuu. Райдваме Улдуар, но нещо през летните месеци хора почиват и все по-трудно се събираме за 25-ци. Забавлявайте се

# 118
  • Мнения: 2 653
Хей здравейте, много се радвам, че жени говорят за един свят, който мъжете смятат за свой  Laughing. Аз играя тази игра от 2 години и съм в българска гилдия в Neptulon. Много е яко, мъжете там вече ме приеха, докато в началото малко ми се  hahaha сега вече  bowuu. Райдваме Улдуар, но нещо през летните месеци хора почиват и все по-трудно се събираме за 25-ци. Забавлявайте се
В коя гилдия на Нептулон си?

# 119
Играя в "Out of Glory" в Нептулон. Хората там са готини  Hug макар, че има си изключения   #Cussing out. Ох пък така ми се играе  Rolling Eyes  ама трябва и да се работи

# 120
  • София
  • Мнения: 1 074
Здравейте, сладурки Wink

И аз се присъединявам, с мъжа ми основахме Brainstorm на Neptulon, Mioki страшно се радвам да те видя тук, миличка Wink

Не се замислям защо играем, добре ни е, такива приятелства имаме от УОУ, че просто само благодаря за късмета съдбата, ето ви една Ода за УОУ от мен:


За УОУ с досада или радост
с тъга, наслада, мъка, сладост,
като за част от моя ден
и нощ забравена от мен
за сън, а също и храна без вкус,
погълната на две, на три,
кой в ПВП ще победи?

Аз, хорда или алианс,
като шахмат и пасианс,
планирам тънките стратегии
за босове и привилегии,
за бонус точки ДКП,
а риъл лайф изчезна де?

Тук танк на боса налетява,
РЛ играчите строява,
крещи в ТС безброй команди,
на хилъри, мелета дето,
току послакват над бутоните,
или прегряват им бушоните,

и уайп по уайп, и бос по бос,
обличаш се, а беше бос,
току преди тоз Улдуар,
кат` младичка осемдесетка,
а спомените светкат, светкат...
и помниш га бе шестдесетка.

Какъв бе Близард, небеса!
Четиридесет - чудеса
са правили в победен райд,
за Т1, Т2 лилави
о бонус спел 15 цяли!
о бонус крит + 5, + 6!

А в Улдуар 3 к не стигат!
хейст, хит статистиките вдигат,
че инак няма райд за теб,
последния на Лоатеб...
Но стига! Че това видение
съсипва мойто настроение.

Нов ден дойде и нова сряда,
и нов сетъп, а теб те няма,
във тоз сетъп, о ужас, боже!
кой в мъката ми ще поможе?!
Дали РЛто да убиеш,
дали до смърт да се напиеш?

Приятели, за миг поспрете,
и с мъка тук си припомнете,
че има свят навън, и птици,
звездици горе и тревици,
що могат силно да ухаят
и нещо нежно да вещаят...

# 121
Лелее, а мислех че аз съм маниачка на тема уоу #Crazy

# 122
  • Мнения: 0
Хах, Зандичка, слънце - добре, че те светнах за темата, а ти си старо куче тука.

Присъединявам се към матриархата в wow. На мъжете там доста често им трябва здрав разум освен ентусиазъм, а ние сме затова.
П.П. Открай време ми е мерак да присъствам на чисто женски рейд. Какво ли ще е?

# 123
  • София
  • Мнения: 1 074
Хах, Зандичка, слънце - добре, че те светнах за темата, а ти си старо куче тука.

Присъединявам се към матриархата в wow. На мъжете там доста често им трябва здрав разум освен ентусиазъм, а ние сме затова.
П.П. Открай време ми е мерак да присъствам на чисто женски рейд. Какво ли ще е?

Ще е от истински ужас до прекрасно настроение Wink

По-добре смесено, че да ни се докарват мъжете и да ги държим в тонус   bouquet

# 124
  • Мнения: 18 542
Здравейте, сладурки Wink

И аз се присъединявам, с мъжа ми основахме Brainstorm на Neptulon, Mioki страшно се радвам да те видя тук, миличка Wink


Здрасти, здрасти! И аз много се радвам да те видя и тук  Hug

# 125
  • Мнения: 10
Ехе женски рейд Simple Smile Значи като се върна към играта, ще взема да кача един Черен рицар на Неплутон Simple Smile Много сте бе Simple Smile Само не знам орда ли да е или алианс Simple Smile

Я ме светнете едно две неща. че ми е интересно, а пък аз сега не играя.

1. Тоя пач в сила ли е вече 3.2 и кога влиза, ако още не е?
2. Какво ще стане с предметите, които се купуваха със старите емблеми (хероизъм и валор), при положение, че те няма да падат вече? Как ще можем да купуваме BoA предмети за алтовете?
3. И нещо, което не мие е ясно по принцип. Бижутерите имат някакъв дневен куест и по едно време говореха, че ще отпадне. Стана ли това и ако не, някоя нека да разкаже за тоя куест. Че се чудя дали да не сменя едната професия за Бижутер. Ще стане комбинация Бижутер и Енчантинг, което било доста сладко на 80 ниво за парички.

Happy raiding, както се казва Simple Smile

# 126
  • Мнения: 18 542
На тези въпроси аз не мога да отговоря, но зафракцията на Нептулон - Али сме  Wink

# 127
  • Мнения: 2 653
С пач 3.1.3 сме още.За 3.2. не знам кога ще излезе, нито подробности какво ще променят.
Аз имам на Нептулон 2 героя- ДК орк и БЕ паладин.(не играя кой знае колко де...)
За бижутера  е хубаво да имаш,поне някой герой с мининг, не че пак няма далавера , ако си купуваш евтино материалите, но все пак...Иначе този дейли куест го има- от тренера в Даларан е .5 различни куеста са- на принципа на кукунг дейлитата от Даларан.Получаваш марки с които си купуваш рецепти.При нас- мъжа ми е бижутер, а аз мининг и енчантинг и постоянно ДЕ пръстени.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 074
Бижутерията е чудесен селф бъф - особено за кастър + 32 спел, уха! Ако се съчетае и с възможността да си правиш 3 дупки по себе си, мисля че блексмитът го прави, си идеален. Реално енчантър ще те наенчанти, но губиш 19 спел на двата пръстена. В общи линии хората са уравновесили нещата.

Ние с Миоки и Инат сме от една гилдия, алианс, а пък взехме, че тук се засякохме Wink

Аз съм маг, само за него знам. Откакто набъфиха мелетата и нърфнаха маговете, страхотни проблеми имам, но успях с гиър (вече фул т8) да докарам около 5 к дпс. Проблемът е, че непрекъснато променят нещата и понякога се дразня.

Някоя от вас играе ли ПВП Wink

# 129
  • Мнения: 10
Да, бижутер и ковач е най-добрия селф бъф в момента, дори въпреки предстоящия нърф във пач 3.2 на бижутерството пак ще бъде най-добрия. Аз лично се насочвам към енчантинг и бижутерство заради парите, защото разликата в двата бъфа е минимална.

Аз лично не играя ПВП, даже мразя. Да си призная отдавна знам, че има много българи на Неплутон и Емерис, но не съм имала мераци да качвам там, защото сърсърите са ПВП. Даже на Анакронос бяхме едва 15 активни човека в TBC и понякога не можехме и за кара да се съберем, но дори тогава не се реших да мина на ПВП сървърите. Сега вече си имаме хора за рейд и ми харесва, че сървъра е нормал, но може с един Рицар да пробвам ПВП сървър, за да видя дали е толкова зле колкото си мисля. Все пак той започва от 55 ниво Wink

# 130
  • Мнения: 0
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).

# 131
  • Мнения: 18 542
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).
По бански ли да са снимките?  Mr. Green

# 132
# 133
  • София
  • Мнения: 1 074
За младите фенки на WOW Тhe Devastating Throng набираме нови играчи в нашата гилдия. Ние сме най-добрата българска гилдия в света, и които имат желание да се присъединят да влязат в нашия форум the-throng.net  и да подаде апликация (нужна е снимка в цял ръст).

Де бре, душо, какви млади фенки, тук е форум на мамите  Joy

Много примамливо предложение, ама пусто сме другата фракция на Нептулон. Сега със следващия пач, като можем да трансферваме герои към други фракции, може да се помисли, а дотогава - успех!

Много ви се радваме, макар и като врази. Само напред и нагоре!

# 134
  • Мнения: 2 653
.....(нужна е снимка в цял ръст).
А  тръби да ти  носим ли ?
От хънтърите

# 135
Едва днес,ровеики из саитове открих че не сам единствената полудяла по уоу Simple Smileмоля помогнете ми да си намера мястото ,ходя по сърварите и тарся бг гилдии.Голям проблем за мен е че не говоря англииски-не мога да влизам в инстанции,нито в раидове.Имам двама характера,и двамата са 80левел и естествено няколко по ниско левелни  Simple Smile ,играя в Алианса. п.с а си мислех,че само аз не спя нощем

# 136
  • Мнения: 619
Lighting Blade is realm, а гилда е Prime. Тук е мъжът ми и една камара българи. Пиши на Pecnekm (изписва се с англ букви) или на Likethis. Това е от мен Simple Smile

# 137
  • Мнения: 0
Благодаря много!А вие не играете ли вече?

# 138
  • София
  • Мнения: 1 074
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.

# 139
  • Мнения: 619
И при нас е тъй ... Аз не играя ... чата и икономиката ме вълнуват повече, но мъжът и играе ... арени правят само, ама ми сподделя, че им писва играта ...

# 140
  • Мнения: 18 542
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.
Да не би да има нов експанжън скоро?

# 141
  • Мнения: 619
Да, но по-запознатите да ти обяснят подробностите, аз само дочувам от половинката ...

# 142
  • Мнения: 10
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.
Аз пък чакам с нетърпение и даже смятам да се включа пак като дойде Катаклизъм експаншъна. Няма обявена дата, но се спекулира, че битката с Артас ще е в късна есен 2009, така че експаншъна чак пролетта или дори другата есен, защото на Артас цитаделата ще е 34 боса. Довечера, ако имам време, ще драсна повече за експаншъна.

На Anachronos EU, гилдията е BULGARIA, алианс, който иска да реролва или да се мести, да пише на Dabe, Coruin или Sduhan. Там се играе, на хората им се рейдва и се търсят още хора, на които им е писнало от арени или гилдии на хлапета, в които се отнасят с хората като с чужденци.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 074
Хехе, много приятно звучи Wink

Аз се радвам, че УОУ успява някакси да създаде общности по интереси, направо като в живота. Например току що изпратих гостенин съгилдник от Бургас, а вчера софиянци му организирахме приветствено парти.

Мисля че си струва да се виждаме и не само гилдиите, но и просто любители на УОУ. Който му се идва някой път в Заимовата градина пишете, та да се уговорим   bouquet

# 144
  • Мнения: 619
И ние създадохме приятелства в Бургас, София и Пловдив ... Райдват моите хора постоянно, но свестните са малко ... Все се намира някое хлапе ...  Ходят на райд всеки ден почти от няколко седмици пак ... Лятото всеки беше забягнал, ама сега всички се прибраха ...

# 145
  • Мнения: 10
Трябва да се говори между гилдиите също. Например в нашата има сериозни хора на които им се рейдва и други хора, които също са сериозни, но не могат да рейдват толкова често, колкото им се иска по ред причини. Затова понякога не стигат хората за рейд 25 човека и се набляга на прогреса с две групи по 10. Добре е да се знаят българските гилдии и кои са лидерите, защото като се пусне някой нов сървър с безплатен трансфер и кой знае може и да се съберем там, ако се прецени, че това е добро решение за всички.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 074
Ние сме малко повече хардкор, строги правила, гонят онези, които не са постоянни и аз съм доволна. Имаме адски добри ДПСи - има един роуг, Хеймдал, който е почти извънземен със 7 к дпс, с по 6 к са доста и всички се стремят към постижения. Лятото, то се знае, си е нормално хората да ходят на почивка, но това само освежава нещата.

Вчера направихме перфектен райд - изчистихме новата инстанция с последния бос, бръмбара, с един уайп, колкото да се ориентират хората, а днес сме вече на хард модове.

Като гилдия сме сравнително нови, половин година, но вече сме 18ти на реалма и растем.

# 147
  • Мнения: 1 860
 А, записвам се да изчета по-късно какво сте написали. Аз отскоро не играя, но Вальо е още на клона, няма отърване тази игра.  Mr. Green Имам мейдж и прийст. Преди година имах и роуг алт, но след експана никак не ми се занимаваше да го качвам и него та го е лвл 71 от хиляда години. А, и играя/ех на Twisting Nether.  Sunglasses

# 148
  • Мнения: 1 860
Lighting Blade is realm, а гилда е Prime. Тук е мъжът ми и една камара българи. Пиши на Pecnekm (изписва се с англ букви) или на Likethis. Това е от мен Simple Smile
Въх, Гранде, коя си? Аделката ми е на скайпа по цял ден. Моят приятел е Вал (Nathanial, Lifesteeler).  Flutter Да, момчетата на Lightning's blade са повече по ПВП-то, но и рейдове правят когато могат да се съберат. Аз играя хорда така или иначе и така или иначе никога не съм имала големи мераци да играя в бг гилдия. Едно време преди ЛК-то рейдвах много , до последно. Бях в едни от най-добрите гилдии, но сега смятам че играта въобще не е това което беше и съм меко казано разочарована. Може би за това прекратих и логвам само да си початя с приятели от време на време.

# 149
  • Мнения: 10
@ Zanda Ksurik Само българи ли сте?

# 150
  • София
  • Мнения: 1 074
Дам Wink
А при вас как е?

# 151
  • Мнения: 619
Ами Edelweiss съм аз, но не играя ... Вдигам мейджа от 1г и още е 68лвл ... Питай Адела за мен (Ива съм, на Сашо жената) да се посмееш от сърце ... Ама писах вече, че не ме вълнува УоУ ... Даже Алекс (така се казва и той и героя му прийст; а сега вдигна и рог - Аделинка се казва) искаше да го продава, но нещо не стана ... А с Аделката се видяхме лично вече, но аз само, че Алекс беше в Германия по това време ... А със Савко и други образи се видя той в София ...

# 152
  • Мнения: 10
И ние, но не гоним хора. Никой не играе толкова лошо, че да е изгонен Simple Smile Просто не се взимат всички ачиевменти, не че няма желание, не стига време за това защото се рейдва 3-4 дни. Когато на някой му се иска да рейдва повече обикновено отива в друга гилдия замалко, но после всички се връщаме Simple Smile Просто атмосферата е доста по-дружелюбна отколкото в другите гилдии, и няма как да е друго, като в тиймспийка си говорим на един език и си разбираме майтапите.

# 153
  • Мнения: 1 860
 Гранде Мишора, поздрави на Алекс!  Hug С него си говорихме, да съм по-точна му надух главата една вечер  Blush , колко съм разочарована от експанжъна.

 Zanda Ksurik, ти нали каза че играеш мейдж или бъркам? Дай армори!  Mr. Green Аз няма, защото вече ме е срам с моя т7.5 геър, но спрях малко след Улдуар и само сметката ми за репеър се ъпдейтва, когато детето кара чопъра.  ooooh! Обича да скача от високо!   Whistling Май е време да го науча и как да фарми голд!  Mr. Green Обаче мейджа си е мейдж. Имам един приятел който беше реролнал роуг, но се върна и каза: "One time mage, always!". Но си е малко криво да правят повече дпс от нас. Въпреки всичко е по-добре отколкото хибрид да го прави. Направо полудяваш, когато имаше период, малко преди Улдуар, всеки хибрид правеше повече дпс, отколкото някой чист дпс клас. Що майни отнеса Близард тогава.... Rolling Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 1 074
Ей го дей го  Laughing:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Zanda

Но взех три  т9, които не съм сложила, от т8 ми е по-изгоден бонусът. Но при нас мелетата са много силни, аз обаче успявам понякога да съм и първа. На Генерала съм стигала до 11 к дпс  Twisted Evil

Нане, и досега кастърите са прецакани.

# 155
  • Мнения: 619
Докато ти писах той ми каза, че сте си говорили Simple Smile
Радвам се, че не само моето хлапе огласява райда. Твоето постоянно ме стряска когато Ави я няма ... Все на нокти стоя като го чуя  и все корема ми на топка свит Crazy

# 156
  • Мнения: 1 860
 Joy То от моето хлапе сега нито Вальо нито аз можем да седнем на компа. Добре че поне се научи да заспива по-рано.  Mr. Green

 Занде, полудя ли сега съвсем няма да си пусна арморито! Ама те бия по ачивмънт точки!  Crossing Arms Много съм назад вече, ако започна пак да играя ще е със следващият експанжън, защото сега абсолютно не виждам как ще наваксам с гиъра.  Confused http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Natty

# 157
  • Мнения: 619
Моето пък играе с Алекс - копаят и я учи да се бие - това с рога ...

# 158
  • София
  • Мнения: 1 074
Хахах, сладурки сте вие!

Моят е още малък, за да проявява интерес, но и аз никога не играя пред него, за да не реши, че това е животът. Как се справяте с поставянето на бариери за децата?

Гранде Мишора, офф, имаш вълшебен цвят очи Wink

# 159
  • Мнения: 619
Благодаря ти много   bouquet
А с малката се оправяме трудно - като вземе да плаче: искам да играем на уоооооооу ... И става ужас .... Ама все някак се разбират двамата - той й обещава да играят ако тя направи после еди какво си или нещо от сорта ...

# 160
  • София
  • Мнения: 1 074
Joy То от моето хлапе сега нито Вальо нито аз можем да седнем на компа. Добре че поне се научи да заспива по-рано.  Mr. Green

 Занде, полудя ли сега съвсем няма да си пусна арморито! Ама те бия по ачивмънт точки!  Crossing Arms Много съм назад вече, ако започна пак да играя ще е със следващият експанжън, защото сега абсолютно не виждам как ще наваксам с гиъра.  Confused http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Natty

Нане, започвай дейлитата хероици, че без нов гиър не взимат! Десятки на новия инс с пъгове, 25ци, ако не правите с гилда, а и ВОА дава някои работи, нали има нов бос.

# 161
  • Мнения: 1 403
И аз цъкам в Нептулон , името ми е Dorka  Peace
Някой ако иска да ми пише Peace

# 162
# 163
  • Мнения: 619
Айде, минахме ...

# 164
  • София
  • Мнения: 1 074
E не, направо съм опиянена!

Току що направихме инсанити - на 10 мен хероик ТОТС без нито един уайп. Ми... невероятно просто. Страшно добри игачи, сработване и голям кеф!

А гиърът ми е просто безсрамен...

# 165
  • Мнения: 10
А честито Simple Smile

# 166
  • Мнения: 0
Защо се чувствам по добре онлайн, отколкото офлайн?

И в буквален и в преносен смисъл.

Само игра за удоволствие ли остава или като се огледам наоколо и се заслушам тичам вътре да се отпусна?

Въпреки че битките нямат край, желанието за повече също.

Не ми обръщайте внимание след кафето всичко ще си дойде на място.

# 167
  • Мнения: 0
Mомичета ,един пат ми помогнахте,помогнете ми пак!!!!Знае ли някои ,какво става ,каква е тая история с batlle net?Zaщо не мога да вляза в играта?Регистрирах се там и нищо....трябва ли да чакам 30 дни някакво прехварляне?МОЛЯ ви ако някои знае нещо пишете.

























# 168
  • Мнения: 2 653
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 074
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.
Peace

# 170
  • Мнения: 2 653
А има ли някой от Sylvanas?

# 171
  • Мнения: 10
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.
Peace
А това крие ли някаква клопка за хакване не акаунта?

# 172
  • София
  • Мнения: 1 074
Не, Лил, освен че всичко в нета крие подобна такава.

Идеята е, когато имаш даден акаунт да си във възможност да ти е един за всички игри, които те предлагат, нещо подобно. Те го обясняват подробно на сайта си, разгледай. Иначе разликата за теб е, че си пишеш мейла, вместо юзър. Но като си се регистрирала преди, ти пак си им дала същия мейл, така че те, ако са решили да ни хакват, и досега да са го направили Wink

На мен играта отдавна вече ми изглежда чисто цикльорска, ако не е заради хората, не бих влизала изобщо. Нищо не ми липсва, аз харесвам райдовете само и единствено, а то просто няма какво да се райдва - една инстанция в четири варианта, не мерси.

# 173
  • Мнения: 2 653

На мен играта отдавна вече ми изглежда чисто цикльорска, ако не е заради хората, не бих влизала изобщо. Нищо не ми липсва, аз харесвам райдовете само и единствено, а то просто няма какво да се райдва - една инстанция в четири варианта, не мерси.
Започнах да играя преди 4 години.Мъжа ми играеше много.Постоянно се разправяхме , не виждах как може да седи по 6 часа и да прави опити да убие един дракон.Убеди ме, че като си направя акаунт ще разбера.И наистина разбрах.Тогава 60 лвл беше най-високия.За да имаш определен гиър трябваше да си в добра гилдия и да ходиш редовно на 40 мен райд.Науписуема радост беше да се снимаш до Нефериан.В гилдията на мъжа ми имаше едно хлапе само на 15.Сега е пълно с деца, всеки - дори започнал да играе днес след 1 седмица може да е с макс гиър.Тогава се правеха куестове, заради самите награди,сега наградите изобщо не ги гледаш - направи дизенчантваш, защото бързо качваш лвл и няма смисъл да обличаш нещо, което ще махнеш сле 2 лвл-а.За мой лош късмет, тъкмо станах 60ти лвл и започна да ми прилошава от бременността и да не мога да седя дълго.До сега играех, колкото да вдигам лвл  и да не изоставам, да правя чат-пат куестове и да събирам рецепти.Чаках с нетърпение момента, в който ще мога да почна да ходя сериозно на райдове и ето сега се оказа, че играта е станала доста  безинтересна за мен.Сега започнах да вдигам 2 героя на Силванас, просто ей така, без цел.Да отида да направя куестове, които не съм правила до сега, и не заради левел ъп, а просто за да ги изиграя.
Може би ще пропуснем у дома следващия експанжън.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 074
И по този повод - не е ли време да се съберем наживо да обсъдим предимствата на "риъл лайфа" Wink

# 175
  • Мнения: 1 860
 Хехе, Занде, с най-голямо удоволствие бих за обсъждането.  Hug Нищо, че няма как да се събера на живо с който и да е.  Confused  При мен това което обясняваш за цикленето се появи малко след ЛК-то. Фиона е много права. Да не говоря, как като прочета в трейда например: ЛФ за нам какви си класове за един къде си, инспектиране в центъра на Даларан!"  Shocked А, стига бе! Аз убих Илидан преди 2.4 и сега ще ходя да ме инспектира някакво хлапе, дето си купува итемите на килограм от АХ. Няма нужда.  Crossing Arms Иначе ми се доиграва от време на време, но точно за това да направя някой куест. По тази причина си направих един прийст оня ден на ЛБ алианс, че да ползвам на Вальо парите като ми трябват.   Mr. Green Нова хорда не ми се прави, а и то вече не остана клас който да не съм качвала.  ooooh! Колкото до новият експан - задължително ще опитам гоблин! Още от първите ми дни в играта и зелените човечета на Оргримарските кули на Цепелина, винаги съм искала да има такъв клас. Но дали ще играя по-сериозно или само за идеята да се разтоварвам от време на време, не знам.

# 176
  • Мнения: 2
Защо се чувствам по добре онлайн, отколкото офлайн?

И в буквален и в преносен смисъл

Не ми обръщайте внимание след кафето всичко ще си дойде на място.

Aether ненагледен!! Чудесен друид HugИ страхотен приятел  bouquetДоживях да те срещна и то къде  Joy JoyОпа разгорещих се да не бие каката:)))))Просто не се въздържах и е разбираемо:)Чудно ми е дали понякога се сещаш за Eaglet  и ей така между другото дали не ти е домъчняло да ходиш да мреш заради малкия гном по инстанции Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 2
 newsm78Аз пък се зарадвах че, може би съм намерила женска компания в wow,както и стар приятел,а то тук бомба падна и никой не пише.От известно време  Thinking дали да не се позавърна за новата година  и какво ли става изобщо там след 9 месеца  неактивност от моя страна newsm78Не се срамувайте,може да ми отговорите Laughing
А батко Aether пускай връзки при теб (стига да не си в RA) LaughingЗа определяне на подкупа знаеш координатите Money Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 1 074
Шошка, спокойно, просто хората са улисани по социални и лични задачи, според мен. Аз като гледам какво става в държавата, все повече искам да живея физически в УОУ - да съм здрава, красива, пресъживима и безсмъртна до следващия месец, изобщо да се грижа за физически неща, ама на.

Ако желаеш да се завърнеш, това е доста добър момент, защото има поне интересни неща за върене, ежедневни райдчета, красив нов инс, сто пъти повече ми харесва от ТОТЦ. Но и вътре е рутина, ако има нещо по-добро за правене, винаги е по-добре да си навън, отколкото вътре Wink

# 179
  • Мнения: 1 860
И аз се позавърнах, но си направих алианс прийст на Лайтънинг блейд, да съкам от време на време с другите. Оня ден стана 80 и вече имам 4 т9.  Tired Бива леснотия, ама чак толква...Много са я направили тази игра съвсем за първи клас. Доволни ли сте от новият пач? Аз много се радвам как бъфнаха шадоу прийста..ммм, как да не поцикли човек?!  Crazy

# 180
  • София
  • Мнения: 1 074
Бъфнали, а дано, че просто за нищо не ставаха до скоро.
При нас колкото пристове сме взели - никакъв ефект.

# 181
  • Мнения: 10
А как са хънтърите?

# 182
  • София
  • Мнения: 1 074
Много добре, но най-добри дпс са уоровете. Топ дпсите ни са уор и роуг (10 к и нагоре). Но рейнджовете продължават да не вършат толкова работа, което е тъжно, преди бях топ дпс, сега съм около 4-5 място и се ядосвам Wink

# 183
  • Мнения: 10
Е то винаги е било така - мелето прави повече дпс, защото за рейнджовете е по-лесно да наваксат в нанесените поражения. Поне така е в общия случай.

Ако има някаква интересна промяна в стила на игра на хънтърите, ще ми е драго някой да сподели.

# 184
  • Мнения: 1 860

Ако има някаква интересна промяна в стила на игра на хънтърите, ще ми е драго някой да сподели.
Има ново макро за тях: мисдирект, аутошут, афк  Mr. Green Шегувам се, но не видях кой знае какви промени. Вальо ( приятеля ми) качва хънтър, но е нисък лвл още - 48. Иначе дк-то е супер нърфнато.

Занде, аркана има хубав бъф сега, какъв спек играеш? А, това за приейстовете чак не могаб да повярвам, че не може да си намерите добър шадоу такъв.  Rolling Eyes Още в началото в Накс си бяха ОП, сравнено с магове и други.

# 185
  • София
  • Мнения: 1 074
В Накс да, но после рязко ги сринаха, просто защото бъфнаха останалите много. Чак сега от последния пач има малка промяна, но досега не намираме огромна разлика. От кастърите маговете са ни най-напред.

# 186
  • Мнения: 30
Хайде и аз да се присъединя в темата Simple Smile
С приятеля ми играем от както излезна играта 4 години  newsm78... Почнахме на Warsong, след това се преместихме в Neptulon и в момента сме в Jaedenar. За тези 4 години си бутам аз един поп http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Madelix, и наскоро реших да вдигам и лок. В момента не играя, дала съм си една голяма почивка от играта. След излизането на ЛК, ми стана скучно, единственото което следя в момента е ачивмента "What A Long, Strange Trip It's Been" и планирам да си подновя акаунта преди Коледа, за последната част. Отдавна спрях да райдвам, нещо хората на този сървър не ме кефят Sad Може би и затова така се откъснах от играта.
В момента съвсем съм изостанала с новите ъпдейти и ще има да наваксвам  Blush


# 187
  • София
  • Мнения: 1 074
Идвай си пак на Нептулон, при нас е весело Wink)

# 188
  • Мнения: 2
Аз съм в Нептулон,ама още го измислям завръщането Whistling 3бр 80лв-шаманка елементал,магенце неориентирано все още Laughing и ферал друидка с още панаир геройченца след тях изчакващи реда си.Само шаманката горе долу навлечена и магето малко.Поядосах се на мъжорята ooooh! и реших да почина тъкмо като вкараха Улдуар.Влязох да видя за какво иде реч,ама нещо не ме грабна.Като вляза съм решила да обръщам всичко що може на лечители,може би ще се справям по- добре от дпс Laughing Момичета от Нептулон пишете с кои герои сте да ви потърся като вляза(стига да не съм развалила дипломацията с някоя Wink )Принципно съм добра и търпелива жена нооо...всичко се случва нали Hug

# 189
  • Мнения: 10
На кои босове сте сега и кога ще се бие Артас?

# 190
  • Мнения: 0
Madelix играли сме известно време с тебе. Ти ходеше с Twinax до колкото си спомням. Jaedenar sux връщайте се на Neptulon !

# 191
  • Мнения: 30
Frenzer, правилно си спомняш Simple Smile
И аз се зачудих от къде ми е познат никът ти, а то наистина сме играли заедно.
Май взех да му свиквам на Jaedenar, но при възможност бих си се върнала на Neptulon Simple Smile)

# 192
  • Мнения: 593
Абе, мацки... кога ви остава време и за форума, и за WOW?
Милото играе на Emeriss и Darksorrow.
Дъщеричката започна да я разбира тая игра по-добре от мен.
Всъщност, аз въобще не я разбирам.

# 193
  • Мнения: 2 653
Ехооо, има ли някой ? Wink

# 194
  • София
  • Мнения: 1 074
Че как да няма - нов инс, ново забавление ;Р

# 195
  • Мнения: 0
okay... в The Devastating Throng търсим Demo warlock с опит за Lich King Heroic и аз като представител на гилдията агитирам всички млади майки и дъщерите им да пуснат апликация ако смятат, че това е по силите им ! the-throng.net Go Go Go !

# 196
  • София
  • Мнения: 1 074
Поздравления за Лича и за хероика на десятка на новата инстанция Wink

Писах ви вече в гилд форума, ако решите да се съберем на по бирката - насреща сме от Брейнсторм Wink

# 197
  • Мнения: 7 110
http://vbox7.com/play:9b211b27
http://vbox7.com/play:7910b2ff
Поздравявам ви преди да сте получили новата честитка от Близард.
 Mr. Green

# 198
  • София
  • Мнения: 1 074
http://vbox7.com/play:9b211b27
http://vbox7.com/play:7910b2ff
Поздравявам ви преди да сте получили новата честитка от Близард.
 Mr. Green

 Sick

# 199
  • Мнения: 18 542
http://vbox7.com/play:9b211b27
http://vbox7.com/play:7910b2ff
Поздравявам ви преди да сте получили новата честитка от Близард.
 Mr. Green

Това пък какво беше...? Че чак и два броя тъпотия...

# 200
  • Мнения: 7 110
Извинете, опитът за шега явно не е намерил почва в обществото ви.

# 201
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Здравейте фенове на играта .Аз имам нужда от малко помощ .Сина ми изтегли -  World of Warcraft Wrath of the Lich King 3.3.5 enUS - но като пусне играта започват разни ъпдейти и се обновява до най- новата версия . Как мога да стартирам тази версия на играта без да стига до Катаклизма ? Вече три дни се мъчи с нея ,а аз нямам време да се ровя в нета да търся форум и да чета. Торента който свали е инсталираната игра не е инсталационния файл.

# 202
  • Мнения: 2 653
Здравейте фенове на играта .Аз имам нужда от малко помощ .Сина ми изтегли -  World of Warcraft Wrath of the Lich King 3.3.5 enUS - но като пусне играта започват разни ъпдейти и се обновява до най- новата версия . Как мога да стартирам тази версия на играта без да стига до Катаклизма ? Вече три дни се мъчи с нея ,а аз нямам време да се ровя в нета да търся форум и да чета. Торента който свали е инсталираната игра не е инсталационния файл.
Предполагам става въпрос за фън сървърите?Иска да играе на Лич Кинг ,така ли? Ще попитам братовчедите ми, те играят на фън сървъри, и ще пиша утре/ако някой не е отговорил дотогава/.

# 203
  • София
  • Мнения: 1 074
Здравейте фенове на играта .Аз имам нужда от малко помощ .Сина ми изтегли -  World of Warcraft Wrath of the Lich King 3.3.5 enUS - но като пусне играта започват разни ъпдейти и се обновява до най- новата версия . Как мога да стартирам тази версия на играта без да стига до Катаклизма ? Вече три дни се мъчи с нея ,а аз нямам време да се ровя в нета да търся форум и да чета. Торента който свали е инсталираната игра не е инсталационния файл.

А защо всъщност не искаш да стига до Катаклизма? В момента не знам дали изобщо има вариант, защото целият вид на земите е променен и изобщо концепцията - например в старите земи може да се лети и други нововъведения и подозирам, че просто няма вариант без Катаклизма да се играе.

# 204
  • Мнения: 2 653
Малко се забавих,но ето инфото:Сваля се играта от Замунда.Свалят се само тези пачове, които му трябват и ги инсталира ръчно, Не от Launcher-а.Винаги трябва да стартира играта от wow.exe, не от launcher-а - където автоматично ъпдейтвал до текущата версия на играта.
Дано помогне тази информация, ако не пиши по-конкретно , за да питам пак.

# 205
  • Мнения: 0
Сам играя в http://www.frostandfire.bg/ и си търся компания Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 1 074
Сам играя в http://www.frostandfire.bg/ и си търся компания Simple Smile

Това все едно да живееш сам на Земята  Laughing

# 207
  • София
  • Мнения: 1 074
Не е ли време да подновим беседата, мацки!

Вярно че повечето вече се събрахме в гилда, но пък поне да се похвалим! The Devastating Throng иначе Infestation проявиха невероятен кураж, трансфернаха али и се сляхме в едно, да видим от туй плодотворно зачатие какво ще се роди. Така или иначе Брейнсторм е първата българска гилдия в света вече Wink)) 5/8 хероик Драгон Соул. И мен ако питате, жените само помагат за блясъка и славата на гилда! Инак какво - само горделиви мъже с миризливи чорапи...

Обаждайте се Wink

# 208
  • Мнения: 641
Много се радвам, че сте напреднали толкова! Браво!
За жалост не можа да се включа в дискусият - не играя от както се роди малкият - 3 години вече. Последният ми рейд 25 беше в ноща, в която детенце се роди, едва устисках да свалим последният бос и бегом към родилното. Липсва ми тръпката, липсва ми играта, може би в следващият експанжън ще мигрираме с мъжа ми към по- български сървър, ако успея да го навия да напусне сегашната си глидия
Успех и приятна игра!

# 209
  • Мнения: 7 110
ако успея да го навия да напусне сегашната си гилдия
Да пускам и агитатор в помощ?
Честит рожден ден с известно закъснение на младежът, който те отдели от задругата! Разказвал са ми за тази игра в нощта.  Simple Smile

# 210
  • Мнения: 0
Девойки аз съм момче не знам дали трябва да пиша тук защото можеби темата е само за дами но много исках да се запозная с някое момиче което също играе лол и е от София аз съм на 20 и играя в Близзард ако някоя иска да се запознаем ще се радвам скайпа ми е New_identity_   а  facebookа ми е Peiko Georgiev

# 211
  • София
  • Мнения: 1 074
Девойки аз съм момче не знам дали трябва да пиша тук защото можеби темата е само за дами но много исках да се запозная с някое момиче което също играе лол и е от София аз съм на 20 и играя в Близзард ако някоя иска да се запознаем ще се радвам скайпа ми е New_identity_   а  facebookа ми е Peiko Georgiev

И както беше казано - девойки сме били някога Wink А сега сме мами и да даваш скайп малко не върви.

# 212
  • Мнения: 1
Здравеите мами и аз като вас  съм мама , но немога да спра да играя wow това си е голяма краста Grinning
 аз играя в привате сървър wow.gamer-district.org  но маи искам да пробвам и в някои друг  6те ми даде ли линк някои към сървъра в които играете   и  реалм лист
           Благодаря предварително  Simple Smile

# 213
  • София
  • Мнения: 1 074
Разбираемо, скъпа Wink) Добре дошла в клуба, дето се вика!

В момента сме най-добрата българска ПВЕ 25 мен гилдия, но сме в Близард, Нептулон. Проблемът с пиратските сървъри е, че реално не можеш да видиш какво представлява играта.

# 214
  • Мнения: 1
 Grinning ще пробвам  благодаря  за инфото  Wink  ако може някакъв  ник  Simple Smile

# 215
  • Мнения: 0
Проблемът с пиратските сървъри е, че реално не можеш да видиш какво представлява играта.

Не съм напълно съгласна.  Simple Smile На оригиналните сървъри сигурно наистина е страхотно, но има и оправни пиратски. Преди играх в Dragonfire, но миналия септември се "преселих" в Molten и направо се преродих  Heart Eyes Препоръчвам го горещо!
В момента поддържат Wrath of the Lich King 3.3.5, който е почти безупречен, и Cataclysm 4.0.6a to 4.3.0, като последното не знам как точно го правят  newsm78 Така или иначе, Cata още е под всякаква критика, поне за мен, иначе хората масово си вдигат 85ките  Thinking

# 216
  • Мнения: 0
Здравейте, да се хвана и аз на хорото Simple Smile
Преди доста време бях започнала на Silvermoon наново да качвам паладин, стигнах до 39 левел и спрях тъй като не ми оставаше никакво време. Сега се чудя дали да си подновя абонамента, защото като играех преди хич не ми хареса панда експанжъна - с него много бебешка е станала играта (Преди си спомням по колко време сме чакали да идем на рейд Naxx40 / BWL / Ony).

Мнения ? Simple Smile

# 217
  • Мнения: 6
Разбираемо, скъпа Wink) Добре дошла в клуба, дето се вика!

В момента сме най-добрата българска ПВЕ 25 мен гилдия, но сме в Близард, Нептулон. Проблемът с пиратските сървъри е, че реално не можеш да видиш какво представлява играта.

Аз също не съм съгласен с теб. Играл съм на ритейл до края на TBC (parch 2.4.3). От тогава насам играя само в пиратски сървъри. Тук таме съм взимал акаунт от приятел на заем, да вида какво е положението в Близард. Има си доста хубави пиратски сървъри, а и предлагат неща, които Близард не може да ти предложи. Разбира се в сила е и обратното твърдение. В момента нямам възможността да си плащам за ритейл и съм си добре в пиратските сървъри. Човек може да се научи да играе добре и в двете места стига да има желание. Нуубове си има и в ритейл и в пиратските.

Проблемът с пиратските сървъри е, че реално не можеш да видиш какво представлява играта.

Не съм напълно съгласна.  Simple Smile На оригиналните сървъри сигурно наистина е страхотно, но има и оправни пиратски. Преди играх в Dragonfire, но миналия септември се "преселих" в Molten и направо се преродих  Heart Eyes Препоръчвам го горещо!
В момента поддържат Wrath of the Lich King 3.3.5, който е почти безупречен, и Cataclysm 4.0.6a to 4.3.0, като последното не знам как точно го правят  newsm78 Така или иначе, Cata още е под всякаква критика, поне за мен, иначе хората масово си вдигат 85ките  Thinking



Аз също играя в Molten (Frostwolf realm). Имам забележки по сървъра, но безпорно е един от най-добрите пиратски сървъри в които съм играл.

Играя играта от patch 1.8.1 насам, ако имате някакви запитвания с радост ще ви отговоря.
(не съм компетентен относно Mists of Pandaria).
Приятен ден!

# 218
  • Мнения: 944
Здравейтеее. Къде играете, хора? Отдавна не съм играла, преди цъках в Dragonfire, но гледам, че хич няма хора там вече  Grinning Дайте някакъв що годе добър пиратски сървър.

# 219
  • Мнения: 4 418
По-добре на Близардски сървъри.

# 220
  • Мнения: 28
И аз се записвам  Simple Smile

мморпг-тата винаги са ми били любим жанр, но преди уоу цъках главно фрий
Честно казано доста се дърпах да почвам , че сега ми е последна година в уни, а като се знам как съм с игрите...  Grinning ... но се предадох

Сега с приятеля ми цъкаме близардски сървър, имам си фрост мейдж 93лв и малко ми се разцъка пандичка - ресто шаман, сега расте  baby_neutral

Зарибяква си е определено, пък и хийларството е непозната територия за мен, има какво да се желае  Simple Smile

# 221
  • Мнения: 944
Аз играя предимно disc. priest/shadow ама имам мерак и аз за шаманче сякаш... По колко на месец плащате за сървър в близард?

# 222
  • Мнения: 30
Аз също играя предимно с shadow priest (110), вдигам и хънтър (101) на Draenor. Плащам около £ £9.99 на месец, а от скоро можеш да си закупиш токен за игра (30 дни) с пари които изкарваш в играта. Там цената варира. В момента е някъде към 96.000 голд. Вече 4-ти месец си купувам токен и реално пари не харча.

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 22:47 от madelix

# 223
  • Мнения: 944
Аз също играя предимно с shadow priest (110), вдигам и хънтър (101) на Draenor. Плащам около £ £9.99 на месец, а от скоро можеш да си закупиш токен за игра (30 дни) с пари които изкарваш в играта. Там цената варира. В момента е някъде към 96.000 голд. Вече 4-ти месец си купувам токен и реално пари не харча.
Звучи много добре. На какъв пач е? Аз съм играла до Cataclysm

# 224
  • Мнения: 30
Легион е последния експанжън. Пачове има доста често, но те си се ъпдейтват автоматично.

# 225
  • Мнения: 944
Благодаря за информацията Simple Smile

# 226
  • Мнения: 28
Аз играя предимно disc. priest/shadow ама имам мерак и аз за шаманче сякаш... По колко на месец плащате за сървър в близард?

Първия месец е около 20-25лв, а експанжъна излиза към 70-80. Иначе има опция да си купуваш play time с gold от играта, а до колкото разбрах ще може да се купуват други близардски игри с голд от wow-a.   Crazy

# 227
  • Мнения: 944
Аз играя предимно disc. priest/shadow ама имам мерак и аз за шаманче сякаш... По колко на месец плащате за сървър в близард?

Първия месец е около 20-25лв, а експанжъна излиза към 70-80. Иначе има опция да си купуваш play time с gold от играта, а до колкото разбрах ще може да се купуват други близардски игри с голд от wow-a.   Crazy
Супер! А от къде мога да закупя?   bouquet

# 228
  • Мнения: 28
https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft-legion Това е експанжъна.

https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft Това е времето за един месец.

П.С. Може би първо трябва да се логнеш в batte.net за да ти отвори линковете.  Peace

# 229
  • Мнения: 944
https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft-legion Това е експанжъна.

https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft Това е времето за един месец.

П.С. Може би първо трябва да се логнеш в batte.net за да ти отвори линковете.  Peace
Благодаря!

# 230
  • Мнения: 1
играта вече е 30 лв.4 сета +безплатрен ъпгрейт до драенор,аз си я взех преди 2 седмици,имаш един активен ключ
за 1 месец от самия инсталационен диск и още два като единият ключ ти  е за още един месец а другия е за
друга игра ако искаш и нея да пробваш,за някакви герои,аз играя wow от самото и начало 2004-5,откраднаха ми
2 акаунта и сега се престраших да я закупя наново,и аз съм на нептулон сървер в гилда  на Heven of Angels
жалкото е че много трудно се събира голда за да вземеш итеми за героите,при 38 левел warlock да имаш
а да те бие Piest на 20 ниво е доста смешно,трябва да развиеш един герой на макс  левел + професия  на макс
да събереш голд и да облечеш по малките от него,Играта си заслужава  да я играеш поне работят куестовете
не е като пиратските сървъри.Blizzard си показаха класата за толкоз години

# 231
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, някой играе ли Ванила ? Аз го предпочитам, така да се каже това е моята истина за World of WarCraft ! Наскоро разбрах за Бг такъв сървър http://wow-bg.com/ Останах очарована всичко си върви, няма проблеми или не работещи куести и тн. Сървъра е на 1 месец , съвсем нов и за съжаление с малка популация , та реших да го споделя с вас...Ако някой иска да пробва , ще се радваме на нови хора Simple Smile GM-те често общуват с нас и помагат. Екипа е много позитивен и на мен ми е много приятно за това се надявам да успея да привлека интереса на още хора, за да ни е по весело.

# 232
  • Мнения: 1
нов Български сървар ,в момента се развива, за съжаление има само 20 ковека онлаин, аз лично играя хорда , има
и гилдия която се казва BULGARIAN може те да на потърсите там, заповядайте в http://welrad.com нека да покажем на други цевелизации, че България е единна.

П.С. - търсете Ashckroft или Samurai



Samurai Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт